Autor Tema: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG  (Posjeta: 37571 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Master

  • Gost
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #90 : Travanj 01, 2012, 06:49:15 poslijepodne »
Koko je preuzeo modus operandi njegova velikog uzora i učitelja markulina, služi se dvoličnim plitkim i bijednim principima, sa jedne strane glumata velikog frajera, pametnjakovića, demokrata, Turopoljca i kaj sve ne, sa druge kao pičkica i seronja kukumavči i cinkari, žali se i cmolji modovima u pozadini na one iste ljude koje, kao, on javno na forumu "pere" znanjem, argumentima i s visine (a ništa od toga nismo ni vidjeli ni doživjeli).

Kada nema kaj serendati glede argumentacije, onda se lovi nekakve gramatike, kvačica, velikog malog slova i sličnih poslova za besposlene bijednike...

U biti mali, jadni, ljigavi jugonostalgičar koji bi prodavao pojmove o kojima nema blagog pojma (tipa "demokracije"), a najviše zamjera drugima ako se usude prema njemu ponašati onako kako se on redovito ponaša prema svima. U biti, prema njemu je i markulin mila majka, jer je on barem nekakav znalac i podosta pametan čovjek, jedino ga jebe kaj dozvoli da mu sve te pluseve ubije iskompleksiranost i prodavanje jadnih principa koji su ispod svake kritike, kao npr. kada je meni rekao da mi ne može platiti kavu (nakon kaj sam je ja platio njemu) jer on ima reprezentaciju samo za "prave informatičare" (čak niti ne bilo kakve, nego baš PRAVE...)...

Eto, takav dvolični seronja je taj koko. Niti je Turopolje "njegovo", niti je Turopolje dobilo dolaskom ikoga da živi u Turopolju toliko - koliko bi dobilo da takvi lignjuni kao koko odsele iz Turopolja i ne zagađuju zrak svojim kompleksima, drskom glupošću i uskogrudnim idiotarijama. Usuđujem se reći da je ovaj forum postao šaka jada baš zbog njega. Ja sam težak tip, ali nisam ni do koljena takvim dvoličnjacima. Jer barem nisam dvoličan, nisam drukao ni cinkao, nisam kukao protiv nikoga na forumu, sve je uvijek bilo vidljivo. Za razliku od tog bokca koji ljigavi na dvije fronte.
SLAZEM SE!!!
KOKICA-VG.......O tom da ti smetaju dotepenci se moze zakljuciti na kojem si civilizacijskom nivou.


za sve eventualne gramaticke pogreske obratite so kokici-vg koji je zaduzen za sitnicarenje!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #91 : Travanj 01, 2012, 09:02:56 poslijepodne »
... Sledgehammer i Master ..., nisam vam ja ni Anđelko ni Plemenitašica ... 

 ... lignjun, uskogrudne idiotarije, dvolični seraonja, šaka jada, ikompleksiranost, pametnjaković, serendanje ... Ovo je riječnik koji koristiš doma za stolom, ako ti dozvole ? To se uči u školi za drotologiju ?  Daj liječi komplekse negdje drugdje, naravno kad prvo apsolviraš prirodu i društvo za  2. razred osnovne škole ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #92 : Travanj 01, 2012, 09:13:11 poslijepodne »
... Sledgehammer i Master ..., nisam vam ja ni Anđelko ni Plemenitašica ... 

 ... lignjun, uskogrudne idiotarije, dvolični seraonja, šaka jada, ikompleksiranost, pametnjaković, serendanje ... Ovo je riječnik koji koristiš doma za stolom, ako ti dozvole ? To se uči u školi za drotologiju ?  Daj liječi komplekse negdje drugdje, naravno kad prvo apsolviraš prirodu i društvo za  2. razred osnovne škole ...
KOKO-VG.......O tom da ti smetaju dotepenci se moze zakljuciti na kojem si civilizacijskom nivou.
kaj to nečeš prokomentirati.........naravno da nečeš kad si obični manipulator.


Za sve gramatičke pogreške molim da se obratite sitničavcu pod nick-om koko-vg! :o

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #93 : Travanj 01, 2012, 09:18:57 poslijepodne »
Master, prvi si počeo s preseljenjima preko Drine, jugoslavijom itd  (pročitaj barem ono kaj si ti napisal) ... a o civilizacijskom pristupu se može dosta toga saznati iz tvojih postova.

Za svojih 50 postova koliko si ih ispisao pod ovim nickom, rano si počeo s vrijeđanjem i omalovažavanjem.

Nemam namjeru dalje komentirati vaše neznanje i nepoznavanje materije, bilo o različitosti grbova, bilo o naseljima, što još uvijek nisi skužio .
« Zadnja izmjena: Travanj 01, 2012, 09:23:55 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Master

  • Gost
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #94 : Travanj 01, 2012, 09:24:22 poslijepodne »
Master, prvi si počeo s preseljenjima preko Drine, jugoslavijom itd  (pročitaj barem ono kaj si ti napisal) ... a o civilizacijskom pristupu se može dosta toga saznati iz tvojih postova.

Za svojih 50 postova koliko si ih ispisao pod ovim nickom, rano si počeo s vrijeđanjem i omalovažavanjem.
opet nisi prokomentirao DOTEPENCE jer si ti obični manipulator to je tvoj cilj da isprovociraš kog god možeš na forumu....uživaj ja ti to ne uzimam srcu ja sam 15g po forumima i nažalost često zbog takvih ko ti ovak završavaju rasprave.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #95 : Travanj 02, 2012, 01:31:32 poslijepodne »
nisam vam ja ni Anđelko ni Plemenitašica ...

Naravno da nisi. Kakvi god da jesu, ti im nisi dostojan ni čistiti cipele.

Ovo je riječnik

Ne, obzirom govorim materinjim jezikom, ne trebam RJEČNIK ("rIječnik" nema značenje u hrvatskom jeziku). BTW, i ti bi malo dramio o pravopisu??

To se uči u školi za drotologiju ?

Da, to je lekcija "Kako razgovarati sa najnižim šugavcima"... ima tome podosta stranica, ja sam dao samo sažetak. Moraš cijeniti moj trud.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”