Autor Tema: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović  (Posjeta: 7066 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

De Loren

  • Gost
Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« : Studeni 21, 2009, 01:29:30 poslijepodne »
http://www.index.hr/vijesti/clanak/vlada-konacno-smijenila-upravu-haca-novi-sef-stjepko-boban/461138.aspx

VLADA je na današnjoj sjednici smijenila Upravu Hrvatskih autocesta. Osim šefa Uprave Jurice Prskala, Vlada je smijenila i članove Uprave Marija Lovrinčevića i Ivicu Mlinarevića. Od "stare postave" na svojoj je poziciji ostao jedino član Uprave zadužen za financije, Josip Sapunar.

Novi predsjednik Uprave HAC-a je Stjepko Boban, dosadašnji šef Uprave Hrvatskih cesta, kojeg je u HC-u naslijedio dosadašnji član Uprave HC-a Jakov Krešić. Novi član Uprave HC-a je Tomo Vidović.

Offline mali_od_palube

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 100
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« Odgovori #1 : Studeni 21, 2009, 02:47:15 poslijepodne »
hehehe, sjaši Kurta da uzjaše Murta...

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« Odgovori #2 : Studeni 21, 2009, 07:11:25 poslijepodne »
Imaju oni više lopova nego ih se može smijeniti. ;)

De Loren

  • Gost
Odg: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« Odgovori #3 : Studeni 21, 2009, 07:57:39 poslijepodne »
Morao si je Šuki, kao podpredsjednik vlade, smjestiti nekog svog, da ga kontrolira ... Pitam se samo, ako je, Vidović, dok je kontrolirao goričke građevince, napravio igralište za mali nogomet u Kolodvorskoj, kod svoje kuće, što će sad niknuti (za dobrobit Gorice) ... možda stadion ???

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« Odgovori #4 : Studeni 21, 2009, 08:57:50 poslijepodne »
Kad nam likovi poput Šimunovića i Vidovića idu u uprave Tvrtki poput HAC, FINE, onda mora biti poptuno jasno i zadnjem "slijepcu" u kojoj bananadržavi mi živimo i tko se može normalan još čuditi zakaj nam je takva situacija u državi, a kad čovjek promilsi koliko je takvih likova još iz drugih sredina, regija, gradova ugurano u različite uprave i slične pozicije, ostaje nam jedino da se bogu pomolimo da sačuva Hrvatsku i da joj svjetlost podari, svjetlost da građani progledaju.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« Odgovori #5 : Studeni 21, 2009, 09:01:35 poslijepodne »
Kad nam likovi poput Šimunovića i Vidovića idu u uprave Tvrtki poput HAC, FINE, onda mora biti poptuno jasno i zadnjem "slijepcu" u kojoj bananadržavi mi živimo i tko se može normalan još čuditi zakaj nam je takva situacija u državi, a kad čovjek promilsi koliko je takvih likova još iz drugih sredina, regija, gradova ugurano u različite uprave i slične pozicije, ostaje nam jedino da se bogu pomolimo da sačuva Hrvatsku i da joj svjetlost podari, svjetlost da građani progledaju.

Mislim da su ta gospoda samo odraz stanja u državi. Oni se sasvim normalno ponašanju,druga je stvar kako to mi ostali doživljavamo,ali tko nas ionako pita,mi nismo u poziciji da o tome odlućujemo.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

De Loren

  • Gost
Odg: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« Odgovori #6 : Studeni 21, 2009, 09:17:11 poslijepodne »
... za mjesec dana su predsjednički izbori, vidjet ćeš, koliko još ljudi živi u zabludi da nas HDZ može izvući iz da ne velim čega jer smo u tome do grla.
« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2009, 09:47:12 poslijepodne De Loren »

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« Odgovori #7 : Studeni 21, 2009, 09:29:04 poslijepodne »
Kad nam likovi poput Šimunovića i Vidovića idu u uprave Tvrtki poput HAC, FINE, onda mora biti poptuno jasno i zadnjem "slijepcu"...................

Mislim da su ta gospoda samo odraz stanja u državi......................................mi nismo u poziciji da o tome odlućujemo.

da li gospon mlačanin?

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« Odgovori #8 : Studeni 21, 2009, 10:18:26 poslijepodne »
Kad nam likovi poput Šimunovića i Vidovića idu u uprave Tvrtki poput HAC, FINE, onda mora biti poptuno jasno i zadnjem "slijepcu"...................

Mislim da su ta gospoda samo odraz stanja u državi......................................mi nismo u poziciji da o tome odlućujemo.

da li gospon mlačanin?

Da.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« Odgovori #9 : Studeni 22, 2009, 08:17:03 prijepodne »
Nemojte pretjerivati. Nije kod nas tako lose stanje, ima se kruha... A i nekako mi se cini da je Gos. Vidovic dobar izbor za to mjesto.

De Loren

  • Gost
Odg: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« Odgovori #10 : Studeni 22, 2009, 09:06:08 prijepodne »
... po tebi bi i Saša bio dobar ministar informiranja, a Pevec ministar gospodarstva ?  Kaj ne vidiš da se stanje u zemlji ne bude smirilo sve dok u Remetincu ne okupe dovoljan broj političara za barem 4 ekipe za veliki nogomet ... ?  Ulovili su nekoliko bekova i stopera, ali vođe napada, a također i treneri su još uvijek vani ... Treba i njih ubaciti u igru.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« Odgovori #11 : Studeni 22, 2009, 10:28:57 prijepodne »
Nije kod nas tako lose stanje, ima se kruha... A i nekako mi se cini da je Gos. Vidovic dobar izbor za to mjesto.

ma kak dobar, odličan, da cijena kilometra cesta poraste još bar 20 % u odnosu na sadašnju koja je i tako napuhana, da bi se zadovoljili svi apetiti HDZ i njegovih  "poduzetnika", koji po podobnosti idu na takva mjesta ili bilo koja druga. Ima se kruha, da kak za koga, hvala dragom bogu, ne nedostaje nam ni igara sve više i više. Odlično, baš se rasplačem, svaki put na sva žaljenja i jadikovanje dijela građanstva ( za koji znam da disciplinirano daju glas HDZ-u) o situaciji u zemlji, krizi, korupciji, krađi nacinalno-društvenog blaga, maćehinskom vođenju i upravljanju državom, zaduživanju, isisavanju novaca iz državnog proračuna u privatne džepove itd.itd.

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« Odgovori #12 : Studeni 22, 2009, 01:12:45 poslijepodne »
Gospodo, trebali bi biti ponosni da naši sugrađani zauzimaju takve pozicije uprava, nadzornih odbora, ministara, dopredsjednika vlade...
To su teške i odgovorne funkcije koje narodima i narodnostima naše samostalne socijalno osveštene republike osiguravaju boljitak i blistavu budućnost.
Setite se samo koliko smo krvi i znoja prolili da bi ostvarili povijesna htjenja naših djedova, baka, stričeva, rođaka, rodica i ostale rodbine i nije u redu da sada našim sugrađanima ne pružimo podršku. Jer oni svakodnevno rade za naš boljitak. Stoga predlažem da Mile iznese odojka da pojedemo dok je vruć pa će posle da nas zabavlja KUD Lepa Cojka iz Buševca.
Ko to tamo peva?

De Loren

  • Gost
Odg: Vlada konačno smijenila Upravu HAC-a, novi član uprave - Tomo Vidović
« Odgovori #13 : Studeni 22, 2009, 01:17:18 poslijepodne »
... ću da svisnem od muku, jer sam ozlojeđen, a isto tako iznenađen i  uvređen, ali ako su prasići na astalu ću da se predomislim ... živela pevaljka ... nažalost prodali se ljudi skoro pa za kilo i sifon ...