Autor Tema: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!  (Posjeta: 7213 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #15 : Studeni 24, 2011, 02:56:23 poslijepodne »
Vidi ti ova komunisticka smeca koko i jaguar kako se to razmahalo, da su smeca, ne, nego i jace smrdeca govna koja ne postuju domovinski rat, a ni branitelje koji su im dali slobodu da mogu ovako piskarati i pljuckati domovinu po forumu. A na sve jos podrzavaju srpska govna u kukuriku reklami. Da vas samo podsjetim, izasla je knjiga Suncica... govna jedna, uzmite i citajte!

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #17 : Studeni 24, 2011, 08:20:38 poslijepodne »
Ti, piletina, čkomi, i daj si urediti ta tri prsta na papkima, da ne ostaneš bez njih! Nick ti je savršen - politička orijentacija, količina mozga i tri prsta!

A ja ću se tako razgovarati samo s tobom, i budi sretan da sa takvim gnojem kakav si ti uopće i razgovaram!

Kada budeš prestao lagati, srati, podmetati i služiti se prevarnim forama, onda ćeš zaslužiti i da se s tobom bolje postupa. Iako i ovako, dok imaš svojeg osobnog "le moderateura", koji ništa ne zna, ne vidi, ne čuje i ne kuži - čak niti kada mu prstom pokažeš na to - s tobom se postupa debelo bolje negoli zaslužuješ. A zaslužuješ jedino da te se narita da bi 6 mjeseci žderao na slamku i pišao u gusku. Ili da se stane na tebe dok te vjetar nije odnio, ili dok te ne pokupe lopatom - što je uobičajeni, standardni postupak za kruti feces vulgaris...
« Zadnja izmjena: Studeni 24, 2011, 08:23:05 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #18 : Studeni 24, 2011, 11:04:14 poslijepodne »

Manipuliranje Gotovinom ni general Vam neće oprostiti, Vi ste ga i poslali u Hag.

I nije Vam oprostio, nije želio da bilo tko preuzme nagradu grada za njega i u njegovo ime.
Toliko o tome i toj nagradi.

I jasno je bilo od samog početka zašto SDP i HNS nisu htjeli sudjelovati u tome.

Svaka čast generalu Gotovini na ovom potezu. Ima moj duboki naklon, još veći nego prije. Veliki gospodin!

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #19 : Studeni 25, 2011, 08:03:31 prijepodne »
Evo što i desnica misli o dodjeli nagrade. 8)

http://www.zadarskilist.hr/clanci/25112011/licemjeri-gotovini-skidaju-slike-pa-ga-sada-nagraduju

prije svega građanima Zadra čestita Dan grada, a želimo i generalu Gotovini i njegovoj obitelji čestitati na nagradi, makar smo protiv tih licemjera koji su ga uhitili, do jučer mu skidali slike, a danas ga nagrađuju. Vjerujem da će to birači prepoznati, kazao je Luka Podrug,

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #20 : Studeni 25, 2011, 09:53:04 prijepodne »
Evo, stižu i kukuriku-rođaci, samo oni koji iskrenije plasiraju svoje ideje, no time samo još više potpiruju vatru koja će spržiti sve one koji sada pljuju po Hrvatskoj... Piletina, Jagi - je li vam drago što stiže rodbina, kako li je ono rekao Đakić ili tko već...  >:D >:D >:D

http://www.bojovnik.org/vijesti/349-nova-agresija-na-hrvatsku-specijalni-rat-srbije-protiv-rh

NOVA AGRESIJA NA HRVATSKU- SPECIJALNI RAT SRBIJE PROTIV RH

pad vukovaraPosjet Vukovaru od strane Aleksandra Vučića najavljen za petak, 25.11.2011., a na koji ni Vlada ni policija ni predsjednik nisu odreagirali, još je jedno u nizu poniženja koje hrvatski branitelji, skupa sa svim hrvatskim narodom, podnose već godinama.

Četnik Vučić dolazi podržati Koaliciju srpskih stranaka u Hrvatskoj. Ne treba posebno spominjati koliko je to opasno po nacionalnu sigurnost i sigurnost građana Hrvatske, obzirom da se radi o političaru koji vjerno slijedi nauk svog vožda ratnog zločinca i ideologa genocida nad nesrpskim narodima Vojislava Šešelja. I to ne nekog potencijalnog genocida, nego pravog genocida koji je vrlo uspješno proveden prije nepunih 20 godina.

Prisjetimo se malo tko je Aleksandar Vučić, koji će sutra šetati Vukovarom. U tijeku najveće agresije na Hrvatsku, Vučić se 1993.g. priključuje Šešeljevoj Srpskoj radikalnoj stranci koja je predstavljala političko krilo Srpskog četničkog pokreta, te nepune dvije godine kasnije postaje generalni tajnik iste. Poznat je po tome da je bio Šešeljeva desna ruka, veliki zagovornik Miloševićevog režima i stvaranja Velike Srbije pod bilo koju cijenu. Između ostalog, 1995. gostuje na okupiranim hrvatskim područjima, konkretno u Glini, gdje hvali srpsku agresiju na Hrvatsku i huška ljude na nastavak rata.

Aleksa je također poznat po tome da nas Hrvate naziva ustašama, a za Karlovac, Viroviticu i još hrpu hrvatskih gradova tvrdi kako su dio Srbije koje su 'ustaše' okupirale.

