Autor Tema: Autocesta  (Posjeta: 368249 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #240 : Travanj 22, 2010, 10:21:52 poslijepodne »
"Koalicija koj je dobila povjerenje građana izvršav svoja predizborna obečanja."

Kaj to znači?Kaj mi nekaj neznamo ,jel to nekaj novoga ili oni neznaju do je ,to jest tera je koalicija dobila povjerenje građana?Morti je Drašek premenil stranu? ha ha.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #241 : Travanj 22, 2010, 11:35:22 poslijepodne »
A jel nam to Janton i Tomaš rajfe na glava nose?Kaj tak puše na te vetrometine?
Kunta imaju naočale tere im držiju losi, pa visok je nadvožnjak, sigurno fest puše.

Nego, primjećujete li da su neki zgubili na kilaži?

A jel onaj plešivi iza Tomaša,kaj je prema kamere rit okrenul,naš župan Ruda?
Pa da, kak taj ne bi bil tu? Pa to je nezaobilazna figura u gradu. Bez njega ništa. Svi su na broju, kapitalac i sljedbenici.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #242 : Travanj 23, 2010, 09:05:34 prijepodne »
Boktehebo, sa čime se vi zamarate... baš ste plitki do boli. Jadno!... Trač-babe sa placa vam nisu ravne, da ne velim da je to kaj meljete offtopic ovdje... kaj vas boli kurac kakav tko trbuh ima, koliko kila je zgubil, di tko drži ruku i kome vjetar mrsi kosu?? Fakat ste jadni, a htjeli bi da vas se smatra pametnim i objektivnim osobama...
« Zadnja izmjena: Travanj 23, 2010, 09:09:13 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #243 : Travanj 23, 2010, 01:04:19 poslijepodne »
Zbilja je ovde falel tvoj komentar,već par dana nismo čuli tvoje bljezgarije,ja sam već pomislila da si se skuliral,al ništa.Samo toliko ,nastavljam te dalje igorirati.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #244 : Travanj 23, 2010, 01:22:44 poslijepodne »
Zbilja je ovde falel tvoj komentar,već par dana nismo čuli tvoje bljezgarije,ja sam već pomislila da si se skuliral,al ništa.Samo toliko ,nastavljam te dalje igorirati.

Ja te to i molim, jer od osobe koja je na tom nivou tračanja i jada i ne želim ništa više.

Jel šećeš Goricom i slikaš za 24sata za 200 kuna??  :-X :-X :-X
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #245 : Travanj 23, 2010, 01:50:03 poslijepodne »
Boktehebo, sa čime se vi zamarate... baš ste plitki do boli. Jadno!... Trač-babe sa placa vam nisu ravne,................. Fakat ste jadni, a htjeli bi da vas se smatra pametnim i objektivnim osobama...

Da, smatram se pametnom i nadasve objektivnom.

A kometar da je Šuker smršavio je pohvalan, konačno stane u neko pristojno odijelo i košulju.
A Vidović se osušio i odijelo na njemu izgleda  kao da je na afingeru.
To su javne osobe, ljudi koji nas blate i omalovažavaju gdje stignu i imam pravo komentirati da izgledaju kao jadnici, jedan s tendencijom popravka, a drugi s tendencijom pogoršanja.
Imam pravo komentirati i boju odijela i kravate, broj i oblik cipela, sat, torbicu, broš, nalakirane nokte, frizuru, vjetar u kosi, marku sunčanih naočala, i sve kaj odjenu i obuju naročito kad su po službenoj dužnosti na otvorenju nadvožnjaka.

Čak i kad idu na plac ili kad su za oltarom.   :P :P :P :P :P >:(

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #246 : Travanj 23, 2010, 03:10:38 poslijepodne »
A kometar da je Šuker smršavio je pohvalan, konačno stane u neko pristojno odijelo i košulju. A Vidović se osušio i odijelo na njemu izgleda kao da je na afingeru.

Tvoja opravdanja su još jadnija od tračeva na najnižoj razni koje smo vidjeli u ovoj temi (u koju takve bedastoće ne pripadaju).

No vele da "tko se zna izgovoriti, i u crkvi prdne". Tak i ti - no nisi jedina. To je utješno. Za tebe.

Tvoji komentari očito imaju namjeru narušavati nečije "pravo" da mijenjaju osobni izgled. Inače ih ne bi ni komentirala. Da netko tebe gleda na toj razini, što bi rekla? Bilo bi ti drago?

To su javne osobe, ljudi koji nas blate i omalovažavaju gdje stignu i imam pravo komentirati da izgledaju kao jadnici, jedan s tendencijom popravka, a drugi s tendencijom pogoršanja.

To je tvoje osobno mišljenje, ne i činjenica.

BTW, to kaj ti imaš pravo - nemaš pravo. A i da imaš - nije stvar prava, već plitkoće i jada u razni razmišljanja. Ja i koga volim i koga ne volim - sigurno ne sudim po odijelu. To je osobna stvar, a i ti možda baš nisi po ukusu modnog mačka, pa se sa time ne zamaraš. Zašto? Pa zato jer je to krajnje nebitno.

Imam pravo komentirati i boju odijela i kravate, broj i oblik cipela, sat, torbicu, broš, nalakirane nokte, frizuru, vjetar u kosi, marku sunčanih naočala, i sve kaj odjenu i obuju naročito kad su po službenoj dužnosti na otvorenju nadvožnjaka.

Čak i kad idu na plac ili kad su za oltarom.   :P :P :P :P :P >:(

Nemaš pravo. A i da imaš, već sam rekao - to je jadno i ispod razine svakoga tko ima IQ veći od vanjske temperature.

Ljude se cijeni po djelima, ne po odijelima. To je ispod svake razine tako se spuštati, pokazujući time da nemaš nikakvih argumenata, osim jala i tračeva koji trebaju - u tvojoj viziji - omalovažiti nekoga jer ti nije po ukusu. No svrstavanje sebe u takve kriterije je već jadno, bez digniteta, morala i karaktera. Očekivao samn ipak više od tebe, a ne jednu jalnu babuskaru koja nemre kontrolirati svoju netrpeljivost prema političkom oponentu. Takvoponašanje narušava i ugled ovog foruma koji se diči nekakvom "neovisnošću", a ispada da je kružok opozicijskih jalnuša. Što je pak jako daleko od nekakve "neovisnosti".

Da ne velim da je i nedostojno moderatora da sam spama i uništava temu sa glupostima, jer u temi o autocesti me živo zabole neka stvar kako je neki lokalpolitičar bil oblečen. (to je tu offtopic) Zanima me kaj je sa autocestom, a za boju svitnjaka nekog tvog političkog ljubimca ili oponenta informiraj i sebe i druge u birtiji foruma ili u lokalpolitici, nikako nečija frizura tu ne spada.

Mali ljudi se bave drugim ljudima. Srednji ljudi se bave projektima. Veliki ljudi se bave idejama i vizijama.

Nemoj biti mali čovjek.
« Zadnja izmjena: Travanj 23, 2010, 03:12:46 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #247 : Travanj 23, 2010, 03:59:15 poslijepodne »
.........

Preskačem sve kaj ste napisali (a nije riječ o lokalnim političarima nego o onima koji kontinuirano i namjerno degradiraju grad, autocestu, vas i mene, osim naravno sebe)

osim:  Ja nisam moderator.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #248 : Travanj 23, 2010, 09:13:20 poslijepodne »
Preskačem sve kaj ste napisali a nije riječ o lokalnim političarima nego o onima koji kontinuirano i namjerno degradiraju grad, autocestu, vas i mene, osim naravno sebe

I opet sebe postavljaš za mjerilo svega.

Ja ne mislim da itko od navedenih "kontinuirano i namjerno degradira grad, autocestu, vas i mene, osim naravno sebe...." - ja se, jednostavno, ne osjećam kao oštećena stranka!! Tako da malo korigiraš opseg tih svojih težnji za "zastupanjem" i opseg onih u čije ime misliš da govoriš. Jer u moje ime ne govoriš, kao niti u ime još mnogih, dapače većine koja je izabrala gosp. Barišića za gradonačelnika, tako da nadobudnost malo smanjiš... Možeš govoriti u svoje osobno ime, i onda i biti svjesna da tako - štogod rekla - govoriš najviše upravo o sebi, ne o onome kojeg pljuješ i želiš omalovažiti. Za bilo koga drugoga nisam siguran da imaš mandat zastupati ga na bilo koji način.

Ono što je iritantno u cijeloj tvojoj priči je što ideš pljuvati po ljudima bez argumenta, misliš da je dovoljno da ti se netko ne sviđa (a svim luzerima se pobjednik ne sviđa, iliti kak veli Balašević - "a svi što gube se ljute, to je poznata stvar!"), a takav pristup ja ne odobravam nikome i nizašta, jer je nedostojan inteligentnog stvorenja. Da imaš argumente, činjenice, dokaze - ajde de, ali nemaš ništa osim politikantski izdirigirane nesnošljivosti, što je vrijednosti dreka na šibici, ili čak i manje. Dapače, manje i od toga...

BTW, ja sam glasao za Barišića kao gradonačelnika, i do sada - sve kaj je obećao a da se tiče mojih interesa - ostvaruje se!! Mjerni i ini radovi za početak gradnje kanalizacije u Donjem Turopolju, pogotovo Buševcu, su pri kraju i za koji mjesec počinju radovi. Njegova politička opcija (sa kojom se inače u 90% slučajeva ne slažem, HDZ mi otprilike u tom postotku nije baš blizak) je odradila i to obećanje, i mislim da je bilo politički zrelo birati HDZ-ovu opciju za upravljanje Velikom Goricom i pripadajućim područjem, jer je odavno dokazano (i ne samo u Hrvatskoj) da je odabir za lokalnu vlast - kada se ista opcija podudara sa glavnom vladajućom opcijom - dobitna kombinacija. I to je politička mudrost svugdje u svijetu, ne samo kod nas. Emocije su za djecu, politika je posao.

I kroz spektar takvih misli, ja sam u pravu, a ti u krivu. BTW, ja sam nekaj i naučio iz dosadašnje političke situacije na ovom području, na žalost ti spadaš u onu ekipu koja se time baš i nemre podičiti... i siguran sam da je na Goričkom tronu itko drugi osim HDZ-a, sve ovo kaj mi pišemo sa guštom da je otprto ovo i ono, i da je upravo taj autoput jedna od samo par cesti koje se rade i grade u državi i u vrijeme najveće krize - nebi bilo!

A dosadašnja praksa me ne može demantirati, sviđalo se to tebi ili ne. Ponavljam - ja nisam HDZ-ov navijač, ali konkretna djela i principe poznajem i priznajem. Stoga, ako želim djela - u konkretnom slučaju je HDZ daleko najbolja, dapače jedina opcija koja rezultat i može izboriti (zahvaljujući činjenici da je HDZ na vlasti i na mjestima gdje se odlučuje o lovi, znači Vlada RH!). I to je činjenica koja se tebi, i još mnogima, ne sviđa i ne treba sviđati, ali realnost je takva, i meni je važnije imati autocestu da zaobiđem Veliku Goricu i imati kanalizaciju nego imati impotentnog političkog lidera u kojega bih bio zaluđen, a oboje možemo napraviti drek, i to uz malo galame. Ništa drugo. To je politička realnost.

