Svakidašnje teme > Zdravlje, rekreacija, priroda

Na rubu znanosti, Jane Burgermeister - tragom svinjske gripe

(1/3) > >>

Tur:
Na rubu znanosti Jane Burgermeister, tragom svinjske gripe 1/5

Na rubu znanosti Jane Burgermeister, tragom svinjske gripe 2/5

Na rubu znanosti Jane Burgermeister, tragom svinjske gripe 3/5.

Na rubu znanosti Jane Burgermeister, tragom svinjske gripe 4/5

Na rubu znanosti Jane Burgermeister, tragom svinjske gripe 5/5

Tur:
Vrijeme je obmane, a govoriti istinu postalo je revolucionarni akt. Geroge Orwell koji je odavno predvidio nasu sadasnjost i neposrednu čipiranu buducnost jos je u romanu 1984. izrekao te kljucne rijeci.
Zaista kada se uzme povecalo i pogleda svijet,tek se onda pocinje shvacati zamah koji je manipulacija medija uvela u svrishodnom planu preuzimanje kontrole nad svim i svacim.
Virusi ptičje gripe pa onda još neobičnije svinjske gripe pune stupce medija,nudi se cjepivo koje je stetnije od samih virusa,a mnogi su uvjereni da je samo cjepivo virus.
Znanost je nedavno dosla na tragu kvantne fizike koja potvrduje iluzornost onoga sto mislimo da znamo,promatrac aktivno kreira svijet oko sebe a na cudnoj kvantnoj razini cestice utjecu medusobno na sebe neovisno o daljini ili vremenu,bas kao da su oboje vrlo relativni.
NLO fenom kao gotovo prvotni pojam odbijanja sluzbenih vijesti i dalje nastavlja misteriozno se pojavljivati,kao i sva sila neobicnih kripotoloskih bica koja nas vuku sa linije koju nam manipulacija namece.
I oni zakleti skeptici moraju priznat neraspodjelu bogatstva na svijetu toliko da 2 posto stanovnistva posjeduje 95 posto bogatsva,a stanje u zemljama treceg svijeta gore je nego 1970-tih.
Ovo je i vrijeme dolaska misticne 2012. i toliko zeljene promjene svijesti.Nazalost od unistavanja prirode do klimatskih promjena svijet se mjenja.
Iako nacelno nijedan covjek ne zeli rat i ubijanja,mediji programiraju osjecaje ,a tajna drustva i ljudi iza zavjese usmjeruju geopoliticke dogadaja u svoju korist koja je i dalje duboko u magli.
Kada se sve zbroji ono sto sve ceka,ta tabu tema smrti potpuno je ignorirana a iskustva Izvan tjelesnog iskustva (ITI) iako dokazana i dalje nekako neulaze u skolske udzbenike.
Materijalanost uz pomoc -onih- pokusava izbrisati duhovnost i sinkronicitet u svacijem zivotu pretvarajuci nas GMO hranom,flourom u vodi,senzacijalizmom pred ocima u posve jednake robote.
Tko je zadrzao sebe kroz ujednacavanje skolovanja i tkome nije jasno zasto svijet ovako funkcionira ili je svjestan da zasigurno objasnjenja ponudena nisu dovoljna pozvan je da zajedno probamo pronaci odgovore i pribliziti drugima vijesti i zanimljive teme s ruba znanosti.

Rožica-ljutibijes:
Gledala sam i slušala tu emisiju prije neki dan, užasnuta, bez daha, u šoku.  :o

Nakon prvog dojma, ??? razmišljala sam i u svojim razmišljanjima spoznala da je Jane Burgermeister jaaaaaaako, jaaaaaaaaako blizu istine, da je otkrila zaista morbidnu istinu i mislim da je dobro da postoje i takvi koji imaju hrabrosti i smjelosti baviti se takvim istraživanjima pa i obznanjivanjem tih strašnih spoznaja.

I nije nikakva "teorija zavjere", makar sam ja u to uvjerena. Strašno! ???

Newbie:
Mozda su samo paranoicni!?

Tur:

--- Citat: Newbie - Prosinac 05, 2009, 09:45:35 poslijepodne ---Mozda su samo paranoicni!?

--- Kraj citata ---

Znaš li ti uopće kako je mala vjerojatnost da se ovo sve slučajno dogodilo?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju