Autor Tema: DC se raspušta, Vesna Škare Ožbolt se vraća u HDZ  (Posjeta: 2590 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
DC se raspušta, Vesna Škare Ožbolt se vraća u HDZ
« : Rujan 20, 2011, 11:51:43 poslijepodne »
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/149460/skare-Ozbolt-raspusta-DC-i-vraca-se-pod-skute-HDZ-a.html

Škare Ožbolt raspušta DC i vraća se pod skute HDZ-a

HDZ, osim Tomislava Karamarka, ima novu akviziciju. Ovog puta u stranku se ne učlanjuje osoba, već u HDZ prelazi cijela stranka, DC Vesne Škare Ožbolt, doznajemo iz izvora bliskog HDZ-u

Iako sama predsjednica DC-a ne želi još otkrivati oblike suradnje jer su pregovori u tijeku, izvor iz HDZ-a tvrdi da će se DC raspustiti, a članovi prijeći u HDZ. 'Sviđa mi se ovaj način čišćenja HDZ-a od svih afera i problema. Od 2000. godine, kada sam otišla iz stranke, nisu bile ovako snažno izražene reforme u stranci, a to, kao netko tko je najviše stradao od tih problematičnih osoba, s pravom mogu reći', istaknula je predsjednica DC-a.

Spremna je pomoći HDZ-u da dobije predstojeće izbore, iako priznaje da je HDZ-u 'teškom stanju'. 'No to ne znači da će se to nastaviti. Uvijek treba gledati što je alternativa', rekla je nekadašnja ministrica pravosuđa za tportal.

Kaže da od politike ne živi i da voli svoj posao, no spremna je pomoći opciji desnog centra da se vrati na pozicije koje treba imati, zaključuje ne odgovarajući znači li to da će zatvoriti svoj odvjetnički ured.

DC i HDZ potpisali su sporazum o političkoj suradnji na državnoj razini prije više od godine dana. Škare Ožbolt tada je laskala premijerki da je ona osoba koja ima 'popriličnu političku petlju' za borbu protiv korupcije. A s njome se i sama obračunala kada je suosnivača DC-a Matu Granića izbacila iz stranke nakon afere s prodajom mjesta u Saboru.

U kojoj će se izbornoj jedinici naći njezino ime na HDZ-ovoj listi, Škare Ožbolt ne otkriva. Pitanje je koliko povratak Vesne Škare Ožbolt pod skute HDZ-a može pomoći toj stranci na izborima. No s obzirom da se predsjednica HDZ-a posljednjih mjeseci često poziva na prvog hrvatskog predsjednika, povratak nekadašnje Tuđmanove glasnogovornice, savjetnice te šefice procesa mirne reintegracije istočne Slavonije mogao bi pomoći Kosor u tom nastojanju.

http://www.vecernji.hr/kolumne/privlacio-investicije-privukao-novog-tajnika-kolumna-328424

Vesna Škare-Ožbolt 
vraća se korijenima
Vesna Škare-Ožbolt, predsjednica DC-a, mogla bi se s cjelokupnim članstvom svoje stranke vratiti u HDZ, najavljuju mediji. Zlobnici primjećuju da bi za taj transfer bio dovoljan jedan autobus.


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: DC se raspušta, Vesna Škare Ožbolt se vraća u HDZ
« Odgovori #1 : Rujan 21, 2011, 06:08:49 prijepodne »
Ne pretjeruj s autobusim ... ajde dobro, nek bude minibus (ali još bu slobodnim mjesta ...)
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: DC se raspušta, Vesna Škare Ožbolt se vraća u HDZ
« Odgovori #2 : Rujan 21, 2011, 07:33:41 prijepodne »
Jedna prigodna. ;D




Jaguar

  • Gost
Odg: DC se raspušta, Vesna Škare Ožbolt se vraća u HDZ
« Odgovori #3 : Rujan 21, 2011, 08:08:51 prijepodne »
I još jedna...... ;D





Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: DC se raspušta, Vesna Škare Ožbolt se vraća u HDZ
« Odgovori #4 : Rujan 21, 2011, 01:40:50 poslijepodne »
He..kako iritiraš sa tim svojim provizornim i glupim podmetanjima, najprije Žak pa sada VŠO...kaj nemaš niš pametnije?..je li PRIKA?...stoga ću te podsjetiti jer ti si očito zaboravio, (nije niti čudo s obzirom da vam svakodnevno ispiru mozak u stranci) da je ta ista VŠO dovela tvoje drugare na vlast...onda je bila ok, pjevali ste joj hvalospjeve...joj..joj..daj se skoncentriraj...nisi nimalo uvjerljiv..

Jaguar

  • Gost
Odg: DC se raspušta, Vesna Škare Ožbolt se vraća u HDZ
« Odgovori #5 : Rujan 21, 2011, 01:48:50 poslijepodne »
Javi se Marekovitchu i Titaniku, pa se njima žali a što se mene tiče, možeš i upravi županijskog vodovoda, jer gradski se gasi. 8)

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: DC se raspušta, Vesna Škare Ožbolt se vraća u HDZ
« Odgovori #6 : Rujan 21, 2011, 02:30:06 poslijepodne »
 Da vidim tko će me sad demantirati ... još prije godinu dana sam napisao da su oni u stvari DEMOKRATSKI TRGOVAČKI CENTAR  ... a gdje su joj sad mali ožboltići i oni tzv. "Branitelji za branitelje" ? I oni idu u paket aranžmanu ? zajedno sa žicarom, pardon Žicom ... a kad sam spomenul žičaru, pa njih u stvari i ima za jednu - dvije sljemenske kabine ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: DC se raspušta, Vesna Škare Ožbolt se vraća u HDZ
« Odgovori #7 : Rujan 21, 2011, 02:57:42 poslijepodne »
Teško mi je odlučiti tko se s kim više usrećio?
Narodna veli: našla krpa zakrpu.  ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: DC se raspušta, Vesna Škare Ožbolt se vraća u HDZ
« Odgovori #8 : Rujan 21, 2011, 03:06:53 poslijepodne »
Citat:
Da vidim tko će me sad demantirati ...

..tvoj drugar Jaguar...he...daj se zgasi ..smješan si...

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: DC se raspušta, Vesna Škare Ožbolt se vraća u HDZ
« Odgovori #9 : Rujan 21, 2011, 03:13:06 poslijepodne »
... ja sam smiješan, a ti si porijeklom iz Hlebina ?  kak se zna reči ... ISTINA BOLI ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Jaguar

  • Gost
Odg: DC se raspušta, Vesna Škare Ožbolt se vraća u HDZ
« Odgovori #10 : Rujan 21, 2011, 03:17:25 poslijepodne »
Citat:
Da vidim tko će me sad demantirati ...

..tvoj drugar Jaguar...he...daj se zgasi ..smješan si...

 ne izusti ime gospodina Boga uzalud...... 8)