Domaće teme > Grad Velika Gorica

Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča)

(1/17) > >>

shaka zulu:
Velika Gorica opet sretna: Na lotu dobila 5 mil. kuna
Listić je uplatila žena koja se uzbuđeno javila u središnjicu Hrvatske lutrije. Da je igrala i pogodila slovo Supersedmice dobila bi 10,3 milijuna kuna
10:59 | 24.09.2009. | Piše: Tina Legin
Odmah ujutro gospođa nas je uzbuđeno nazvala i provjerila dobitne brojeve te uvjete podizanja novca. Budući da mora proći deset dana do podizanja dobitka, sigurno se do tada neće javljati. Znate, dobitnici rijetko zovu mjesta na kojima su uplatili listić jer žele ostati anonimni, objasnila je u četvrtak Nora Cecić, glasnogovornica Hrvatske lutrije. Sretna dobitnica je listić uplatila 31. kolovoza, pretplatom osam kola unaprijed,  u kiosku Smoking u V. Gorici u Ulici Ljudevita Posavskog 51. Osvojila je jackpot od 4,947.269 kuna odigravši jednostavni listić igre 7/39 od deset kombinacija. Da je odigrala Supersedmicu i prekrižila dobitno slovo A, osvojila bi ukupno 10,3 milijuna kuna. U Smokingu su rekli da je to prvi veći dobitak uplaćen u njihovoj poslovnici. Prodavačica bi, kaže, rado upoznala dobitnicu. Građani Velike Gorice nisu znali da se sreća ponovno osmjehnula nekome u njihovu gradu. U Velikoj Gorici su do sada izvukli više jackpotova nego u bilo kojem drugom hrvatskom mjestu. Posebno sretnim za uplatu ljudi smatraju kiosk Roko, u koji dolaze ljudi iz drugih dijelova Hrvatske samo da bi uplatili loto ili Bingo. Prema Zakonu o igrama na sreću, na dobitkena lutriji ne plaća se porez. Dobitnici uglavnom manji dio novca uzmu na ruke, a ostatak žele da im uplate na račun, rekli su u Hrvatskoj Lutriji.

NAJVIŠE DOBITAKA U GORICI

12 MILIJUNA KUNA - Listić je uplaćen 2007. u kiosku roko u velikoj gorici. nazivaju ga sretnim mjestom za uplatu

9,9 MILIJUNA KUNA - Na trgu kralja tomislava u v. gorici u lipnju 2009. uplaćen je listić u igri 7/39

6,5 MILIJUNA KUNA - Dobitni listić igre 7/39 uplaćen je u A.K. Miošića 64 u Velikoj Gorici početkom 2008.

700.000 KUNA - Listić s dobitnim jocker brojem uplaćen je u kiosku roko u lipnju ove godine.

http://www.24sata.hr/news/velika-gorica-opet-sretna-na-lotu-dobila-5-mil-kuna/137033/

Velika Gorica-Grad Milijunaša (i Dražena Barišiča  O0 )

Sledgehammer:
Ma bolje se roditi bez quaaa nego bez sreće.... jer ako imaš sreće, quaaa će ti narasti!

Tako je i sa uplatom lota; ako te hoće, možeš uplatiti i samo jednu kombinaciju bilo gdje, i dobit ćeš... ne mislim da je ta statistika nešto posebno tajnovita ili čudna, neki grad bi u svakom slučaju trebao biti "najsretniji", a ispalo je, eto, da je to sada Velika Gorica... da je barem najsretnija, volio bih i ja...

Goričanka:
Ajooj  ???
Ja sam se rodila bez quaaa, ali sam prilično sretna  :)
Nadam se ipak da bum i dalje dovoljno sretna da mi nikad ne naraste  :)

shaka zulu:

--- Citat: Goričanka - Rujan 28, 2009, 09:53:07 poslijepodne ---Ja sam se rodila bez quaaa, ali sam prilično sretna  :)

--- Kraj citata ---
Dobraaaaaa!!! Sedi 5.

Tak ti je mene rekla jena;
-Ja kod kuće imam dva dokaza da sam se ________ ,od 12 i 14 godina.A gdje su tvoji?
-Paf... ???

Vrak ti babe,em imaju pamet,em imaju jezik i još na lotu dobivaju...Ja se selim nazat na Mars.
Dečki,to ni sladoled,da se razmemo... ;D

Nino_vg:
Svi smo mi dobili đekpot kad smo domačeg dečka dobili za gradonačelnika.***em ti sreču!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju