Domaće teme > Lokalna politika

Programi političke stranke

<< < (23/24) > >>

Sledgehammer:

--- Citat: Turopoljka.com - Svibanj 17, 2013, 05:53:31 poslijepodne ---Pozivam građane Velike Gorice, obrtnike i poduzetnike da 19. svibnja  izađu na birališta i svog glas daju Kseniji Car Šembera!
--- Kraj citata ---

Ja joj ne trebam dati svoj glas - jer nisam ni građanin Velike Gorice, ni obrtnik, ni poduzetnik... očito je i tu vrlo poseban krug onih koji dolaze u obzir... jer se očito kampanja obraća određenom krugu ljudi, s visoka i potcjenjivački, valjda mi seljaci nismo dostojni ni obraćati se građanima, osobito jednog takvog velegrada... seljaci su dobri samo za redovito plaćanje u gradski proračun tog "velegrada"... no ne i da vele koju pametnu, jer se očito smatra da toga nisu ni vrijedni ni sposobni...

Mato:
Poštovani sugrađani,

Neću pričati isprazne floskule od boljitku i sličnim stvarima, reći ću samo jednu stvar.

Živjeti dostojanstveno je potreba, a ne privilegija

tromblon:

--- Citat: Sledgehammer - Svibanj 17, 2013, 06:48:57 poslijepodne ---
--- Citat: Turopoljka.com - Svibanj 17, 2013, 05:53:31 poslijepodne ---Pozivam građane Velike Gorice, obrtnike i poduzetnike da 19. svibnja  izađu na birališta i svog glas daju Kseniji Car Šembera!
--- Kraj citata ---

Ja joj ne trebam dati svoj glas - jer nisam ni građanin Velike Gorice, ni obrtnik, ni poduzetnik... očito je i tu vrlo poseban krug onih koji dolaze u obzir... jer se očito kampanja obraća određenom krugu ljudi, s visoka i potcjenjivački, valjda mi seljaci nismo dostojni ni obraćati se građanima, osobito jednog takvog velegrada... seljaci su dobri samo za redovito plaćanje u gradski proračun tog "velegrada"... no ne i da vele koju pametnu, jer se očito smatra da toga nisu ni vrijedni ni sposobni...

--- Kraj citata ---

Ajde ne trkeljaj gluposti! Žic je iz jebene Čičke Poljane, a Ksenija Car Šembera iz Lazina! Ni to nije Gorica po tvome...
Goricani su svi koji zive na podrucju Gorice i okolice. Osim toga Kseniju su kao nezavisnu kandidatkinju podrzali i Ljubo Jurčić, Udruga Franak, udruga mladih VG, Akcija mladih koja izlazi s svojom listom za Gradsko vijece.
I rđavom qurcu dlaka smeta!

tromblon:
Procitaj program pise i obnova policijske stanice :)

kuntakinte:

--- Citat: Stjepan - Svibanj 17, 2013, 03:32:56 poslijepodne ---Hrvatski laburisti - Stranka rada u Velikoj Gorici neće sudjelovati u podjeli fotelja u gradskim poduzećima već će tražiti otpuštanje političkih namještenika s vodećih pozicija i otvorene natječaje
--- Kraj citata ---
Ak hdz i sdp dobe po 15 stolcov a laburisti 1, kak?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju