Svakidašnje teme > Kultura i umjetnost

SANK

(1/7) > >>

susjedi_vg:
Danas ujutro prolazim pored smeđe zgrade u Zvonimirovoj i vidim novo djelo našeg nepoznatog umjetnika SANKa na brdu od skloništa. I ostanem zabezeknut kako dobro izgleda. Napravio je dva velika pijuna i od ulaza u sklonište je napravio kocku. Ja bi tu instalaciju nazvao "čovječe ne ljuti se". Bio sam presretan što imamo takvog čovjeka u Velikoj Gorici.
Da bi navečer išao pokazati prijatelju i pohvaliti se šta imamo u kvartu  kad ono.... nema više pijuna. Poslije sam saznao da je njihov kućepazitelj ili šta je već (onaj bolesni sijedi lik) uzeo pilu i to ispilao. Strašno. Razočaran sam. Ah ah
Nadam se da SANK-a to neće pokolebati. Imaš moju punu podršku ako ovo čitaš. Umjesto da su ljudi sretni oni uništavaju. Najlakše je uništavati. Ljut sam i razočaran. Žao mi je što nisam to danas fotografirao. Ko bi vjerovao da će biti uništeno u istom danu.?! :'( >:(

Stjepan:
Ne znam, ali čim čujem riječ kućepazitelj ja zamislim postariju osobu s 'hitlerskim brčićima' koja je još uvijek dovoljno živahna da okolo trči i terorizira ljude jer mali diktator živi vječno u njima.

plemenitashica:

--- Citat: susjedi_vg - Listopad 15, 2009, 09:01:45 poslijepodne ---Žao mi je što nisam to danas fotografirao. Ko bi vjerovao da će biti uništeno u istom danu.?! :'( >:(

--- Kraj citata ---

Podsjetilo me ovo na snjegovića zimus u istom kvartu na jednom raskršću. Pretpostavljam da su djeca, veća i manja, ili roditelji s djecom, napravili prekrasng snjegovića, i navečer je ispod lampe stajao kao da je u pokretu, nasmješen, svima želi lijep san, a on će ih "čuvati" do jutra.
Nisam ga slikala, kao budem ujutro kad je više svjetla.
Ujutro (subota) je na tom mjestu bila hrpa razbacanog i zgaženog snijega.
Nisam mogla vjerovati da je netko od balavaca koji harače petkom navečer bio toliko drzak da je uništio to "remek" djelo. Kak je tek bilo djeci koja su se veselila, ili onima koji su ga napravili.

Isto vrijedi i za Sanka - nemojte da vas obeshrabri, ima nas koji primjećujemo, divimo se, lijepo je znati da vas imamo kak kolega susjed_vg veli u kvartu, dajte nam još.  :)

Tur:
Večiti adolescenti rešavaju svoje frustracije na razne načine. Nažalost.

fitt:

--- Citat: Stjepan - Listopad 15, 2009, 09:34:09 poslijepodne ---Ne znam, ali čim čujem riječ kućepazitelj ja zamislim postariju osobu s 'hitlerskim brčićima' koja je još uvijek dovoljno živahna da okolo trči i terorizira ljude jer mali diktator živi vječno u njima.

--- Kraj citata ---

Misliš kao Srećko Šoić u "Tesnoj koži" - jučer slučajno gledao, idealno odgovara opisu...




Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju