Autor Tema: Stiže Ceca...  (Posjeta: 16541 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #15 : Siječanj 28, 2011, 09:35:28 poslijepodne »
Njena i Thompsonova publika je ista.

I tvoj mozak i onaj kojeg je prodavao Milas su isto - isti.

Možeš se ti branit, ali jedna je publika koja diže desnicu u znak pozdrava i nakon toga u opuštajućoj atmosferi sluša četničku kuju CECU.

Jel to istina boli Sladge?
Onda u nedostatku argumenata malkice se priklanjamo rigidnoj desnici, pa malo braniš don Kaćunka (redikula), pa onda kao vješto sve to ubaciš u retoriku prosječnog srednjoškolca s kursom za milicajca, ili se varam ?
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #16 : Siječanj 29, 2011, 01:10:05 poslijepodne »
Najlakše će ti biti ako apsolutno sve što napišeš u startu sam sebi protumačiš kao - varku.

Onda to izbriši, duboko udahni, nabroji do 10, i probaj napisati ponovo isti tekst.

Da ne velim da je kod nas svatko redikul koji direktno i bez uvijanja stvari zove njihovim imenom. Jer glumatati demokraciju i "znati svi sve o svemu" je ovdje najnormalnija pojava. Samo što rijetko tko ima muda izreći istinu, i a još rjeđe shvaća pravu prirodu onoga što je pjesnik stvarno želio reći...

Mene ti istina ne boli. No tvoj je problem što se ti sa njom nikako ne možeš sastati.

A nedostatak argumenata najbolje opisuje tvoj uvredljiv način razgovora, jer se zna tko pribjegava uvredama tipa kakve ti plasiraš... ja nikad nisam bio prosječan srednjoškolac, nisam na razini srednjoškolca, nemam nikakav kurs i nisam nikad bio milicajac, a najmanje onaj kojeg ti stalno priželjkuješ da ti se vrati... ponekad i ja to priželjkujem, i to samo zato jer nema više onakvih o kakvima možeš pričati viceve, a prije je bilo dovoljno da ga vidiš, pogotovo da kaže ijednu riječ... sve u svemu, kao i obično, profulao si potpuno. Znači, ništa novo...

Najjadnije što možeš raditi je ići konstruirati sa kime imaš posla tu na forumu, a o njemu znaš ili jako malo, ili najčešće - nimalo. Ti ne znaš ni to nimalo, ali to tebe ne smeta... nagađanje o svemu i svačemu je ionako tvoja domena.
« Zadnja izmjena: Siječanj 29, 2011, 01:13:17 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #17 : Siječanj 29, 2011, 03:54:22 poslijepodne »
ja nikad nisam bio prosječan srednjoškolac, nisam na razini srednjoškolca...

Hahahahahaha caaaar  :P :P :P :P :P
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #18 : Siječanj 29, 2011, 08:38:19 poslijepodne »
Ja ne kužim kaj je tebi stalno smiješno... ili kužim - kroz prizmu onoga da "budali uvijek prolazi život u veselju"...?
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #19 : Siječanj 29, 2011, 10:52:02 poslijepodne »
Jebem mater i njoj i onom ko ju zove, a i onima koji ju (nedaj bože da do toga dođe) buju išli slušat. Sve ih treba isterati u Srbiju pa ju nek tam slušaju do kraja života.
Žalosno da mi moramo sad o tomu raspravljati, umjesto da takve stvari vlast ne dozvoli, ali naša vlast da se svakom jebati za kunu, prodane su duše i ništa im ni sveto, ni Domovinski rat, ni oni koji su svoje živote dali za ovu državu (u kojoj su se oni dobro uhljebili i nakrali), niti naši vitezovi kojima se sudi po razno raznim svjetskim sudovima, niti mi branitelji koji smo na žalost ostali živi i moramo gledati ova sranja koja nam priređuje "naša" vlast. Ponovno se dešava agresija na Hrvatsku, samo za razliku od 91. ne oružjem. Jude nas prodaju za svoje interese.
Da Bog da završili svi u peklu oni kaj ju buju sim dopeljali, dali je da tu zavija i oni teri peju ju slušati.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #20 : Siječanj 30, 2011, 11:51:25 prijepodne »
Ne vidim razloga za uzbuđenja, kletve, ljutnju ili proklinjanje osoba koje eventualno vole slušati i gledati Cecu ili bilo kojeg drugog estradnog umjetnika. A najmanji je razlog za psovku na javnim medijima.
Svi smo (barem se nadam) svjesni o kakovoj umjetnici je riječ, barem u ovom slučaju kao i o osobi.
Razumljivo je da ogorčenje i frustracija kada nam radi osobne zarade i probitka dovode takove «umjetnike» na našu zabavnu scenu. No uvijek je bilo i biti će osoba , odnosno ljudi koji će uvijek zanemariti sve obzire , a sve u želji da zadovolje svoje strasti i užitke na takvim koncertima i ništa ih ne može zaustaviti da odustanu od prisustvovanju istima.

Ali mi smo poznati kao narod koji se ne obazire na takove stvari, a posebno je takav pristup izražen kod mladih naraštaja. Upravo oni se u najvećem broju odazivaju na takove koncerte i poznaju gotove sav repertoar ,a mislim da imaju i znaju  gotovo sve njihove pjesme na pamet.

Bilo bi zaista lijepo ignorirati svaki njihov pokušaj nastupa u Hrvatskoj, da shvate da nisu dobrodošli sa svojim repertoarom i vrstom glazbe.
Meni se osobno svidio ovaj događaj sa koncertom Tereze u Dubrovniku, doživjela je fijasko. Mislim da je to bojkot publike na njezin koncert u Beogradu.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #21 : Siječanj 30, 2011, 12:27:17 poslijepodne »
Bitno je da ljudi shvate da se određene stvari ne mogu i ne smiju ignorirati i preko njih olako prelaziti, da treba držati do svojeg ponosa, poštenja i statusa, i da se iste ne gazi u ime nekog plitkog interesa.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Stiže Ceca... Kruha i igara!
« Odgovori #22 : Siječanj 30, 2011, 01:03:22 poslijepodne »
Most je ljudem (več odavno) pun * politike...A i segdo ima svoj način zabave.
Kaj ima i takove kaj još slušaju "Rezu" i znaju teru nezinu pesmu?
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #23 : Siječanj 30, 2011, 02:26:47 poslijepodne »
Ne vidim razloga za uzbuđenja, kletve, ljutnju ili proklinjanje osoba koje eventualno vole slušati i gledati Cecu ili bilo kojeg drugog estradnog umjetnika. A najmanji je razlog za psovku na javnim medijima.


Slažem se gospon mlačanin.
Pa pogledajmo naš gorički klub Hyperion
...četvrtak,petak,subota,nedjelja radno vrijeme do 03:00...
Branimirova 3
Velika Gorica

gdje drma narodnjačka glazba i gdje se naša mlada populacija zabavlja, sluša se i ceca između ostaloga.
Ali što možemo očekivati drugo u sredini u kojoj uništavamo jedno kazalište koje je stvorilo renome u hrvatskim i širim okvirima, i umjesto da mlade potičemo na različite kulturne manifestacije, maldi su prepušteni sebi, ovakvim klubovima, alkoholu i drogi sve više jer su očajni, bez posla i prihoda, te u narodnjačkim klubiva s alkoholom liječe svoje frustracije. Tko je za to kriv?
Tema je kompleksna i obimna da bi se u dvije rečenice opisala, ali možda netko i od Vas ima odgovor, zašto je to tako i tko je za to kriv?

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #24 : Siječanj 30, 2011, 03:38:38 poslijepodne »
Ali što možemo očekivati drugo u sredini u kojoj uništavamo jedno kazalište koje je stvorilo renome u hrvatskim i širim okvirima,

To kazalište je eklatantan primjer političke korupcije iz razloga na koji je način Senka došla u to kazalište i zbog dobrog odnosa sa Beusom dobila ugovor kao nitko prije i poslije nje.
Sama si je kriva za njenu smjenu.
Što se tiče folk glazbe nemam nikaj protiv nje ali ima protiv stavova pojedinih izvođača te glazbe poput Cece, Andrije ojdanića, Baje MK, i sličnih izvođača koji su svojedobno svirali pjesme obojene pročetničkim tonovima. Takvima bi osobno zabranio nastupe ali što se tiče drugih izvođača nemam nikaj protiv, idu i naši tamo i oni ovamo i pjevaju i to je dobro. Samo što bi ove nacionalno obojene opstruirao i to je gotoova stvar.
Što se tiče Cecinog koncerta u ZG, mislim da tu nema straha jer je i ona i njeni manageri svjesni da je to iznimno riskantna misija i nemoguće izvedivo.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #25 : Siječanj 30, 2011, 06:22:50 poslijepodne »
Ali što možemo očekivati drugo u sredini u kojoj uništavamo jedno kazalište koje je stvorilo renome u hrvatskim i širim okvirima,...

Đegi,kaj misliš da se nekaj drugo slušalo dok je "I za Senkom njenom patim" bila direktorica?
Naj ga i ti * ...
wwwg tablice

Offline delta force

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 125
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #26 : Siječanj 30, 2011, 10:48:43 poslijepodne »
Ne vidim razloga za uzbuđenja, kletve, ljutnju ili proklinjanje osoba koje eventualno vole slušati i gledati Cecu ili bilo kojeg drugog estradnog umjetnika. A najmanji je razlog za psovku na javnim medijima.
Svi smo (barem se nadam) svjesni o kakovoj umjetnici je riječ, barem u ovom slučaju kao i o osobi.
Razumljivo je da ogorčenje i frustracija kada nam radi osobne zarade i probitka dovode takove «umjetnike» na našu zabavnu scenu. No uvijek je bilo i biti će osoba , odnosno ljudi koji će uvijek zanemariti sve obzire , a sve u želji da zadovolje svoje strasti i užitke na takvim koncertima i ništa ih ne može zaustaviti da odustanu od prisustvovanju istima.

Ali mi smo poznati kao narod koji se ne obazire na takove stvari, a posebno je takav pristup izražen kod mladih naraštaja. Upravo oni se u najvećem broju odazivaju na takove koncerte i poznaju gotove sav repertoar ,a mislim da imaju i znaju  gotovo sve njihove pjesme na pamet.

Bilo bi zaista lijepo ignorirati svaki njihov pokušaj nastupa u Hrvatskoj, da shvate da nisu dobrodošli sa svojim repertoarom i vrstom glazbe.
Meni se osobno svidio ovaj događaj sa koncertom Tereze u Dubrovniku, doživjela je fijasko. Mislim da je to bojkot publike na njezin koncert u Beogradu.



Je izvinjavam se na riječniku (forumašima), ali puklo me i nis se mogel kontrolirati, došli su mi pred oći svi oni moji suborci i prijatelji kaj su poginuli.
Mi stalno moramo biti kulturni i nekomu rit lizati dok nas oni da ne velim kaj.
Moramo več jemput glasno i jasno reči kaj mislimo o tomu svemu i ovima prek i ovima tu kaj nas drže za bedake i stoku sitnog zuba. Dosta je bilo više mučanja i pravljenja se bedastim....

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #27 : Siječanj 31, 2011, 01:05:38 poslijepodne »
Citat:
Je izvinjavam se na riječniku (forumašima), ali puklo me

Ja ti iskreno ne zamjeram niš, ybg-a i mene podosta puta isprovocira nepravda a onda u tom trenutku skreno istresem salvu nedoličnih i neprimjerenih, kad to napravim osjećam se bolje..he..neka vrsta psovalačke samoterapije...btw.. Tko je kriv za ovo stanje nacije?...Gospoda političari u skupocjenim odijelima, u blindiranim vozilima, s iščašenim karakterima i velikim trbušinama, s kamenom u grudima, tamo gdje bi trebalo kucati srce hrvatsko i pošteno....Ne želim biti privilegiran, želim dijeliti sudbinu svog naroda i živjeti u svojoj zemlji slobodno, ponosno i dostojanstveno...jel to previše?...Osobno mene a vjerujem i ostale istinske Hrvatske branitelje boli činjenica da je sve više gladnih u ovoj bogomdanoj zemlji, da kolone nezaposlenih čekaju na posao kojeg nema; boli i  činjenica što radnici u tzv realnom sektoru uglavnom čekaju stečajeve svojih tvrtki, moleći Boga da do njega ne dođe...Gospodo draga plaćamo danak svojoj lakovjernosti..
Dobro su nas preveslali..„Kad bukne rat, prva pogine istina!“

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #28 : Siječanj 31, 2011, 05:09:54 poslijepodne »



Je izvinjavam se na riječniku (forumašima), ali puklo me i nis se mogel kontrolirati, došli su mi pred oći svi oni moji suborci i prijatelji kaj su poginuli.
Mi stalno moramo biti kulturni i nekomu rit lizati dok nas oni da ne velim kaj.
Moramo več jemput glasno i jasno reči kaj mislimo o tomu svemu i ovima prek i ovima tu kaj nas drže za bedake i stoku sitnog zuba. Dosta je bilo više mučanja i pravljenja se bedastim....
[/quote]

Kao prvo da se razumijemo, ja govorim o jednoj stvari ,a ti o drugoj , ali na kraju se sve svodi na isto.
Ti imaš u  mislima domovinski rat i sve one manifetluke koje izvode naši dragi političari oko toga, a ja mislim opet na onaj glazbeni i kulturni ili nekulturni dio. I tak ispada da se obadva ipak ne slažemo sa tim kaj nam delaju.

Na žalost mislim da nam budu i dalje delali sve po istom jer vidiju da mogu. Možemo se mi žestiti do beskraja, kad narod hoće slušati ćirilicu i vapi za njom.  Većina naroda u ovoj hrvatskoj , bez obzira na sve i dalje voli cajke i luduje za njima. Što se više brani, to se više traži, kao u doba prohibicije u SAD-u.
Ima načina i za to, ali je dugotrajno i teško.
Treba organizirati plesnjake, zabave, glazbene večeri, i kak god da se to zvalo, ali tu treba odgajati naraštaje dobrom glazbom i učiti ih dobroj glazbi.
E sad, kaj je dobra glazba, kad ti na svadbi svi luduju za cajkama?
Svjestan sam ja da je to jako teško, ali ako se nikad ne krene, nema pomaka na bolje.
Sjećam se dok sam bio «zelen i mlad « i puštao glazbu u disko klubu, svi su tražili Mišu Kovaća i Mehu Puzića, dok sam je puštao Otis Reddinga, Beatlese, Rolling Stonse, Led Zeppeline,  Percy Sledgea i druge velikane. Na karju su svi tražili tu glazbu i zaboravili na Mehu i ostale. Istina to je trajalo godinu dana, ali se isplatilo.
Ipak se može ali treba vremena.
Mislim da mi danas imamo jako dobre domaće glazbenike koji mogu stajati uz bok ostalima, ali to se u birtijama kam idu mladi manje pušta. Pitam se na kraju , a gdje i mogu slušati nekaj drugo osim cajki , u birtijama.
Pa sve su zaprli i sve dela od pol noći do jutra. To treba menjati .
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #29 : Siječanj 31, 2011, 08:04:02 poslijepodne »
Je izvinjavam se na riječniku (forumašima), ali puklo me i nis se mogel kontrolirati, došli su mi pred oći svi oni moji suborci i prijatelji kaj su poginuli.
Mi stalno moramo biti kulturni i nekomu rit lizati dok nas oni da ne velim kaj.
Moramo več jemput glasno i jasno reči kaj mislimo o tomu svemu i ovima prek i ovima tu kaj nas drže za bedake i stoku sitnog zuba. Dosta je bilo više mučanja i pravljenja se bedastim....

Ne moraš se izvinjavati (izvinjavaju se čavli i Srbi), dovoljno se ispričati, iako ne trebaš niti to. Pogotovo ne trebaš zbog RJEČNIKA (ne rIječnika...)...

Na žalost, novopečeni "demokrati" su stvorili klimu da je takvo ponašanje, da svatko smije sve i da ne postoje nikakve zabrane i obziri - poželjno, a to je pogrešno.  :-[
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”