Autor Tema: Kako radi aktualna vlada  (Posjeta: 294253 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #630 : Studeni 02, 2013, 11:23:25 poslijepodne »
'Užasavam se intelektualaca koji nemaju talenta i etičara koji u sebi nemaju dobrote... . Etika je cvijet ljudske dobrote. Ukorijenjena je u sposobnosti da budemo dobri, koju posjeduje čovjek ili društvo. Inače se pretvara u moraliziranje, lažnu etiku i na kraju u vrhunac licemjerja'.
Lijepo rečeno. I točno u sridu! Zakaj to niko ne čita sa razumijevanjem?

Čudi me kaj se ljudi kao Pozaić tak slobodno koriste jezikom mržnje. I kaj ga niko ne zove na odgovornost. I kaj njegvi vjernici to ne vide, nego čak i šire mržnju i diče se kaj su vjernici i krščani. Dođe mi da se ispišem iz tog kluba kad vidim kakvi su tu sve ljudi.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #631 : Studeni 05, 2013, 06:20:19 poslijepodne »

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/103178-gradani-sljedece-dvije-tri-godine-ne-nadajte-se-boljem.html

Građani sljedeće dvije, tri godine ne nadajte se boljem!Procjene Europske komisije samo potvrđuju crne prognoze, a to se događa isključivo kao posljedica onoga što se događa u našoj okolini, prije svega u eurozoni.Nova prognoza Europske komisije, koja je danas smanjila procjenu pada hrvatskog gospodarstva u ovoj godini s jedan posto na 0,7 posto BDP-a, te istodobno povećala procjene državnog deficita i javnog duga, pokazuje da se hrvatski građani slijedeće dvije-tri godine ne trebaju nadati ničem puno boljem, ocijenio je HDZ-ov zastupnik i bivši ministar financija Ivan Šuker. Korekcija procjene pada BDP-a s jedan posto na 0,7 posto praktički je u granicama statističke greške, no ključni problem je što Europska komisija procjenjuje vrlo loše izglede za rast u 2014. i 2015. godini, rekao je Šuker.
Po prognozi Komisije, hrvatski BDP bi u 2014. trebao porasti samo za 0,5 posto, te u 2015. godini za 1,2 posto, a nije moguće bilo kakvo povećanje društvenog standarda bez gospodarskog rasta od dva posto, upozorava Šuker.
Procjene Europske komisije samo potvrđuju crne prognoze, a to se događa isključivo kao posljedica onoga što se događa u našoj okolini, prije svega u eurozoni, dodao je Šuker.
Predsjednik Hrvatskih laburista Dragutin Lesar kaže da je smanjenje pada BDP-a pozitivno, a u vezi očekivanog povećanja proračunskog deficita i javnog duga, bitna je struktura deficita i duga.
Kod povećanja deficita državnog proračuna sa 4,7 posto na 5,4 posto BDP-a u ovoj godini, kao i porasta na 6,5 posto u 2014. godini, Komisija je uzela u obzir da iz proračuna za sanaciju zdravstva i mirovinskog osiguranja ide 22 milijarde kuna, i to je otprilike odraz tih troškova.
Što se tiče javnog duga, procjene da će ove godine dosegnuti 59,6 posto BDP-a, iduće godine 64,7 posto, a u 2015. godini 69 posto BDP-a u skladu su s onim što znamo, dodao je Lesar.
Najvažnije je kakva će biti struktura tog deficita i duga jer ako će sve završiti u potrošnji i sanaciji, a ne promjeni sustava, onda Hrvatsku ne čeka ništa pozitivno, ističe Lesar koji ne može biti optimističan sve dok u Hrvatskoj ne vidi industrijski razvoj.

---------------------
Pa nismo se dogovorili za ovakav odgovor ;) :) .

A samo prije koju godinu, priča je bila sasvim drugačija. Ah taj nijemac, - Alzha..... stvarno radi čuda
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline kum

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 62
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #632 : Studeni 05, 2013, 08:18:08 poslijepodne »

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/103178-gradani-sljedece-dvije-tri-godine-ne-nadajte-se-boljem.html

Građani sljedeće dvije, tri godine ne nadajte se boljem!Procjene Europske komisije samo potvrđuju crne prognoze, a to se događa isključivo kao posljedica onoga što se događa u našoj okolini, prije svega u eurozoni.Nova prognoza Europske komisije, koja je danas smanjila procjenu pada hrvatskog gospodarstva u ovoj godini s jedan posto na 0,7 posto BDP-a, te istodobno povećala procjene državnog deficita i javnog duga, pokazuje da se hrvatski građani slijedeće dvije-tri godine ne trebaju nadati ničem puno boljem, ocijenio je HDZ-ov zastupnik i bivši ministar financija Ivan Šuker. Korekcija procjene pada BDP-a s jedan posto na 0,7 posto praktički je u granicama statističke greške, no ključni problem je što Europska komisija procjenjuje vrlo loše izglede za rast u 2014. i 2015. godini, rekao je Šuker.
Po prognozi Komisije, hrvatski BDP bi u 2014. trebao porasti samo za 0,5 posto, te u 2015. godini za 1,2 posto, a nije moguće bilo kakvo povećanje društvenog standarda bez gospodarskog rasta od dva posto, upozorava Šuker.

Šuker rekel, Šuker komentiral, Šuker upozoril.
On si još da za prav da nekaj pripoveda i pametuje.
Je to vam je tak

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #633 : Studeni 05, 2013, 08:54:13 poslijepodne »
... dodajmo k njemu još Miloševića, Daličku, Popijača i još par njih iz prošle vlade koji sad prosipaju pamet objašnjavajući kako bi oni puno bolje i bezbolnije riješili stvar, a nitko od njih nema petlju priznati da su svjesno ostavljali pustoš za sobom, svesno su radili protiv naroda i države ... samo se nadam da će uskoro netko i takve proglasiti državnim neprijateljima i profiterima.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #634 : Studeni 06, 2013, 01:14:29 prijepodne »
Kinezi spremni ulagati u Hrvatsku
 Kineski ministar vanjskih poslova Wang Yi ... je izjavio kako su kineske tvrtke spremne investirati u infrastrukturu u Hrvatskoj.
 Ponajviše su zainteresirani za luku Ploče, Rijeku i Vukovar kao i za željezničku prugu između Hrvatske i Mađarske, most na Pelješcu te hidroelektrane i termoelektrane. Kineski ministar YI smatra kako bi trebalo iskorištavati pojedinačne prednosti Hrvatske kao što su njezina lokacija i turističke resurse.
http://www.portal53.hr/vijesti/hrvatska-i-svijet/103-hrvatska-i-svijet/12526-kinezi-spremni-ulagati-u-hrvatsku.html

Kaj drugi misle onami;
Lokacija vredi, drugo šlus.
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #635 : Studeni 06, 2013, 08:00:07 poslijepodne »
"Je li mons. Pozaić pročitao bar jednu knjigu koju je napisao papa Franjo!? Nakon još jedne njegove 'propovijedi' siguran sam da nije, jer papa Franjo kaže: 'Užasavam se intelektualaca koji nemaju talenta i etičara koji u sebi nemaju dobrote... . Etika je cvijet ljudske dobrote. Ukorijenjena je u sposobnosti da budemo dobri, koju posjeduje čovjek ili društvo. Inače se pretvara u moraliziranje, lažnu etiku i na kraju u vrhunac licemjerja'. Pametnome dosta!"- napisao je  Željko Jovanović na Facebooku.

Taj isti Jovanović je očito prvi koji nešto pročitano ne razumije (kao niti Bob Rock koji u postu iznad daje potporu i čudi se kako netko ne razumije što čita...), jer on u tom svojem lupetanju nije dao nikakav argument, već je samo na plitak način izvrijeđao biskupa, aludirajući da Pozaić u sebi nema dobrote i da je kao intelektualac bez talenta..."... takvu izjavu može dati samo izgubljeni lik kojeg umlaćuje vlastita retorika i nikakvi, dapače štetni rezultati, koji se očituju u posvemašnjoj nestručnosti, bahatost i umišljenosti da je on kapacitet koji će svima soliti pamet... to je jadnik koji umišlja da je u pitanju školstva i edukacije glavni frajer, iako je za to tudum kojemu edukacija uopće nije ni posao ni struka, no kad budaletina zaplovi u more vlastite umišljenosti, svakakvi rezultati su mogući... Pozaić je svakako veći intelektualac od njega, koji svakako bolje poznaje rad i filozofiju Svetog Oca, pa tako i sadašnjeg Pape Franje.

