Autor Tema: Thompson i politika  (Posjeta: 50673 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #135 : Svibanj 02, 2014, 09:43:11 prijepodne »
Mene pak smeta kaj se ti i onaj koko stalno lovite za jednu jedinu stvar i onda generalno deklarirate sve i svakoga kroz to... pa i Mesić je, dok je krao čekove po bijelom svijetu, pjevao ustaške po drugim kontinentima, pa mu niste nikada zamjerili... valjda zato kaj je onda bil kasnije zaslužil "poštovanje", naravno - za rad protivan hrvatskim interesima...
Pa ne znam dal je to jedna jedina stvar koja me smeta i za koju se stalno "lovim". Ima sigurno još koja tema koja me smeta, pa se dam navleči na diskusiju.

U svakom slučaju za mene je ovo poprilično važno i ne bih htio da se širi laž i mržnja, pa zato reagiram čim neko počne veličat zlo.

Kad je Mesić pričal sve i svašta samo da dobije lovu - jebajga, tad nis bil forumski aktivan, a i da jes ne znam jel bi reagiral jer sam i ja tada bil možda drukčijeg mišljenja i sigurno nedovoljno informiran. Ne znam. Čovjek se čitavog života ući i opet umire glup, kaj moreš.

A Mesić i poštovanje... pa baš i ne bi reko.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #136 : Svibanj 02, 2014, 09:58:56 prijepodne »
Diskusija nema smisla, jer me vrijeđa tvoje pisanje ,optužbe i tvoja manipulacija . Rasprava na takav način ne vodi nikuda osim stvaranje zle krvi.
Mene smeta kad ti ideš braniti ustaštvo ili bubneš nekaj, a posle se praviš da ti nisi niš. I kad ti se argumentirano i konkretno sa tvojim citatima skrene pažnja na to kaj pišeš, onda se praviš na niš ne kužiš, da se osjećaš uvrijeđeno i da to nema više smisla.
Ajd reci.

Kad netko vikne "Kokoš" Svaki to vidi na svoj način, a samo rijetki vide kokoš. Tak i ti vidiš samo ono kaj hoćeš vidjeti, ali u pravilu vidiš ono kaj si unaprijed zamislio.

Tvoji argumenti za mene nisu argumenti, jer svaki moj post ti tako rado komentiraš kako tebi odgovara. A da ne vidim tvoje podsmjehe - uvredu tipa "pišeš i prenosiš kaj ti veli netko drugi......."je vrhunac tvojih komentara.
Sve me više podsjećaš na Jovanovića. Tak se i on ponaša kao i ti vidi samo svoje!?

I gle ne mogu i ne želim braniti ustaštvo. Ali da želim braniti hrvatstvo koje se napada upravo na takav način kako ti pišeš, to je istina. Otvoren je lov na Hrvate na svim frontovima. To svatko može prepoznati osim tebe i još ponekih . No sve je to gubljenje vremena . Ovdje se na žalost više ne može ništa postići osim uvreda, omalovažavanja, ismijavanja .
I svaka rasprava tako završava.

I naravno ti ćeš opet odgovoriti da ja branim ustaštvo, a zanima me koliko treba da me i prozoveš ustašom? 

Jer kako drugačije etiketirati osobe na ovom forumu koje se deklariraju kao katolici, koji zastupaju naše temeljne vrijednosti koje smo uspjeli očuvati u doba komunizma, u samo 50 godina koje su iza nas. Tako se i treba postupati prema onima koji još imaju normalan pristup prema obitelji, koji žele normalan odgoj za svoju djecu, koji vide kuda nas vode naše vrle vođe.

Uzalud priča, pisanje i gubljenje vremena.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #137 : Svibanj 02, 2014, 10:27:59 prijepodne »
jer sam i ja tada bil možda drukčijeg mišljenja i sigurno nedovoljno informiran. Ne znam. Čovjek se čitavog života ući i opet umire glup, kaj moreš.

A sada si informiran, o Thompsonu znaš sve, osobito kontekst i ljude koji potenciraju priču?? C'mon...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #138 : Svibanj 02, 2014, 11:51:30 prijepodne »
A sada si informiran, o Thompsonu znaš sve, osobito kontekst i ljude koji potenciraju priču??
Opet pretjeruješ. Pretpostavljaš nešto neizrečeno. Po običaju zaboravljaš ono o pretpostavci!

Nis tvrdil i dalje ne tvrdim da sad sve znam, no znam malo više nego prije par godina.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #139 : Svibanj 02, 2014, 12:09:07 poslijepodne »
Ali da želim braniti hrvatstvo koje se napada upravo na takav način kako ti pišeš, to je istina. Otvoren je lov na Hrvate na svim frontovima.
Eto vidiš, kak da ti čovjek ne veli da braniš ustaštvo?

Kad se negativno piše o ustašama i Thompsonu koji koketira sa ustašama, ti pišeš da se napada hrvatstvo. Pa kaj ti stvarno niš ne kužiš? Brkaš do boli.

I kod negativnog pisanja o ustašama ti odgovaraš da je otvoren lov na Hrvate. Ti jednostavno poistovjećuješ hrvate sa ustašama! Tebi razlika očito nije jasna. To je isto kao da tvrdiš da si ponosan jer si hrvatski ustaša. Jel sad vidiš kakve ti pizdarije pišeš?

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #140 : Svibanj 02, 2014, 01:27:19 poslijepodne »
Nis tvrdil i dalje ne tvrdim da sad sve znam, no znam malo više nego prije par godina.

Bitno da ti je dovoljno za osuđivanje i stvaranje stereotipa.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #141 : Svibanj 02, 2014, 05:33:49 poslijepodne »
Nis tvrdil i dalje ne tvrdim da sad sve znam, no znam malo više nego prije par godina.

Bitno da ti je dovoljno za osuđivanje i stvaranje stereotipa.
Pravi mi se javil.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #142 : Svibanj 02, 2014, 06:05:34 poslijepodne »
Ali da želim braniti hrvatstvo koje se napada upravo na takav način kako ti pišeš, to je istina. Otvoren je lov na Hrvate na svim frontovima.
Eto vidiš, kak da ti čovjek ne veli da braniš ustaštvo?

Kad se negativno piše o ustašama i Thompsonu koji koketira sa ustašama, ti pišeš da se napada hrvatstvo. Pa kaj ti stvarno niš ne kužiš? Brkaš do boli.

I kod negativnog pisanja o ustašama ti odgovaraš da je otvoren lov na Hrvate. Ti jednostavno poistovjećuješ hrvate sa ustašama! Tebi razlika očito nije jasna. To je isto kao da tvrdiš da si ponosan jer si hrvatski ustaša. Jel sad vidiš kakve ti pizdarije pišeš?



Pišeš gluposti. Jedino kaj ti mogu odgovoriti.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #143 : Svibanj 02, 2014, 09:38:45 poslijepodne »
Jedino kaj ti mogu odgovoriti.
Naravno.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #144 : Svibanj 03, 2014, 09:02:02 prijepodne »
Jedino kaj ti mogu odgovoriti.
Naravno.

Samo pogledaj dnevne vijesti i postupke političara. Malo razmisli i možda shvatiš jesam li u pravu ili ne ,kad je u pitanje "lov na Hrvate i hrvatstvo". Naravno ako hoćeš vidjeti?
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #145 : Svibanj 03, 2014, 12:13:45 poslijepodne »
Samo pogledaj dnevne vijesti i postupke političara. Malo razmisli i možda shvatiš jesam li u pravu ili ne ,kad je u pitanje "lov na Hrvate i hrvatstvo". Naravno ako hoćeš vidjeti?
Ajd ne izmišljaj nove teorije zavjere, ili si to opet odnekud pročital? Odkud? Opet neka crkvena stranica? Ajde daj link.

I ponavljam: kritika nad ustašama nije "lov na Hrvate i hrvatstvo"! Kad buš to napokon shvatio? Daj si malo razjasni kaj ti pojmovi ustaša i hrvatstvo znače i koja im je razlika.

Offline Ljudevit Kaj

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 4057
  • Karma: +0/-0
Odg: Jožek Perkovič Titson i politika
« Odgovori #146 : Svibanj 03, 2014, 07:48:05 poslijepodne »
Marko Perkovič Thompson bi popeval v Nemačke, al mu Nemci ne-daju.
Trenutočno su (Nemci) zaokupleni z tem da v Nemačke prepeva Joško Perkovič Titson (Jozo Mafiozo II).
Dva Perkoviči istodobno za Nemce bi bili preveč.

Drugovi Zdrav(k)o z Mustači
Tituš Kumrovečki (Jozo Mafiozo I) svoj „vuspeh“ zafaluje (i) „mužu z mustači“, (mr)zlikovcu Stalinu.
Titov pak idejni „son“ iliti sin (engl.: grej) muž Joško Perkovič Titson, vu-to (idejno) ime druži se z Mustači.

Trenutočno su obadva (Perkovič Titson i Mustač) kak gastarbajteri v Nemačke, vu stilu naslova filma „Ke je muž (Perkovič) bez Mustači“.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

To-bruka?
Nemci su svem zginulem nacističkem vojnikem na dost mest po svetu (na priliku v severne Afrike) podigli spomenike, tere sako leto dojdu posetiti službena nemačka izaslanstva.
Na priliku, v Tobruku (na spomen-groblu vu čast šest jezer zginule nacističke vojnikov) spod križa piše:

„Nemački narod svem v Libije zginulem vojakem i nijovomu feldmaršalu Rommelu.“
("Das deutsche Volk seinen in Libyen gefallenen Soldaten und ihrem Feldmarschall Rommel".)

http://www.volksbund.de/kriegsgraeberstaette/tobruk.html
http://jungefreiheit.de/politik/ausland/2011/den-sturm-ueberstanden/

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Jožek Štefek z Mustači devenice navlači

Štefek z mustači, 01:24

Štefek z mustači
Švicarsko-nemački TV i radijski modél za spâs nestandardizéranoga kajkavskoga (čakavskoga)
(kajkavska, čakavska i štokavska inačica članka):
http://www.forumgorica.com/kajkavski/hrvacki-trojezicni-pluralizem-ili-sto-jenoumle/msg23549/#msg23549

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #147 : Svibanj 04, 2014, 10:21:34 prijepodne »
Opet neka crkvena stranica? Ajde daj link.

Kaj to znači? Da tam nemre pisati istina ili pošten tekst? Pa jedino tamo i možeš čitati istinu, u jer u dnevnom tisku na kioscima to sigurno ne možeš...

Obzirom kako nastupaš bahatim i potcjenjivačkim tonom, vidim da su smeća iz crvenih medija odradila dobar posao u formatiranju tvojih shvaćanja... za tebe je relevantan samo Jutarnji i izdanja EPH, a pljuvanje opo crkvi i vjeri je poželjan način prikazivanja "osobnih sloboda"... jadno.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #148 : Svibanj 04, 2014, 02:31:52 poslijepodne »
Samo pogledaj dnevne vijesti i postupke političara. Malo razmisli i možda shvatiš jesam li u pravu ili ne ,kad je u pitanje "lov na Hrvate i hrvatstvo". Naravno ako hoćeš vidjeti?
Ajd ne izmišljaj nove teorije zavjere, ili si to opet odnekud pročital? Odkud? Opet neka crkvena stranica? Ajde daj link.

I ponavljam: kritika nad ustašama nije "lov na Hrvate i hrvatstvo"! Kad buš to napokon shvatio? Daj si malo razjasni kaj ti pojmovi ustaša i hrvatstvo znače i koja im je razlika.

Sve više se vidi da je svaki pokušaj normalnog razgovora sa tobom nemoguća misija.
Ti imaš svoju liniju, koje se držiš i to je to. Oprosti , zaista, ali sve je gubljenje vremena.
Ti si poput djeteta koje tvrdoglavo tjera svoj inat, bez obzira na to kaj sa tim ništa ne postiže.

Evo ti link : http://www.vecernji.hr/hrvatska/julienne-busic-otvoreno-o-smrti-voljenog-supruga-kojega-je-cekala-32-godine-936297

no ne vjerujem da buš nekaj shvatil, osim onoga kaj je očito kod tebe "zapisano".
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Thompson i politika
« Odgovori #149 : Svibanj 04, 2014, 06:20:51 poslijepodne »
Pravi mi se javil.

Pa je.

Ja ne donosim mišljenje i ne robujem predrasudama kao ti, jer tebe istina i ne zanima. Ti u priču ulaziš sa unaprijed formiranim ciljem i mišljenjem, a to nije dobro za razgovor, ti dolaziš sa misijom odrađivanja posla za nekoga i nešto.

Loviš se za točno doređen detalj koji tebi paše, nemaš sposobnosti i volje sagledati cijelu priču, a pojmovi kao hrvatski interes i iskustvo kako to ponašanje implementiraju drugi u istoj situaciji su ti potpuno nepoznati. To je odraz nezrelosti, u biti si obrazac prosječnog hrvatskog iskompleksiranog glasača.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”