Domaće teme > Turopolje

POT i Urbari

<< < (3/71) > >>

shaka zulu:

--- Citat: kuntakinte - Siječanj 12, 2010, 01:52:29 poslijepodne ---...
Gradonačelnik Dražen Barišić:
...
Pozitivno razmišljam, pitali ste me kako razmišljam, pozitivno razmišljam o Starom Gradu Lukavcu ali mislim da je tome potrebna temeljitija priprema kako bi u budućnosti mogli donijeti i prosuditi kome i pod kojim uvjetima i na koji način ćemo dati na korištenje  Stari Grad Lukavec.
...
Zato predlažem da tome prionemo detaljnije i temeljitije i da uvažimo sve one potrebne informacije, i one povijesne, i ove sadašnje, i da onda sa jednim drugačijim pristupom da vidimo i donesemo odluku što ćemo sa Starim Gradom Lukavcem. Ne samo s njim, ima takvih objekata više. I to nećemo riješiti samo tako i to nećemo riješiti na taj način da će gradonačelnik uzeti ključeve dati nekome i potpisati revers. Ne, to sigurno neće! Jer ne samo ja, kao gradonačelnik ili moj prethodnik, mi smo bili gradonačelnici Grada Velike Gorice i svih građana, a ne samo nekih skupina.“

Goran Beus Richembergh: „Hvala lijepo, vijećnik Zdravko Lučić.“

Zdravko Lučić:
...
Dakle, nezadovoljan sam time jer sam pitao da li ste vi skloni tome da se to vrati onima koji su to radili? Ili nisi?  Dakle, ja smatram da nisi! Samo sam htio da to javno kažeš! A ovo da ćemo raspolagati s nečim što nije pripadalo našim pređima, to je bahatost političke vlasti koja je izgubila svoje temelje plemenite volje naroda.“

...
--- Kraj citata ---
Nekaj je trulo v Županije turopolske...

shaka zulu:
"...
I to nećemo riješiti samo tako i to nećemo riješiti na taj način da će gradonačelnik uzeti ključeve dati nekome i potpisati revers. Ne, to sigurno neće! Jer ne samo ja, kao gradonačelnik ili moj prethodnik, mi smo bili gradonačelnici Grada Velike Gorice i svih građana, a ne samo nekih skupina..."

Zakaj ne!?
Am ste se tak lepo i lušno rešili VELKOM...kom 1 i Josipovičevo.
Biseri (il monoseri) turopolske privatizacije,poklonizacije,koalizacije i partnerizacije.Bi treba prije Mlake deti tablu "Partner zona" da ludi znaju kam ideju...

plemenitashica:
http://www.zemljisne-zajednice.hr/predsjednik.html

Govor Stjepana Rakarca predsjednika Udruge zemljišnih zajednica urbarskih općina Turopolja na spravišću Plemenite općine Turopoljske u Lukavec gradu 13.12.2009
__________________________________________

DE JE NORMALNO GLEDETI VU OČI I LAGATI TE , OBEČAVATI A POSLE REĆI, NISEM MISLIL OZBILJNE DE REĆI I DOGOVORI NIŠ NE VREDE…

Prošla su vremena kad je vrijedilo: Čovjek se drži za riječ/obećanje, sad je vrijeme kad vrijedi: čovjek je vol i drži ga za rogove da te ne probode.

ZO OVOGA MESTA MORAME IM PORUČITI DA NAM IH JE STVARNE DOSTA , DOSTA NAM JE NJIHOVOG SMRADA KAD NAM LEPE PRIČICE PRIPOVEDAJU….

Zar ozbiljno? Tko im to mora poručiti? Vi, gospon Rakarec i Urbarci, ili POT ili gosti koje su bili pozvani na spavišče?

DOSTA SMO IM TOGA PREPUŠĆALI, NE TREBA NAS ZBOG TOGA SAVJEST PEĆI, ZAKEJ NJIH NE PEĆE SAVJEST KADA NAS BESRAMNO LAŽU I NIŠ NE PODUZIMAJU DASE REŠI STARA PRAVDA. NE IH SRAM MED NAMI HODITI I  Z LAŽIMA SE SLUŽITI.

Ne dosta, i previše. Ne peče, jer oni savjesti nemaju. Kod njih postoji samo izdaja za vlastiti interes ili po nalogu, laž, prijevara, krađa, omalovažavanje, prezir, i na kraju mjere koje će tek početi sprovoditi a to je ucjena, kleveta, zatvor, i ne daj Bože kaj gorega.


Gospon Rakarec – jeste li zaista tako mislili? Jel zaista želite prokazati tko vas i je kako prevario?
Ali prosim, nabrojite sve koji su to učinili, prozovite ih, ukažite prstom na njih, i objasnite svojim Urbarcima, susjedima, poslovnim partnerima, običnom prolazniku kako su vas/sve nas prevarili i kako varaju iz dana u dan. Naročito objasnite članovima HSS i njihovim glasačima kao i umirovljenicima. A i ja bi rado čula.  :)



  

Rožica-ljutibijes:
Poštovana plemenitašica,

jeste li morti vu proleće, pred izbore i za vreme izbora, tak nekaj slutili?

Ja jesem! I ne slutila, nego znala da im se se ovo bu događalo, samo nisem znala da bu to bilo tak brže.

plemenitashica:

--- Citat: Rožica-ljutibijes - Siječanj 15, 2010, 08:48:33 poslijepodne ---Poštovana plemenitašica,

jeste li morti vu proleće, pred izbore i za vreme izbora, tak nekaj slutili?

--- Kraj citata ---

Ako mislite na prijevaru i omalovažavanje, suzdržanost i glupiranje = izdaju - naravno, znala sam da će ih izigrati. Zato sam i u komentarima na  blogu pisala da se to nije smjelo dogoditi.
Pregovara se nakon, a ne prije.

POT i Urbarci (naročito vodstvo) moraju biti iznad politike, a oni to na žalost nisu.
Kao i predsjednik države, izađeš iz stranke ako si u čelništvu POT-u ili obrnuto ako ideš u politiku. (to je moj stav).

A ako mislite na ovaj preobražaj gospodina Rakarca, to nisam. I mogu vam reći da mi je jako žal kaj nisam tada bila u Lukavec gradu (mislim da dolaze samo s pozivnicom) pa da mu u očima i tonu iščitam istinu.

Dodatak:
Sve piše: http://www.forumgorica.com/gradonacelnik-gradsko-vijece-i-mjesni-odbori/turopolje-moje-drago-u-srcu-te-nosim/

Edit: dodatak

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju