Autor Tema: Stiže Ceca...  (Posjeta: 16539 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Stiže Ceca...
« : Siječanj 27, 2011, 10:20:40 prijepodne »
http://www.jutarnji.hr/menadzeri-tvrde--napunit-ce-stadion-sa-60-000-ljudi--/920820/

============================================

ZAGREB - Kontroverzna srpska pjevačica Svetlana Ceca Ražnatović planira održati koncert u Zagrebu. Jutarnji list doznaje da njezini menadžeri pregovaraju o nastupu na stadionu u Maksimiru u lipnju ove godine.

- Bude li sve po planu, Svetlana Ražnatović svoj će novi album dovršiti u travnju, a potom će ga, u sklopu balkanske turneje, predstaviti i hrvatskoj publici - otkrivaju menadžeri srpske pjevačice.

- Ceca je megapopularna u Hrvatskoj, baš kao i u Srbiji, a jedina je razlika u tome što u vašoj zemlji dosad još nije imala prilike održati koncert. Sudeći po njenim hitovima, koji se rado slušaju u hrvatskim narodnjačkim klubovima i na privatnim tulumima, računamo da će se na Cecinu koncertu u Maksimiru okupiti više od 60.000 ljudi, baš kao i na koncertu grupe U2 - rekli su nam menadžeri, uvjereni da je Ceca u svom žanru jednako, ako ne i još popularnija od U2. Još nisu službeno zatražili dozvolu od kluba Dinamo, upravitelja maksimirskog stadiona. Dozvolu za nastup u Maksimiru planiraju zatražiti za koji tjedan.

Eventualnih negativnih reakcija hrvatske publike se ne boje:

- Uvijek će biti ljudi koji će negativno reagirati, toga smo svjesni. Ali, oni su u manjini. Uostalom, od rata je prošlo dvadeset godina i vrijeme je da idemo dalje. Tereza Kesovija prošlog je tjedna održala koncert u beogradskom Sava centru, premda je godinama govorila da neće nogom kročiti u Srbiju - kažu.

Bilo bi divno kada bi nakon Cece u Maksimiru Oliver Dragojević nastupio na Marakani, ističu njezini menadžeri. Jedino bi on u Beogradu uspio okupiti onoliko publike koliko bi ih moglo doći na Cecin zagrebački koncert - procjenjuju.

Kao posljednja od velikih zvijezda iz Srbije, u lipnju 2009. u zagrebačkoj Areni nastupila je Lepa Brena. Koncert nije uspio spriječiti prosvjed braniteljskih udruga.

Najava da bi vjerojatno najveća zvijezda iz Srbije i udovica zloglasnog Arkana mogla nastupiti u Zagrebu dolazi kratko nakon njezinih izjava da nikad neće doći u Hrvatsku. - I kad sam radila koncert u Beogradu, pozvala sam sve ljude koji me žele čuti da dođu ovamo jer su Srbija i Beograd otvoreni za sve, za razliku od primjerice Zagreba. Zato tamo nikad u životu nisam bila i neću ići - izjavila je lani u prosincu.

Udovica Željka Ražnatovića Arkana jedina je doista velika zvijezda iz Srbije koja nikad nije nastupila u Hrvatskoj. Ono što međutim razlikuje Cecu od, primjerice, Željka Joksimovića, Željka Samardžića i Lepe Brene, koji su redom punili zagrebačku Arenu, jest to što je njezin pokojni suprug Željko Ražnatović Arkan bio zloglasni šef jedne od srpskih mafija i vođa paravojne formacije koja je počinila brojna zvjerstva po Hrvatskoj i BiH, zbog čega je u Haagu optužen za ratne zločine.

===================================================



Što poduzeti protiv te celulitne guzice?

Tko ide (očito će Mamić odlučivati o njezinom koncertu...)??

“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #1 : Siječanj 27, 2011, 12:06:09 poslijepodne »
Pa sto ne stoji kod svojih izjava govno cetnicko! I bas me zanima koji profil ljudi bi to dosao gledati i da nastupi u Zagrebu?

amarkulin

  • Gost
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #2 : Siječanj 27, 2011, 01:51:47 poslijepodne »
Pa rekao si: govna četnička.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #3 : Siječanj 27, 2011, 02:28:20 poslijepodne »
Bez brige, došli budu sigurno, a mislim da se bude tražila i karta više..........Na žalost..

Naš narod , na žalost i dalje voli slušati " kuruzu" i "ćirilicu" i sve te narodnjake, zato sam siguran da ni ova prilika ne bude propuštena.

Nemojte se samo čuditi i duriti, poslušajte kaj nam klinci slušaju, na kakve zabave idu, kaj sviraju naši domaći bendovi?

Sve to i još gore od toga.
Čak i god skupštine umirovljenika, vatrogasaca i inih udruga, ne prolaze bez tave glazbe. Ili hoćete reći da to nije istina.
Malo sutra!!!

Takovi se koncerti posjećuju bez obzira na sve.

Sada počinju godišnje skupštine, pravo vrijeme i prilika da se mnogi uvjere da ne izmišljam, bilo bu ćirilice u izobilju…..svuda.

Ako nekome i prigovoriš, svi te tak lijepo isfućkaju da je to milina, jer kaj ti hoćeš, kaj se praviš!!
 
Naš narod, o da.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Jaguar

  • Gost
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #4 : Siječanj 27, 2011, 02:34:18 poslijepodne »
Pa sto ne stoji kod svojih izjava govno cetnicko! I bas me zanima koji profil ljudi bi to dosao gledati i da nastupi u Zagrebu?

cijenjeni Newbie isti onaj profil koji je gledao i slušao Seku Aleksić u Velikoj Gorici.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #5 : Siječanj 27, 2011, 05:02:51 poslijepodne »
Hvala Vam na odgovoru, ma sve ja to znam, samo sam to vise manje sam sebe pitao...

