Svakidašnje teme > Odgoj i obrazovanje

Upisi u vrtiće

<< < (3/6) > >>

Jedina:

--- Citat: Rosalie - Lipanj 14, 2011, 10:51:43 prijepodne ---Bilo bi dobro kada bi nas Jedina koja je očito dobro informirana o radu Ravnateljice informirala i o Izvješću iz Ministarstva!?

--- Kraj citata ---

Agencija je roditeljima poslala dosta kratak odgovor u kojem stoji da su pronađene određene nepravilnosti te da su pokrenute mjere iz njihove nadležnosti. Što to točno znači, roditelji ne znaju. Kada saznaju oni, ja javim vama ;)

Jedina:
Inače, u vrtiću Ciciban (objekt u Kolarevoj 39) tjednima nije bilo wc papira. Ne znam kako je u drugim vrtićima, ali ovo je zaista nedopustivo. Prošli tjedan tete su počele moliti roditelje da ipak donesu wc papir jer su iscrpile zalihe paprinatih i vlažnih maramica, tako da su bile prisiljene tražiti od roditelja da uskoče s papirom. Bilo je grozno gledati koliko se tete osjećaju poniženo jer moraju tražiti roditelje da nose i wc papir. To inače nije bila praksa prijašnjih godina, ali očito loše vođenje vrtića dolazi na naplatu.

Vegi:

--- Citat: Jedina - Lipanj 15, 2011, 02:34:09 poslijepodne ---Inače, u vrtiću Ciciban (objekt u Kolarevoj 39) tjednima nije bilo wc papira. Ne znam kako je u drugim vrtićima, ali ovo je zaista nedopustivo. Prošli tjedan tete su počele moliti roditelje da ipak donesu wc papir jer su iscrpile zalihe paprinatih i vlažnih maramica, tako da su bile prisiljene tražiti od roditelja da uskoče s papirom. Bilo je grozno gledati koliko se tete osjećaju poniženo jer moraju tražiti roditelje da nose i wc papir. To inače nije bila praksa prijašnjih godina, ali očito loše vođenje vrtića dolazi na naplatu.

--- Kraj citata ---

Donošenje WC papira i salveta od strane roditelja, zapravo je dugogodišnja praksa u Velikogoričkim dječjim vrtićima, u moje vrijeme pravdana velikom potrošnjom i potrebama, a nedostatkom financija pa količine papira osigurane od vrtića nisu bile dostatne.  Bar je tak bilo dugi niz godina kad su moji klinci išli u vrtić, a i roditelji onda nisu bili tolko cendravi kak ste vi danas, bilo nam je draže da tete imaju čime djecu obrisati pa makar i z našim salvetama  nego da deca hodaju zamusana i kakva već ne.

Rosalie:
Tocno,Jedina,ali i ne pravilnosti u radu odgojiteljica,vezano za vodjenje pedagoske dokumentacije,organizaciju roditeljskih sastanaka...
Sto se tice wc-papira nikada nisam cula da se trazi wc-papir!?Maramice i rucnici da,ali ovo o wc-papiru prvi glas!!!

Vegi:
Je ,imaš prav Rose, provjeril sam s ukučanima, nosili smo ručnike i salvete , ni bila reč o wc papiru, no meni ti je to bil kak partijski zadatak, kaj mi je žena spakerala ja sam to odnesel  ;D, ki bi se vrag svega toga danas točno sjetio , al znam da se odnavek nosilo.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju