Autor Tema: Autocesta  (Posjeta: 368382 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Autocesta
« Odgovori #525 : Svibanj 06, 2012, 10:25:36 prijepodne »
... a zakaj sve svrstavaš i isti koš ?  ... i  one koji su stalno obečavali (usput i pokrali sve),  te ove sad koji sad tvoreno vele da cestu nema šanse završiti cestu tako skoro ? 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #526 : Svibanj 06, 2012, 12:32:50 poslijepodne »
... a zakaj sve svrstavaš i isti koš ?  ... i  one koji su stalno obečavali (usput i pokrali sve),  te ove sad koji sad tvoreno vele da cestu nema šanse završiti cestu tako skoro ?
pa možda je to samo predosječaj...nadam se da me isti vara ,ali kak prolaze dani mislim da je to ista škola (kumrovečka) pa nam se isto i piše.siguran sam da je ovima 8 god. vlasti da bi bili isti ak ne i gori od onih komunjara  druge boje.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Autocesta
« Odgovori #527 : Svibanj 13, 2012, 01:01:33 prijepodne »

Jurjevec, pred 3-4 tjedne
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Autocesta
« Odgovori #528 : Svibanj 13, 2012, 01:02:26 prijepodne »

Vukojevec, pred 3-4 tjedne
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #529 : Svibanj 13, 2012, 10:22:13 prijepodne »
Jel ovaj šodor s Velkom to Velkom šodrane? Do Lekenika.
Od Lekenika će biti Ceste Sisak šoder? Sve brendirani šoder. ;D

Master

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #530 : Svibanj 17, 2012, 12:47:21 poslijepodne »
Sve če se to izgraditi kad vrle komunjare uberu porez od imovine nas bogataša ,a sav višak če se podjeliti brači s istoka koja če se masovno vračati u zemlju autocesta (čitaj blagostanja) . :P

Offline J051P

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #531 : Svibanj 25, 2012, 11:04:34 prijepodne »
a ko zna možda ju i 5 puta ofarbaju ko bivša vlast tunele  ;)

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Autocesta
« Odgovori #532 : Svibanj 25, 2012, 11:26:41 poslijepodne »
Nisi svladal gradivo; jemput ju ofarbaju a 5 put naplatiju.  ^-^
Nigdar od tebe "poduzetnika".
E, Joža, Joža...

@Jagi
Rimsko je carstvo delalo ceste od kamena za brzu selidbu vojske z jenoga kraja carstva na drugi. Rumunjska je z istem motivom napravila svoju "Šukerinu" samo su se malo, kakti, za*ali jel je radi snega otprta samo 45 dan na leto/ po prilike kak i novi Maslenički most/- to su baš oni dani v letu da je najbole ratovati i vojsku selti. Da. A ak bu rat one druge 320 dan? E,* ga.
Naša mala Rvacka ni carstvo pak ceste ne delamo od kamenov nek od kamenčićev a služiju nam za brzo prebacivajne kapitala bez granic, z državnoga v privatno, z beloga na crno, z proračuna v fond. I temelna je matematika zadovolena.

Evo dusa, evo telo
evo sve, crno na belo
evo ponos, evo stid
pa nek udarim u zid
glavom ako me opet prevaris
wwwg tablice

Offline J051P

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 40
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #533 : Svibanj 26, 2012, 05:13:15 poslijepodne »
Nisi svladal gradivo; jemput ju ofarbaju a 5 put naplatiju.  ^-^
Nigdar od tebe "poduzetnika".
E, Joža, Joža..

joj to se podrazumeva  ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Autocesta
« Odgovori #534 : Lipanj 10, 2012, 01:17:04 prijepodne »
HSS-ova peticija za nastavak gradnje autoceste za Sisak
...Naime, Vlada RH je odlučila privremeno zaustaviti radove na autocesti.
...U II. fazi gradila se poddionica od Buševca do Lekenika duljine 11 km koju nova državna vlast još uvijek nije dovršila premda je bivša vlast u kojoj je participirao i HSS dovela gradnju do samog kraja te uložila znatna financijska sredstva cca. oko 650 mil. kuna za izgradnju  dionice Velika Gorica-Lekenik.
 Podionica Buševec-Lekenik već je trebala biti završena prema Planu građenja i održavanja autocesta i državnih cesta te je trebala započeti gradnja autoceste od Lekenika prema Sisku za što je SDP-ova Vlada najavila da joj nije prioritet i da odustaje od tog strateškog infrastrukturnog projekta.
http://www.sisak.info/hss-ova-peticija-za-nastavak-gradnje-autoceste-za-sisak/

komentari (3):
tko je tu lud? hss radi peticiju jer nije napravio auto cestu dok je bio na vlasti s hdz-om! šta su radili: a) spavali, b) nije ih bilo briga, c) bavili se zakonom o umjetnoj oplodnji
http://www.portal53.hr/vijesti/sisacko-moslavacka-zupanija/98-smz/4039-hss-organizira-peticiju-za-autocestu.html

Nemoraju ju završiti /asfalterati/, nek ju samo spoje do Polane. Bumo se mi več snašli.  ;D
A, baš jem je pošlo...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: A11 do Lekenika krajem 2013.g., do Jakuševca godinu poslije
« Odgovori #535 : Lipanj 20, 2012, 11:11:10 poslijepodne »
A11 do Lekenika krajem 2013.g., do Jakuševca godinu poslije
Autocesta Zagreb - Sisak još dugo vremena će bit predmet napisa o njenom konačnom završetku. Tome u prilog idu i posljednje informacije koje govore da je završetak poddionice Buševec - Lekenik odgođen za drugi dio 2013. godine, a nastavak do Siska je u svojim začecima. Isto tako otvaranje poddionice Jakuševac - V.Gorica se očekuje u 2014. godini.
...Ralizacija od 70 posto je izvršena i na dijelu autoceste od Buševca do Lekenika te se njeno puštanje u promet očekuje u drugom dijelu sljedeće godine. Posljednji dio autoceste od Lekenika do Mošćenice bit će jasniji nakon izrade dokumenta plana radova HAC-a od 2013.g. do 2016. godine.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/4924/a11-do-lekenika-krajem-2013-g--do-jakusevca-godinu-poslije.aspx
wwwg tablice

Master

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #536 : Lipanj 20, 2012, 11:35:33 poslijepodne »
Ministar s ženinim prezimenom ne kuži da prvo treba završit Jakuševac,ovak je to opet cesta od kuruze do kuruze... :(

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Autocesta
« Odgovori #537 : Lipanj 20, 2012, 11:49:39 poslijepodne »
Ja ti velim da nek samo očiste živicu i šumu do Siska i bumo se kak gosponi vozili (kak i prema Vukovinskomu). *Š asfalt i odvodnju... Tak i tak ak ju naprave prvo kaj se nektera budala bu setila je na*diti gore ležeče policajce, na sake 100 metri, do Siska. Ondak je bole ne trošiti penezi na kojekakovu šminku nek "otpreti vezu" ("Beli put", "kako to gordo zvuči").
Več se mi bumo snašli.
Da je Ljubiša Čosič Rojs minister za cestare več bi se mi odavno tak vozili.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #538 : Lipanj 21, 2012, 10:40:28 prijepodne »
Ova nesposobna ekipa - kako u svemu, tako i u tome - ne zna zaštitite svoje interese (ispričavam se - svoje osobne znaju, ite kako, samo državne ne znaju, a baš za to su plaćeni...), jer da znaju, propisali bi ono kaj postoji u mnogo zemalja EUa; obaveza kamionskog, tranzitnog, teretnog i autobusnog prometa po autocesti, tako da imaju osiguran promet i zaradu, i da vidiš kako bi se onda brzo pokrilo sve investicije sa zaradom, onda bi cesta brzo isplatila samu sebe.

Dokle god ti profesionalnom prometu dozvoljavaš da bira po kojoj će se cesti voziti, tu "leba nema" - jer uz tak skupe cestarine nitko nije lud da ide autocestom. A niti će biti lud. Zato se takva "ludiost" propisuje zakonom kao obvezna terapija, pa je vozačima muka (tj. njihovim tvrtkama), no država trlja ruke... i tu se nitko nije skianjivao ili trsio upitati Bruxelles kaj misli o tome, jer to su unutarnje stvari ove zemlje, baš kak su unutarnje stvari i u svim ostalim zemljama. Sjetimo se samo Slovenaca sa uvođenjem njihovih vinjeta i cijenama istih - Janez zna koji mu je interes i živo ga boli lulek kaj itko izvana misli, i to je normalno i poželjno ponašanje svake suverene zemlje.

Jedino mi svaki članak bilo kojeg zakona šaljemo u Bruxelles i na EK da se slučajno ne bismo zajebali i drznuli se propisivati nešto što će spriječiti ili otežati planove bjelosvjetske jebivetarske EU-zajednice da sve u ovoj zemlji dobije odmah, besplatno i uz naše isprike.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #539 : Lipanj 21, 2012, 12:01:50 poslijepodne »
Ova nesposobna ekipa ......

E baš ova koja je počela nekaj raditi. Što nisi pitao predhodnu ekipu što je radila i gdje su pare?
Osim toga ta predhodna je skinula gaće EU, kaj ne?

Apropo cestarine, mi smo sada potiho i dobili "slovenske vinjete" kroz poskupljenje cestarine, poskupljenje se prije svega odnosi na strane turiste, domaći imaju priliku zabadaf dobiti ENC uređaj, uplatiti i čak im je cestarina jeftinija s ENC uređajem, uz to imaju brži prolaz, naravno to mogu i stranci ali pitanje je koliko će oni za GO to koristiti, više ne nego da.
Dakle, tebi je važno dati nama doznanja kako je ova ekipa "nesposobna" što naravno ne stoji, nije idealna ali u odnosu na onu ranije je "doktorska". To valjda samo tebi još nije jasno. ;)

No što se tiče teretnog prijevoza, tu se čak i slažem s tobom, pričekajmo možda i to dođe na dnevni red ima  vjerojatno drugih prioriteta koje treba rješavat u zemlji.