Svakidašnje teme > Odgoj i obrazovanje

Upisi u vrtiće

<< < (5/6) > >>

Jedina:

Zašto te toliko smetaju domaćice? Otkud te predrasude? Misliš, imaju vremena pa dosađuju svima redom?! Da stvar bude bolja, :-) nisam full time domaćica, full time sam zaposlena, i to ne u svom gradu nego puno kilometara dalje. Rado bih bila domaćica, odgajala djecu, bila s njima po cijeli dan (vjeruj mi ne bi mi trebao vrtić), ali to si ne mogu priuštiti.
S tetama u vrtiću imama sjajan odnos, i to ne samo iz svoje grupe nego i iz drugih grupa jer moje dijete ide na dežurstvo. Duboko poštujem i cijenim njihov rad, paze i maze moje dijete dok mene nema. Moje dijete silno voli ići u vrtić, raduje se svakom novom danu, svakoj novoj pjesmici, igri i druženju. Nikada i nigdje nisam ništa rekla protiv teta, spremačica, kuharica, stručnog osoblja. Niti namjeravam. Tko je ravnateljica nije mi važno dok god ta osoba dobro radi svoj posao. Osoba koja se spominjala u prijašnjim postovima na poslovima ravnateljice DV Ciciban nije se proslavila. I to je jednostavno činjenica!
Pozdrav od domaćice:-)

Vegi:
Generalno i općenito ama baš nikakve predrasude o domaćicama  :-* , a pogotovo  u smislu kao osoba koje ništa ne rade, nemam.
Možda je moje spominjanje tvojeg potpisa samo osobna simptomatska reakcija na činjenicu da mi tvoje pisanje i aktivnost više sliči na već svima dobro znane forumaške politikantske igrice oko gradskih foteljerskih mjesta, a koje mi se gade, nego na neke prevelike probleme za decu u vrtiću, što zaprav i sama potvrđuješ svojim zadnjim postom.

Kao što rekoh u tom smislu nisam u toku i oko toga ko kaj tam dela ili ne dela nemam kaj pisati.

Rosalie:
Ne mogu se oteti dojmu da Jedina ipak ima nesto protiv Ravnateljice,jer zadovoljna je sa "tetama",kuharicama i svima redom ali Ravnateljica ne radi dobro svoj posao?Postavila bih pitanje:"Kako roditelj koji je zadovoljan, "tetama" i svim ostalim stize do Ravnateljice?Ili je Vegi ipak u pravu kada govori o politikantskim igricama!?
Malo sam pazljivije procitala tvoj post o" engleskoj grupi".Nisu mi jasni roditelji djece "njemacke grupe"koji dopustaju da im djeca borave u tim neljudskim uvjetima! Pitam se kakvi! su to roditelji kojima je valjda svejedno sto im djeca borave "u prostorima ne adekvatnim,gdje se djeca igraju po hodnicima"...i sve to placaju  200kn vise!A nema ni dvorista,sanitarni cvor nikakav i svasta nesto jos...Pretpostavljam da bi odgovor mogao biti...ne necu nista pretpostavljati,cekacu tvoj odgovor,Jedina. :D

Jedina:

--- Citat: Rosalie - Lipanj 16, 2011, 11:42:55 poslijepodne ---Ne mogu se oteti dojmu da Jedina ipak ima nesto protiv Ravnateljice,jer zadovoljna je sa "tetama",kuharicama i svima redom ali Ravnateljica ne radi dobro svoj posao?Postavila bih pitanje:"Kako roditelj koji je zadovoljan, "tetama" i svim ostalim stize do Ravnateljice?Ili je Vegi ipak u pravu kada govori o politikantskim igricama!?
Malo sam pazljivije procitala tvoj post o" engleskoj grupi".Nisu mi jasni roditelji djece "njemacke grupe"koji dopustaju da im djeca borave u tim neljudskim uvjetima! Pitam se kakvi! su to roditelji kojima je valjda svejedno sto im djeca borave "u prostorima ne adekvatnim,gdje se djeca igraju po hodnicima"...i sve to placaju  200kn vise!A nema ni dvorista,sanitarni cvor nikakav i svasta nesto jos...Pretpostavljam da bi odgovor mogao biti...ne necu nista pretpostavljati,cekacu tvoj odgovor,Jedina. :D

--- Kraj citata ---
Stvarno se čovjek mora nasmijati kada sve ovo pročita. A da malo prošetate do DV Ciciban, SlavkaKolara 43b, zamolite tete da vas puste unutra i pogledate prostor? Možda ćete se uvjeriti u ono što sam gore napisala.
Ako je gospođa ravnateljica tako dobra, kako to da svaka dva-tri mjeseca dolaze razno-razne inspekcije u nadzor njezina rada? Malo proguglajte što su pisali mediji o tome. Zadnja inspekcija je među ostalim preporučila ravnateljici tečaj komunikacijskih vještina  i tečaj iz područja suradnje s roditeljima. Bit će ipak da nešto ne štima u tom vrtiću. A kad me već vučete za jezika, evo još jedne informacije: ravnateljica je razdvojila dvije tete koje su u paru radile 25 godina. Trebali ste vidjeti jutros suze i plač djece, teta i roditelja kada su čuli da njihove tete više neće biti zajedno. I to samo zato jer je jedna teta u Upravnom vijeću vrtića i jer je imala hrabrosti reći ravnateljici da to što radi nije u redu. I za kaznu će biti izdvojena iz grupe. Eto to je način rada cijenjene ravnateljice. Za politiku me boli briga i za goričke političare jer su svi isti. Ne kanim više odgovarati na neutemeljene optužbe. 

Rosalie:
Nikoga ne napadam,vec citam sto je napisano.I Vi opet, umjesto da  odgovorite na pitanje, pisete nesto sasvim drugo i naravno o opet o Ravnateljici.Ja sam samo pitala zasto roditelji godinama  upisuju svoju djecu u te "grozne "prostore i jos placaju visu cijenu?Koliko ja znam,ta Ravnateljica je je njima ravnateljica tek od 1.travnja ove godine.Nisam iznosila svoje misljenje o Ravnateljici ,vec me  zasmetala  iskljucivost u Vasem pisanju.Vi ste ocito zainteresirani za dogadjanja  vezana za Ciciban,sve to pazljivo pratite i ocito puno znate o tome sto se dogadja tamo.  .Nemam razloga da Vam ne vjerujem,ali sam od onih koji vole cuti  i drugu stranu.Doista izbjegavam koristiti forum za napade,vise volim pisati afirmativno.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju