Autor Tema: Najveci problem modernog svijeta - (Novac kao dug)  (Posjeta: 2864 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

shaka zulu

  • Gost
Najveci problem modernog svijeta - (Novac kao dug)
« : Prosinac 30, 2009, 02:16:12 prijepodne »
ISTRAZIVACKI KANAL KOJI NUDI INFORMACIJE U POTRAZI ZA ISTINOM, A NE 'ISTINE' U POTRAZI ZA INFORMACIJAMA.

PREPORUCUJE SE SVIM POSJETITELJIMA DA PROVJERE PRILOZENE INFORMACIJE U PREVEDENOM VIDEO SADRZAJU NA VISE IZVORA i NE UZIMAJU NISTA ZDRAVO ZA GOTOVO.

ZA RAZLIKU OD TELEVIZIJE I VECINE MASOVNIH MEDIJA SVI ZAKLJUCCI SU PREPUSTENI VAMA.

BUDITE PROMJENA KOJU ZELITE VIDJETI U SVIJETU.

http://www.youtube.com/user/CowboyBebop2012


Najveci problem modernog svijeta - (Novac kao dug) - 1 od 5
Najveci problem modernog svijeta - (Novac kao dug) - 1 od 5
Pogledajte, provjerite, ocijenite, preporucite.

-

Najveci problem modernog svijeta (Novac kao dug) 2 od 5
Najveci problem modernog svijeta (Novac kao dug) 2 od 5
Posve je sigurno da se nista na ovom svijetu nece promijeniti i da ce iste interesne skupine dominirati svijetom dok se vecina stanovnistva - ili bar kriticna masa stanovnistva ne educira oko ovog problema.

Sve je ostalo - zasad - sporedno, cak i trivijalno.

Ovih 5 videa je najtocniji i istom najjednostavniji prikaz povijesti i realnosti monetarnog/bankarskog sustava (najvece prijevare u povijesti) kojeg sam zasad uspio pronaci.

Proslijedite prijateljima - okupite svoje prijatelje, obitelji oko monitora i raspravite o ovom srznom PRAVOM uzroku svih velikih monetarnih kriza u zadnjih 100 i vise godina.

Sa svakim nastavkom ce vam danasnja globalna situacija postajati jasnija - kao i paralele s onim sto se dogadja u Hrvatskoj.

Ugodan dan/noc zelim.
« Zadnja izmjena: Prosinac 30, 2009, 02:34:12 prijepodne kuntakinte »

shaka zulu

  • Gost
Odg: Najveci problem modernog svijeta - (Novac kao dug)
« Odgovori #1 : Prosinac 30, 2009, 02:17:07 prijepodne »
Najveci problem modernog svijeta (Novac kao dug) 3 od 5
Najveci problem modernog svijeta (Novac kao dug) 3 od 5
Nesto vise od 90% banaka u Hrvatskoj je u stranom vlasnistvu. Prodane su za puno manji iznos od onog koji je utrosen od njihovog saniranja - naravno - iz dzepa poreznih obveznika RH.

Clanak u Ustavu RH o HNB-i je vec izmijenjen od uspostave Ustava do danas.

Pogledajte, provjerite, procitajte. Centralne ili sredisnje banke su kamen temeljac ove bankarske spletke u stvaranju duga - one su u neku ruku, kako ste vidjeli i sami - amenovanje kriminalnog ''ugovora'' izmedju vlada i banaka.

Nesposobne vlade se odrzavaju na vlasti i obecavaju povlastice troseci - odnosno posudjujuci novac kojeg nemaju - i sto je najtragicnije - od banaka koje takodjer taj novac nemaju ( i Houdini, i David Copperfield bi im mogli pozavidjeti na tom triku). Ali u stvarnom svijetu porezni obveznici moraju otplacivati te fikcije svojim stvarnim trudom, radom, energijom, vremenom - zato jer ne znaju da se radi o jednoj velikoj iluziji, prijevari, krivotvorenju... pa vi nastavite niz.

Ugodan dan/noc zelim.

-

Najveci problem modernog svijeta (Novac kao dug) 4 od 5
Najveci problem modernog svijeta (Novac kao dug) 4 od 5
Jedno od rjesenja. Treba infomirati ljude i raspravljati o svim mogucim rjesenjima...

-

Najveci problem modernog svijeta (Novac kao dug) 5 od 5
Najveci problem modernog svijeta (Novac kao dug) 5 od 5
Medju predsjednicima SAD-a koji su imali hrabrosti poduzeti nesto oko ove lihve kriminalnog monetarnog sustava - odnosno bankarskog lihvarstva bili su i sljedeci.

Andrew Jackson je prezivio atentat - a on je bio najveci zagovornik za unistavanje spletke medjunarodnih bankara - odnosno najveci protivnik Sredisnje banke SAD-a - danasnje Federalne rezerve.

