Autor Tema: Potrošeni lokalni politikanti  (Posjeta: 2082 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Potrošeni lokalni politikanti
« : Svibanj 31, 2011, 05:35:34 poslijepodne »
Iz navike gotovo svakodnevno svratim na ovaj forum, al doslovno svratim, jer od čitanja nemaš kaj čitati, sve je vezano uz lokal politikantske dvorišne olimpijade.

Na forumu pišu ljudi koji svoj nos nisu digli od monitora , a guzicu sa stolca i samo se bave stranačkim kokošarenjem.

Izgleda da ovaj novopečeni soj politikantski nastrojenih forumaša ne shvaća da je nama normalnim građanima i forumašima ,koji smo btw sve to vceć prošli na starom forumu, bez obzira na načelne simpatije, već pun kufer politikantskih spletki i prepucavanja i da Bog more dati po meni svi bi vi zleteli s ovog foruma pak se hebite i prepucavajte s sa svojim iritantnim niskobudžetnim prepirkama, unutar stranačkih foruma.

Kaj vi mislite obo tem? Je se to meni samo čini ili je forum postao , uz nekoliko iznimaka starijih iskusniji forumaša lokal politička prčija i kokošinjac bez pevca. Ma mi se zgadi koji put kad i po mjesec dana stalno mlate praznu slamu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Potrošeni lokalni politikanti
« Odgovori #1 : Svibanj 31, 2011, 09:51:50 poslijepodne »
Je, na žalost, uvijek ista priča...

UVIJEK ISTA PRIČA - AZRA


Azra - Uvijek ista prica

kosa mi se na glavi diže i strašno me ljuti
kada vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi
u novinama neki frajer glasno trubi
zaboga recite narodu da se javnost buni
kažite mi tko je podoban
kažite mi tko je opasan
uvijek ista priča

slobodnih mjesta ima samo gdje šljakeri rade
svi bi u birokraciju tamo su bolje plaće
produktivnost ima svoje ekonomsko opravdanje
zašto da prolijevam znoj kada dobijem manje
kažite mi tko je podoban
kažite mi tko je opasan
uvijek ista priča

pijem kavu danas barem dvadeset puta
a efektivno radno vrijeme mi nije ni pet minuta
ne nerviram se mnogo učim dikciju
sa odgovornima ću sprovesti jednu dnevnu akciju
kažite mi tko je podoban
kažite mi tko je opasan
uvijek ista priča


Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Potrošeni lokalni politikanti
« Odgovori #2 : Svibanj 31, 2011, 11:46:14 poslijepodne »
Ok , slažem se , uvijek ista priča. Vjerujem slažeš se i ti mada se ni lika tvoga nemrem prispodobiti , a kamoli reći da znam kaj si v glavi misliš, pak da ti bilo kaj predložim, al eto morem ovak bezbolno pitati , pak mi reći, a ja bum prokusal i poslušal..
Što učiniti da protuhe jednom zanavek nestanu iz ovog političkg kokošinjca?
Što učiniti kako bi na svjetlo dana izrasla politička opcija koja štuje domoljublje , radi za dobrobit cijelog hrvatskog naroda..ne za svoj džep već za hrvatski narod..! i istovremeno sukladno tome štiti interese svih građana ove države koji poštuju zakone i nisu se ogriješili o njen suverinitet i postojeće zakonodavne propise i načela zemlje u kojoj žive!?. i još k tome ak u skladu s navedenim ne skida gaće svakom birokratu koji naiđe...
Bi li takova opcija imala podršku građana.

Ajde , slobodno rzglabajte..treba od nečeg početi, jer sve ovo više nema smisla...

Če baš treba , nemam financija , al volje za život i akciju ,koja će iz nereda i guzolizanja, napraviti red , e to imam i ne samo na rječima nego sam to  spreman pokazati i djelom.

Predložite gospodo i imat ćete ne podršku, nego aktivnu suradnju ne samo mene , nego i većine normalnih ljudi kojoj je dopizdilo ovakovo kokošarsko politikanstvo, kako u lokalu , tako i u globalu.


Eto Štef , mortik je frekvencija ista, samo treba volje

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Potrošeni lokalni politikanti
« Odgovori #3 : Lipanj 01, 2011, 12:37:01 prijepodne »
Kunta , te nekaj hiće ili namjerno zahitavleš ovu temu s hrpom bezveznih posti!?

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Potrošeni lokalni politikanti
« Odgovori #4 : Lipanj 01, 2011, 12:49:50 prijepodne »
Ima jedan vrlo važan razlog zbog kojega se političari svih razina ponašaju tako kako se ponašaju. Ako ogade politku normalnim ljudima onda će se ti normalni ljudi maknuti od politike što dalje mogu pa će bukači i dalje raditi po svojem.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Potrošeni lokalni politikanti
« Odgovori #5 : Lipanj 01, 2011, 01:08:42 prijepodne »
 Upravo rekoh da je pravi trernutak za normalne... , jer ovi dosadašnji dopizdili su svima i svakome, no danas  je novi radni dan i treba vjutro ( makar fleksibilno bilo) zdići se i po sakidešnjoj šihti iti i zaraditi kruha, stoga sad spavanje i do zutra razmišljanje.

amarkulin

  • Gost
Odg: Potrošeni lokalni politikanti
« Odgovori #6 : Lipanj 01, 2011, 09:19:14 prijepodne »
Vegi, svaka bolest se liječi nekom terapijom - dakle većom silom.

Po meni, treba otvoriti jedan "necenzurirani" podforum, kak smo već nekad imali - na kojem može svatko pisati kaj hoće (uz uvjet da se ne prekorače opća civlizacijska i zakonska mjerila). Pa nek čita koga veseli. A u svim drugim temama - BRISATI bez pardona i opravdavanja sve što smrdi na politikanstvo.

Jedino je pitanje jel ima dovoljno ljudi koji će pisati i čitati takve teme bez primjesa skandala...  8)

Bilaj

  • Gost
Odg: Potrošeni lokalni politikanti
« Odgovori #7 : Lipanj 01, 2011, 10:39:54 prijepodne »
Ima jedan vrlo važan razlog zbog kojega se političari svih razina ponašaju tako kako se ponašaju. Ako ogade politku normalnim ljudima onda će se ti normalni ljudi maknuti od politike što dalje mogu pa će bukači i dalje raditi po svojem.

To je istina. Upravo zato se tako i ponašaju.
Štite svoje pozicije da se slučajno ne pojavi netko pametni koji bi cijelu političku stiuaciju pokrenuo u pravom smijeru i postavio na zdrave noge. Zato i imamo cijelo vrijeme iste ljude u politici. Uff...  :(