Autor Tema: Predsjednički Izbori 2010.  (Posjeta: 149126 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #165 : Prosinac 07, 2009, 07:49:34 poslijepodne »
Am je to i bez Cobre i Malnara Nočna mora.

Lost,a kak se bu zvala ta kampajna; Za djecu (Miro i Nevenka) Hrvatske?
Voditel kampajne Ankica a listeki se hitaju v kutije z nijovemi slikami.
Ave!

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #166 : Prosinac 07, 2009, 08:12:35 poslijepodne »
Meni ove sve zgledi kak negdašnji Mendo - mendović i Slavica..
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #167 : Prosinac 07, 2009, 09:06:52 poslijepodne »

gospa Goričanka, dobro je da ipak malo pratite i uspoređujete, čim ste zamjetili karakteristike jednog od kandidata, dakle činite to.
Nekome će te trebati ipak dati glas i glasovati, po svojoj savjesti, imate vremena još dovoljno da donesete konačnu odluku.
Vi ste otvorili ovu temu pa sam ipak sklon vjerovati da će te  ipak pratiti i pratite kampanju.


Gospon Joža, odavno već znam kome NE ide moj glas, tako da bu mi se jako lako odlučiti kome ide, i bez kampanje i zadnjih pet minuta nadmudrivanja  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #168 : Prosinac 07, 2009, 09:27:12 poslijepodne »

gospa Goričanka, dobro je da ipak malo pratite i uspoređujete, čim ste zamjetili karakteristike jednog od kandidata, dakle činite to.
Nekome će te trebati ipak dati glas i glasovati, po svojoj savjesti, imate vremena još dovoljno da donesete konačnu odluku.
Vi ste otvorili ovu temu pa sam ipak sklon vjerovati da će te  ipak pratiti i pratite kampanju.


Gospon Joža, odavno već znam kome NE ide moj glas, tako da bu mi se jako lako odlučiti kome ide, i bez kampanje i zadnjih pet minuta nadmudrivanja  :)

gospa Goričanka, gledajući s mog stajališta, važno je da će te glasati, naravno po svojoj savjesti i veseli me Vaš vrlo decidiran stav, bez obzira  kome od kandidata išao u prilog. Moje vjerovanje se uslišilo i večeras ću ja sretno i zadovoljno spavati. ;)

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #169 : Prosinac 08, 2009, 09:59:15 prijepodne »

gospa Goričanka, dobro je da ipak malo pratite i uspoređujete, čim ste zamjetili karakteristike jednog od kandidata, dakle činite to.
Nekome će te trebati ipak dati glas i glasovati, po svojoj savjesti, imate vremena još dovoljno da donesete konačnu odluku.
Vi ste otvorili ovu temu pa sam ipak sklon vjerovati da će te  ipak pratiti i pratite kampanju.


Gospon Joža, odavno već znam kome NE ide moj glas, tako da bu mi se jako lako odlučiti kome ide, i bez kampanje i zadnjih pet minuta nadmudrivanja  :)

Hm, a predizborna obecanja, neces ih uvaziti...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #170 : Prosinac 08, 2009, 11:40:14 prijepodne »
Ma ta demokracija koju propagira Josip Joža je puna mana. Jedno priča, drugo misli, treće radi a pri tom ima i figu u džepu. On zapravo na njemu svojstven način svjesno demokraciju gura u ekstrem. Kada je riječ o tome kako prepoznati želju za nametanjem osobnog mišljenja i kako je razlikovati od odlučnosti da se ne prihvati opstrukcija rasprave, stvar opet počiva na određenoj intuciji koja spaja vjeru i racio (a zajedno čini prinudu političke Istine). Drugim riječima, tko želi iznaći istinu, nači će način; tko ne želi, naći će izliku. Joža me podsjeća na savršenog stranačkog birokrata koji služi bespogovorno svojoj interesnoj skupini. Pri tom uspijeva ne donositi nikakve odluke i uvijek izbjegne odgovornost. Od njega može biti savršeniji samo onaj koji uspijeva donositi sve odluke, a pri tome izbjeći svaku odgovornost.

Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz 
nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano 
na vlastitom razmišljanju.
--------------------------------------------------------------------------------
 
Gustav Le Bon

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #171 : Prosinac 08, 2009, 02:01:10 poslijepodne »
Ma ta demokracija koju propagira Josip Joža je puna mana..............


da gospon muha, u pravu ste, nedostaje mi samo Bandić u mojoj demokraciji, svjestan sam da Vam baš ne ležim zbog toga, tu Vam baš i nemogu puno pomoći, jer ću dat uvijek prednost Josipoviću ispred Bandića, Vaš komentar ću prihvatiti kao kompliment po onoj narodnoj:
" Nije važno što je rečeno, nego tko je to rekao", obožavam dosljedne ljude poput Vas, koji danas misle jedno, sutra kad se probude već misle drugo. :-\


"Jedno priča, drugo misli, treće radi a pri tom ima i figu u džepu." - reče gospon muha

gospon muha, pa nije li to kompliment? Pa ja sam po Vama idealan za predsjedničkog kandidata, kojeg kao takvog, većinom, iznimno cijeni biračko tijelo u Hrvata. Rame uz rame s Bandićem. ;)
Eto da mi to rekoste ranije možda bi se i kandidirao. >:(

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2009/12/08/0114006.html

gospon muha, ako će Vam biti lakše:

"Sanader HDZ-ovcima: Ne dirajte Vidoševića i Bandića!.........."
"Bivši premijer Sanader stranačkim je kolegama poručio da tijekom predizborne kampanje za predsjednika budu neutralni prema četvorici kandidata: Hebrangu, Vidoševiću, Primorcu i Bandiću. Kritika i napadi na ostale predsjedničke kandidate su dopušteni."

doc Ivo vodi brigu o svojim igračima, nije li to možda kolektivno štićenje? 8)




« Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2009, 02:48:38 poslijepodne JosipJoža »

JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #172 : Prosinac 08, 2009, 03:16:42 poslijepodne »
http://josipovic.net/ostalo/kako-glasuju-biraci-na-izborni-dan-izvan-mjesta-svog-prebivalista/


"Kako se na izborni dan može glasovati izvan mjesta svoga prebivališta?Ostalo — 07. 12. 2009. u 15:08 | 1 komentar Birači koji žele glasovati izvan mjesta svoga prebivališta moraju najkasnije do 12. prosinca (subota) u svojem uredu za opću upravu (osobno, telefonom ili faksom) zatražiti privremeni ispis iz popisa birača u mjestu prebivališta,tj. potvrdu o upisu u popis birača, te se s tom potvrdom privremeno upisati u popis birača u mjestu svoga trenutnog boravišta. Potvrdu o upisu u popis birača treba poslati uredu za opću upravu na čijem će području boraviti unutar Hrvatske ili je ponijeti sa sobom u inozemstvo te predati biračkom odboru u inozemstvu.
ILI
Birači koji duže borave u inozemstvu mogu se prethodno registrirati u diplomatsko-konzularnim predstavništvima te na izborni dan glasovati uz važeću osobnu iskaznicu ili putovnicu.

VAŽNA NAPOMENA: Ovaj postupak vrijedi za oba izborna kruga, usto što se kod izdavanja potvrde u uredu za opću upravu treba naglasiti u kojem krugu izbora ćete glasovati izvan mjesta prebivališta (u prvom, drugom ili u oba izborna kruga)."


Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #173 : Prosinac 08, 2009, 04:02:16 poslijepodne »

doc Ivo vodi brigu o svojim igračima, nije li to možda kolektivno štićenje? 8)


Ama jok, Joža. To je čuvanje vlastite guzice! Droc. Ivo, štiteći njih, štiti vlastitu pozadinu. To droc.Ivo i inače radi, nije to ništa novo.

E lijepi naš droc. Ivo. Sigurno mu se zadnjih dana jako štuca... 

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #174 : Prosinac 08, 2009, 04:11:12 poslijepodne »
A i  to će plako izaći van ,samo strpljena.
 Urušavaju se  p   o   l    a    k    o..........
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Nika

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 28
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #175 : Prosinac 08, 2009, 10:21:12 poslijepodne »
Mislim da su svi oni isti.Svi samo puno pričaju,obečavaju,kritiziraju jedni druge,a na kraju nas budu preveslali kao i obično.S kojim predsjednikom smo se još pomogli.Koji je ispunil svoja obečanje.Ni jedan,a mislim da neče ni jedan od ovih.Najbolje bi bilo izabrati onoga koji se na račun države već obogatil,pa mozda ostane kaj i za siromake. :-X
Čovjek uči dok je živ,na kraju umre bedast.

Bilaj

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #176 : Prosinac 08, 2009, 11:06:54 poslijepodne »
Joj nika ovo je grozno razmišljanje. Nemoj tako razmišljati. Birajmo bogatog lopova za predsjednika jer bo lopov uvijek ostaje lopov.
Kao da će ga to što je bogat spriječiti da i dalje krade  :-\

Offline lostcase

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 74
  • Karma: +0/-0
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #177 : Prosinac 09, 2009, 01:03:04 prijepodne »
Kajin-Tudjman , e to bi bio pravi drugi krug od kojeg bi se vladajucim elitima zmantalo v glavi :D


JosipJoža

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #178 : Prosinac 09, 2009, 01:24:34 prijepodne »
Kajin-Tudjman , e to bi bio pravi drugi krug od kojeg bi se vladajucim elitima zmantalo v glavi :D



ta vjerojatnost mi se čini kao sedmica na lotu i to kad je jackpot 99 mil kn. Sory lostcase.  
Imam blagi osjećaj da bi Bracorom da je prikupio dovoljno potpisa polučio bolji rezultat.
« Zadnja izmjena: Prosinac 09, 2009, 01:29:38 prijepodne JosipJoža »

Tur

  • Gost
Odg: Predsjednički Izbori 2010.
« Odgovori #179 : Prosinac 09, 2009, 08:09:00 prijepodne »
Kajin me razočaral užasno. Da je pametneše zašel vu kampajnu morti je mogel i nekakove rezultate postiči. Ovak bu postigel drek. "Svi za mnom" - dej molim te.