Autor Tema: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav  (Posjeta: 303480 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #135 : Svibanj 31, 2010, 09:33:09 poslijepodne »
Ni tulko bitno kaj je ONI napravil,mene je zanimliveje kaj bute vi napravili.
Jel ova trulež od države ima kakovoga leka za ovakove situvacije?
"Barišič:po zakonu" je oksimoron...  ;D

Offline mojca

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 213
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #136 : Svibanj 31, 2010, 09:34:20 poslijepodne »
Kaj nemreš verovati,nadaleko je poznato da se pri nami smenjuju oni kaj očeju delati da nebi drugima kvarili prosjek.Kaj si više niš koristi to brže napreduješ i profeteraš.Če si drugačeši te brže mekneju.

JosipJoža

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #137 : Svibanj 31, 2010, 09:36:59 poslijepodne »
zanimljivo je da je smijenjena mirela schreiber....bas ona koja je znala svoj posel.... fakat nemrem vjerovati.

branko pa kaj se čudite, pa vidite da u ovoj zemlji vladaju oni koji neznaju svoj posel, takvi se smještaju po svud, sposobni nisu dobro došli jer njih se nemože manipulirati, a sve što nije i ne podržava HDZ bi bilo najbolje kontaminirati.

To je slika i prilika današnje Hrvatske koju vodi znamo tko i to se u Velikoj Gorici najbolje vidi, po svemu do nasitnijeg detalja.
Ja bi samo ponovio onu narodnu: "Ničija nije sjala do zore", pa tako i ovo, proći će i to, mi smo snažan i jak Narod izdržali smo i gore stvari od ovih, jači smo od sudbine. ;)

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #138 : Svibanj 31, 2010, 09:59:43 poslijepodne »
zanimljivo je da je smijenjena mirela schreiber....bas ona koja je znala svoj posel.... fakat nemrem vjerovati.

A kaj je to dotična dobro napravila? osim kaj ljubuje s HNS-om?

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #139 : Svibanj 31, 2010, 10:02:21 poslijepodne »
Možda to kaj ne ljubuje s HDZ-om?
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

JosipJoža

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #140 : Svibanj 31, 2010, 10:14:35 poslijepodne »
zanimljivo je da je smijenjena mirela schreiber....bas ona koja je znala svoj posel.... fakat nemrem vjerovati.

A kaj je to dotična dobro napravila? osim kaj ljubuje s HNS-om?

ljubuje s HNS-om? E to je zanimljivo, prosim da nam pojasnite kakvo je to ljubovanje, kaj je sada HNS još i preljubnik? ^-^
Fakat da čovjek ne vjeruje s kojim argumentima Vi izlazite, koji argumenti su mjerodavni za Vas  da se smjene ljudi koji znaju, mogu i hoće, koji su uspješni pa to samo kod nas ima, prošao sam svijeta ali nigdje ne vidjeh toliko bolesti i bolesnika, Milinović zatvara bolnice, neš mi tu ne štima. ;)
Ma znate šta, ja bi poduzetnički centar da Betiki da vodi, obzirom koliko će ova vlast napraviti u ovom mandatu, Betika je čist dovoljna za mjesto direktorice Poduzetničkog centra, kako bi se međusobno mogli pod uzimati. ^-^

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #141 : Svibanj 31, 2010, 10:15:45 poslijepodne »
zanimljivo je da je smijenjena mirela schreiber....bas ona koja je znala svoj posel.... fakat nemrem vjerovati.
A kaj je to dotična dobro napravila? osim kaj ljubuje s HNS-om?

Ona je direktorica od samog osnutka VG poduzetničkog centra, a isti je osnovan u vrijeme kad je na vlasti bio HDZ. Preživjela je nekoliko promjena vlasti, zar misliš da bi to bilo tako da je bila vezana samo uz jednu stranku?

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #142 : Svibanj 31, 2010, 10:24:10 poslijepodne »
zanimljivo je da je smijenjena mirela schreiber....bas ona koja je znala svoj posel.... fakat nemrem vjerovati.

A kaj je to dotična dobro napravila? osim kaj ljubuje s HNS-om?

ljubuje s HNS-om? E to je zanimljivo, prosim da nam pojasnite kakvo je to ljubovanje, kaj je sada HNS još i preljubnik? ^-^
Fakat da čovjek ne vjeruje s kojim argumentima Vi izlazite, koji argumenti su mjerodavni za Vas  da se smjene ljudi koji znaju, mogu i hoće, koji su uspješni pa to samo kod nas ima, prošao sam svijeta ali nigdje ne vidjeh toliko bolesti i bolesnika, Milinović zatvara bolnice, neš mi tu ne štima. ;)
Ma znate šta, ja bi poduzetnički centar da Betiki da vodi, obzirom koliko će ova vlast napraviti u ovom mandatu, Betika je čist dovoljna za mjesto direktorice Poduzetničkog centra, kako bi se međusobno mogli pod uzimati. ^-^

Pa ja sam i pital za argumente protriv smjene? Kaj je to dobro napravljeno?

JosipJoža

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #143 : Svibanj 31, 2010, 10:26:36 poslijepodne »
zanimljivo je da je smijenjena mirela schreiber....bas ona koja je znala svoj posel.... fakat nemrem vjerovati.
A kaj je to dotična dobro napravila? osim kaj ljubuje s HNS-om?

Ona je direktorica od samog osnutka VG poduzetničkog centra, a isti je osnovan u vrijeme kad je na vlasti bio HDZ. Preživjela je nekoliko promjena vlasti, zar misliš da bi to bilo tako da je bila vezana samo uz jednu stranku?

da Stjepane, upravo tako, kolko sam čul ak je istina da je nju doveo Šuker, utoliko još čudnije da se sada daju ovakvi argumenti.
Mene se čini da je HNS postao opća opasnost u Velikoj Gorici i Turopolju pa se odmah sve stavlja HNS-u na leđa, hm počet ću si umišljati da ipak činim pravi izbor ........a kao da je neka panika na pomolu, možda opet ide neki kolaps...... ^-^

shaka zulu

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #144 : Svibanj 31, 2010, 10:32:09 poslijepodne »
Da se malo odmeknem i pogledam širšu sliku mene se čini da HDZ oče "kolaps Grada" i nove izbore i se ove odluke vode prema tomu.
Na nove izbore jem DC ni netreba a nazad nemre i bye-bye DC.
Raskopali su i presložili veče,5.kolona svedra po SDPu-pitajne je jel HNS ima svega,il svoje Brdeke.

A nigde ni slova o PCVG,ni IPŠ ni Lana Kovačevič ni Zagrebancija,rvg,vgdanas,...Kmica...

JosipJoža

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #145 : Svibanj 31, 2010, 10:35:25 poslijepodne »
zanimljivo je da je smijenjena mirela schreiber....bas ona koja je znala svoj posel.... fakat nemrem vjerovati.

A kaj je to dotična dobro napravila? osim kaj ljubuje s HNS-om?

ljubuje s HNS-om? E to je zanimljivo, prosim da nam pojasnite kakvo je to ljubovanje, kaj je sada HNS još i preljubnik? ^-^
Fakat da čovjek ne vjeruje s kojim argumentima Vi izlazite, koji argumenti su mjerodavni za Vas  da se smjene ljudi koji znaju, mogu i hoće, koji su uspješni pa to samo kod nas ima, prošao sam svijeta ali nigdje ne vidjeh toliko bolesti i bolesnika, Milinović zatvara bolnice, neš mi tu ne štima. ;)
Ma znate šta, ja bi poduzetnički centar da Betiki da vodi, obzirom koliko će ova vlast napraviti u ovom mandatu, Betika je čist dovoljna za mjesto direktorice Poduzetničkog centra, kako bi se međusobno mogli pod uzimati. ^-^

Pa ja sam i pital za argumente protriv smjene? Kaj je to dobro napravljeno?


Znaš ti vrlo dobro kaj je ona napravila kao i kaj je mogla napraviti obzirom da dolazi vrijeme kada će trebati koristiti predpristupne fondove i sredstva EU, al to je tak uvijek s HDZ-om na vlasti kako na državnoj razini tako i na gradskoj, tri učinjena koraka naprijed HDZ vrati bar pet koraka natrag. >:(

Nego nisi nam pojasnio to ljubovanje s HNS-om, što to da god značilo. To je valjda glavni i presudni argument MI glistama, kako kaže često plemenitašica, eto sada ću i ja upotrijebiti taj izraz. 8)

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #146 : Svibanj 31, 2010, 10:46:52 poslijepodne »
Da se malo odmeknem i pogledam širšu sliku mene se čini da HDZ oče "kolaps Grada" i nove izbore i se ove odluke vode prema tomu.

HDZ nema koristi od novih izbora jer sad imaju sve, a novi izbori su rizik i mogućnost da opet izgube vijeće. A trn u oku (HNS) bio mogao dobiti još koju stolicu više. Zaboravite na to koliko je tko napravio i kako je tko radio, to većina ljudi ne vidi i ne gleda. Birači se ravnaju prema osjećaju. HDZ okrupnjavanjem koalicije ne dobiva sinergiju već sebi malo podiže rejting, a zapravo uništava manje stranke. Birači koji ne žele dati glas HDZ-u mogu se odlučiti za SDP ili HNS. SDP u zadnje vrijeme vodi jako lošu politiku zbog koje bi na izborima HNS mogao pokupiti većinu glasova onih koji će glasti protiv HDZ-a.

Jedino ako ti želiš da HDZ opet izgubi vijeće pa ih nagovaraš na nove izbore, to je onda druga stvar. :-)

shaka zulu

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #147 : Svibanj 31, 2010, 11:09:29 poslijepodne »
Kak onda tumačiš ovaj zajdni biser, il monoser ,z HDZove kujne..?
(Barišič;delam protif zakona)

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #148 : Svibanj 31, 2010, 11:15:29 poslijepodne »
a) oni misle da ne moraju poštivati zakone, a još imaju i odlične pravne savjetnike
b) ako se Barišić otrgne s lanca Šuker ga poklopi zakonski po kratkom postupku, a netko je pridpodobio Barišića s pijunom kojeg se lako može žrtvovati čim je to potrebno



shaka zulu

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #149 : Svibanj 31, 2010, 11:28:31 poslijepodne »
a) Rastežeju kulko moreju.
b) Barišič?
Naš Barišič!?
Ni šemse.
Taj ni vezan na vrelo pupkovinum nek okitenkum,i to najvekšum.Jel bez vrela "ship sunk"...
A videl je na Saletovem primeru kaj znači duvati krivoga (roga).  ;D