Autor Tema: KONZUM-(ova) (SR) akcija !!  (Posjeta: 6413 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
KONZUM-(ova) (SR) akcija !!
« : Prosinac 11, 2010, 09:15:15 prijepodne »
Navali narode!!!!

Otvaranje novog konzumovog dućana u Velikom Polju ovih dana, uredno je pozivalo svekoliko pučanstvo reklamnim novinama da svakako svrate u tu bajnu trgovačku kuću i da se opskrbi sa svim potrebitim.
I kome ćeš vjerovati , ako nećeš domaćem brendu, dalekovidnici i svemu kaj piše na tim šarenim reklamama? Da, sve je u redu dok nisi zašel u trgovinu. A tam; sve u jednom sjaju, bljesku čak! Svega ima do mile volje, čak i onoga kaj se reklamira, za divno čudo, ali samo par komada!!
Ak pitaš ; imate još, ne to je sve , i tako redom. Pogledam malo cijene drugih artiklov, kad ono za par kuna skuplje nek u recimo drugim konzumima, na Gorive ili Remetincu!?
A ist hiža ,isti gazda, ista marka, ma nemreš čovek verovati. I ja ih pitam , jel vi morti zapirate ovaj dućan?
Ma ne kaj bi, pa tek smo ga odprli!!
Probam kupiti meso na akcije…………. ali još ni došlo veli mi mesar,,možda kasnije!!??
Stoje ljudi, čekaju i onda nastane gužva……………… ali na vratima prema izlazu.
Navali narode!!!!!!!!!!!!!!
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: KONZUM-(ova) (SR) akcija !!
« Odgovori #1 : Prosinac 11, 2010, 02:44:40 poslijepodne »
Nisam još išla,ali   budem išla vidjeti o čem se radi, samo    gdje je to točno,na kraju te  Velikopoljske ulice ili...? Jel je blizu glavne ceste,  toyota centra il..?  Hvala

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: KONZUM-(ova) (SR) akcija !!
« Odgovori #2 : Prosinac 11, 2010, 06:00:40 poslijepodne »
Kaj nemaju oni cijene po kategorizaciji svojih ducana? Superkonzum, Maxikonzum i Konzum, pa su tak i cijene tak da je u tome kvaka vjerojatno.

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: KONZUM-(ova) (SR) akcija !!
« Odgovori #3 : Prosinac 11, 2010, 07:27:48 poslijepodne »
Kaj nemaju oni cijene po kategorizaciji svojih ducana? Superkonzum, Maxikonzum i Konzum, pa su tak i cijene tak da je u tome kvaka vjerojatno.
A  u čemu je uopće razlika između  super ,maxi i  konzum? 

Offline GrayWolf

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 96
  • Karma: +0/-0
Odg: KONZUM-(ova) (SR) akcija !!
« Odgovori #4 : Prosinac 11, 2010, 07:56:28 poslijepodne »
Velicina trgovine.

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: KONZUM-(ova) (SR) akcija !!
« Odgovori #5 : Prosinac 11, 2010, 09:20:21 poslijepodne »
Navali narode!!!!

Otvaranje novog konzumovog dućana u Velikom Polju ovih dana, ...

Ovak nekaj još nis čul...Inače mi je Lidl poznat po tem da imaju jen proizvod kaj nas navleče (1 proizvod,kom.1) tam a se drugo je luk i pražetina,a Kaufland ima štumfe bez pete,ionak proizvod ne mora 100% odgovarati slike...  ;D  ;D  ;D
wwwg tablice

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KONZUM-(ova) (SR) akcija !!
« Odgovori #6 : Prosinac 12, 2010, 12:51:01 poslijepodne »
Koliko znam, Super-Maxi i ini Konzumi se razlikuju po veličini, a sa time je povezan i opseg ponude proizvoda koji se nude. Npr, jučer sam u Konzumu u Pothodniku htio kupiti Lavazzu u zrnu, no nemaju ju u ponudi - ista je rezervirana za Super i Maxi Konzume. Nema veze, ionako je ravno 20 kuna skuplja po kili negoli u Metrou...

Kaj se "navlačenja" tiče, to je najnormalnije, jer je to definicija funkcioniranja "diskont"-trgovina. Ima jedan proizvod, ili i cijelu grupu njih, na trajnoj akciji - a psihologija lijenosti ljudi odradi ostalo, i to pojeftinjenje na grupi proizvoda se nadoknađuje maržama na drugim grupama proizvoda koji nisu na akcijama.

U diskonte se isplatiu ići samo po ciljane proizvode, no jasno je da se uvijek kupuje i sve ostalo, jer se ljudima neda seljakati od dućana do dućana, ne samo zato jer je to zajebancija, nego i jer i to nije besplatno...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: KONZUM-(ova) (SR) akcija !!
« Odgovori #7 : Prosinac 12, 2010, 02:23:39 poslijepodne »
Točno. Košta i benzina, ali i vremena kojega nemam ni za u jen dućan popraf otiti.
Navek završim u Konzumu jer imaju sve kaj mi treba na jednom mestu, protrčim, potrpam u kolica, plačem se na blagajni jer znam da je pol toga jeftinije u Kauflandu, ali nemam vremena još tam ići i tak.
Sve ima svoju cijenu, ali vrijeme zbilja najviše košta  :(
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

Offline ivana_vg

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 252
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Ženski
Odg: KONZUM-(ova) (SR) akcija !!
« Odgovori #8 : Prosinac 16, 2010, 06:16:44 poslijepodne »
Navali narode!!!!

Otvaranje novog konzumovog dućana u Velikom Polju ovih dana, uredno je pozivalo svekoliko pučanstvo reklamnim novinama da svakako svrate u tu bajnu trgovačku kuću i da se opskrbi sa svim potrebitim.
I kome ćeš vjerovati , ako nećeš domaćem brendu, dalekovidnici i svemu kaj piše na tim šarenim reklamama? Da, sve je u redu dok nisi zašel u trgovinu. A tam; sve u jednom sjaju, bljesku čak! Svega ima do mile volje, čak i onoga kaj se reklamira, za divno čudo, ali samo par komada!!
Ak pitaš ; imate još, ne to je sve , i tako redom. Pogledam malo cijene drugih artiklov, kad ono za par kuna skuplje nek u recimo drugim konzumima, na Gorive ili Remetincu!?
A ist hiža ,isti gazda, ista marka, ma nemreš čovek verovati. I ja ih pitam , jel vi morti zapirate ovaj dućan?
Ma ne kaj bi, pa tek smo ga odprli!!
Probam kupiti meso na akcije…………. ali još ni došlo veli mi mesar,,možda kasnije!!??
Stoje ljudi, čekaju i onda nastane gužva……………… ali na vratima prema izlazu.
Navali narode!!!!!!!!!!!!!!

Bila sam danas  u tom  Konzumu.  Stvarno je sve par kuna skuplje nego  u   Gorici.  Jedino kaj nije skuplje  su ova  pečena i gotova jela, to je ista cijena  kao drugdje. 
A  nekak je mali dućan, nebi se reklo da je  Konzum  Maxi  nego samo Konzum. 
I još  veli  čovjek  da radi  na  mesnici  i   peče  meso,od jutra  do  navečer.  Nema  još jednog čovjeka da radi s njime.  Stvarno izrabljivanje.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: KONZUM-(ova) (SR) akcija !!
« Odgovori #9 : Prosinac 16, 2010, 07:36:38 poslijepodne »
Jeste, jeste, treba Todoriću pare da ulaže u Srbiju!
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: KONZUM-(ova) (SR) akcija !!
« Odgovori #10 : Prosinac 16, 2010, 09:31:43 poslijepodne »
I da kupi Kerumove dućane...