Autor Tema: Kajin: Dostojanstvo Hrvatske nije uništio Haaški sud, nego HDZ  (Posjeta: 4929 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kajin: Dostojanstvo Hrvatske nije uništio Haaški sud, nego HDZ
« Odgovori #15 : Travanj 28, 2011, 11:33:02 prijepodne »
Citat:
pročitaj o generalu Stipetiću, educiraj se malo

Ne moram čitati za razliku od tebe (na plotu sešta piše), bio sam sudionik, sa Stipetićem sam bio rame uz rame 1992 stacioniran u Đakovu prije nego je pao Bosanski Brod....svakodnevvno smo prelazili u susjednu Bosnu (Korači-Sijekovci-Derventa) na koordinacije tada sa našim saveznicima muslimanima...krajem 1992 Posavina je pala malte ne bez ispaljenog metka Srbima u ruke.... tko je bio zapovjednik?...tko je odgovoran? ...pitaj Mesića koji sigurno zna pa mi javi...  

Muha,  pričaš ratne priče.  Da si zbilja bio tamo znao bi da se sela zovu Koraće a ne Koraći, zatim Sijekovac, a ne Sijekovci, a tu fali i Novo Selo.

Kao što si napiso: "educiraj se malo" i prestani pisati gluposti i petljati se u stvari o kojima nemaš pojma.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Kajin: Dostojanstvo Hrvatske nije uništio Haaški sud, nego HDZ
« Odgovori #16 : Travanj 28, 2011, 12:35:26 poslijepodne »
Citat:
pročitaj o generalu Stipetiću, educiraj se malo

Ne moram čitati za razliku od tebe (na plotu sešta piše), bio sam sudionik, sa Stipetićem sam bio rame uz rame ;D

Na plotu sešta piše? Ti si bio sudionik i rame uz rame generalu Stipetiću? Dobro ti je koko odgovorio. ;D

Radi ostalih forumašica i forumaša nekoliko istinitih informacija o domovinskom ratu, generalu Stipetiću, bosanskoj Posavini.
Neću naglašavati da sam tamo bio, jer ne volim mlatarati s tim, a i unatoč tome što sam bio, nisam tada znao sve detalje, što se sve događalo niti je to bilo tko znao osim najviših pozocioniranih ljudi, kako u vojsci tako i u politici. Istina je naknadno izašla na vidjelo a ona je najvećim dijelom ovdje i napisana.

I već nakon i u tijeku slučaja Posavine je general Stipetić došao u sukob sa Tuđmanom i maknut je s nekih pozicija, te nikada više nakon toga nije napredovao kako je to bilo omogućeno različitim šoferima, konobarima, mesarima i je*ivjetrima od strane Tuđmana.


http://www.e-posavina.com/portal/home/domovinski-rat/o-padu-posavine/189-general-stipeti-o-padu-posavine

http://www.e-posavina.com/portal/home/domovinski-rat/o-padu-posavine

1  Boljkovac: Tuđman je Miloševiću prepustio Posavinu!   137  
2  Tajni dokumenti o padu Bosanske Posavine   259  
3  General Stipetić o padu Posavine   191  
4  Šušak je predao Posavinu!   159  
5  Vinko Begić o padu Posavine   233  
6  Uništavanje Bosanske Posavine!   70  
7  Tuđman je nudio Srbima cijelu Posavinu!   112  
8  Posavina, to je već "rešeno"!   123  
9  Rat u ratu!   134  
10  Stradanje vjerskih objekata na općini Brčko  
« Zadnja izmjena: Travanj 28, 2011, 12:39:14 poslijepodne Jaguar »

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kajin: Dostojanstvo Hrvatske nije uništio Haaški sud, nego HDZ
« Odgovori #17 : Travanj 28, 2011, 01:16:54 poslijepodne »
Glumiš naivu pred drugima jer je teško i nepodnošljivo sramiti se sebe. Tebi i Koki treba stručna pomoć:)))))
A stručnjaci koji je trebaju pružiti su prvi kojima treba stručna pomoć jer su sami sebe izhipnotizirali...K vragu!!!
Tko je izmislio ta glupa zrcala?!!!!Treba pisati upozorenje:opasno za narcise

Sjetimo se ipak da je progon branitelja započeo slabljenjem HDZ-a koncem devedesetih.
Sjetimo se i da su poštovani nam i predsjednik i premijer tadašnji udijelili epitet "privilegičari"

Zločin je bio jedino što smo branili bagru koja nas je žedne prevele preko vode.
To je naš jedini zločin i skoro pa smrtni grijeh.
Plaćamo danak svojoj lakovjernosti i idealima o slobodnoj državi.
Dobro ste nas preveslali...


amarkulin

  • Gost
Odg: Kajin: Dostojanstvo Hrvatske nije uništio Haaški sud, nego HDZ
« Odgovori #18 : Travanj 28, 2011, 01:39:45 poslijepodne »
Zločin je bio jedino što smo branili bagru koja nas je žedne prevele preko vode.

Sve si rekel.

Jaguar

  • Gost
Odg: Kajin: Dostojanstvo Hrvatske nije uništio Haaški sud, nego HDZ
« Odgovori #19 : Travanj 28, 2011, 04:48:39 poslijepodne »


Zločin je bio jedino što smo branili bagru koja nas je žedne prevele preko vode.
Plaćamo danak svojoj lakovjernosti i idealima o slobodnoj državi.
Dobro ste nas preveslali...



Istina boli.
Istina je i to da smo branili bagru, to si u pravu, samo za razliku od tebe ja tu bagru ne branim i ne podržavam.
Tko te je preveslao? Ja? Ideš Đurđa, vidi se kome je potrebna stručna pomoć, pomiješao si lica i naličja a to radiš stalno i u kontinuitetu.
Eto borio si se i za svoju dragu i ljubljenu VŠO, dok je ona s Tuđmanom kavicu ispijala, ali svejedno si lud za njom, jel tak?
Za mene se nisi borio, to sam činio sam za sebe, svoju obitelj, prijatelje, sumještane, svoje mjesto i svoj kraj a na to sam ponosan, iako od toga nikada nisam niti imao niti tražio bilo kakve privilegije niti koristi,  to prvi put naglašavam  tebi, da tebi Muha.
I sve to što pišeš meni izvoli to dati toj bagri imaš je i u Velikoj Gorici, koliko hoćeš, ionako si počesto s njima i uz njih.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kajin: Dostojanstvo Hrvatske nije uništio Haaški sud, nego HDZ
« Odgovori #20 : Travanj 28, 2011, 11:32:12 poslijepodne »
Izjava Mesića "umjesto da se prozivaju oni koji nisu htjeli surađivati i sabotirali Haški sud mene se proziva"...hebate tko je tu lud?...drugim riječima "umjesto da se prozivaju oni koji nisu httjeli surađivati sa okupatorom proziva se mene koji sam surađivao"...

Ma,Burduš se šali,crni humor; to ti je ono,da ga se uključi v banderij.Da fino krasi banderu.
Em je bil zaštičeni svedok,em se ko-prca ko keder,velim ti-bil bi on lepi eksponat.Čisti street art.

Kak god,ja bi nega rado videl z žabje perspektive.Za primer drugem,ionak nemamo bogznakakve primerov...  ;D
wwwg tablice