Autor Tema: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav  (Posjeta: 303404 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #435 : Travanj 10, 2012, 09:45:48 poslijepodne »
P R A V I L N I K
o I. izmjenama i dopunama Pravilnika o unutarnjem redu Grada Velike Gorice
...
http://www.gorica.hr/dokumenti/odluke-gradonacelnika/zakljucci,2012,03.zip

Jel ima de prevod na hrvacki?  ;D

-

ZAKLJUČAK
o davanju mišljenja na Prijedlog Odluke o imenovanju trga
u gradskoj četvrti „Braća Radić“

I.
Daje se pozitivno mišljenje na Prijedlog Odluke o imenovanju trga u gradskoj četvrti „Braća Radić“.
...
http://www.gorica.hr/dokumenti/odluke-gradonacelnika/zakljucci,2012,03.zip

Po običaju; nit glave nit repa.  :(
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #436 : Travanj 18, 2012, 11:00:16 poslijepodne »
Raspisan natječaj za još jednog gradonačelnikova prijatelja?
http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=450:raspisan-natjeaj-za-jo-jednog-gradonaelnikova-prijatelja&catid=3:newsflash

Ime!
Ime amo, jer u nagađanju utjehe nema.
  :D
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #437 : Travanj 19, 2012, 08:02:59 prijepodne »

Ime amo, jer u nagađanju utjehe nema.[/color]  :D

A tko je to bio protiv Šukera od mlađih, na izbornoj skupštini a na strani Barišića?
Razvedeni, razvedeni........

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #438 : Travanj 19, 2012, 10:05:21 poslijepodne »
Jel Zagrepčanin? Most pak zaferceraju iskre lubavi...  ;D
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #441 : Svibanj 13, 2012, 11:28:45 prijepodne »

gorica.hr

Veli; Udarac dogradonačelnika Kolarca je bio neobranjiv.
Jel budu pripravili kakovu revijalnu ekipu Hadezeja za MNLVG9.? Da vidimo čija baka bombu nosi...
Mislim,ak su mogle Maca i Maradone...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #442 : Svibanj 23, 2012, 10:30:23 poslijepodne »
gorica.hr
Do je mrl?  ;D
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #443 : Svibanj 27, 2012, 10:58:59 poslijepodne »
Barišić: Građani su mi važniji od političara
U svom posljednjem izdanju velikogorički “Reporter” objavio je intervju sa gradonačelnikom Velike Gorice Draženom Barišićem. Gradonačelnik je komentirao nagrade i priznanja koji su u posljednje vrijeme stigli u Veliku Goricu; realizaciju glavnih gradskih pojekata i investicija; političke odnose u gradu, a najavio je i svoju kandidaturu na idućim izborima za gradonačelnika.

...Politički je neodgovorno u ovakvoj ekonomskoj situaciji kakva vlada, a Gorica je ipak u investicijskom zamahu, projekte odbijati. Zajednički interes svih političara u Velikoj Gorici mora biti jedino Velika Gorica, boljitak grada i svako radno mjesto. Ne smije se dogoditi da se projekti koji mogu donijeti puno dobroga građanima, odbijaju zbog osobnih interesa ili političkih neistomišljenika. Tu ne smije biti politiziranja.

Čini se da ga u Gorici ipak ima?

Vi znate da sam ja na ovu funkciju došao iz poduzetništva, a ne iz politike. I, moram Vam priznati da su me lokalni političari strašno razočarali. Čini mi se da su jako umorni. Mislim da su razgovori koje vode samo prazna priča i nisu konstruktivni. Dosta mi je ispravljanja tuđih grešaka, koje se osjete na brojnim projektima. Grad se mora voditi efikasnije, a za to treba imati čiste ruke. Ja ih imam i mi sada imamo veliku povijesnu šansu i oko takve prilike ne smije biti nikakvog politiziranja. Svi koji su sa mnom ikada pokušali popričati znaju da sa, otvoren i spreman na dijalog te da sam spreman poslušati i uvažiti kritiku na račun gradske uprave, ako je u njoj problem. Prema tome, alibi političari koji stalno kritiziraju nešto u Gorici me ne zanimaju, te sam shvatio da sam najbolje savjete, najbolje ideje, pohvale i pokude dobivao, ne od političara, već od građana. Zato sa svojim timom želim otvoriti kanal za komunikaciju s građanima gdje će mi moći govoriti što misle, žele i trebaju. Političari nastupaju iz pozicije svojih osobnih i stranačkih interesa i zato će uvijek kritizirati, što god učinio i kakvu god odluku donio. Neovisna istraživanja i nagrade ipak su vjerodostojniji pokazatelj stanja u našem gradu. A, najvjerodostojniji i najvažniji pokazatelj, za mene je mišljenje naših sugrađana. Sa njima sam u stalnom kontaktu, slušam njihove savjete, prijedloge i primjedbe. Upravo to stalna, otvorena komunikacija s građanima i uvažavanje njihovog mišljenja glavni je razlog nagradama i visokim ocjenama koje je Velika Gorica dobila. I zato su mi važne konzultacije s građanima koje ću provoditi, kao što uostalom i provodim već kroz razgovore u slučaju Velkom, sa vjerovnicima, sa proizvođačima i prodavačima na zelenoj tržnici i sa vlasnicima poslovnih prostora.

Nije li to izbjegavanje odgovornosti ili potvrda da ne možete sami donijeti odluke?

Konzultacije s građanima najviši su oblik demokratski uređenog društva. Ne zaboravite da su mene izabrali građani i da njima odgovaram. Za mene je sasvim normalno da čujem njihovo mišljenje, njihove želje i da u skladu s time, ali jasno uvažavajući propise i zakone, tako i postupam. Zato i jesam stalno na terenu. Nema mjesnog odbora u kojem nisam bio, za koji ne znam što se radi i koje su mu potrebe. Najlakše je donijeti samostalnu odluku pa kako kome se ona svidjela, no ja ne želim biti zatvoren i bez sluha za potrebe mojih Velikogoričana. Jer, svaka odluka bitna je zbog njih i njihovq, odnosno našeg zajedničkog ugodnog života u Velikoj Gorici. I za svaku, tako donesenu odluku, uvijek ću preuzeti odgovornost.

Kažete da političari ne funkcioniraju kako bi trebali. Znači li to da ni vaša vladajuća koalicija ne funkcionira?

Iskreno mislim da su predsjednici stranaka koalicije toliko dugo u goričkoj politici u raznim kombinacijama zajedno ili na suprotnim stranama da je njima ovakva situacija normalna. Moje je mišljenje da treba biti više otvorenosti, više uvažavanja različitih mišljenja i da bi čelni ljudi stranaka trebali shvatiti da njihovi stavovi nisu uvijek najispravniji i da bi trebali saslušati argumente i drugih članova stranke. To je nešto što sam govorio i kada sam govorio o unutarstranačkim stvarima – treba uvažavati svakog člana i svakog čovjeka, te skup razmišljanja pretočiti u adekvatni stav.

I koalicija ali i vi kao gradonačelnik ušli ste u zadnju godinu mandata. S obzirom na sva dosadašnja iskustva planirate li još jedan mandat?

Da. Iskustva su tu da nam pomognu sagledati stvari i pomognu u odlučivanju. Sigurno ću se kandidirati za još jedan mandat jer mislim da započeti posao treba i završiti. U četiri godine teško je, posebice kad su ovakva ekonomska vremena, ostvariti sve što želite i što ste obećali građanima za bolji život. Puno je toga napravljeno, ali i puno je toga još za napraviti. Mislim da sam svojim dosadašnjim radom pokazao da to mogu i vjerujem da će mi rađani dati priliku da nastavim.

http://www.gorica.hr/2012/05/barisic-gradani-su-mi-vazniji-od-politicara/#more-11837

Bum ja to malo razmetal po temami...
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #444 : Svibanj 28, 2012, 11:53:20 poslijepodne »
Čiji bu Draš kandidat? Od HDZa? Nezavisni?
Do budu protukandidati?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #445 : Lipanj 06, 2012, 11:09:45 poslijepodne »
Uređeno igralište Dječjeg vrtića Velika Gorica
...Ovim projektom bila su obuhvaćena po dva dječja vrtića iz pet hrvatskih regija koja su tijekom trajanja akcije prikupila najveći broj glasova, a u njoj je sudjelovalo ukupno 285 vrtića iz cijele Hrvatske.
 Gradonačelnik Barišić u svom obraćanju okupljenima izrazio je zadovoljstvo uređenjem igrališta i posebno pohvalio rad i entuzijazam ravnateljice Irene Kozmić.
 Uz gradonačelnika Dražena Barišića, svečanom otvorenju nazočili su i njegov zamjenik Ervin Kolarec, predsjednica Gradskog vijeća Vesna Škare Ožbolt, saborska zastupnica Vesna Fabijančić Križanić, pročelnik gradskog Upravnog odjela za društvene djelatnosti Zvonko Kunić i drugi uzvanici.
http://www.gorica.hr/2012/06/uredeno-igraliste-djecjeg-vrtica-velika-gorica/#more-11998

Ja bi pofalil ove kaj su slali poruke jel bez nje...
VFK!?
Dečki moji, "kad se sa srcem kuha"... A nekaj se kuva. Još ak vlovim negde Draša da z Beusom udara briškulu i trešetu šlag me bu strefil.
I još koga...
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #446 : Lipanj 07, 2012, 01:52:09 poslijepodne »
lepo društvo, za velike "investicijske zamahe". Mi plaćamo, oni izmišljaju radna mjesta i zapošljavaju!
Tko će biti konačno ravnatelj/ica Dječjeg vrtića u Hlapićgradu?

Offline mglavovic

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 198
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #447 : Lipanj 07, 2012, 05:29:58 poslijepodne »
lepo društvo, za velike "investicijske zamahe". Mi plaćamo, oni izmišljaju radna mjesta i zapošljavaju!
Tko će biti konačno ravnatelj/ica Dječjeg vrtića u Hlapićgradu?

Pero Josipović
I JA SAM ANTE GOTOVINA I MLADEN MARKAČ! branim svoje.

Offline tromblon

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 294
  • Karma: +0/-0
  • HVO
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #448 : Lipanj 08, 2012, 08:52:54 prijepodne »

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #449 : Lipanj 08, 2012, 09:01:54 prijepodne »
Ma tko god bio taj lik, kakve veze ima s naslovom teme ?  Baš nikakve, opet sve po starom ... opsuj-popljuj ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.