Autor Tema: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav  (Posjeta: 303473 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #375 : Studeni 17, 2011, 09:08:14 poslijepodne »
wwwg tablice

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Gradonačelniku Velike Gorice stigao račun za mobitel od 9093 kn
« Odgovori #376 : Studeni 19, 2011, 06:17:05 poslijepodne »
Više od 43 tisuće kuna, bez uračunatog PDV-a i naknade pretplate, na račune službenih mobitela potrošili su vodeći ljudi Velike Gorice, gradonačelnik Dražen Barišić i njegovi zamjenici Ervin Kolarec i Stjepan Kos. Iznos je to koji se odnosi na 2010. i prvih sedam mjeseci ove godine. Najpričljiviji je Dražen Barišić, kojemu su građani telefoniranje u tom razdoblju platili – više od 35 tisuća kuna. Barišiću su na naplatu stizali računi u iznosu prosječne plaće, pa je tako dva puta premašio 4500 kuna, a sedam puta računi su dosegnuli dvije tisuće kuna. Samo za siječanj, primjerice, velikogorički gradonačelnik dobio je račun u iznosu od 9093,42 kune.

– Mjesečni trošak telefona od dvije tisuće kuna, u što je uključen i prijenos internetskih podataka, realan je i opravdana je svaka potrošena kuna jer je potrošena za potrebe projekata razvoja grada – rekao je gradonačelnik Barišić.

Računi su, kaže, bili toliki jer u posljednjem razdoblju Gorica doživljava investicijski zamah, a tako važni poslovi zahtijevaju, objašnjava, veliku organizaciju i svakodnevne kontakte. Njegov zamjenik Ervin Kolarec na telefoniranje je potrošio 2730,81 kunu, a Stjepan Kos 4704,13 kuna. Svoje troškove ni jedan ni drugi nisu željeli komentirati.

http://www.vecernji.hr/regije/gradonacelniku-velike-gorice-stigao-racun-mobitel-9093-kn-clanak-34760
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #377 : Studeni 19, 2011, 06:37:33 poslijepodne »
Kaj nije bilo definirano nekim odlukama da račune do 1000 kuna pokriva grad, sve preko toga oni osobno?
Kaj su koristili sex tarife? ;D


Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #378 : Studeni 19, 2011, 06:46:57 poslijepodne »
Slabo to Barišiću ide. Picula je trošio i po 11.000 kuna mjesečno, a nije radio ništa.  ;D

Jedino je zanimljivo da se za Piculine račune saznalo tek kad je došlo do promjene vlasti, a Barišićeve netko iz gradske uprave uredno dostavlja novinarima.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #379 : Studeni 19, 2011, 06:52:39 poslijepodne »
ma da ... baš ništa nije radio, samo je telefonirao ... zanimljivo ... sad ti je još i krivo jer su informacije o računima procurile u javnost ?  Postat će još zanimljivije jer Draškecu to smještaju njegovi (i tvoji) iz stranke ... čekamo na novu akciju šukerona i pretorijanaca ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #380 : Studeni 19, 2011, 06:54:14 poslijepodne »
... a Barišićeve netko iz gradske uprave uredno dostavlja novinarima.

Ima tu logike a podaci novinarima cure nekako učestalije paralelno od kako je zaposlen Zoran Žic.  ;D
A ima mi i to logike, kad je čovjek izdao SDP, čiji je bio dugogodišnji član, da ne bi HDZ, dok istovremeno koketira sa svima. U gradskoj upravi je krtica ulysses, ajde na hvatanje krtice, bacite joj soli na rep. ;D

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #381 : Studeni 19, 2011, 07:01:46 poslijepodne »
U gradskoj upravi je krtica ulysses, ajde na hvatanje krtice, bacite joj soli na rep. ;D

Nema potrebe. Zna se tko je.  ;)

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #382 : Studeni 19, 2011, 07:21:08 poslijepodne »
... se krtice love na čokoladu s rižom ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #383 : Studeni 20, 2011, 09:52:02 prijepodne »
Citat:
Jaguar
Ima tu logike a podaci novinarima cure nekako učestalije paralelno od kako je zaposlen Zoran Žic. 
A ima mi i to logike, kad je čovjek izdao SDP, čiji je bio dugogodišnji član,

Nije Zoran Žic izdao SDP-e nego baš suprotno....tu se skriva ono o čemu cijelo vrijeme pričam i ukazujem...SDP-e umjesto da po svom nekakvom svjetonazoru teži solidarnosti i pravednosti upravo radi kontra, olako se odriče svojih poprilično dobrih operativaca, naime istina je, Žic je bio dugogodišnji član SDP-a, u Čičkoj Poljani gdje mu je mjesto boravka oformio je najači ogranak u Gradu i na taj način postao prijetnja, ukratko trebalo ga je maknuti...na unutarstranačkim izborima Žic se kandidira nasuprot VFK i to je bila njegova greška, točnije kraj ....prljavim opstrukcijama prema svom protukandidatu na kojima bi mogao pozavidjeti i sam Staljin uz pomoć naravno vjernih stranačkih ritoljubaca uspjela je eliminirati Žica....tko je sad tu izdan?...kaj bi sad trebal Žic?...otići doma i plakati jer je izgubio jednu bitku....rat i dalje traje...držim da je to dobro, na taj način radi se politička ravnoteža....

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #384 : Studeni 20, 2011, 10:13:44 prijepodne »
Rješenje je ...  DEMOKRATSKI TRGOVAČKI CENTAR ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #385 : Studeni 20, 2011, 11:12:07 prijepodne »
Rješenje je ...  DEMOKRATSKI TRGOVAČKI CENTAR ...

Svako ima pravo birati svoj put...ti ne misliš tako?...je li to DC-e..HDZ-e...Laburisti...kakve veze ima??..pa sve su to Hrvatske stranke koje imaju pravo političkog djelovanja..pa ne misliš valjda da ćeš ti ili bilo tko drugi odlučivati gdje će i s kim će Žic biti i družiti se...svak ide tamo gdje mu je bolje...ti ne misliš tako???... ima jedan slogan koji često u praksi koristim i slaže se sa ovom mojom porukom "kupujem tamo gdje gdje me cijene"

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #386 : Studeni 20, 2011, 12:16:07 poslijepodne »
Da nije žalosno, bilo bi smiješno ...  Nema veze što je prevario birače koji su glasali za njega, glavno da je sebe osigurao ... poltron, ulizica, prodana duša, ne znam kako da ga još nazovem (i njega a i sve druge koji tako postupaju) ... Ponovit ću i ja tebi jednu poslovicu ... "I magarce u svatove zovu ... samo postoji razlog zašto ..."
 
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #387 : Studeni 20, 2011, 12:50:33 poslijepodne »
Citat:
koko-vg
glavno da je sebe osigurao ... poltron, ulizica, prodana duša, ne znam kako da ga još nazovem (i njega a i sve druge koji tako postupaju)

Kaj je trebal?...jel trebal ljepit plakate i pomagati onima koji su ga hračkali i zabijali mu nož u leđa-...čudna neka retorika zemljače...jel su vas to učili na vašim stranačkim kružocima....s druge strane jako ružno koristiti ovakve ukrasne nedolične epitete za svog bivšeg stranačkog kolegu...sve to zapravo dokazuje i govori o tebi kakav si, da si zapravo jadan stranački poslušnik koji nezna i ne smije ništa sam napraviti bez blagoslova stranačkog vođe...vjerujem da ti čak možda osobno čak i ne misliš tako ali ti je zadatak takav...he...s druge strane jel se je Picula osiugral?..jel se VFK osigurala?...po čemu je taj spomenuti dvojac bolji od Žica?...naprotiv, Žic je iz ničega nekaj napravil i bori se samostalno kao poduzetnik za sebe i ostale,dok ovo dvoje se ne može pohvaliti s tako nečim, naime čitav život žive na tuđi račun, obični krvopije i nametnici...dakle žalosno moj prika da ti ne vidiš da je tu sustav vrijednosti izokrenut a upravo ti da li iz neznanja ili nečega drugoga pogoduješ da takav nenormalni sustav metastazira...

Citat:
  koko-vg
 
Ponovit ću i ja tebi jednu poslovicu ... "I magarce u svatove zovu ... samo postoji razlog zašto ..."
 

He...zahebo si se opet, vidiš da neznaš...budimo realni tko je ovdje magarac?...daj se skoncentriraj...razmisli...

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #388 : Studeni 20, 2011, 01:01:35 poslijepodne »
Da nije žalosno, bilo bi smiješno ...  Nema veze što je prevario birače koji su glasali za njega, glavno da je sebe osigurao ... poltron, ulizica, prodana duša, ne znam kako da ga još nazovem (i njega a i sve druge koji tako postupaju) ... Ponovit ću i ja tebi jednu poslovicu ... "I magarce u svatove zovu ... samo postoji razlog zašto ..."

Ako se ne varam, Žic se aktivirao u SDP-u kad je gorički SDP ušao u principijelnu koaliciju sa pravašima i HSS-om. Čovjek je zbog te koalicije pomislio kako je SDP prava hrvatska desničarska stranka. Nije skužio da se radilo političkoj trgovini i da je Picula spreman ići u koaliciji i sa "ustašama" samo da bi dograbio gradonačelničku fotelju. Koga briga za svjetonazor i političke programe. Sve je na prodaju, samo daj vlast!  ;D


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #389 : Studeni 20, 2011, 01:11:15 poslijepodne »
... Da nije smiješno, bilo bi žalosno ...  sad sam opet u SDP-u ?   Do jučer sam podržaval Čačića, kao najodaniji HNS-ovac ....  Skoncentrirajte se malo ... ako ste vi u raznim strankama, službama, partijama, ako ste vezani kojekakvim ugovorima, mitologijama (raznim čokoladama s rižom), obavezama ... zašto smatrate da su i drugi tak u gabuli kak vi ?
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.