Autor Tema: HNS za HDZ ministra  (Posjeta: 2262 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
HNS za HDZ ministra
« : Srpanj 07, 2010, 06:38:20 poslijepodne »
http://twitter.com/Kristijan__K/status/17951879340

Pusićka se neki dan skoro potukla sa Šukerom, a danas HNS diže ruku za HDZ-ove ministre.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS za HDZ ministra
« Odgovori #1 : Srpanj 08, 2010, 09:54:03 prijepodne »
Hrvatske narodne SLUGE... bili i ostali šaka jada (neka mi onih par kvalitetnih i poštenih pojedinaca ne zamjere...).
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: HNS za HDZ ministra
« Odgovori #2 : Srpanj 10, 2010, 11:12:52 prijepodne »
Zanima me komentar forumskih HNS-ovaca na ovu podršku HDZ-u.

shaka zulu

  • Gost
Odg: HNS za HDZ ministra
« Odgovori #3 : Srpanj 10, 2010, 12:36:51 poslijepodne »
Most imaju Gliste pak neznaju kaj dižeju.Il koga tučeju.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: HNS za HDZ ministra
« Odgovori #4 : Srpanj 10, 2010, 07:07:25 poslijepodne »
jos nema komentara...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS za HDZ ministra
« Odgovori #5 : Srpanj 11, 2010, 08:48:52 prijepodne »
Pa nije ni čudo kaj smo i kroz povijest stoljećima čekali slobodu i oslobođenje od tuđinskog jarma i okupacija kada nam se takve slobodarske veličine kao Pusićka i Čačić kite imenima Hrvatska i Narodna... to je dokaz da smo stvarno sami sebi najveći neprijatelji.
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: HNS za HDZ ministra
« Odgovori #6 : Srpanj 17, 2010, 08:55:03 poslijepodne »
"Poduprli smo Bošnjakovića za ministra jer je pristojan čovjek." Vesna Pusić

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: HNS za HDZ ministra
« Odgovori #7 : Srpanj 18, 2010, 11:21:30 prijepodne »
Sudeći po komentarima naših "glavnih" političara, poglavito onih iz HNS-a, jasno je samo jedno - oni nas definitivno drže za teške idiote i maloumne majmune... jebe ih jedino to kaj to ljudi (ipak) kuže, zato i jesu politički marginalci bili i ostali...

Da netko radi knjigu "Greatest political shits through last two decades of croatian politics", ne sumnjam da bi HNS držao prolog, epilog, te barem dvije trećine knjige...

Kada se bude ustanovljavala mjerna jedinica za prodaju rođene matere, nacije i naroda za tri sekunde političke moći, ista će se zvati "jedan Pusić". Prvi nakon nje na toj listi moći će se ocjeniti samo sa pišljivih "tri mikropusića...". Naravno, mjerna jedinica za bahato častohleplje je odavno poznata - kandidat je jedan jedini i najzaslužniji - "jedan Čačić". Prvi iza njega je još jadniji - težak je samo "dva nanočačića"... što znači da je "1 Čačić" ipak malo "jača" mjerna jedinica...

Još da je te prijedloge ugurati onim čobanima koji odlučuju o SI sustavu mjernih jedinica... oni bi trebali imati razumijevanja, to dvoje je ipak uložilo toliko truda, muke, izdaje, laži, glumatanja demokracije, doslovnog gaženja ljudi i prodaje svog vlastitog naroda i domovine da naprosto ne mogu ostati - bez tolike počasti...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: HNS za HDZ ministra
« Odgovori #8 : Srpanj 18, 2010, 01:57:14 poslijepodne »
Mislim da se u Varšavskoj ipak pokazuje sva bahatost naših političara. Mi možemo sve što hoćemo i želimo ,a ti nam narode ništa ne možeš  zbog toga.

Uostalom, ne treba ići daleko da se povuče bilo kakova paralela za Varšavsku i sva ostala sranja koja se događaju u novijoj povijesti ove zemlje. Naravno i to se može drugačije protumačiti,ali da spomenem najprije dobro poznati Kutleraj , privatizacija Večernjrg lista, Poštanska banka, Hrvatske autoceste, Kamioni ……….
Ma tome nema kraja,ljudi moji zar je to moguće…pitao bi se Delić?
Svaki puta se pokazuje ta moć našeg pravnog sustava , koji uredno pogoduje svakome tko radi „po zakonu“.
Zakone donosi sabor,da to je istina i tome smo stalno svjedoci.
Pogoduju zakonima samo sebi,a mi im ne možemo ni na koji način baš ništa.
I oni to znaju,pa opet idemo dalje,zna se .
Na izborima ,kako god da biraš opet ispadne sve onako kako su si već ranije sve lijepo zacrtali. I što nam ostaje?????
Na koji način pokazati da su došli do zida? Mi moramo slušati njihova napuhavanja i prenemaganja svakodnevno preko medija,gledati kako nam u oči lažu i vode sve u propast.
Godinama je Zagreb odolijevao gladnim Vucima da ga ne pojedu, a sada su ga se ipak izgleda dočepali. Mislim da nitko nema pravo na takav način uzurpirati javna dobra.
Ovdje se radi samo o bahatosti jednih i pokvarenosti drugih koji sjede u gradskim tijelima i pogoduju moćnicima .
 A mislim da je ovo ipak poćetak!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....