Svakidašnje teme > Sport

Idemo na svjetsko!!!

(1/4) > >>

Točkica:
Ukrajina - Engleska 1 : 0

E sad naši stvarno imaju razlog za lokanje!!!!  

http://www.index.hr/sport/clanak/od-fontane-do-funtane-pijani-lijece-rane-pogledajte-kako-alkoholizirane-bilic-boyse-unose-u-hotel/454563.aspx

Sledgehammer:
Da nisi nekaj pomiješala??  :-X

Mislim da NE IDEMO na svjetsko, jer nam čak i pobjeda protiv Kazahstana više ništa ne znači... kak si uspjela zaključiti da idemo?

Točkica:

 ???

Mislim da si me krivo razumio, Sledge. Ovo je bilo posprdno napisano, motivirano ponašanjem naših vrlih nogometaša u nareodnjačkom klubu u petak uvečer.
I oni ovakvi  imaju obraza izaći pred javnost?

Fuj!!!    Niš drugo nego hrpa nedgovornih i neodgojenih balavaca.

mali_od_palube:
Ma nije tako strašno, dečki su se malo previše opustili, a novinari traže bilo kakvu senzaciju!
A da su i otišli na SP, meni se ne bi ništa promjenilo, a na sreću, izbjegavamo onu opće narodnu euforiju vezanu
uz nogomet, one specijalne emisije i hrpu glupavo-nacionalnih reklama vezanih uz pivu...
Da su i otišli na SP, javnost bi se bavila samo sa njima, dok bi važniji problemi bili po strani!
Dečkima svaka čast, izborniku svaka čast!


Dodano: A možda Andora ipak dobije Ukrajinu!  :D

Sledgehammer:
Nedao Bog!!

Osobno sam protiv toga da naši odu na SP, nisu to zaslužili... uvijek velim - jebeš repku koja ovisi o tuđim (ne)uspjesima!!

Ako ćemo o cajkama, mislim da je javnost u pravu - oni na to NEMAJU pravo, jer su predobro plaćeni da bi se ponašali iole neprofesionalno. I tu Bilić mora povući oštar rez, da svatko kome ubuduće padne na pamet bilo kaj - odmah zna da otpada!

Fabio Capello je izbornik Engleza. Kada je odredio karantenu prije tekme, a Roonie pobjegao preko noći svojoj ženici, odmah je ujutro dobio fus-notu - "dečko, nakon doručka se spremi i odi doma, nisi više u repki!"... I to je rekao najvećoj zvijezdi reprezentacije pred supervažnu tekmu! Pa su onda dolazili predjsednik Engleskog nogometnog saveza i još neki glavonje moljakati Capella da ga poštedi izbacivanja iz reprezentacije, no jasno je dao do znanja da će mu to biti "prvi, zadnji i nikad više" put, dok je on izbornik... jer reda mora biti, oni koštaju previše da bi se glupirali na cajkama, opijali i ponašali nesportski i neprofesionalno.

Svaki taj klinac zaradi onoliko koliko pošten radnik neće u par kompletnih radnih staževa, a za lovu koju oni dobe ja bih stajao mirno kolikogod bi trebalo, a kamoli da bih i pomislio srati bilo gdje i bilo kako... no kada premlad osiguraš cijeli život, bahatost je jedino što ti ostaje... naravno, ako te nisu učili da je, uz kondiciju i tehniku, i samodisciplina jednako važan faktor svakog profesionalca...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju