Autor Tema: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav  (Posjeta: 303384 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ego

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 128
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #360 : Rujan 23, 2011, 04:57:05 prijepodne »
Video: Gradonačelnik biciklom na posao
http://www.gorica.hr/2011/09/gradonacelnik-biciklom-na-posao/

Za Repača znam da ide z kotačem na posel ali ovo mi je prvi glas da se i Drašek "međunožno gura".

Trebao bi gospon jednom busom na posao...

Jaguar

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #361 : Rujan 23, 2011, 07:53:56 prijepodne »

Trebao bi gospon jednom busom na posao...

Da to nije loša ideja i to iz smjera Siska, preko križanja kod veterinarske. ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kosnica,peticija protiv odluke gradonacelnika
« Odgovori #362 : Rujan 23, 2011, 10:46:14 poslijepodne »
Trebao bi gospon jednom busom na posao...
Teri? Draš il Repač?

VIJESTI IZ KOSNICE
U tijeku je akcija potpisivanja peticije protiv odluke gradonacelnika Drazena Barisica davanja koncesije zagrebackoj zupaniji nasih bunara pitke vode od koje gradjani V. Kosnice nemaju nikakve koristi. Svi koji zele potpisati peticiju i svojim potpisom sognirati odliku gradonacelnika mogu obrazac potpisati u marketu Ana u Velikoj Kosnici.
http://www.radio-kosnica-velikagorica.com/

Ovo mi je malo čupavo;
Draš je dal ZGŽ koncesiju za vodu na Kosnice..?
wwwg tablice

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Kosnica,peticija protiv odluke gradonacelnika
« Odgovori #363 : Rujan 23, 2011, 11:17:29 poslijepodne »

VIJESTI IZ KOSNICE
U tijeku je akcija potpisivanja peticije protiv odluke gradonacelnika Drazena Barisica davanja koncesije zagrebackoj zupaniji nasih bunara pitke vode od koje gradjani V. Kosnice nemaju nikakve koristi. Svi koji zele potpisati peticiju i svojim potpisom sognirati odliku gradonacelnika mogu obrazac potpisati u marketu Ana u Velikoj Kosnici.
http://www.radio-kosnica-velikagorica.com/

Ovo mi je malo čupavo;
Draš je dal ZGŽ koncesiju za vodu na Kosnice..?


To je bezveze. Koncesiju je naravno dala Vlada.

Ali ovo je čupavije:

WHOIS search results for:

RADIO-KOSNICA-VELIKAGORICA.COM


Registrant:
uniwebhosting.com

Prenjska 14b
Belgrade, Serbia 11000
Serbia

Registered through: GoDaddy.com, Inc. (http://www.godaddy.com)
Domain Name: RADIO-KOSNICA-VELIKAGORICA.COM
Created on: 04-Sep-11
Expires on: 04-Sep-12
Last Updated on: 04-Sep-11

Administrative Contact:
Jovanovic, Teo godaddy@uniwebhosting.com
uniwebhosting.com
Prenjska 14b
Belgrade, Serbia 11000
Serbia
+64.4399749

Technical Contact:
Jovanovic, Teo godaddy@uniwebhosting.com
uniwebhosting.com
Prenjska 14b
Belgrade, Serbia 11000
Serbia
+64.4399749

Domain servers in listed order:
NS5.UNIWEBHOSTING.COM
NS4.UNIWEBHOSTING.COM
« Zadnja izmjena: Rujan 23, 2011, 11:20:01 poslijepodne ulysses »

Jaguar

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #364 : Rujan 25, 2011, 04:46:11 poslijepodne »
A je li riješio? Koliko sam čul da do 15. rujna je bio rok po javnoj nabavi da se kredit realzira.
Nema nikakvih informacija je li kredit realiziran ili ne, jeli Vlada dala suglasnost na proračun koji je treću godinu za redom u minusu? Il je to bio dil dok je domaći minitar bio tam, pa kad je odlepršal ništa od kredita.
Uglavnom neki ljudi vole kad im se stalno nešto obaćava i očito uživaju u tome. Zato je tu Draž, da ispuni sve lijepe želje od 0-24, kao polarni ..........djeda mraz
;D



http://www.gorica.hr/2011/07/grad-rijesio-financiranje-sportske-dvorane-i-groblja-u-kusancu/
Vijesti

Grad riješio financiranje sportske dvorane i groblja u Kušancu
15.07.2011.
Jučer je održana posljednja sjednica Gradskog vijeća Grada Velike Gorice prije ovogodišnje ljetne stanke.

U središtu interesa vijećnika bila je odluka o kreditnom zaduženju Grada u iznosu od 22,5 milijuna kuna kod Hrvatske poštanske banke. Navedenim kreditom planira se financiranje izgradnje trenažne sportske dvorane i groblja u Kušancu.
Odluka o kreditnom zaduženju prihvaćena je sa 15 glasova većinske koalicije, dok su oporbeni vijećnici bili suzdržani.

Na sjednici je donesena i Odluka o povećanju temeljnog kapitala trgovačkog društva Distributivni centar za voće i povrće d.o.o. za trgovinu uplatom u novcu i o preuzimanju ustupljenog poslovnog udjela.

Sastav Gradskog vijeća doživio je još jednu promjenu. HDZ-ovu vijećnicu Barbaru Grđan Odrčić, nakon što je stupila na dužnost ravnateljice Pučkog otvorenog učilišta, zamijenio je njezin stranački kolega Željko Deverić.


« Zadnja izmjena: Rujan 25, 2011, 04:49:48 poslijepodne Jaguar »

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #365 : Rujan 25, 2011, 10:25:17 poslijepodne »
Pitaj kokodakavca. On zna što se priča po hodnicima.  ;D

Barišić ima lagan posao da nadmaši svog prethodnika na mjestu gradonačelnika. Dovoljno je da se realizira jedan veliki projekt i napravit će više od Picule. Za čijeg mandata nije napravljeno ništa.

Čak je i Beus to shvatio pola godine pred izbore, pa se distancirao od Picule i SDP-a.

Jaguar

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #366 : Rujan 25, 2011, 10:36:27 poslijepodne »
I kaj se javljaš ak neznaš, osim što  imaš potrebu bacati poltičke parole i braniti gradonačelnika?
Moš ti povisi premiju ili kak se to zove, dodatak za otežane uvjete rada?
Je li kredit realiziran ili nije, je li Vlada dala suglasnost ili nije, to je bilo pitanje.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #367 : Rujan 25, 2011, 10:53:36 poslijepodne »
I kaj se javljaš ak neznaš, osim što  imaš potrebu bacati poltičke parole i braniti gradonačelnika?
Moš ti povisi premiju ili kak se to zove, dodatak za otežane uvjete rada?
Je li kredit realiziran ili nije, je li Vlada dala suglasnost ili nije, to je bilo pitanje.

Čemu ljutnja? Pa nisam ja posvadio Piculu i Beusa. Niti sam ja na forumu pisao da sam zamjenik gradonačelnika samo na papiru i da se skrivaju informacije od mene, kao što je to na forumu pisao Beus. To je samo pokazatelj kako je funkcionirala bivša gradska vlast.

I ne znam gdje vidiš da branim Barišića? Upravo suprotno, rekao sam da ima suviše lagodnu situaciju, jer je bivša gradska vlast bila najnesposobnija i najnekompetetnija vlast u povijesti ovog grada, a vjerojatno i svih hrvatskih gradova. Dobro, možda je gori onaj HNS-ovac, gradonačelnik Zlatara. On je odveo grad u bankrot.


Jaguar

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #368 : Rujan 25, 2011, 11:15:17 poslijepodne »
Odakle ti da sam ljut? Ponovo trkeljaš povijest na svoj način, mene zanima sadašnjost i budućnost.
Što je s kreditom? Jel će biti dvorane ili ne? Groblje? Hoće li Jaca doći i baciti konačno kamen temeljac za školu u Čiču, pa da radovi krenu ili  je i to bilo samo jedno od lijepih obećanja.
A kad već spominješ Piculu dat ću si truda pa ću ti spremiti što je napravljeno u Piculinom mandatu, sa gradskim parama, u ovom mandatu s gradskim parama nije napravljeno ništa osim gubitaka i minusa, kao i uviijek uostalom kad je HDZ na vlasti. To što se gradska vlast diči sa državnom projektima, to je nešto drugo.
Usput trebalo bi staviti na hrpu koliko štete rade, naprimjer davanjem crpilišta Kosnica županiji itd, za to treba posebna analiza, volio bi da nam nešto o tome zboriš.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #369 : Rujan 25, 2011, 11:22:57 poslijepodne »
Ocjenu Piculina mandata dali su birači, kad su mu dali nogu. Dao je i Beus kad se distancirao od Picule, otvoreno rekavši da vlast ne funkcionira.

Dakle, ako nekog misliš uvjeravati u velike Piculine uspjehe, uvjeri Beusa. Reci mu da ne razumije, da ja licemjer i izdajnik koji je okrenuo leđa vlasti u kojoj je bio.

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #370 : Rujan 25, 2011, 11:26:39 poslijepodne »
I ne znam zakaj me pitaš o kreditu? Bar bi vi morali već imati informaciju.

Kokodakavac zna što se priča po hodnicima, na HNS-ovim stranicama svaki tekst se poziva na "doušnike iz gradonačelnikovog ureda", a tu je sada i dobro informirana Radio Kosnica. Registrirana u Beogradu.  ;D

Jaguar

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #371 : Rujan 26, 2011, 09:37:00 prijepodne »
I ne znam zakaj me pitaš o kreditu? Bar bi vi morali već imati informaciju.

Kokodakavac zna što se priča po hodnicima, na HNS-ovim stranicama svaki tekst se poziva na "doušnike iz gradonačelnikovog ureda", a tu je sada i dobro informirana Radio Kosnica. Registrirana u Beogradu.  ;D

Zato što sam nastavio diskusiju u ovoj temi s kreditom, naglasak na kredit, dok ti imaš zadatak da lopticu prebacuješ na povijest i predpostavke iz povijesti, he*ate ko da je u tebi lik Jadranke Kosor.

Mi bi morali imati tu informaciju? Tko to mi?
Ako tamo neki kokodakavac dobiva informacije, to govori puno o gradskoj upravi i situaciji u njoj.
I kakve veze ima radio Kosnica s ovim o čemu diskutiramo? Ak nemaš što pametnije, žali Bože vremena utrošenog na tebe, evo zadnje sekunde ti poklanjam. ;D

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #372 : Listopad 08, 2011, 12:14:56 poslijepodne »
Gradonačelnik:
Ponavljam, dakle Program 305, program hrvatskih voda ili tzv. vodoskok kako smo ga nazvali u velikom obimu se provodi na području Grada Velike Gorice. Najveću ekspanziju gradnje takvih objekata u RH trenutno ima Grad Velika Gorica. Mislim da smo mi u ukupno, da tako kažem, pedeset i nešto miliona kuna, da je drugi najveći grad u Zagrebačkoj županiji povukao 500.000,00 kuna. Zahvaljujući i vama i nama, zahvaljujući projektnoj dokumentaciji koja je bila ranije pripremljena i koju smo mi završili i posebice što smo dali, da tako kažem, gasa, prošle godine u ovo vrijeme u ljeto pa da smo mogli kandidirati do 01.10. ili 01.09. kada smo trebali imati sve projekte napravljene.
http://www.gorica.hr/2011/10/aktualni-sat-18-sjednice-gradskog-vijeca/

Paf!!!
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #373 : Listopad 19, 2011, 09:30:29 poslijepodne »
Gradonačelnik:
 I jedan i drugi projekt nije projekt niti ovoga gradonačelnika, niti ovih zamjenika, niti ove vlasti, nego je projekt koji je dugo, dugo godina pokrenut davno prije, a sada će biti realiziran.
Paf!!!

Gradonačelnik:
 Što se tiče štete sa poplave, pročelnice ja vas molim da mi budete od pomoći, kada ste već na plaći.
 :D  :D  :D
http://www.gorica.hr/2011/10/aktualni-sat-19-sjednice-gradskog-vijeca/

-

- Ovo je otvorena opstrukcija sanacije proračuna i to je vidljivo iz aviona. Vi ste izabrani imenom i prezimenom i odgovarate građanima. Zakon o fiskalnoj odgovornosti ne poznaje nikakvu odgovornost kluba zastupnika vaše stranke. Uvjeravam vas da je to zamka u koju vas žele ubaciti jer vam je na temelju toga zakona moguće uskratiti mandat - rekao je Beus Richembergh pozvavši gradonačelnika da otvoreno progovori o stanju u gradu.
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/3334/gradonacelniku-stranka-okrenula-leda.aspx

 Vijećnik HNS-a Goran Beus Richemberg izjavio je kako je očiti cilj vijećnika vladajuće koalicije opstrukcijom projekata dovesti gradski proračun u što veći minus, kako bi prislili gradonačelnika Barišića da ponudi svoj mandat na raspolaganje temeljem Zakon o fiskalnoj odgovornosti. Predsjednik Kluba vijećnika HDZ-a Krešo Hubak oštro je demantirao takve navode.
http://www.gorica.hr/2011/10/odrzana-19-sjednica-gradskog-vijeca/

Na teri način moreju meknuti Draša i kaj posle?
Tip izbori il tip Jaca Kosoruša/bez izborov do Gradonačelnika?
wwwg tablice

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #374 : Studeni 07, 2011, 09:19:11 poslijepodne »
wwwg tablice