Autor Tema: Dan osoba s invaliditetom  (Posjeta: 2479 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Dan osoba s invaliditetom
« : Prosinac 03, 2009, 01:30:43 poslijepodne »
Pokupljeno s : http://www.facebook.com/photo.php?pid=2838332&id=125954942228 (ne znam da li je dostupno onima koji nisu korisnici pa prenosim sve )

Sredinom studenog mi je prijateljica poslala sljedeći mail kojeg sam tada prenio u jednoj od svojih bilješki: http://www.facebook.com/note.php?note_id=206627286653
Ovo je karikatura koju joj tada obećah da ću je napraviti za današnji Dan osoba s invaliditetom. Budite osjetljivi na ljude i svijet oko sebe. Ne budite krkan s ove karikature!


Offline Vegi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 474
  • Karma: +2/-5
Odg: Dan osoba s invaliditetom
« Odgovori #1 : Prosinac 03, 2009, 06:21:35 poslijepodne »
Nažalost istinito. Neznam jel smije pauk dizat aute takovih tipova i po parkinzima trgovačkih centara, al ak smije to bi im bil dober posel.

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: Dan osoba s invaliditetom
« Odgovori #2 : Prosinac 04, 2009, 10:32:14 prijepodne »
Sjećam se lani par dana prije Božića je policajac pisao kazne na parkingu Konzuma, a ljudi mu prilaze i čestitaju. Bio je ukomiran. Kaže: ja pišem kazne, a oni parkiraju, parkiraju...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Dan osoba s invaliditetom
« Odgovori #3 : Prosinac 04, 2009, 12:53:52 poslijepodne »
Sjećam se lani par dana prije Božića je policajac pisao kazne na parkingu Konzuma, a ljudi mu prilaze i čestitaju. Bio je ukomiran. Kaže: ja pišem kazne, a oni parkiraju, parkiraju...

To samo pokazuje koliko gradjani shvacaju da je drzava u krizi i zele joj pomoci na bilo kakav nacin, pa i na taj da parkiraju na mjesta za invalide, a policajac da pise kazne. Preodusevljen sam sa nasim gradjanstvom, to je odgovornost prema drustvu i krizi u kojoj jesmo!!