Autor Tema: Oglasi  (Posjeta: 2166 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Oglasi
« : Veljača 22, 2010, 10:08:24 poslijepodne »
Možda ste primijetili (a možda i niste što znači da imate ili ad blocker ili slijepilo na oglase) da se u stupcu s desne strane prikazuju Google oglasi. Oni su tu iz razloga da pokriju tehničke troškove održavanja foruma. Iako je recesija ti troškovi nisu takvi da bi doveli u pitanje opstanak foruma, ali zbog želje nekolicine forumaša, koji ne žele da ja sam snosim sve troškove, odlučio sam da pokušam na ovaj način namiriti troškove.

Po Googleovoj formuli, koja uzima u obzir broj posjetitelja foruma, posjećenost bi trebala garantirati pokrivanje troškova. Ukoliko bi zarada bila veća od troškova višak bi se preusmjerio u dubrotvorne svrhe.

Kako i sam ne volim oglase budem se potrudio da budu što manje nametljivi i neće iskakati iz svakog čoška.
 

plemenitashica

  • Gost
Odg: Oglasi
« Odgovori #1 : Veljača 24, 2010, 02:29:10 poslijepodne »
......Oni su tu iz razloga da pokriju tehničke troškove održavanja foruma. Iako je recesija ti troškovi nisu takvi da bi doveli u pitanje opstanak foruma, ali zbog želje nekolicine forumaša, koji ne žele da ja sam snosim sve troškove, odlučio sam da pokušam na ovaj način namiriti troškove.

Hvala.
Na ovom forumu svjesno i s veseljem ostavljam dio sebe, daleko više nego vi, i ne želim da samo vi snosite troškove održavanja.
Ukoliko neće biti dovoljno na bazi posjećenosti, molim da prijavite.  :)