Autor Tema: Opomena pred isključenje: dobola  (Posjeta: 2457 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Opomena pred isključenje: dobola
« : Veljača 19, 2010, 11:26:06 poslijepodne »
Korisnik dobola je dobio opomenu pred isključenje zbog offtopic spamanja i pokušaja da skrene raspravu s teme http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/godina-tuzbi/
(poruka je obrisana).

Offline dobola

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 229
  • Karma: +1/-0
  • Imagine
Odg: Opomena pred isključenje: dobola
« Odgovori #1 : Veljača 20, 2010, 08:55:43 prijepodne »
Možeš li konkretizirati pojam "pokušaj da skrene sa teme"? pretpostavljam da si vrhunski iskusni politički, kulturološki, povijesni i ekonomski analitičar poznat u međunarodnoj zajednici i da se tvoje procjene i percepcije uzimaju kao parametri za kreiranje strategija zajednica i gradova.
Pretpostavljam da si i financijski neovisan te nepripadnik nijedne političke opcije.
Još uvijek bi se trebao koristiti "argumentiranim dokaznim materijalom" ili činjenicama kad daješ nekome OPOMENU PRED ISKLJUČENJE.

Koja je to tvoja FUNKCIJA na ovom forumu da opominješ pred isključenje i na temelju kojeg profila si istu dobio?

Teme koje su do sada bile na ovom forumu, kao i starom prije ovog, bile su u preambuli od čistog govna i proljeva do prekrasnih i poticajnih. Skretanje sa teme kao pojam NE POSTOJI. Svako ima svoje viđenje teme, a forumaši isto mogu ili ignorirati ili ne ignorirati. Zato se ovaj domjenak i zove FORUM. Stoga ćeš se Stjepanem, nakon objašnjenja koje ćeš mi poslati, ISPRIČATI za krivo poimanje svoje uloge i funkcije ili ću se tebi JA zahvaliti na ČASTI što si mi DOZVOLIO kontrolirano sudjelovanje na svjetski poznatom i regionalno poštivanom forumu kojeg TI svojim radom i zalaganjem održavaš.

I kako bi narod rekao, pozdrav bre brate do sledečeg viđenja.
Ko to tamo peva?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opomena pred isključenje: dobola
« Odgovori #2 : Veljača 20, 2010, 10:03:55 prijepodne »
Znao sam da će prije ili kasnije "netko" popustiti pred obvezama forumske parlamentarizma i objektivnosti i reći "ma 'ko ga jebe, ali neće on mene..."... i time dokazati onu staru da smo svi krvavi ispod kože.

Jedno je "skretanje sa teme" ako se ide u obradu nekog od aspekata koji na prvi pogled i nemaju veze sa osnovnom temom, a drugo je ono pravo "skretanje sa teme" kada se počne podjebavanjem i osobnim tenzijama namjerno ili nenamjerno uništavati tema, a što je tek pravi slučaj za admin/mod intervenciju.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Opomena pred isključenje: dobola
« Odgovori #3 : Veljača 20, 2010, 10:34:03 prijepodne »
Koja je to tvoja FUNKCIJA na ovom forumu da opominješ pred isključenje i na temelju kojeg profila si istu dobio?

Štef je admin foruma što znači da ima sve ovlasti i nije mi jasno zašto oko opomena radite drame umjesto da se saberete. Ukoliko ti nešto nije jasno postoji PP pa neka ti objasni u detalje razloge.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Opomena pred isključenje: dobola
« Odgovori #4 : Veljača 20, 2010, 10:47:47 prijepodne »
Možeš li konkretizirati pojam "pokušaj da skrene sa teme"? pretpostavljam da si vrhunski iskusni politički, kulturološki, povijesni i ekonomski analitičar poznat u međunarodnoj zajednici i da se tvoje procjene i percepcije uzimaju kao parametri za kreiranje strategija zajednica i gradova.
Pretpostavljam da si i financijski neovisan te nepripadnik nijedne političke opcije.
Još uvijek bi se trebao koristiti "argumentiranim dokaznim materijalom" ili činjenicama kad daješ nekome OPOMENU PRED ISKLJUČENJE.

Koja je to tvoja FUNKCIJA na ovom forumu da opominješ pred isključenje i na temelju kojeg profila si istu dobio?

Teme koje su do sada bile na ovom forumu, kao i starom prije ovog, bile su u preambuli od čistog govna i proljeva do prekrasnih i poticajnih. Skretanje sa teme kao pojam NE POSTOJI. Svako ima svoje viđenje teme, a forumaši isto mogu ili ignorirati ili ne ignorirati. Zato se ovaj domjenak i zove FORUM. Stoga ćeš se Stjepanem, nakon objašnjenja koje ćeš mi poslati, ISPRIČATI za krivo poimanje svoje uloge i funkcije ili ću se tebi JA zahvaliti na ČASTI što si mi DOZVOLIO kontrolirano sudjelovanje na svjetski poznatom i regionalno poštivanom forumu kojeg TI svojim radom i zalaganjem održavaš.

I kako bi narod rekao, pozdrav bre brate do sledečeg viđenja.

Moja funkcija je administrator i moderator. Te funkcije sam dobio na temelju toga što sam bio jedan od ljudi koji su pokrenuli ovaj forum.

Ti svojom rečenicom da "skretanje sa teme kao pojam ne postoji" zapravo zagovaraš svoje pravo da radiš ono što želiš. Apsolutna sloboda ne postoji jer time ograničavaš slobodu drugih. Ja ti se nemam što ispričavati jer si sudjelovanjem na ovom forumu prihvatio pravila koja se ovdje primjenjuju.

Dobio si opomenu jer si na konkretne podatke iz javno dostupnog službenog servisa (koje si ti u privatnoj poruci nazvao neprovjerenim, nedokumentiranim i neprocesuiranim informacijama) odgovorio komentarom u kojem je bila jedna slika bez ikakve veze s temom. To sam prepoznao kao pokušaj miniranja teme i zbog toga je slijedila opomena.

S obzirom da si reagirao na neprimjeren način protivan pravila ova opomena se mijenja u isključenje od mjesec dana.