Domaće teme > Turopolje

Zemljišne zajednice

<< < (38/38)

Muha:

--- Citat: kuntakinte - Srpanj 26, 2013, 12:14:15 prijepodne ---Mislil sem na količinu zemle teru ima ili je kupil Šagovec, za se il za druge.
Z te perspektive...

--- Kraj citata ---

Ups, ja šumom ti drumom, kakve to veze ima sa fudbalom?...Tipične zlurade konstrukcije sa predznakom destrukcije...tema je zašto GBR, VFK i drugi koji su obećavali povrat ukoliko dođu na vlast to sad ne čine..?..

kuntakinte:
Ne gledimo na svet čez iste oči, vreme bu pokazalo...

Muha:

--- Citat: kuntakinte - Srpanj 26, 2013, 05:32:09 poslijepodne ---Ne gledimo na svet čez iste oči, vreme bu pokazalo...

--- Kraj citata ---

Naravno da ne gledamo, ja imam svoju glavu a ti svoju...bilo bi glupo da svi gledamo sve istim očima, drugim riječima bolesno...veliš vrijeme bu pokazalo, zar nije vrijeme pokazalo upravo ovo kaj ja tvrdim i kaj sam napisal?..tu je zeko...naime sad je još samo upitno tko misli svojom glavom...

tromblon:

--- Citat: kuntakinte - Srpanj 26, 2013, 12:14:15 prijepodne ---Mislil sem na količinu zemle teru ima ili je kupil Šagovec, za se il za druge.
Z te perspektive...

--- Kraj citata ---

Većeg retardiranog kretena od tebe nisam vidio... Majko mila kako si GLUP i ograničen!

kuntakinte:
06.03.2014. - ZEMLJIŠNE ZAJEDNICE - osnovana radna skupina
 Odbor za Ustav, poslovnik i politički sustav u Hrvatskom saboru donio je Odluku o osnivanju i imenovanju članova i članica Radne skupine za pripremu prijedloga Zakona koji će urediti pitanje Zemljišnih zajednica.
 Predsjednica GO SDP Velike Gorice i saborska zastupnica Vesna Fabijančić-Križanić posljednjh godina vrlo aktivno pristupa pitanju povrata zemljišnih zajednica te stoga i ne čudi što predsjedava radnom skupinom.
 Zadatak radne skupine jest kroz raspravu pripreminti prijedlog Zakona koji će urediti i pitanje povrata zemlje Zemljišnim zajednicama. Realno je za očekivati kako će se konačni prijedlog naći na saborskim klupama do kraja 2014. Godine.
...
http://www.sdpvg.org/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=145&cntnt01pagelimit=6&cntnt01returnid=78

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju