Autor Tema: Autocesta  (Posjeta: 368464 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Autocesta
« Odgovori #120 : Prosinac 09, 2009, 12:11:36 prijepodne »
Uskoro slijedi zatvaranje kolodvorske ispred pruge. Nadvožnjak je gotov, prilaz sa strane Gradića se završava, a čak je i pješački ispod autoputa u produžetki Kolodvorske asfaltiran i pripremljen za prve prolaznike

Kaj znači uskoro?
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

De Loren

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #121 : Prosinac 09, 2009, 07:56:04 prijepodne »
... za "USKORO" su obečali i komad obilaznice od veterinarske stanice do aerodromske ceste ... Baš da vidimo što će to uskoro uspijeti "pripremiti" da Hebrang prereže vrpcu pred same izbore ... ?

Tur

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #122 : Prosinac 09, 2009, 08:06:48 prijepodne »
... za "USKORO" su obečali i komad obilaznice od veterinarske stanice do aerodromske ceste ... Baš da vidimo što će to uskoro uspijeti "pripremiti" da Hebrang prereže vrpcu pred same izbore ... ?

Mi bumo uskoro i kanalizaciju dobili! Već se provode mjerenja po selu (po ne znam teri put u zadnjih 5-6 let).

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #123 : Prosinac 09, 2009, 02:52:15 poslijepodne »
Koliko sam ja u Buševcu - 3,5 godine - ovo je bilo prvo mjerenje kod nas, no ionako - zbog smještaja kolektorskog glavnog spremnika i voda za Donje TRuropolje na potezu Buševec-Turopolje - nekak bi pri nami trebali prvo početi...  ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline brba

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 25
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #124 : Prosinac 09, 2009, 11:35:52 poslijepodne »
Uskoro slijedi zatvaranje kolodvorske ispred pruge. Nadvožnjak je gotov, prilaz sa strane Gradića se završava, a čak je i pješački ispod autoputa u produžetki Kolodvorske asfaltiran i pripremljen za prve prolaznike

Kaj znači uskoro?
uskoro znaci: ako vremenske prilike dopuste i ako se zavrsetak prilaza sa strane Gradica zavrsi sljedeci tjedan, onda svakako do kraja godine... ALi postoji opasnost da se zbog, kise, snijega... otegne nasipavanje i asfaltiranje prilaza i onda cijeli nadvožnjak stoji do daljnjeg

Tur

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #125 : Prosinac 10, 2009, 08:13:25 prijepodne »
Koliko sam ja u Buševcu - 3,5 godine - ovo je bilo prvo mjerenje kod nas, no ionako - zbog smještaja kolektorskog glavnog spremnika i voda za Donje TRuropolje na potezu Buševec-Turopolje - nekak bi pri nami trebali prvo početi...  ;)

Pri nami je bilo X merenja unazad par let.

Ne znam, morti je ovo merenje za ozbilno.  

A morti su v šume. :)

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #126 : Prosinac 11, 2009, 01:36:56 prijepodne »
Vidim danas da se radi na prilaznoj cesti od Gradića prema nadvožnjaku. Ipk se kreće...

Samo, tamo na čvoru na GOričkoj ne vidim nikakvog napretka već dugo. Pitam se koliko ćemo još morati trpiti onaj iritantni zavoj...

Bilaj

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #127 : Prosinac 11, 2009, 10:08:16 prijepodne »
Samo, tamo na čvoru na GOričkoj ne vidim nikakvog napretka već dugo. Pitam se koliko ćemo još morati trpiti onaj iritantni zavoj...

Nije istina. Ja sam neki dan vidio neke ljude, možda 7-8 njih .... ali nisu ništa radili   :(

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Autocesta
« Odgovori #128 : Prosinac 11, 2009, 11:50:57 poslijepodne »
Saki dan se vozim kroz taj "iritantni" zavoj i  još me ni jemput ni tak iziritiral zavoj kak činjenica da neki na ovom forumu od silnog naprezanja da ga savladaju nemreju hititi oko malo na stranu i videti da se radovi odvijaju i malo dalje od njihovog nosa nabitog na šoferšajbu.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Autocesta
« Odgovori #129 : Prosinac 12, 2009, 08:09:01 prijepodne »
Mogle su ceste biti otvorene prije par mjeseci ali se čekaju izbori da ih Andrija otvori.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #130 : Prosinac 12, 2009, 09:32:10 prijepodne »
Mogle su ceste biti otvorene prije par mjeseci ali se čekaju izbori da ih Andrija otvori.

Pa imal je priliku otvoriti semafor.

http://glup.iz.vg/gradonaelnik/2009/12/11/semafor-radi-jednoumno
Kurilofčani i oni kaj idu dalje prema Kušancu, kaj se ništa ne hvalite?
Ili vam ni bilo Hbranga pa zato niti glasa?

Offline Filip

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 6
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #131 : Prosinac 12, 2009, 03:23:34 poslijepodne »
Nego kad smo već kod semafora ...

tko je bio tako pametan pa je nakon rekonstrukcije Fabijančićeve i ponovnog paljenja semafora na križanju s obilaznicom (iliti spojnom cestom autoputa) prioritet stavio na Fabijančićevu. Tako da sada semafor po defaultu svijetli zeleno za promet iz Fabijančićeve i čeka nekoga da nagazi senzor na glavnoj cesti. Pa oni koji voze brzom cestom uglavnom moraju stati na semaforu, a oni iz Kurilovca (i s druge strane iz polja) većinom samo produže.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #132 : Prosinac 12, 2009, 04:56:06 poslijepodne »
Semafor dela jednak odkad je obilaznica puščena v promet.Ni delal jedino dok je Japina bila v rekonstrukcije.A jednak znači da ak ni prometa z Fabijančičeve stalno svetli zeleno za obilaznicu a ak ima koga na Japine stavla promet na obilaznice i pušča Japinu tak ima vekšu propusnost nek da bezveze stavla promet v programeranemi intervali.

Offline winetouxxl

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #133 : Prosinac 12, 2009, 05:14:23 poslijepodne »
kaj bi se falili sa semaforom kolko je koštal,ostane čovek bez reči :-X

Offline Filip

  • Ja samo gledam
  • *
  • Postova: 6
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #134 : Prosinac 12, 2009, 05:56:52 poslijepodne »
Semafor dela jednak odkad je obilaznica puščena v promet.Ni delal jedino dok je Japina bila v rekonstrukcije.A jednak znači da ak ni prometa z Fabijančičeve stalno svetli zeleno za obilaznicu a ak ima koga na Japine stavla promet na obilaznice i pušča Japinu tak ima vekšu propusnost nek da bezveze stavla promet v programeranemi intervali.


Jok. Nakon rekonstrukcije Japine je obratno - kad nema prometa zeleno svijetli na Japinoj, a obilaznica se pali zeleno tek kad se nagazi senzor.