Vučić je danas je zamjenik predsjednika Srpske napredne stranke, koju vodi također bivši šešeljevac, Tomislav Nikolić, direktni sudionik agresije na Hrvatsku kao dobrovoljac u četničkim postrojbama, višestruko medijski optuživan za pokolje nad hrvatskim civilima u Antinu 1991. godine.

Mogućnost da takvi likovi stupe na hrvatsko tlo i da po istom mirno šetaju i još direktno propagiraju svoju zločinačku politiku koju su već jednom provodili pokušavši nas zbrisati s lica zemlje, i da to isto tlo napuste bez da ih se uhiti i zatvori na jedno sto godina predstavlja vrhunac poniženja Hrvatske, Hrvata, Vukovaraca, Vukovara i svih naših stradalih. Uz to , puštanjem četnika da ponovno četnikuju usred Hrvatske jasno se sugerira cijeloj javnosti da je četnička politika demokratska, mirna, bezopasna i poželjna našem predsjedniku i vladi. Prisjetimo se kako je to izgledalo kada su srpski četnici/radikali posljednji put davali upute Srbima u Hrvatskoj: balvani, topovi, tenkovi, progoni, strijeljanja, masovne likvidacije, opljačkana i spaljena hrvatska zemlja.

I sada ponovno, ti isti ljudi, s istom politikom, dolaze u Hrvatsku kako bi davali svoje naputke onima koji su izvršili kulturocid,ekocid,genocid nad hrvatskom zemljom i narodom.

Zbog svega navedenog, a naročito zbog činjenice da nama u Hrvatskoj ne treba bilo tko da ponovo nahuškava bilo koga na novi rat, zločine i genocid, Akcija za bolju Hrvatsku traži od Ministarstva Unutarnjih Poslova RH, Ministarstva Vanjskih Poslova i Vlade RH da se Aleksandru Vučiću sukladno st.1 članka 34. Zakona o strancima ne dopusti ulazak u Hrvatsku, budući da isti ne zadovoljava uvjete propisane točkom 5. članka 31. istog zakona, odnosno isti PREDSTAVLJA OPASNOST ZA JAVNI POREDAK I NACIONALNU SIGURNOST.

UZ PRIJEDLOG DA SE SVI TAKVI POJEDINCI, STRANKE I ORGANIZACIJE koje djeluju protiv interesa RH PROGLASE NEPOŽELJNIM OSOBAMA U RH.

Mario Maks Slaviček


=================

Eto, tim i takvim mjerama se štioti dignitet hrvatskog čovhjeka, Domovinskog rata i cijele Hrvatske, a ne guženjem i lizanjem sa agresorom... to nitko normalan ne radi. Osim, naravno, kukuriku i sličnih antihrvatskih elemenata.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #21 : Studeni 25, 2011, 01:17:12 poslijepodne »
Sledgehammer zaboravi si samo jedan mali detalj, kako je takve Tuđman abolirao.
Jel ti to nama sada tvrdiš da je Tuđman bio kukurikavac i antihrvatski element?



« Zadnja izmjena: Studeni 25, 2011, 01:44:48 poslijepodne Jaguar »

Bilaj

  • Gost
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #22 : Studeni 25, 2011, 02:53:13 poslijepodne »
Sledgehammer zaboravi si samo jedan mali detalj, kako je takve Tuđman abolirao.
Jel ti to nama sada tvrdiš da je Tuđman bio kukurikavac i antihrvatski element?

Tuđman abolirao, a Mesić osudio one koji su branili.

Jaguar

  • Gost
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #23 : Studeni 25, 2011, 05:25:46 poslijepodne »
Sledgehammer zaboravi si samo jedan mali detalj, kako je takve Tuđman abolirao.
Jel ti to nama sada tvrdiš da je Tuđman bio kukurikavac i antihrvatski element?

Tuđman abolirao, a Mesić osudio one koji su branili.

Bilaj zašto okrećete ponovo pilu naopako?
Ovdje govorimo o angažmanu ljudi kojima je trebalo suditi a ne abolirati. Zbog kojih kolega okrivljuje krive ljude pa i mene svrstava među njih ili krive.
Kakve veze sada ima Mesić s tim? Mesić je došao mnogo kasnije.
Ili objasnite nam koga je to Mesić mogao osuditi? Sud je da sudi a ne Mesić.
Jedino ako mislite na umirovljenje generala? Neznam, ako da, možemo i o tome diskutirati.
A ima se šta i o tome, nisam siguran da će te imati argumente, za pokušaj prebacivanja krivnje drugima.
« Zadnja izmjena: Studeni 25, 2011, 05:27:47 poslijepodne Jaguar »

Bilaj

  • Gost
Odg: SDP i HNS protiv generala Gotovine !!!
« Odgovori #24 : Studeni 25, 2011, 10:32:43 poslijepodne »
Kakve veze sada ima Mesić s tim? Mesić je došao mnogo kasnije.
Ili objasnite nam koga je to Mesić mogao osuditi? Sud je da sudi a ne Mesić.

U svakoj normalnoj državi, osoba koja odaje najvažnije državne dokumente i tajne šakom i kapom, momentalno bi bio strpan u zatvor. Čak je i srbija filtrirala koje dokumente daje a koje ne. Pa čak i EU i UN je filtrirao dokumente koje želi dati a koje su nekim čudom.
 
"nije krao ali je držao lojtre"