John Fitzgerald Kennedy - nije prezivio atentat nakon sto je potpisao izvrsno naredjenje 11110 (executive order 11110) koje je prakticki utiralo put povratku americkog dolara na srebro. Prva stvar koju je ucinio njegov potpredsjednik Johnson - nakon preuzimanja mjesta predsjednika - bilo je opozivanje tog izvrsnog naredjenja.

Cim se Ronald Regan usudio progovoriti o nezakonitosti i nemoralnosti americkog poreznog sustava - dobio je metak iz blizine. Ranjen, ali prezivio.

I tako se prica nastavlja - a banke u privatnom vlasnistvu nastavljaju izmisljati novac i zaduzivati sve zemlje i svaki narod na svijetu - do stanja duznickog ropstva.

Svi su zaduzeni do grla. Kome? Razmislite malo o tome i uvidite da bi ova generacija mogla imati veliku, revolucionarnu stvar za koju bi se mogla izboriti i ostati zabiljezena u povijesti kao prijelomna.

Ugodan dan/noc zelim.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Najveci problem modernog svijeta - (Novac kao dug)
« Odgovori #2 : Prosinac 30, 2009, 02:18:06 prijepodne »
NEUGODNI DUG ili UZROK GLOBALNE RECESIJE
NEUGODNI DUG ili UZROK GLOBALNE RECESIJE
FOX mreza je uglavnom poznata po ratnoj propagandistici za neo-konzervativce (nije ni cudo posto su u vlasnistvu medijskog mogula Ruperta Murdocha) - no svako toliko se i njima - osim zabavnog programa zalomi i koja prava vijest.
Uglavnom kod voditelja Glenna Becka. Iako je i sam imao ultra-desnicarskih ispada i kontroverznih stajalista - Beck je u posljednje vrijeme okrenuo plocu i poceo izvjestavati o pravim vijestima.

Posto se nafta cijeni u dolarima po odluci OPEC-a - pad vrijednosti dolara je ono sto moze podignuti cijenu nafte i njenih derivata. A kada cijena nafte raste - svi zivotni troskovi rastu - u vrlo jednostavnom lancu.

Vazno je da su Amerikanci OBECALI da nece tiskati puno novca iako im monetarnom politikom upravlja privatna firma koja se prijevarno zove FEDERALNA REZERVA. Federalna rezerva kontrolira monetarni sustav SAD-a i preko dolara naftni sustav svijeta - racunica zakljucena.

Otkud izvor velike ekonomske recesije/depresije. Iz ponavljanja nerazumnog obrasca kredita i trosenja bez potpore ikakve prave vrijednosti - na globalnoj razini. Ali trend je zapocet - kao i obicno tijekom zadnjih 100injak + godina - u SAD-u.

Ovaj mali segment bi trebao biti dovoljno jasan svakome. Osobno mi je posebno drag nacin na koji Beck usputno sprda onog klimatskog sarlatana Gore-a.

Ugodan dan/noc zelim.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Najveci problem modernog svijeta - (Novac kao dug)
« Odgovori #3 : Prosinac 30, 2009, 08:52:24 prijepodne »
Sve te teme pokrenute na isti način i sa materijalima iz istog izvora, bazirane na filozofiji teorija zavjere i neke svjetske nadvlade, zamorne su... ne velim da nema istinitih elemenata, no često su samo jedno viđenje i iskonstruirana priča na temelju nekih indicija, koje mašta povezuje u jednu cjelinu, stvarajuću priču koju se plasira kao "konačna i vrhovna istina", iako su i te priče samo tjeranje vode na mlin autora tih filmsko-"dokumentarnih" pričica...

Često Kuntin trud da to tu spusti vrijedi više od informacija koje smo kroz temu dobili...  ::) ::) ::)
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

shaka zulu

  • Gost
Odg: Najveci problem modernog svijeta - (Novac kao dug)
« Odgovori #4 : Prosinac 30, 2009, 11:38:50 prijepodne »
Fala ti kaj ceniš moj trud.
Ak si počel čitati od početka onda si videl da piše;
-"ISTRAZIVACKI KANAL KOJI NUDI INFORMACIJE U POTRAZI ZA ISTINOM, A NE 'ISTINE' U POTRAZI ZA INFORMACIJAMA.
PREPORUCUJE SE SVIM POSJETITELJIMA DA PROVJERE PRILOZENE INFORMACIJE U PREVEDENOM VIDEO SADRZAJU NA VISE IZVORA i NE UZIMAJU NISTA ZDRAVO ZA GOTOVO.
ZA RAZLIKU OD TELEVIZIJE I VECINE MASOVNIH MEDIJA SVI ZAKLJUCCI SU PREPUSTENI VAMA.
BUDITE PROMJENA KOJU ZELITE VIDJETI U SVIJETU."

Nigde ne piše da je ovo istina.
Ovde su nektere stvari kaj je inače nemam prilike videti i čuti,idemo reći "drugi pogled", a dosad se opče nis ni pital odkud "dolaze" penezi...Da te pitam,na osnovu čega ti formeraš svoje mišlejne i komu veruješ?Jel postoji istina..?