Autor Tema: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG  (Posjeta: 37572 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #30 : Ožujak 07, 2012, 09:21:32 poslijepodne »
Kaj ste se sad lampi prijeli..neka ih je i treba ih.

Ono na kaj sem štel upozoriti je to da osim vizualno prometne rasvjete, svima nama kaj v Zagreb hodimo delat bi pasalo da se nekaj konkretno počne delati i oko privlačenja gospodarstvenika u Goricu i samim tim otvaranja radnih mesti i proizvodnje, a ne da Goricu zdržavaju građani z radom v Zagrebu.

U tom pogledu treba celu situaciju gledati, a iz tog smjera nema nikakvih pametnih inicijativa.. još od vlasti i nekaj al od ovih "TELETABISA" HNSovih nikaj.

Trla baba lan da joj prođe dan pak ajmo sad tablice menjat mesto zmišljat kak firme otvarat i ljude na svom teritoriju zapošljavat.
Drugim rječima besposlen pop i jariče krsti, a kak i nebi bil besposlen kad živi na lokalnim sigurnim jaslama, a koje najvećim djelom punimo upravo mi Zagrebački gastarbajteri.


Evo ovak nekaj bi volio čitati i o našoj Gorici i onda kak sem rekel mi morete i na čelo nalepiti VG, a ne samo na auto:
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/jastrebarsko.html

« Zadnja izmjena: Ožujak 07, 2012, 09:29:11 poslijepodne Vegi »

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #31 : Ožujak 08, 2012, 11:05:41 prijepodne »
ajmo sad tablice menjat mesto zmišljat kak firme otvarat i ljude na svom teritoriju zapošljavat.

A to je međusobno povezano, odustajanjem od jednog bi se riješilo ovo drugo??
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #32 : Ožujak 08, 2012, 07:16:59 poslijepodne »
Pa čuj Sledge, prioritetno je u ovoj općoj neimaštini rešavati egzistenciju građana,a mesto građana mi u Gorici trenutno imamo samo zagrepčance na spavanju, med kojima sem i ja i koji hranimo ono poglavarstvo i pol forumaša z ovog foruma koji dale od one birtije kraj općine nosa nisu promolili, i na svaki spomen projekta koji u sebi nosi turopoljsku sentimentalnosti i direktno mi zbija lovu iz žepa, već mi se nakon 30 let ovog goričkog spavanja dižu lasi na glavi, makar sad već i onak preventivno.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #33 : Ožujak 08, 2012, 07:25:18 poslijepodne »
Setil sam se starog vica na račun službenika .... ima negdo nekaj protiv ?  naravno da nema, jer oni nigda nikome nisu niš napravili ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #34 : Ožujak 09, 2012, 02:56:23 prijepodne »
prioritetno je u ovoj općoj neimaštini rešavati egzistenciju građana

Meni je bedasto to uspoređivati, jer ispada da se nemre obavljati više stvari istodobno (posebice one kaj nemaju veze jedne s drugom), već da se sve moraju složiti u neki red, jedna po jedna, i onda posložiti prioritete, i dok se ne riješi jedna - nemre se na drugu... daj prosim te, nemoj više davati takva bedasta, plitka, populistička uspoređivanja, tak nekaj ni Bandić nebi izvalio... nek se svatko bavi svojim poslom - a ta dva posla ionak ne rade iste osobe.

BTW, ima ljudi koji nemaju problema sa time što drugi nemaju posel, i baš žele da se prvo rješava to. Njima je TO prioritet, i žele da se to prvo rješava. To kaj si ti sit nečega - to je tvoj osobni problem. Svi smo mi siti puno toga, a svega pomalo, no ne gledam na svijet kroz te očale...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #35 : Ožujak 20, 2012, 08:36:34 poslijepodne »
Znam ja Sledge da ljudi imaju različite prioritete i osobni prioriteti su promijenjivog karaktera zavisi od toga jel para ima ili nema ,npr. dok si god na državnim ili lokalnim jaslama i plaća dolazi boli tebe ona stvar za 150 200 kn za tablice al već danas mnogi nemaju ni za kruh, a kamoli da mogu razmišljati kak će i ako će eventualno uštedjeti ak ulože tih 150 200kn.
Njihovi osobni prioriteti trenutno su preživljavanje.
Nasuprot tome lokalno vodstvo ili državno više nema komociju promijenjljivih prioriteta, sve snage treba baciti na održivost postoječeg zdravog gospodarstva, stvaranja novog i zapošljavanje, sve ostale lokalne ili državne uhljebljene jaslare, koji se bave imaginarnim stvarima koje nisu od primarnog cilja i prioriteta odmah treba otpustiti.
200.000 trenutno "zdravih" (to su ti oni kaj delaju u privatnom sektoru) svoju katarzu je prošlo devedesetih i to kakovu, završili su na cesti prek noći i to ne iz bilo kakvih firmi...i eto snašli su se.
Htjeli mi to nehtjeli, vrijeme je da nakon 20 godina istu stvar prođu i nedodirljivi ,a beskorisni u državnom aparatu, koji su svih ovih godina živjeli u medu i mlijeku.
Žalosno po mnoge obitelji ali drugog rješenja jednostavno nema.
 :'(
Još mi je žalosnije kaj svakodnevno moram gledati do jučer vrijedne i radišne ljude i obitelji, koji se ničim od ove države nisu okoristili, a danas nemaju za jesti.
 
« Zadnja izmjena: Ožujak 20, 2012, 08:39:18 poslijepodne Vegi »

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #36 : Ožujak 20, 2012, 08:59:53 poslijepodne »
Vegica, tablice budu i to po zakonu a nigdar ni jena interesna skupina ni vodila politiku na Gorice i dok ja imam političkog utecaja nebu, nek buju građani odlučivali. I selaki. I na plug deti tablice, ali po zakonu. Jena tablica za se priklučke, ionak je nemreš se furt zasobum šlajsati.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #37 : Ožujak 21, 2012, 06:18:34 prijepodne »
Nikada nisu takove stvari dolazile preko noći, niti je rok ili rješenje za uvođenje imalo rok preko noći. Tako da će vjerojatrbno postojati izbor i razumni, veliki rokovi za primjenu.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #38 : Ožujak 23, 2012, 09:19:51 poslijepodne »
Ministarstvo unutarnjih poslova: O VG tablicama tek prilikom donošenja novog Pravilnika
http://www.gorica.hr/2012/03/ministarstvo-unutarnjih-poslova-o-vg-tablicama-tek-prilikom-donosenja-novog-pravilnika/#more-11168

Otac i sin siptar promatraju kosovski boj!
"Otac, jel da uljetim?", pita sin.
"Maljo sacekaj!"
Prodje neko vrijeme, sin opet pita:
"Otac, jel da sad uljetim?"
"Jos maljo sacekaj!"
"Otac, jel da uljetim sad, nemogam da cekam?"
"Ne, bre, eno ide Obiljic, se strpi maljo!
Proslo opet neko vrijeme, sin gori od nestrpljenja, pa ce jos jace:
"Otac, nemogam da cekam, ja uljecem?"
"Uljeti sad !!!", rece otac.
"Kokice, kikiriki, kostice! Zanimacija,zanimacija!!! Kokice, kikiriki, kostice! Zanimacija,zanimacija!!!"
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #39 : Ožujak 24, 2012, 09:07:56 prijepodne »
Tada bi bilo najbolje da imamo tablice ili samo po županijama, još bolje samo po regijama, a najbolje kao Bosanci - brojke i slova... mi smo preglup i preograničen narod za bilo kakovo izražavanje lokal-pripadnosti...
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2012, 09:11:17 prijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #40 : Ožujak 24, 2012, 09:29:14 prijepodne »
... mi smo preglup i preograničen narod za bilo kakovo izražavanje lokal-pripadnosti...

Živa istina. I to ne samo glede izražavanja lokal-pripadnosti. Općenito.

Na žalost.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #41 : Ožujak 25, 2012, 02:46:56 poslijepodne »
Iako VG tablice žele i gradonačelnik i HNS koji je zatražio i podršku Gradskog vijeća, o ovome pitanju ono još nije raspravljalo. Naime, podrška inicijativi je bila i točka dnevnog reda Gradskog vijeća, ali je na zahtjev kluba koalicije HDZ-DC-HSS-HSU-HSP i nezavisne vijećnice Branke Malnar točka dnevnog reda, kojom bi vijeće dalo potporu inicijativi, skinuta s dnevnog reda. Obrazloženje vijećnika Kreše Hubaka je bilo da ima vremena raspravljati o tome.
http://www.vgdanas.hr/Info/Clanak/4260/mup-i-gradsko-vijece-ima-vremena-za-vg-tablice.aspx

Još je prerano za sednicu o tebelarnomu prikazu. Prava doba bu da bu več prekesno...
Opet ga našpranjilo...
wwwg tablice

hornet34

  • Gost
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #42 : Ožujak 25, 2012, 09:33:02 poslijepodne »
preglup i preograničen narod???koji?ovaj kaj plaća sva sranja ove vlasti i one prije!!!lokal- patriotizam mi prodaju dotepenci koji nemaju veze sa turopoljem pa bu VG tablica to rešila...nevjerojatno...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #43 : Ožujak 26, 2012, 04:52:12 poslijepodne »
A nego koji? Čemu se ti čudiš ko pura dreku?

Da, ovaj hrvatski narod je preglup za lokal-tablice i bok! Da, taj isti glupi narod koji bira kretene, debelo plaća kretene, i onda jamra kak mu je teško... DA; TAJ!!

I tu nema veze lokal-patriotizam od Turopolja, i na njega uopće i nisam mislio, jer je isti banalan, inertan, beskoristan i impotentan (i to posebice u Velikoj Gorici, koja je rastrgana između kompleksa "wannabe veliki grad" bez tradicije, i nasljeđa mentaliteta male sredine sela i poljoprivrede). Mislio sam na onaj lokal-patriotizam koji i inače radi podjele u društvu i narodu, na onaj isti koji će tebi sjebati auto ZG i sličnih tablica u Splitu, Šibeniku ili Puli, na onaj o kojemu se piše i čita po medijima. Na takav zločudni oblik sam mislio... takvoga u Turopolju - NEMA!

A o tome koja je težina turopoljskog lokal-patriotizma - nemoj me vući za jezik da ti ne velim nekaj jako prosto.... takve umišljene spike tipa lokal-patriotizma me ne pale. Ja sam prvi rekao da ja Turopoljec nisam, da sam u Turopolju "naturalizirani dotepenec", no svejedno sam za djelovanje i pomoć Turopolju veći Turopoljec od mnogih koji su se tu zlegli, pa nisu vredni ni da se moj pes popiša po njima, jer od svog bahatog jala i nekulturne gluposti i ograničenosti ne vide dalje od svoje "kapilarizirane" nosine. Iako se i u tom segmentu stanje rapidno popravlja zadnjih godina, začkomili su i najlajaviji gupci, tu i tamo zalaje neki pes u tom tonalitetu, akli su i zadnji selaki postali svjesni da ga nitko ne jebe, kao ni činjenicu da on ne vredi više od mene zato kaj se tu zlegel.

BTW, lokal-patriotizam nema nikakve praktične ili realne vrijednosti - on je samo emocionalna kategorija. Koju ti možeš prodavati samo i isključivo unutar svojeg plota i dvorišća i iza svojih vrata.

Priznao to netko sebi ili ne, istina je. Za bilo kaj više od toga - treba u prvom redu biti čovjek. Jer bez toga i opet nebu vrijedan da ga moj pes popiša. A ak buš čovek - onda mi nekakvu lokal-patriotsku nadmoćnost nebuš ni prodaval. Jer buš svjestan da je to pišanje u vjetar.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Opet malo o auto-tablicama ZG ili VG
« Odgovori #44 : Ožujak 26, 2012, 10:48:02 poslijepodne »
Do bi ti kaj štel,am je Gorica Jugoslavija v malem...

-

...Što se VG tablica tiče, ostaje nam samo čekati i nadati se. No, ako je suditi prema izjavama glavnog šefa  MUP-a, ministra Ranka Ostojića koji ne vidi razloga zašto Velika Gorica ne bi dobila vlastite tablice, jer ipak je 6. grad po veličini, sve je samo pitanje vremena.
http://www.totalnifm.hr/vijesti/sto-ce-biti-s-vg-tablicama-/3062/
wwwg tablice