Koju razumiješ - ili ne razumiješ.
« Zadnja izmjena: Travanj 23, 2010, 09:18:13 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #249 : Travanj 23, 2010, 09:41:26 poslijepodne »
Sledge Vaš tekst me potaknuo da nešto napišem, kada je u pitanju korist za Grad, za Turopolje, podsjetiti ću Vas da je groblje Kušanec plaćeno 9 mil kuna, dakle 9 mil s kojima je mogao biti napravljen jedan veći solidan projekt, samo zato jer HDZ sa državne razine nije htio dati lokalnoj jer je druga politička opcija bila na vlasti.
Dakle, Šuker je direktno oštetio Grad i Turopolje za 9 mil kuna, koje je upropastio, odnosno uzeo Gradu.
To je jadan primjer, i  hoćete drugi, dvorana, znate sve oko dvorane, novci spremni, izvođač, javna nabava gotova, uzet štihaču i kopati i sada bi već imali dvoranu dva mjeseca gotovu, da nije bilo politiziranja.(unatoč opstrukcijama u tijeku javne nabave od strane Šukera) da ne idem dalje, dovoljno i to za ono što želim reći.

Što želim reći? zalažem se i zalagati ću se uvijek da kontra opcija po vertikali ne bi trebala i smjela imati utjecaja s negativnim učincima, ne podržavam da se nešto učini s državne razine za Turopolje samo po cijenu da se je na vlasti. Zašto?

Ne zaboravite da su iduće godine parlamentarni izbori i kako stvari stoje vrlo vjerojatno će HDZ izgubiti izbore, možda i neće, neznam, što ako izgubi, pa SDP sa koalicijom dođe na vlast, Barišić ostaje 2 godine mandata protiv kontra državne opcije.
I što tada, da recimo ta koalicija se ponaša kao i Šuker i HDZ?

Razlika je samo u tome što to ta koalcija razumije a Šuker ne ili vlast ili nema ništa za Grad, koliko je samo kočenja i opstrukcije bilo u projektima od strane Šukera.

I u tome je velika razlika od jednih naspram drugih i o tome mi ovdje uglavnom pišemo.
Ne radi se tu o nikakvom sljepilu ili zaluđenosti za svojima nego o činjenicama.
Kako stvari stoje izgleda da je najbolje da se i SDP s koalcijom počne ponašati kao i HDZ i jajoj ga nama sljedeće dvije godine Barišićeva mandata.

Ja želim živjeti u državi gdje to neće igrati ulogu i činiti ću sve da se to prevaziđe, s HDZ su za sada činjenice takve nažalost.

Nadam se da sam bio jasan i nemate pravo sprječavati nama da ukazujemo na to, ukoliko Vi to ne želite shvatiti niste jedini i ne pišemo samo radi Vas, nego i radi drugih naših sugrađanki i sugrađana Turopolja, koji će to možda shvatiti i početi jednako tako nešto činiti da se to promijeni i da nikada više ne bude tako.
« Zadnja izmjena: Travanj 23, 2010, 09:46:33 poslijepodne JosipJoža »

plemenitashica

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #250 : Travanj 23, 2010, 11:34:27 poslijepodne »
Ja ne mislim da itko od navedenih "kontinuirano i namjerno degradira grad, autocestu, vas i mene, osim naravno sebe...." - ja se, jednostavno, ne osjećam kao oštećena stranka!!

Ispričavam se što sam vas spomenula - izuzimam vas iz prevarene grupe građana grada VG i cijelog Turopolja. Niste dostojni da s vama polemiziram.

Glasanjem za HDZ MI ZNA SE gliste ste se toliko udaljili od mojeg pozitivnog mišljenja o vama da mi je mene žao. Ne vas, mene.

To što ja razumijem ili ne - to je MOJA stvar i molim vas da mi se više ni na koji način ne obraćate a kam tek  pametujete. Završili smo.

Da pojasnim:

Glasači HDZ bez obzira da  su u pitanju parlamentarni, lokalni, predsjednički, svinjski ili lavovski izbori su za mene jadnici koji ne vide dalje od svojega nosa i jedino što im je na pameti je sebičnost i prijevara.
Glavno da za mene ima, a drugi koji su kontra niti ne zaslužuju bolje, nek se opamete pa budu dobili i cestu. A kaj bum ja za to vrijeme dok se cesta napravi natrpal i opral milijune i milijune tuđeg novca, kao da je to onom koji nije za mene glasao važno. Ima da crkne i vraća moje dugove.
Onaj koji drži lojtru omogućuje krađu - dakle kradljivac je i lopov. (preneseno).

Sledge - razumjeli ste, ziher, stoga  - z  b o g o m.
Uživajte u svojoj političkoj mudrosti.

Edit: boldanje
« Zadnja izmjena: Travanj 23, 2010, 11:37:10 poslijepodne plemenitašica »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #251 : Travanj 24, 2010, 07:51:36 poslijepodne »
Sledge Vaš tekst me potaknuo da nešto napišem, kada je u pitanju korist za Grad, za Turopolje, podsjetiti ću Vas da je groblje Kušanec plaćeno 9 mil kuna, dakle 9 mil s kojima je mogao biti napravljen jedan veći solidan projekt, samo zato jer HDZ sa državne razine nije htio dati lokalnoj jer je druga politička opcija bila na vlasti. Dakle, Šuker je direktno oštetio Grad i Turopolje za 9 mil kuna, koje je upropastio, odnosno uzeo Gradu.

Sa čijim proračunom su ti radovi izvedeni ili su trebali biti izvedeni (pitam jer ja ne pratim lokalpolitičke teme, i ne zanima me kaj je u nekom drugom selu ili koja ulica u Gorici treba nove rinzole.

Što želim reći? zalažem se i zalagati ću se uvijek da kontra opcija po vertikali ne bi trebala i smjela imati utjecaja s negativnim učincima, ne podržavam da se nešto učini s državne razine za Turopolje samo po cijenu da se je na vlasti. Zašto?

Zato jer je i to politička realnost.

Ne zaboravite da su iduće godine parlamentarni izbori i kako stvari stoje vrlo vjerojatno će HDZ izgubiti izbore, možda i neće, neznam, što ako izgubi, pa SDP sa koalicijom dođe na vlast, Barišić ostaje 2 godine mandata protiv kontra državne opcije. I što tada, da recimo ta koalicija se ponaša kao i Šuker i HDZ?

Onda je opet problem.

Ne radi se tu o nikakvom sljepilu ili zaluđenosti za svojima nego o činjenicama. Kako stvari stoje izgleda da je najbolje da se i SDP s koalcijom počne ponašati kao i HDZ i jajoj ga nama sljedeće dvije godine Barišićeva mandata.

Ja želim živjeti u državi gdje to neće igrati ulogu i činiti ću sve da se to prevaziđe, s HDZ su za sada činjenice takve nažalost.

Takvu državu nećete dočekati.

koji će to možda shvatiti i početi jednako tako nešto činiti da se to promijeni i da nikada više ne bude tako.

Tu se promijeniti neće ništa, to je realnost visoke politike, ne samo u Hrvatskoj.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #252 : Travanj 24, 2010, 08:13:26 poslijepodne »
Ispričavam se što sam vas spomenula - izuzimam vas iz prevarene grupe građana grada VG i cijelog Turopolja. Niste dostojni da s vama polemiziram.

Glasanjem za HDZ MI ZNA SE gliste ste se toliko udaljili od mojeg pozitivnog mišljenja o vama da mi je mene žao. Ne vas, mene.

Da pojasnim:

Glasači HDZ bez obzira da  su u pitanju parlamentarni, lokalni, predsjednički, svinjski ili lavovski izbori su za mene jadnici koji ne vide dalje od svojega nosa i jedino što im je na pameti je sebičnost i prijevara.

Glavno da za mene ima, a drugi koji su kontra niti ne zaslužuju bolje, nek se opamete pa budu dobili i cestu. A kaj bum ja za to vrijeme dok se cesta napravi natrpal i opral milijune i milijune tuđeg novca, kao da je to onom koji nije za mene glasao važno. Ima da crkne i vraća moje dugove.
Onaj koji drži lojtru omogućuje krađu - dakle kradljivac je i lopov. (preneseno).

Oprosti, slijepci su za tebe oči sokolove. Analizirajući tvoju retoriku shvatio sam samo da moraš biti jako jadan da netko stane pod tvoj barjak, jer tvoja tvrdoglava zasljepljenost i bahata ograničenost nemaju opravdanja.

Ja, kao prvo, nisam glasao za HDZ, nego za ime i prezime na izravnim izborima - za DRAŽENA BARIŠIĆA. Ne HDZ, nego za Barišića. Ne znam možeš li to shvatiti i razlikovati, no nekako sam siguran da ne možeš shvatiti išta od više od parola kojima si nabilflala svoju glavicu i iz čijeg kruga ne znaš izaći i početi konačno misliti svojom, a ne tuđom glavom. Jer za tebe postoje samo crni i bijeli, samo anđeli i vragovi, samo jedna ili druga krajnost, a najgore je što ne shvaćaš da baš na ovom svijetu ništa ne zadovoljava takve podjele.

Kao drugo, svi ti tvoji veeeeliki favoriti nisu maknuli ni milimetra nekom stvari da obećaju, dapače ma i samo posjete ljude i selo čije glasove su htjeli uzeti, u što ubrajam sve te tvoje ibermenš favorite i tvoju besramno fantastičnu Vesnicu Pusičkić. Barišić je dao jasan program - kanalizacija u Donjem Turopolju, dovršetak autoputa i infrastruktire u zoni Buševca, i ljudi su rekli "OK, to nam treba, to želimo, i bok". Da su bilo koji ti tvoji kandidati došli i rekli isto, već bi bilo li-la u odlukama, no ta bahata ekipa se nije drznula doći i barem nas sve poslati u PM, rodno mjesto, i obećati da bu Buševečki kanal prema Kučama postao najveća izvozna luka Hrvatske. Mi smo za njih nule koje niš ne vrijede, osim kada im treba dati lovu i glasove, a vrhunac bahatluka je bio na zadnjim izborima kada se nisu ni pojavili. Tko ih jebe!! Koliko su uložili - toliko su i dobili! I to je pošteno!

Ako već spominješ jadnike, upravo sam ti ih opisao. Uz prefiks "bahati"...

Takva si i ti - ja nisam dostojan da ti sa mnom polemiziraš?? A hu-d-fak si ti u mojem životu da bi se mogla tako postaviti?? Ti si takva mentalno-morano-karakterno-politička elita da bih ja trebao biti počašćen kaj mi se ti uopće obraćaš?? Heeeej, slušaš li ti sebe??

Možda je vrijeme da odeš na neki stručan pregled, da ti prebroje šarafeke u glavici i vide kaj se zbiva, jer je postalo preočito da imaš hudih problema! Skini orme sa očiju, počni misliti svojom glavom ako imaš sa čime, i smanji pritisak bahatosti i umišljaja, jer si daleko od toga da budeš bilo tko koji bi se mogao tako ponašati. A tako se ne može ponašati NITKO sa osnovnom kulturom i realnim stavovima o životu. Takve generalizacije kakve ti bacaš "samo tako" su ne infantilne, već doslovno maloumne.

