Svakidašnje teme > Zdravlje, rekreacija, priroda

Umirovljenici i sport

(1/2) > >>

Mak:
Molim obavijaest, ako netko ima saznanje, da li ima neko organizirane fizičke aktivnosti za ljude naše dobi? Nešto kao vježbanje, stolni tenis, nordijsko hodanje...  ;)

shaka zulu:
Jedino po čem su penziči poznati,odnosno aktivnosti z teremi se bave, su izleti,skupštine i penzionerske zabave.Se drugo prinami se ne dela.Inače su bake i dede bili v familije zaduženi za čuvajne dece i spravlajne jela.Od ovoga drugoga su v KR-ZAG županije napravili priredbu a skoro bu i brand Županije.
http://www.forumgorica.com/dogadaji/raspisan-natjecaj-za-babicine-kolace/msg10649/#msg10649
Jel pitaš samo radi informacije il imaš kakovu ideju?

BobRock:
Viš, i ja sam baš tak nekaj štel pitati ko i Mak.

I ja znam kaj neki penzići sve delaju, ali mene bi interesiralo koje organizirane mogućnosti još postoje osim žderancije i slično?

Da li u Gorici postoje ikakve organizirane tjelesne (da baš ne velim športske  ;)) aktivnosti za penziće? Prije sam bil čul da su tam negde kod vatrogasnog doma bile neke vježbe, jel to bilo tak i jel toga još ima? Ili nekaj drugo?

Mak:
 ??? pa kaj stvarno niš nema u našoj Gorici za penziće  :'(

Neo:
Gorica je "grad mladih" kojima nisu u stanju već godinama napraviti dvoranu, zašto onda očekivati nešto za starije

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju