Autor Tema: Tko je šef bande?  (Posjeta: 5101 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je šef bande?
« Odgovori #15 : Studeni 19, 2010, 04:48:24 poslijepodne »
... tko god dođe na vlast ... imat će težak posao ... riješit se raznih manipulatora, mutikaša i spletkaroša koji još žive u debeloj prošlosti, plačeći ljude udbom, ali nemam namjeru raspravljati o tome s nekim koji ima veći broj cipele nego ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Tko je šef bande?
« Odgovori #16 : Studeni 19, 2010, 07:06:39 poslijepodne »
Tko o čemu Muha o udbi, i ovo bi skoro moglo završit na partizanima i ustašama.
Tema je tako jednostavna TKO JE ŠEF BANDE?
Kaj je muha žal ti je kaj to nisi ti?
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je šef bande?
« Odgovori #17 : Studeni 19, 2010, 07:34:46 poslijepodne »
Citat:
Kaj je muha žal ti je kaj to nisi ti?

A kaj to?...ne žiku...?...ja sam napisao svoj komentar, tj. iznio sam svoje mišljenje na temu Sanadera i kaj se dogodilo?...napadnut sam baražnim otrovnim strelicama od strane izvjesnog Koke...izvrjeđao me i na kraju etiketirao na način da ću i ja doći na red..e kad sma mu ja odgovorio istom mjerom eto tebe...he..nije li to malo čudno?..sory al mene to liči i podsjeća na davno zaboravljena vremena partije...tko je branio partiju i odvodio na stratišta one koji su se usudili nekaj reći kontra??...UDBA...u tom kontekstu štovani Nino odgovorio sam Koki...stoga ukoliko sam nekog uvrijedio UDBOM a vidim da jesam ja se ispričavam..

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Tko je šef bande?
« Odgovori #18 : Studeni 20, 2010, 10:55:10 poslijepodne »
Nisam više siguran da je bilo tko sposoban dobro voditi državu. Jedni viču na druge i obrnuto. Nitko ne rješava ono važno. Nitko ne stvara nova radna mjesta. Sve je samo kozmetika. A ono što je godinama išlo krivim putem, ne može na pravi put nikako drugaćije nego nazad tim istim putem. Hoću reći da i pobijedi neka nova opcija koja ima volje, znanja i snage da pokrene stvari na bolje, mora potrošiti onoliko vremena da sve svede na nulu koliko je vremena proteklo do te točke u kojoj preuzmu vlast.

Mi više nemamo vremena niti strpljenja.  >:(

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Tko je šef bande?
« Odgovori #19 : Studeni 20, 2010, 11:06:29 poslijepodne »
Nitko ne stvara nova radna mjesta.

Ne trebaju oni stvarati nova radna mjesta, oni trebaju stvoriti uvjete da ta radna mjesta mogu biti stvorena. Trebaju smanjiti opterećenja i ukinuti glupe propise. Npr. kolega se žalio da je njemu u Francuskoj, ukoliko želi djelatniku dati plaću od 1500€, potrebno 2500€. Kod nas je to više od 3000€.

Kod nas država potiče niz djelatnosti i poduzetnika. Ali ti poticaji vrlo često promaše svoj cilj. Umjesto silnih poticaja bolje je smanjiti namete, a onda neka tržište odluči koja firma će preživjeti, a koja ne.

U ovoj državi najgore prođu oni poduzetnici koji pokušaju raditi sve po propisima i po zakonima. To se treba promijeniti, najgore bi trebali proći oni koji posluju nezakonito i nepropisno.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je šef bande?
« Odgovori #20 : Studeni 20, 2010, 11:09:27 poslijepodne »
Očito da moramo doći do samog dna i krenuti novim snagama od samog početka. Potrebne su radikalne promjene. Da, jesam za MMF, jer očito ovi na vlasti ne mogu nas izvuči iz kolotečine u koju su nas uvukli. Franjo, okreni se u grobu 10 puta, ali kriv si, zajedno sa onim Gojkom Šupkom za ovakvo sranje, pardon, stanje u državi. Kriv si što si po zavičajnom, rodjačkom, netjačkom i hadezeovskom ključu dijelio sve što se dalo podijeliti, a sad kad je sve otišlo k vragu, sad se glođu kao đukele oko kosti. Ova "kukulele" koalicija nema ni snage, ni znanja ni volje da se uhvati u koštac sa problemima. Bitno im je samo da su na vlasti (jer Vlasta je bogata i vlasta te časti, rekao bi Ripper) Hoče li Šuker ikada odgovarati za ovako katastrofalno stanje u monetarnom sustavu? I moja baba bi znala otići u banku i posuditi lovu.   Čitam da je već i Srbija službeno objavila da je izašla iz recesije ... a mi ???  opet isti citat za kraj "BANDO LOPOVSKA ! "
« Zadnja izmjena: Studeni 20, 2010, 11:13:03 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Zagorec BP