Najveće gnušanje mi izaziva stalna moda da komunjare, ateisti i slični "stručnjaci" predaju javnosti vjeronauk i uče nas sve što piše u Bibliji i kako to treba tumačiti... tu modu je uveo Zoki, poznati kumrovečki intelektualac, a proširila se moda i na mnoge druge "intelektualce" u Vladi, jer su vidjeli da je trovanje javnosti sa glupostima i vođenje ratova sa Crkvom odlično oružje za zamračivanje njihova neznanja, nesposobnosti i nerada, te cjelokupne situacije u zemlji, za koju se odavno više ne može koristiti ni termin "katastrofa".

Ako je taj Jovanović pročitao ijednu Papinu knigu, ja se objesim javno (citata ima posvuda, samo malo progugla i odmah glumi najpametnijeg!) - pa taj lik ne čita ni zakone koje potpisuje i koji se tiču i njega (samo on to još ne zna i ne vidi od silne sebeljubivosti, no kada dugo stružeš nosom po nebu, naglo spuštanje glave izaziva mučninu i vrtoglavicu... to valjda on kao nekakav medicinar zna, no ni o tome ne vodi brigu...)...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #636 : Studeni 12, 2013, 07:37:03 poslijepodne »
a u pm..ovi crveni su poludeli.hapse ko 45te..

http://www.vecernji.hr/nadan-vidosevic/nadan-vidosevic-uhicen-902323

bojim se da ne nastave tak, ostacemo i bez drugog predsjednika, pardon , precednika, a i ogledalce zagrebacko ,  serif balkanske vukojebine mogel bi dobiti lance na ruke..nije sigurna i nasa suseda zarka sekulic .

jebeno  jebeno, ostat cemo bez najuuglednijeg kadra i  domoljuba.

apropo, svi uhapseni su kadar drugog precednika..nemres verovati.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Lep ko Grah
« Odgovori #637 : Studeni 12, 2013, 10:43:27 poslijepodne »
Borba protiv korupcije ne postoji: Hapšenje lepog Nadana samo je jedan veliki šou
http://www.index.hr/vijesti/clanak/borba-protiv-korupcije-ne-postoji-hapsenje-lepog-nadana-samo-je-jedan-veliki-sou/711049.aspx
Čačimiru sparing partner, za golf.

Bela Ladja - Epizode 01-12 (Serijal 1 - Prvi Deo)
http://www.youtube.com/watch?v=K1hIRw35pYQ
9:13:52, 9:14:25
-Ja nisam ukro!
-Pa, šta se onda bojiš čorke?
-Ja sam 30 godina bio rukovodeći organ na odgovorna mesta! ...
-Ja uopšte nisam krao. Ja sam bio rukovodeći organ. Ja sam, takoreći, pretako med, da se tako izrazim. Ja ako pretaćem med imam pravo da oližem prste. Ja uopšte nisam krao! Ja i ako sam krao nisam tolko krao.

Srećko Šojić- Moj precednik!
wwwg tablice

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #638 : Studeni 20, 2013, 02:43:57 poslijepodne »

REAKCIJE ZASTUPNIKA
Jadranka Kosor: Šimunićev potez je primitivan
Potpredsjednik SDSS-a Milorad Pupovac Šimunićev je potez nazvao sramotnim i nečasnim činom
http://www.vecernji.hr/hrvatska/jadranka-kosor-simunicev-potez-je-primitivan-904014
------------------
Gospodo zastupnici
Vi najmanje imate prava nekome držati prodike, jer ste do sada prekršili sve norme , zakone i ponašanja. Imate li vi ljudi uopće imalo srama? Dajte se malo okrenite za sobom.........

Naravno, to nikako ne opravdava ponašanje našeg reprezentativca!!

On će za svoje ponašanje sigurno snositi sankcije, ali vi dragi naši saborski spavaće, nikako i nikada.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #639 : Studeni 20, 2013, 05:20:59 poslijepodne »
Pa u čemu je to njegov grijeh? Zato jer koristi stari hrvatski pozdrav, kojeg je kao takvog i hrvatski sud deklarirao i dekriminalizirao?? Taj pozdrav postoji od Srednjeg vijeka, nije nikakav moderan izum, a to što ga je netko koristio... a što sad?  Trebali smo izbjegavati njemačke marke, jer ih je koristio i Hitler... trebamo izbjegavati i "dobar dan" ili "mi došli" jer su i pod tim ljudi klani i ubijani... idemo pisati peticiju Merkelici da promijeni boje njemačke zastave jer je crvenu i crnu u zastavi imao i nacizam... Talijani neka potpuno mijenjaju zastavu jer je od Mussolinija nepromijenjena ni centimetra...

Trebalo bi dokazati da je Šimunić imao zločinačko-šovinističke namjere, sve drugo je rekla-kazala i ponovno traženje trunja u vlastitom oku... kada su taj isti Jovanović ili Pupovac, koji se sada natječu tko će se više snebivati, smrdili u loži Marakane a 100.000 Srba je pjevalo četničke pjesme i slalo parole o klanju i čiji je Vukovar, samo su se smješkali od zadovoljstva svojem domaćinu Tomi vojvodi, nisu mu rekli da to nije u redu... da su osobe od morala i karaktera, kao što to nitko od njih nije, imali bi svoje JA i svoj stav i držali ga se principijelno, ovako samo seru po ovom narodu da bi se dopali nekome vani nevažnom... četnik Pupovac, čiji brat je aktivno ratovao protiv Hrvatske i slagao hrvatske žrtve, sada bi molio za minute šutnje za njih u Saboru... ljudi, kuda mi to idemo??
« Zadnja izmjena: Studeni 20, 2013, 05:24:37 poslijepodne Sledgehammer »
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline @Franjo@

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 394
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #640 : Studeni 20, 2013, 08:16:28 poslijepodne »
do simunica nedam mnogo, igracki prije ok, sada rupa u momcadi. protiv pravog protivnika, ne decki iz islanda, vidjelo bi se kolika je to rupetina.

ali, cemu sada ta hajka protiv povjesnog pozdrava.

jucer u saboru  biznis-srbin dize cijelu dvoranu mamlaza  kao em on predlaze minutu sutnje za poginule u vukovaru.
to je uvreda za sve poginule da takav jedan smrad uopce za to ima hrabrosti, a da nitko na to ne reagira.


Master

  • Gost
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #641 : Studeni 20, 2013, 09:45:43 poslijepodne »
 Udbaška i Vukovarska Hrvatska
Vukovar je križ, Sveti Križ! Vukovar je grobište i Svetište, sviju nas Hrvata i ljudi dobre volje. Vukovar je Oltar i misna Žrtva. Vukovar je navještenje Uskrsa.

Udbaški Kameni satovi, šaka jada, stajahu kao ukopani u svom jednopartijskom ogavlju, nedotupavo zureći u crvene lampione, duše naših hrvatskih branitelja, koje su im se prepriječile na njihovom sverazarajućem putu uništenja svega što nosi Sveto ime Hrvatsko!

Vukovar je križ, Sveti Križ! Vukovar je grobište i Svetište, sviju nas Hrvata i ljudi dobre volje. Vukovar je Oltar i misna Žrtva. Vukovar je navještenje Uskrsa.

Vukovar, to Sveto Ime, u ponedjeljak 18. studeni ljeta Gospodnjeg 2013. je bio raskrižje Vukovarske, katoličke, prelijepe, starinske, tradicionalne Hrvatske, Hrvatske naših djedova i baka, od kojih mnogi nestadoše i na Bleiburškome Križnom putu i udbaške Hrvatske slijednice zločinačke KPJ na čelu s Hromim Dabom titom, najuspješnijim, najdjelotvornijim, najplodonosnijim zlikovcem 20-tog vijeka na ovim prostorima.

Vukovar je tog Svetog ponedjeljka bio i prvo sudište toj trabunjajućoj šaki jada, koja laže kad zine, ubija pogledom, koja nas je već počela privoditi, zatvarati, uz nebulozne optužbe i koja je dobila izbore na prijevaru!

Plan 21. Koji Plan 21?!? Pravda i pravednost. Koja i čija pravda i pravednost. Da. Plan 21 za rastakanje i rasprodaju svega što nosi Sveto Ime Hrvatsko!

Da, pravda i pravednost, no samo za Perkovića, te najbližu, pa i širu udbašku rodbinu!

Na čelu te udbaške Hrvatske jaše Jednooki Lignjun cijedeći svoju otrovnu slinu na nas, na Vukovarsku Hrvatsku, pojašnjavajući nam, kako smo mi, Vukovarska Hrvatska (a bilo nas je tog nadnevka preko 150 tisuća duša) mala grupa ljudi, koja je „dezavuirala taj grad". Ovaj, kao i još mnoge izraze i sklopove rečenica, već poodavno nećusmo. Rječnik je to iz Sumrak Sage CEKAKAPEJOT.

Da, točno je, mala smo skupina ljudi. Ima nas tek nesto više od četiri milijuna, uključujući i raseljenu Vukovarsku Hrvatsku.

Bila su tu, na mjestu ukopana, još dva trepteća predsjednika: Operetni Fićfirić koji sebe naziva premijerom i koji je izvalio, vidi ti njega, kako Stožer za obranu Hrvatskog Vukovara ne predstavlja nikoga! Da, mi, nas preko četiri milijuna Vukovarske Hrvatske smo NITKO! Neka. Svaka vlast za vremena.

Puštao je tu korijenje još jedan predsjednik saborskog Kokošinjca Josif Visarionović Leko, koji se trudi biti gospodin, samo je blijedoliko nijemio, dok je zmazana, istospolna flundra pusićka, mlatarajući svojom neobrazovanom, ružnom i masnom glavom poput bijesne pudlice, koju nitko ne voli, lajala kako im se prepriječila stranačka milicija, aludirajući, bit će, na hitlera.

Ukopani se đumbus utrpao svaki u svoju limuzinu, koju mi plaćamo i brojivši dnevnice, deportirao do Ovčare, uz svu silu rotirki i osiguranja gdje su, navodno, položili vijence.

Drugarice i drugovi, nije vam palo napamet, niti jednome od vas, reći našim momcima iz Stožera za obranu Hrvatskog Vukovara: „ I mi smo Hrvati, i mi smo dio Vukovarske Hrvatske. I mi pripadamo Koloni sjećanja, makar bili na začelju!" Ali, ne. Poniznost ne stanuje u vama. Vi ne želite služiti narodu. Vi želite nama vladati.

Taj dan 18. studeni ljeta Gospodnjeg 2013. u Svetom Gradu Vukovaru slobodno možemo nazvati akcijom Bljesak. Oluja će uslijediti uz neminovnu lustraciju.

Do iduće kolumne, ako Bog da, sve nas iz Vukovarske Hrvatske pozdravljam najljepšim pozdravom,

Hvaljen Isus i Marija.

Jer...

„dok je srca, bit će i Kroacije"


http://www.dnevno.hr/kolumne/bozidar-alic/105234-udbaska-i-vukovarska-hrvatska.html

Svaka mu na mjestu!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #642 : Studeni 21, 2013, 11:32:20 prijepodne »
Udbaška i Vukovarska Hrvatska
Vukovar je križ, Sveti Križ! Vukovar je grobište i Svetište, sviju nas Hrvata i ljudi dobre volje. Vukovar je Oltar i misna Žrtva. Vukovar je navještenje Uskrsa.

Udbaški Kameni satovi, šaka jada, stajahu kao ukopani u svom jednopartijskom ogavlju, nedotupavo zureći u crvene lampione, duše naših hrvatskih branitelja, koje su im se prepriječile na njihovom sverazarajućem putu uništenja svega što nosi Sveto ime Hrvatsko!

Vukovar je križ, Sveti Križ! Vukovar je grobište i Svetište, sviju nas Hrvata i ljudi dobre volje. Vukovar je Oltar i misna Žrtva. Vukovar je navještenje Uskrsa.

Vukovar, to Sveto Ime, u ponedjeljak 18. studeni ljeta Gospodnjeg 2013. je bio raskrižje Vukovarske, katoličke, prelijepe, starinske, tradicionalne Hrvatske, Hrvatske naših djedova i baka, od kojih mnogi nestadoše i na Bleiburškome Križnom putu i udbaške Hrvatske slijednice zločinačke KPJ na čelu s Hromim Dabom titom, najuspješnijim, najdjelotvornijim, najplodonosnijim zlikovcem 20-tog vijeka na ovim prostorima.

Vukovar je tog Svetog ponedjeljka bio i prvo sudište toj trabunjajućoj šaki jada, koja laže kad zine, ubija pogledom, koja nas je već počela privoditi, zatvarati, uz nebulozne optužbe i koja je dobila izbore na prijevaru!

Plan 21. Koji Plan 21?!? Pravda i pravednost. Koja i čija pravda i pravednost. Da. Plan 21 za rastakanje i rasprodaju svega što nosi Sveto Ime Hrvatsko!

Da, pravda i pravednost, no samo za Perkovića, te najbližu, pa i širu udbašku rodbinu!

Na čelu te udbaške Hrvatske jaše Jednooki Lignjun cijedeći svoju otrovnu slinu na nas, na Vukovarsku Hrvatsku, pojašnjavajući nam, kako smo mi, Vukovarska Hrvatska (a bilo nas je tog nadnevka preko 150 tisuća duša) mala grupa ljudi, koja je „dezavuirala taj grad". Ovaj, kao i još mnoge izraze i sklopove rečenica, već poodavno nećusmo. Rječnik je to iz Sumrak Sage CEKAKAPEJOT.

Da, točno je, mala smo skupina ljudi. Ima nas tek nesto više od četiri milijuna, uključujući i raseljenu Vukovarsku Hrvatsku.

Bila su tu, na mjestu ukopana, još dva trepteća predsjednika: Operetni Fićfirić koji sebe naziva premijerom i koji je izvalio, vidi ti njega, kako Stožer za obranu Hrvatskog Vukovara ne predstavlja nikoga! Da, mi, nas preko četiri milijuna Vukovarske Hrvatske smo NITKO! Neka. Svaka vlast za vremena.

Puštao je tu korijenje još jedan predsjednik saborskog Kokošinjca Josif Visarionović Leko, koji se trudi biti gospodin, samo je blijedoliko nijemio, dok je zmazana, istospolna flundra pusićka, mlatarajući svojom neobrazovanom, ružnom i masnom glavom poput bijesne pudlice, koju nitko ne voli, lajala kako im se prepriječila stranačka milicija, aludirajući, bit će, na hitlera.

Ukopani se đumbus utrpao svaki u svoju limuzinu, koju mi plaćamo i brojivši dnevnice, deportirao do Ovčare, uz svu silu rotirki i osiguranja gdje su, navodno, položili vijence.

Drugarice i drugovi, nije vam palo napamet, niti jednome od vas, reći našim momcima iz Stožera za obranu Hrvatskog Vukovara: „ I mi smo Hrvati, i mi smo dio Vukovarske Hrvatske. I mi pripadamo Koloni sjećanja, makar bili na začelju!" Ali, ne. Poniznost ne stanuje u vama. Vi ne želite služiti narodu. Vi želite nama vladati.

Taj dan 18. studeni ljeta Gospodnjeg 2013. u Svetom Gradu Vukovaru slobodno možemo nazvati akcijom Bljesak. Oluja će uslijediti uz neminovnu lustraciju.

Do iduće kolumne, ako Bog da, sve nas iz Vukovarske Hrvatske pozdravljam najljepšim pozdravom,

Hvaljen Isus i Marija.

Jer...

„dok je srca, bit će i Kroacije"


http://www.dnevno.hr/kolumne/bozidar-alic/105234-udbaska-i-vukovarska-hrvatska.html

Svaka mu na mjestu!

... dok je pijandura, bit će i ovakvih pisanja i predstava.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #643 : Studeni 21, 2013, 01:35:47 poslijepodne »
ne zaboravite da je pod "pokličem" za dom spremni, spriječen genocid neviđenih razmjera u nedavnoj povijesti Hrvatske, Zapamtite VUKOVAR !...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Kako radi aktualna vlada
« Odgovori #644 : Studeni 21, 2013, 04:39:06 poslijepodne »
... dok je pijandura, bit će i ovakvih pisanja i predstava.

Nebitno je da li je pijandura, ovo je napisao možda potpuno trijezan, no bitan je sadržaj, koji tebe - već poslovično - nimalo ne zanima... bitna je istina, koja te i opet - sad sam siguran, to JE pravilo!! - ne zanima...

Ne zanima te pijandura na čelu HND-a, koji ne može sastaviti tri čiste riječi, a godinama ga nitko nije vidio počešljanog, trijeznog i da radi svoj posao. Novinarska etika, istina, poštenje - su mu odavno nepoznati pojmovi, bitno je da ekipa plaća članarinu koju će on popiti, zalaganje za ijednu vrijednost profesionalnog novinarstva mu nije na pameti, jer bi ljudi mogli prestati plaćati članarinu, a onda je dno boce brzo vidljivo... to te ne smeta... dok je alkohola, imat ćemo i Duku i HND i YUtarnji i EPH...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”