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #6 : Siječanj 27, 2011, 09:09:12 poslijepodne »
Ko je ta baba?
Ozbiljno bih bila najsretnija da nemam pojma tko je to, ali nju se očito nemre izbjeći.
Briga me kaj i kak reve, može biti slavna operna pjevačica kaj se mene tiče, ali zbog činjenice da je ona osobno Arkanova udovica mislim da ne smije javno nastupiti ni u društvenom domu u nekoj zabiti.
Nek zarađuje lovu negdje drugdje, tu su se dosta krvi napili njezin muž i njegova ekipica.
Mislim da je to samo priča koja prodaje novine i da niš od toga nebu.
A ako se varam, onda joj treba dati stalni angažman u Lisinskom, pa nek reve i pokazuje guzicu do mile volje  >:(  :-X
 
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #7 : Siječanj 27, 2011, 10:36:11 poslijepodne »
Evo malo osvrta o Ceci i njenom umjetničkom opusu.
Svetlana Veličković kako se zvala prije udaje za kriminalca i ratnog zločinca Arkana imala je neku karijeru kafanske pjevaljke po stolovima u zadimljenim kafanama na brdovitom balkanu.
Za nju se veže i smrt jednog srpskog novinara koji joj se navodno udvarao pa je završio negdje pod nerazjašnjenim okolnostima.
Ona je jedina estradna zvijezda u Srbiji, koja decidirano odbija bilo kakav kontakt sa Hrvatskom i bilo čim što ima ikakve veze sa Hrvatskom. Zadnji primjer takvog ponašanja se mogao vidjet u Red Carpetu, kad je ugledala mikroon dotične TV kuće samo je okrenula glavu a prije toga rekla da ne daje izjave za Hrvatske medije.
I onda se nađe jedan pametni manager i Hrvatskoj i pozove dotičnu da napravi koncert na Maksimiru.
U Sarajevu je dožijela fijasko karijere, jer su bojkotirali koncert i ako tada nije shvatila na čemu je onda njoj stvarno pomoći nema.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #8 : Siječanj 27, 2011, 10:39:10 poslijepodne »
Evo malo osvrta o Ceci i njenom umjetničkom opusu.
Svetlana Veličković kako se zvala prije udaje za kriminalca i ratnog zločinca Arkana imala je neku karijeru kafanske pjevaljke po stolovima u zadimljenim kafanama na brdovitom balkanu.
Za nju se veže i smrt jednog srpskog novinara koji joj se navodno udvarao pa je završio negdje pod nerazjašnjenim okolnostima.
Ona je jedina estradna zvijezda u Srbiji, koja decidirano odbija bilo kakav kontakt sa Hrvatskom i bilo čim što ima ikakve veze sa Hrvatskom. Zadnji primjer takvog ponašanja se mogao vidjet u Red Carpetu, kad je ugledala mikroon dotične TV kuće samo je okrenula glavu a prije toga rekla da ne daje izjave za Hrvatske medije.
I onda se nađe jedan pametni manager i Hrvatskoj i pozove dotičnu da napravi koncert na Maksimiru.
U Sarajevu je dožijela fijasko karijere, jer su bojkotirali koncert i ako tada nije shvatila na čemu je onda njoj stvarno pomoći nema.


Sam se bojim da ovdje kod nas ne dozivi uspjeh. Al opet, nadam se da nismo gori od bosanaca

Offline Mile car

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 544
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • NEBITAN SI
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #9 : Siječanj 27, 2011, 10:42:05 poslijepodne »
Njena i Thompsonova publika je ista.
NEBITAN SI, FEJK I SMARAŠ...

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #10 : Siječanj 28, 2011, 12:05:03 prijepodne »
Njena i Thompsonova publika je ista.

E baš si car.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #11 : Siječanj 28, 2011, 10:03:12 prijepodne »
U Sarajevu je dožijela fijasko karijere, jer su bojkotirali koncert i ako tada nije shvatila na čemu je onda njoj stvarno pomoći nema.

Za koncert Lepe Brenke v Sarajevu Patriotska liga BiH je isto drukala za bojkot a kad su karte planule onda su išli na to da bar narod peva "Šeki,tako ti Alaha..."...
(To je ona Brenka kaj se slikala v srpske uniforme po Bosne.)
wwwg tablice

Jaguar

  • Gost
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #12 : Siječanj 28, 2011, 11:27:33 prijepodne »
Zanimljivo.
http://www.jutarnji.hr/ljevica-i-desnica-slozni--necemo-cecu-u-zagrebu/921076/

Stav o nastupu Cece u Maksimiru jedino nisu, barem javno, zauzeli u vladajućem HDZ-u


Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #13 : Siječanj 28, 2011, 02:48:23 poslijepodne »
Mislim da se tu krše ljucka prava Cecoline nepatvorene ko takve a ak se prevleče Zakon o sramočenju mogla bi nas i tužiti...Ak bu popevala v Za*ebu ovi z Retkarpata si budu prišparali penezi pak nedu skoro saki dan morali iti f Stolni Biograd ju naslikavat i spitavat.Most jem konačni i da...Inter-view.Al si budu morali nekaj navleči na...mikrofon-da je ne pozna.  ;D  ;D  ;D
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Stiže Ceca...
« Odgovori #14 : Siječanj 28, 2011, 08:47:12 poslijepodne »
Njena i Thompsonova publika je ista.

I tvoj mozak i onaj kojeg je prodavao Milas su isto - isti.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”