Kao treće, treba imati inteligencije dovoljno da shvatiš da ti izbor nikoga NEĆE GARANTIRATI da neće biti prijevara, da se neće krasti, da se neće muljati. Ili si mislila da bi možda Vesnica došla tebe pitati smije li nešto ili ne?? Ili da bi se tebi povjeravala što i kako radi, gdje uzima šakom a gdje kapom?? To je radila i kao nadređena Čačiću dok je sa Con-ingom pljačkao državnu lovu i držao radnike na crno, a on - jadnik (doslovni) to "nije znao"?? Gdje je bila onda?? Skupa sa tobom?? Poštena do boli?? Daj se umij hladnom vodom i zašuti... pokrij se pepelom i debelom dekom preko glave!

Takva kriminalna ponašanja političara su u domeni stručnih institucija čiji je to posao, a ne u domeni političke opcije. To su dvije potpuno različite stvari. No to tvoja glavica tek treba shvatiti. Normalno, kada budeš dozvolila sama sebi da ti jezik ne bude brži od pameti.

Onim crvenim si rekla sve o sebi, i apsolutno ništa o nikome drugome.
« Zadnja izmjena: Travanj 24, 2010, 08:18:25 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

JosipJoža

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #253 : Travanj 24, 2010, 08:17:43 poslijepodne »
Sledge Vaš tekst me potaknuo da nešto napišem, kada je u pitanju korist za Grad, za Turopolje, podsjetiti ću Vas da je groblje Kušanec plaćeno 9 mil kuna, dakle 9 mil s kojima je mogao biti napravljen jedan veći solidan projekt, samo zato jer HDZ sa državne razine nije htio dati lokalnoj jer je druga politička opcija bila na vlasti. Dakle, Šuker je direktno oštetio Grad i Turopolje za 9 mil kuna, koje je upropastio, odnosno uzeo Gradu.

Sa čijim proračunom su ti radovi izvedeni ili su trebali biti izvedeni (pitam ....



Novo groblje Kušanec se radi i sređuje gradskim proračunom, kako je do bilo državno zemljište, država je mogla i morala to zemljište pokloniti Gradu, međutim nije, Šuker je "sredio" Piculi da to zemljište plati 9 mil kuna, ali nije on to sredio Piculi nego Velikogoričanima koji su faktički izgubili 9 mil kuna iz proračuna ili jedan veliki projekt, bilo bazen, dom umirovljenika, komunalna infrastruktura ili štogod drugo. Nadam se da Vam je sada jasno.

Trs

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #254 : Travanj 24, 2010, 09:17:16 poslijepodne »

BTW, ja sam glasao za Barišića kao gradonačelnika, i do sada - sve kaj je obećao a da se tiče mojih interesa - ostvaruje se!! Mjerni i ini radovi za početak gradnje kanalizacije u Donjem Turopolju, pogotovo Buševcu, su pri kraju i za koji mjesec počinju radovi. Njegova politička opcija (sa kojom se inače u 90% slučajeva ne slažem, HDZ mi otprilike u tom postotku nije baš blizak) je odradila i to obećanje, i mislim da je bilo politički zrelo birati HDZ-ovu opciju za upravljanje Velikom Goricom i pripadajućim područjem, jer je odavno dokazano (i ne samo u Hrvatskoj) da je odabir za lokalnu vlast - kada se ista opcija podudara sa glavnom vladajućom opcijom - dobitna kombinacija. I to je politička mudrost svugdje u svijetu, ne samo kod nas. Emocije su za djecu, politika je posao.

Emocije su za ljude, politika je kurva.
Neću s tobom polemizirati, mogao bih poprimiti tvoj rječnik "opće prakse" koji ja prakticiram u intimnom društvu prijatelja, strogo samo u šali i zekanju, a tebi je to standardna komunikacija sa cijelim svijetom (šupak-kurac-zguza-jebe-itd). Čovječe, volio se ti sa svojim gradonačelnikom dovijeka! Napravio ti on još sto cesta i kanalizacija oko sela i raznih drugih čuda! Našli vi još puno zajedničkih interesa! Bljak!