  • Gost
Odg: Tko je šef bande?
« Odgovori #21 : Studeni 20, 2010, 11:48:12 poslijepodne »
Da istina je da bi vlast trebala stvarati uvjete. No ovi TV prijenosi cirkusa u saboru pokazuju da su svi razjedinjeni, a često i needucirani. Glasa se i preglasava po nalogu stranke. To su roboti koji čekaju penziju da počnu misliti svojom glavom.
Nisam siguran kako bih ja postupao da sam u njihovoj koži. Možda smo stvarno svi pomalo korumpirani jer stalno nešto želimo preko reda. 8)

Kada sam bio mlađi mislio sam da ako vrijedno radim da će to netko primijetiti i da napredak dolazi na taj način. Eh tu sam se grdo prevaril. Dobivao sam sve više posla, a plaća - ista (mala). Nećaci i sinovi su napredovali i meni se podsmjehivali. Onda sam napravio jedan mali eksperiment - počeo sam obećavati i zavlačiti i odjednom su se stvari počele pomicati polako prema bolje. Evo tako mi funkcioniramo. Kad za**beš - vrijediš, kad dobro radiš - budala.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Tko je šef bande?
« Odgovori #22 : Studeni 21, 2010, 12:20:56 prijepodne »
Glasa se i preglasava po nalogu stranke. To su roboti koji čekaju penziju da počnu misliti svojom glavom.

I to je jedan veliki problem. Nužna je i promjena izbornog zakona s kojom bi se ukinula sadašnja partiokracija.

Offline Nino_vg

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 159
  • Karma: +1/-0
  • Spol: Muški
Odg: Tko je šef bande?
« Odgovori #23 : Studeni 21, 2010, 12:20:25 poslijepodne »
Treba promjenit izborni zakon, tu se u potpunosti slažem, po meni trebalo bi  ukinut stranačke liste, svaki kandidat treba bit predstavljen imenom i prezimenom i isto tako odgovarat za svoje postupke!
E onda nema više NISMO ZNALI!
riječi su isto kao i gomila ljudi, nije nužno znati za sve, izaberi za sebe samo one prave.. j,b.štulić

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je šef bande?
« Odgovori #24 : Studeni 21, 2010, 02:14:28 poslijepodne »
... neka budu stranke, ali neka koalicije dogovaraju PRIJE izbora, da ne varaju birače te oni koji dođu na vlast potpišu neku vrstu bjanko zadužnice kojom garantiraju da će paziti na imovinu koja im se predaje u ruke.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Tko je šef bande?
« Odgovori #25 : Studeni 21, 2010, 04:28:51 poslijepodne »
Citat:
potpišu neku vrstu bjanko zadužnice kojom garantiraju da će paziti na imovinu koja im se predaje u ruke.

Vidim koristiš Albanske svjećice...nije niti čudo s obzirom s kim se družiš..u nas se kaže "s kim si takav si"...http://www.forumgorica.com/lokalna-politika/hns-najbolja-stranaka-za-turopolje-u-turopolju/210/...


Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Tko je šef bande?
« Odgovori #26 : Studeni 21, 2010, 04:54:00 poslijepodne »
Citat:
potpišu neku vrstu bjanko zadužnice kojom garantiraju da će paziti na imovinu koja im se predaje u ruke.

Vidim koristiš Albanske svjećice...nije niti čudo s obzirom s kim se družiš..u nas se kaže "s kim si takav si"...http://www.forumgorica.com/lokalna-politika/hns-najbolja-stranaka-za-turopolje-u-turopolju/210/...



 ... a s kim se ti družiš ?

sa nekim jakim frikovima po pitanju računala i interneta ?

... očito nisi pokušao ni kliknuti na link koji si naveo ... netko ti je i to moraš šapnuti ?  daj mi reci zar i tebi dođe milo kad se spomene HNS i Beus, kao i Saletu, Miletu ?


A kad si već spomenuo Albaniju, znaš li što je BESA ?  Znaš li što se događa kod njih kad čovjek pogazi svoju riječ ?
« Zadnja izmjena: Studeni 21, 2010, 04:56:11 poslijepodne koko-vg »
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Tko je šef bande?
« Odgovori #27 : Studeni 22, 2010, 10:38:37 prijepodne »
Nužna je i promjena izbornog zakona s kojom bi se ukinula sadašnja partiokracija.

Nije to problem nego mentalitet ljudi koji misle da dolaskom na vlast trebaju napuniti svoje džepove.