Autor Tema: 6,7,8,9...  (Posjeta: 19851 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #45 : Siječanj 06, 2010, 12:18:48 poslijepodne »
Da, vis, u pravu si :) kak god pogledas, neko nekaj krsi...

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #46 : Siječanj 06, 2010, 04:09:15 poslijepodne »
Tak je... obzirom je ovo temeljno privatan forum, deplasirano je uopće govoriti o nekakvom kršenju nečijih prava...

Još će ispasti da oni koji jesu na forumu i doprinose njegovu životu nisu u pravu, ili su u pravu daleko manje od onih koji ni prstom (da ne velim nešto grublje) ne pomaknu za život foruma, sve čekaju gotovanski na tacni, a i onda ne rade ništa osim mrmljaju i kritiziraju...

Prije pozivanja na bilo čija prava, trebalo bi pozvati na ispunjenje nekakvih obveza, koje su kakve jesu - možda moralne, možda karakterne, možda samo zahtijevaju nekakav obzir ili fair-play, no sigurno ne zahtijevaju ništa...

Ili je hrvatski nacionalni sport - branjenje nečijih nepisanih prava, pogotovo onih koji istodobno ne daju za tog "branitelja prava" ni koliko je crno pod noktom - prisutan i ovdje u velikoj mjeri??

Dajte, ljudi, prekinite više filozofirati o nekakvim "pravima"... postoje pravila, postoje moralne norme i nekakve članske obveze, i krenite od toga, a ne stalno braniti nekoga NN nauštrb kvalitete foruma...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #47 : Siječanj 06, 2010, 05:54:18 poslijepodne »
Evo, baš malo brojah... pa kaže:

129 registriranih članova

a od toga

29 ih još nije napisalo ni slova;

daljnjih 15 ima "jedan, ali (bez)vrijedan" post;

onda nam njih 12 maže oči sa dva posta

pa ih slijedi šestero sa 3, te dvoje sa po 4 posta, a žestica počinje sa njih četvero koji su "natukli" - neš ti cifre - čak 5 postova.

Ozbiljnost u pristupu obećava njih troje sa 6, dvoje sa 8 i troje sa 9 postova, čime je zaključeno da njih 76 - iliti 59% - ima najozbiljnije namjere...

 
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #48 : Siječanj 06, 2010, 06:14:27 poslijepodne »
.............

Ozbiljnost u pristupu obećava njih troje sa 6, dvoje sa 8 i troje sa 9 postova, čime je zaključeno da njih 76 - iliti 59% - ima najozbiljnije namjere...
[/b]

Ma kaj vam je. Ovdje pišu ljudi da bi nabijali statistiku u broju poslanih postova, kvalitete nema.  ???

shaka zulu

  • Gost
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #49 : Siječanj 06, 2010, 09:24:11 poslijepodne »
Evo, baš malo brojah... pa kaže:

129 registriranih članova

a od toga

29 ih još nije napisalo ni slova;

daljnjih 15 ima "jedan, ali (bez)vrijedan" post;

onda nam njih 12 maže oči sa dva posta

pa ih slijedi šestero sa 3, te dvoje sa po 4 posta, a žestica počinje sa njih četvero koji su "natukli" - neš ti cifre - čak 5 postova.

Ozbiljnost u pristupu obećava njih troje sa 6, dvoje sa 8 i troje sa 9 postova, čime je zaključeno da njih 76 - iliti 59% - ima najozbiljnije namjere...

 

Sleđ?
Kakve nekcije dobivaš?Skros si mi se premenil...
 ;D  ;D  ;D

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #50 : Siječanj 06, 2010, 09:30:37 poslijepodne »
Sumnjam... more se premeniti Sunce, otopiti Grenland i još par detalja, ali da se ja premenim... ma daaajjjj...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

plemenitashica

  • Gost
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #51 : Siječanj 06, 2010, 10:10:49 poslijepodne »

Kakve nekcije dobivaš?Skros si mi se premenil...


Hihihihi - kunta b r a v o.  :)  :)  :-* :)  :)

Offline Rožica-ljutibijes

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 235
  • Karma: +2/-0
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #52 : Siječanj 06, 2010, 11:26:52 poslijepodne »

Kakve nekcije dobivaš?Skros si mi se premenil...


Hihihihi - kunta b r a v o.  :)  :)  :-* :)  :)

E, pa i ja sam primjetila da se sa Sledgom  nešto zbiva :), naravno s mog gledišta, vrlo pozitivno, bila sam ugodno iznenađena i drago bi mi bilo da i dalje njegov način komunikacije na forumu ostane baš kao ovih zadnjih dana. Bravo za Sledga, toplijeg, ljudskijeg, rado čitljivog :-*.

Uh, Bože, jel bu "paljbe u obliku jezikove juhe" hihihihi :-X, ma ne bude, znam.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #53 : Siječanj 06, 2010, 11:42:52 poslijepodne »
Moj jezik je nekad gadan, a nekad je upravo... užitak! Mislim, kak se zeme, situacija i tak to... :-*
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline BobRock

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1750
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #54 : Siječanj 07, 2010, 12:57:20 prijepodne »
Ma kaj vam je. Ovdje pišu ljudi da bi nabijali statistiku u broju poslanih postova, kvalitete nema.  ???

Ko mi to veli?   :D   ;)

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #55 : Siječanj 07, 2010, 08:46:55 prijepodne »
Moj jezik je nekad gadan, a nekad je upravo... užitak! Mislim, kak se zeme, situacija i tak to... :-*

Ma ne mogu vjerovati !!!!
Ranije se plemenita znala obrušavati......sada malo rijeđe.                      Evo vidim da društvo sada Sledga pomalo izaziva ne topovsku paljbu.
                                       


Očito je da pomalo nedostaje ideja i tema.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #56 : Siječanj 07, 2010, 10:18:25 prijepodne »
Evo vidim da društvo sada Sledga pomalo izaziva ne topovsku paljbu.

Očito je da pomalo nedostaje ideja i tema.

Sorry, ali ono boldano nikak ne kužim, koliko god se trudio...

A za ideje i teme se ne bih složio - pa u najzadnjije vrijeme ih je otvoreno rekordan broj i iste su donijele rekordan broj postova...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #57 : Siječanj 07, 2010, 12:10:54 poslijepodne »
Citat: mlačanin na Danas u 08:46:55
Evo vidim da društvo sada Sledga pomalo izaziva ne topovsku paljbu.

Očito je da pomalo nedostaje ideja i tema.

Sorry, ali ono boldano nikak ne kužim, koliko god se trudio...


Oprosti krivo oznaćeno, a sve je rećeno u šali.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

plemenitashica

  • Gost
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #58 : Siječanj 07, 2010, 12:13:43 poslijepodne »
Ranije se plemenita znala obrušavati......sada malo rijeđe.         

Mislite li da me popustilo? Nije, pišem u tonu koji je upotrijebljen prema meni.
Izuzev one jedne prostote na koju nisam reagirala, jer s prostacima ionako ne znam razgovarati.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: 6,7,8,9...
« Odgovori #59 : Siječanj 07, 2010, 03:51:31 poslijepodne »
Izuzev one jedne prostote na koju nisam reagirala, jer s prostacima ionako ne znam razgovarati.

Koje? Jel' moja?

Ma pusti te priče, žene vole onak malo pozitivne grubijane, ne mora baš sve biti zamotano u celofan...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”