Autor Tema: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće  (Posjeta: 8241 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #15 : Lipanj 06, 2011, 05:47:13 poslijepodne »
I ja sam bio Titov pionir, pa nisam zato komunjara. Samo kaj to glupani ne mogu shvatiti.

Sramt te bilo, gdje će ti duša?
Ja sam bio i ostao komunjara.

NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #16 : Lipanj 06, 2011, 05:48:05 poslijepodne »


... ljubitelje i štovatelje lika GBR-a,  Glavonjića i u Uvlakića, molim da otvore novu temu pa tamo nastave sa klanjanjem i ulizivanjem



Čim se netko  dotakne tvog Svevišnjeg odma napadaš, osuđuješ, naređuješ,.... ako ti ne paše ovaj forum na kojem ne prolazi ritoljublje, pridruži se šačici odpadnika (čitaj 3)koji su zasnovali svoj forum :D
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #17 : Lipanj 06, 2011, 06:03:57 poslijepodne »
... kako Muha kaže: "Sleđ, razočarao si ga kao drug i komunista ..."

 


... ljubitelje i štovatelje lika GBR-a,  Glavonjića i u Uvlakića, molim da otvore novu temu pa tamo nastave sa klanjanjem i ulizivanjem



Čim se netko  dotakne tvog Svevišnjeg odma napadaš, osuđuješ, naređuješ,.... ako ti ne paše ovaj forum na kojem ne prolazi ritoljublje, pridruži se šačici odpadnika (čitaj 3)koji su zasnovali svoj forum :D

Glavonjiću, ti i tebi slični stalno napadate, a ako ne znaš čitat, napisao sam MOLIM.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #18 : Lipanj 06, 2011, 06:25:55 poslijepodne »
konstantno osluškuje mišljenja i  reakcije građana...

Tako i treba, vjerujem da čita i Glas koncila :D
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #19 : Lipanj 06, 2011, 10:50:32 poslijepodne »
Sram te bilo, gdje će ti duša? Ja sam bio i ostao komunjara.

To mi je jasno, možda i zato jer komunjare nisu ni imale duše. Zato se nikako ne mogu pomiriti sa time da im je trula ideologija čisti aorist, pa su ih prepuni forumi i Face sa pljuvanjem po vjeri, vjernicima, Svetom Ocu i Crkvi općenito... no tko ih jebe, u debeloj su manjini...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Jaguar

  • Gost
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #20 : Lipanj 06, 2011, 11:19:25 poslijepodne »
Ionako smo natuknuli, a ti nisi demantirao kako bi mogao biti srbin, time i pravoslavac. ( Sopstvena Hronika) ;D

I kaj sada i ako jesam? Kaj te muči? Reci slobodno bratko. 8)

Jaguar

  • Gost
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #21 : Lipanj 06, 2011, 11:22:38 poslijepodne »
konstantno osluškuje mišljenja i  reakcije građana...

Tako i treba, vjerujem da čita i Glas koncila :D

Možda i više od tebe, "velikog" katolika i Hrvata, većeg katolika od samog pape. ;D

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #22 : Lipanj 07, 2011, 06:14:43 poslijepodne »
To mi je jasno, možda i zato jer komunjare nisu ni imale duše. Zato se nikako ne mogu pomiriti sa time da im je trula ideologija čisti aorist, pa su ih prepuni forumi i Face sa pljuvanjem po vjeri, vjernicima, Svetom Ocu i Crkvi općenito... no tko ih jebe, u debeloj su manjini...

Izdao si nas Sladge, a zna se tko izda taj je PIZ*A.
Izdao si druga Tita i svetu nam ideologiju samoupravnog socijalizma.
Izdao sve one naše drugove koji položiše život sa slobodu domovine u borbi protiv fašističkog osvajača potpomognutog sa domaćim izdajnicima Pavelićem, Mihajlovićem i brojnim drugim klošarima i krvnicima.
Izdao si svoje osjećaje Sladge a to je najgore.
Biti uzorit omladinac, kao ti, nije privilegija, nego čast.
Razočarao si me i kao drug i kao komunista.

P.S. - Nebitan si i ti si fejk
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2011, 06:17:14 poslijepodne Mile car »
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #23 : Lipanj 07, 2011, 08:19:13 poslijepodne »
To mi je jasno, možda i zato jer komunjare nisu ni imale duše. Zato se nikako ne mogu pomiriti sa time da im je trula ideologija čisti aorist, pa su ih prepuni forumi i Face sa pljuvanjem po vjeri, vjernicima, Svetom Ocu i Crkvi općenito... no tko ih jebe, u debeloj su manjini...

Izdao si nas Sladge, a zna se tko izda taj je PIZ*A.
Izdao si druga Tita i svetu nam ideologiju samoupravnog socijalizma.
Izdao sve one naše drugove koji položiše život sa slobodu domovine u borbi protiv fašističkog osvajača potpomognutog sa domaćim izdajnicima Pavelićem, Mihajlovićem i brojnim drugim klošarima i krvnicima.
Izdao si svoje osjećaje Sladge a to je najgore.
Biti uzorit omladinac, kao ti, nije privilegija, nego čast.
Razočarao si me i kao drug i kao komunista.

P.S. - Nebitan si i ti si fejk

hahahahhahaha... sledge izdajica pioniorstva :)

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #24 : Lipanj 07, 2011, 09:38:31 poslijepodne »
Pa kažem ti, izdao nas je, a sad je veći katolik od pape.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #25 : Lipanj 08, 2011, 11:09:38 prijepodne »
Nisam, moram sam biti u zadnjem redu (kao i Mile dok je svojedobno popisivao potajno tko je došao na Svetu Misu), dok je Tuđman bio u prvom, koji se svojedobno čak i uguzio na oltar za vrijeme proglašenja Alojzija Stepinca blaženikom, iako to nije bila svjetovna, već čisto crkvena i vjerska ceremonija...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #26 : Lipanj 08, 2011, 11:31:44 prijepodne »
U vrijeme Socijalističke Federativne Republike Jugoslavije 29. studeni je bio veliki dan za svakog školarca prvog razreda. Tada se polagala svečana prisega i postajalo se pionir. Svaki je pionir dobio plavu kapu (titovku), crvenu maramu (starije generacije su je vezale, a mlađe su dobile poseban prsten za tu namjenu) i crvenu pionirsku knjižicu. Većini nas i danas su u glavi barem pocetni stihovi "Svečanog pionirskog obećanja":

Danas, kada postajem pionir
Dajem časnu pionirsku riječ:
Da ću marljivo učiti i raditi
I biti dobar drug;
Da ću voljeti našu samoupravnu domovinu
Socijalističku Federativnu Republiku Jugoslaviju
Da ću razvijati bratstvo i jedinstvo
I ideje za koje se borio Tito;
Da ću cijeniti sve ljude svijeta
koji žele slobodu i mir!




Sledgehammer, koji si ti?

kruno

  • Gost
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #27 : Lipanj 08, 2011, 12:24:20 poslijepodne »
Ovo mi je smiješno, što čovjeka ubjeđujete da je član SK ako on ne želi imato bilo kakve veze sa tim dijelom prošlosti.

Ako je i bio neka je, ako se i srami neka se srami, njegova stvar.

To me podsjeća na političku školu Jace u Kumrovcu, presmiješno.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #28 : Lipanj 08, 2011, 03:06:09 poslijepodne »
Pa ja sam u drugom razredu osnovne išao "direktoru" jer sam odbio odlazak na neko izvanškolsko testiranje za neko natjecanje o "revoluciji", rekao sam drugarici učiteljici Nadi (jasno, gedžovanka) da idem na vjeronauk. Ona me blijedo pogledala, iskolačila oči i prezirno rekla da "šta idem tamo, kao da će mi moj bogo pomoć' "...

Na što sam se već kao mali razišao sa "drugovima", a i roditelji su morali hodočastiti do škole po izvanrednom pozivu, dok je moj tadašnji župnik, Matija Stepinac, imao sve riječi pohvale za mene, i pri blagoslovu stana starci su mogli konačno sjati u punom sjaju...  ;D tako da sam nabijao na neku stvar drugove i njihove herojske pričice već onda, a to radim i danas - jedino kaj danas radije nabijem poneku drugaricu - naravno, na onaj "prosti" način.... "jer sam gadan kada sam "nje" gladan", kako bi stihoklepio stari četnik Bora...

Muhica, mene ti na toj slikici nema, jerbo sam ja, kao pravi "građanin", išao u školu u Zagrebu gdje sam rođen i gdje sam stanovao do pred nekoliko godina...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Poltronsko antihrvatsko medijsko smeće
« Odgovori #29 : Lipanj 08, 2011, 10:40:45 poslijepodne »
Pa ja sam u drugom razredu osnovne išao "direktoru" jer sam odbio odlazak na neko izvanškolsko testiranje za neko natjecanje o "revoluciji", rekao sam drugarici učiteljici Nadi (jasno, gedžovanka) da idem na vjeronauk. Ona me blijedo pogledala, iskolačila oči i prezirno rekla da "šta idem tamo, kao da će mi moj bogo pomoć' "...

E sad si se slagao koliko si dug i širok.

Bit će ti lakše ako priznaš da si sa ponosom pjevao himnu bivše juge, i da si imao vrhunski ispraćaj u vojsku (JNA), reci slobodno da si bio uzorit član SSOJ (Savez Socijalističke Omladine Jugoslavije), da si bio jedan od uzoritih omladinaca, drugim riječima ogledni primjer komuniste.
A vidi ga danas, katastrofa, desničar, paćenik, bio prozivan, branilo mu se ići u crkvu, itd, sve kliše do kliše i to od rigidne desne struje HDZ-a.
u pravilu to su bili u ono vrijeme "perspektivni" kadrovi "naše" prosperitetne zajednice
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...