Domaće teme > Gradonačelnik, Gradsko vijeće i mjesni odbori

Dvorana "po zakonu" - ali preko USKOKA

<< < (2/29) > >>

Tur:
Volio bih vjerovati da u slučaju da je HNS na vlasti sličnih afera ne bi bilo. Zaista bih volio. Ali u redu je da HNS piše o nedostacima trenutne vlasti, jer bi u protivnom situacija bila još gora.

Što se tiče zlouporabe položaja i ovlasti od strane našega domaćega dečka, samo nek USKOK obavi posel kak spada i to je to.

Stjepan:
Da je ekipa poništila natječaj na nelegalan način bilo je jasno svakome tko ima imalo pojma o javnoj nabavi.

O tome sam na blogu pisao u kolovozu prošle godine: http://politika.iz.vg/javna-nabava/2009/08/23/ne-javna-nabava

Zbog čega ostale velikogoričke stranke nisu reagirale na vrijeme, nisam primjetio da je bilo bilo kakve reakcije? Da nije bilo tužbe tvrtke Gradnja d.o.o. cijelu priču bi prekrio snijeg.

plemenitashica:

--- Citat: Newbie - Siječanj 14, 2010, 06:39:26 poslijepodne ---Kaj ovakav tekst sa optuznicom nebi trebao imati i potpisnika?

--- Kraj citata ---

Zašto? Tekst je na službenoj stranici goričkog HNS-a. Prenijela sam dio i stavila link, tako da svatko tko želi može pročitati cijelu priču.
A gospoda u HNS-u valjda imaju razloga postaviti takve informacije na svoju stranicu.
I fala im na tome, tko god da je zaslužan, i prosim da i dalje informiraju građane o gradskim stvarima, kad nema adekvatnog portala koji bi bio pun informacija o Turopolju i trenutnoj trojci.

Pisao je očito netko tko je u HNS-u zadužen za pismenost i obavještavanje prvenstveno turopoljske javnosti.
I pardon, gdje vi čitate optužnicu? Ja čitam samo informaciju o podignutoj tužbi.
I mogu vam reći da mi nije svjedno kad čitam da gradonačelnik mojeg grada ima "na sebi" kaznenu prijavu kod USKOK-a.


--- Citat: Tur - Siječanj 14, 2010, 06:46:34 poslijepodne ---Volio bih vjerovati da u slučaju da je HNS na vlasti sličnih afera ne bi bilo. Zaista bih volio. Ali u redu je da HNS piše o nedostacima trenutne vlasti, jer bi u protivnom situacija bila još gora.
--- Kraj citata ---
Da je HNS kak velite na vlasti, dvorana bi bila gotovo izgrađena. Jer sredstva od 18,5 milijuna su BILA osigurana, a dvorana je trebala biti gotova do proljeća znači za cca 3 mj.

Jako me zanima gdje će nestati pardon gdje će biti preraspodjeljeni tih 18 milijuna kn.


--- Citat: Stjepan - Siječanj 14, 2010, 06:51:05 poslijepodne ---Zbog čega ostale velikogoričke stranke nisu reagirale na vrijeme, nisam primjetio da je bilo bilo kakve reakcije? Da nije bilo tužbe tvrtke Gradnja d.o.o. cijelu priču bi prekrio snijeg.
--- Kraj citata ---

Da, to i ja ne razumijem. Već sam se pitala na ovom forumu, kaj SDP-ovci nemaju osobu koja bi bila ako već nemaju adekvatnu stranicu,  glasnogovornik na ovom forumu.
Ali, izgleda da njima to nije bitno. Šteta.
Muha obično puno zna, no u zadnje vrijeme je po Zagrebu s Bandićem, pa je očito malo uskraćen za domaća zbivanja.

Jedino kaj se može koliko toliko pročitati je aktualni sat. No tam čitamo pitanja, a odgovori uglavnom su bezvezni i doći će u pisanom obliku, i onda opet ne znamo kaj je pisalo u tom pisanom obliku. :P

Tur:

--- Citat: plemenitašica - Siječanj 14, 2010, 07:22:58 poslijepodne ---Da je HNS kak velite na vlasti, dvorana bi bila gotovo izgrađena.
--- Kraj citata ---
Ja mislim da ne bi.

Stjepan:

--- Citat: plemenitašica - Siječanj 14, 2010, 07:22:58 poslijepodne ---
--- Citat: Stjepan - Siječanj 14, 2010, 06:51:05 poslijepodne ---Zbog čega ostale velikogoričke stranke nisu reagirale na vrijeme, nisam primjetio da je bilo bilo kakve reakcije? Da nije bilo tužbe tvrtke Gradnja d.o.o. cijelu priču bi prekrio snijeg.
--- Kraj citata ---

Da, to i ja ne razumijem. Već sam se pitala na ovom forumu, kaj SDP-ovci nemaju osobu koja bi bila ako već nemaju adekvatnu stranicu,  glasnogovornik na ovom forumu.

--- Kraj citata ---

Sad vidim da sam u brzini malo nespretno formulirao rečenicu. Po ostale stranke sam mislio na stranke koje nisu bile u koaliciji gradonačelnika Barišića. Što znači da sam mislio i na HNS koji tek par mjeseci poslije donosi vijest o tužbi umjesto da su reagirali kad je bilo vrijeme.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju