Autor Tema: Autocesta  (Posjeta: 368283 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Autocesta; Kolaž zabavnoga programa z autobana "HDZ - A11"
« Odgovori #225 : Travanj 10, 2010, 09:23:11 poslijepodne »
A sad par legendarne HDZ slik;


http://autocesta.org/

shaka zulu

  • Gost

shaka zulu

  • Gost

shaka zulu

  • Gost
Odg: Autocesta; Kolaž zabavnoga programa z autobana "HDZ - A11"
« Odgovori #228 : Travanj 10, 2010, 09:24:16 poslijepodne »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Autocesta
« Odgovori #229 : Travanj 10, 2010, 09:32:40 poslijepodne »
Bravo, Kunta - to ja zovem materijalima...  ;) ;) ;) ;)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: Autocesta; Kolaž zabavnoga programa z autobana "HDZ - A11"
« Odgovori #230 : Travanj 10, 2010, 09:36:12 poslijepodne »
Predizborno potkalibarno kumulativno pancirno zapaljivo trenutno fugasno rektalnonavođeno zrno.

>> Jaguštovo grmlje <<




Globus,
v sodelovanju z naravo.  ;D

Ekskuzemua,nisem gledel do je štampal...
Skrušeno i ponizno prosim...
« Zadnja izmjena: Travanj 10, 2010, 09:39:38 poslijepodne kuntakinte »

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #231 : Travanj 19, 2010, 08:17:56 poslijepodne »
Vidio sam danas par auta na nadvožnjaku u Gradićima i ograde su odmaknute (iako još stoje tamo). Jel to čudo prohodno ili...?

Offline spoofy

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #232 : Travanj 20, 2010, 08:50:24 prijepodne »
Vidio sam danas par auta na nadvožnjaku u Gradićima i ograde su odmaknute (iako još stoje tamo). Jel to čudo prohodno ili...?

Pojma nemam ali jucer sam doma isel od smjera Zubak auta i cak je i semafor delal prema nadvoznjaku.

Bilaj

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #233 : Travanj 20, 2010, 09:12:55 prijepodne »
A kaj je s rakarjem? Kako se tamo ide?

plemenitashica

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #234 : Travanj 20, 2010, 03:13:36 poslijepodne »
Vidio sam danas par auta na nadvožnjaku u Gradićima i ograde su odmaknute (iako još stoje tamo). Jel to čudo prohodno ili...?

Pojma nemam ali jucer sam doma isel od smjera Zubak auta i cak je i semafor delal prema nadvoznjaku.

http://www.forumgorica.com/grad-velika-gorica/javna-rasprava-upu-gradici/msg14940/#msg14940

Offline cobra

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 36
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #235 : Travanj 21, 2010, 11:12:18 poslijepodne »
Večeras sam prolazio kroz Gradiće i vidim da su uklonjene sve cestovne barijere na skretanju prema novom nadvožnjaku a i signalizacija je u funkciji. Spojna cesta Gradići-Zubak osvjetljena je kao i sam nadvožnjak i stvarno sve dobro izgleda. Može se reći - konačno. No nisam zapazio oznake da je postojeći pružni prijelaz u Kolodvorsku zatvoren pa za sada i taj pravac kretanja funkcionira. Pitanje je samo koliko dugo. No, da li je bilo kakovih rezanja vrpci, busanja u prsa i volova na ražnju, zna li tko?

JosipJoža

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #236 : Travanj 22, 2010, 03:55:28 poslijepodne »

http://www.gorica.hr/2010/04/pusten-u-promet-nadvoznjak-kod-gradica/#more-3515
Ova izjava gradonačelnika mi je znakovita.
"Gradonačelnik Barišić zahvalio je potpredsjedniku Vlade, te podsjetio kako su neki ismijavali ovaj projekt. – Koalicija koja je dobila povjerenje građana na izborima, izvršava svoja predizborna obećanja – izjavio je Barišić."

E Cobra sad ne piše gdje su se pekli volovi, predpostavljam negdje daleko od javnosti, u bregima, možda negdje na Pokupskom.

A sva pratnja? se ubila za volove.
^-^ ^-^ ;D


shaka zulu

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #237 : Travanj 22, 2010, 04:44:12 poslijepodne »
Citat:


Lipanj 17

 Govor Tijela Na Primopredaji


Gradonačelnik Reagiranja (0) komentari (4)     

Čestitam onome koji je napravio sliku s primopredaje dužnosti gradonačelnika. Odlično je uhvatio govor tijela ključnih ljudi.

Barišić - njegove ruke i stav govore 'ruke su mi vezane', ja ne odlučujem već samo prenosim ono što su mi rekli.

Kolarec - obrambeni stav s prekriženim rukama ljudi koriste kad su u uspravnom položaju. Kad se netko brani u situaciji kad već postoji prepreka (stol) označava da se ta osoba ne osjeća ugodno u toj poziciji, tj. da se osjeća ugroženo. Kolarec se osjeća ugroženo najvjerojatnije što je, barem u podsvijesti, svjestan da se nalazi u poziciji kojoj nije dorastao.


Kos - odmaknut od stola, pozicija koja naginje poluležećem položaju na stolici, spušten pogled. Ne želi se isticati, sve će poduzeti da ne dođe u prvi plan.

Beus - njegove ruke odaju osobu koja želi voditi, usmjeravati, prodoran je, želi brzo naprijed, nametnuti svoje mišljenje.
http://glup.iz.vg/gradonaelnik/2009/06/17/govor-tijela-na-primopredaji

Izazivam Glupoga nek odšaca i ovu sliku.
A jel nam to Janton i Tomaš rajfe na glava nose?Kaj tak puše na te vetrometine?
Jel do vidi Vazeljina?
 ^-^  ^-^  ^-^

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Autocesta
« Odgovori #238 : Travanj 22, 2010, 05:15:14 poslijepodne »
Šimunović bi mogao kad ispadne iz politike potražiti posao zamjenika Mr.Beana,identična kopija.Poglečte mu malo izgled,a kad uz to spojimo i ponašanje:::::Dobimo pravega bedaka.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Autocesta
« Odgovori #239 : Travanj 22, 2010, 05:40:59 poslijepodne »
A,čuj...Ni mali tulko ni loš kulko ima loš "tajming" i "taktičku odmjerenost uparenu sa nekontroliranim jezikom,rekli bismo da mu je gdjegod,neki bi primjenili ovdje rječ`cu -prečesto- ,jezik brži od,jelte..."

A jel onaj plešivi iza Tomaša,kaj je prema kamere rit okrenul,naš župan Ruda?