Autor Tema: POT i Urbari  (Posjeta: 143065 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #285 : Svibanj 18, 2011, 11:47:34 prijepodne »
Kad Vam ponestane argumenata vadite ovu snimku, dosadni ste već s njom, dajte nešto novo smislite.
Lučić je "ludovao" ovdje ciljano i zna on a i veliki dio građana zašto, iako je to i Vama jasno.
Održao je moralnu bukvicu onima koji to i zaslužuju. ;D

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #286 : Svibanj 18, 2011, 12:44:22 poslijepodne »
Citat:
Održao je moralnu bukvicu onima koji to i zaslužuju.

Nisam znao da vi u HNS-u ovakve istupe tretirate kao normalne i još k tome MORALNE...

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #287 : Svibanj 18, 2011, 01:08:33 poslijepodne »
Citat:
Održao je moralnu bukvicu onima koji to i zaslužuju.

Nisam znao da vi u HNS-u ovakve istupe tretirate kao normalne i još k tome MORALNE...

Tko o čemu ti o HNS-u.
Moj osobni i privatni stav nema i nemože imati nikakve veze sa HNS-om i njegovim stavom, niti bilo čijim.
Iznio sam moje osobno mišljenje i kaj ti tu nije jasno?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #288 : Svibanj 18, 2011, 01:59:23 poslijepodne »
Citat:
Iznio sam moje osobno mišljenje i kaj ti tu nije jasno?

Sve je meni jasno, jasno mi je i to da ti zadatak nije lak...ti si specijalac iz kukavičjeg gnijezda...he..tko bi normalan ovakav ispad nazvao normalnom moralnom lekcijom...ovakav tvoj stav govori o tebi, tj. to je dokaz da nemaš svoje vlastito mišljenje, da imaš osudio bi to...u normalnim državama dotičnog frika već bi davno otpeljali ljudi u bijelim kutama na sigurno.... 

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #289 : Svibanj 18, 2011, 04:32:34 poslijepodne »

...u normalnim državama dotičnog frika već bi davno otpeljali ljudi u bijelim kutama na sigurno....  

U normalnim državama nebi bilo potrebe i ovakve reakcije vijećnika se ne bi dogodile, da to si u pravu.
Jer u normalnim držvama se ne bi moglo dogoditi da se na taj i takav način osvaja gradsko vijeće kao kod nas.
U čemu je ova država još normalna, navedi mi bar dva normalna primjera?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #290 : Svibanj 23, 2011, 08:48:45 prijepodne »
Citat:
Jer u normalnim držvama se ne bi moglo dogoditi da se na taj i takav način osvaja gradsko vijeće kao kod nas.

Tko je kaj osvojio?...daj mi pojasni malo, he, prosvijetli!...čiji su jurišnici dojurili na vijeće=?...tko je tamo vrijeđao?..budimo realni i na trenutak nepristrani... stoga tko je bio nasilan?...HDZ-ovci i njihovi partneri mirno i u demokratskoj maniri proveli su preuzimanje vlasti, a to kaj vi niste dorasli u mozgovnoj borbi kompenzirate  pa pribjegavate nasilju, verbalnom vrijeđanju, agresivnom pristupu u kojem je prednjačio Zdravko Lučić...

Citat:
U čemu je ova država još normalna, navedi mi bar dva normalna primjera?

I u ovoj rečenici primjesa neobjektivnosti i nedorečenosti, da si ti i tvoja družina na čelu te države onda bi ona bila ok?...zamisli sad na čelu države Radimir Čačić, osoba koja u Mađarskoj liši života dvoje ljudi i nikom niš..on se i dalje šeće po Hrvatskoj i dijeli moralne lekcije...zašto ističem upravo moralne...ne bi li se taj i takav čovjek trebao sakriti u mišju rupu a ne okolo se šepuriti i drugima spočitavati o moralu?... Moral  kaj je to moral?...(ćudoređe, ćudorednost) u najširem je smislu oblik društvene svijesti, skup nepisanih pravila, običaja, navika i normi koji su prihvaćeni u životu neke zajednice....da li Ratimir temeljem moralne definicijezagađuje političku scenu ?

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #291 : Svibanj 26, 2011, 10:40:26 poslijepodne »
wwwg tablice

amarkulin

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #292 : Svibanj 27, 2011, 07:47:37 prijepodne »
U čemu je ova država još normalna, navedi mi bar dva normalna primjera?
U puno stvari, a evo ti dvije koliko si tražio:
- sve javne službe rade, i redovito dobivaju plaću
- nema nasilja na ulicama i osjećaja nesigurnosti

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #293 : Svibanj 27, 2011, 10:16:13 prijepodne »
U čemu je ova država još normalna, navedi mi bar dva normalna primjera?

- nema nasilja na ulicama i osjećaja nesigurnosti

E baš si izdvojio jedan od dva primjera koji potvrđuju? Jesi siguran u ovaj?

amarkulin

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #294 : Svibanj 27, 2011, 12:51:56 poslijepodne »
Gle, ekscesa je uvijek bilo i bit će ih, ali u globalu je življenje u Hrvatskoj sigurno. Potvrda tome su dolasci milijuna turista, to što nemamo zaštitare u javnim institucijama (škole, bolnice, dječji vrtići...) itd. Barem za sada ih nemamo - što znači da se osjećamo sigurnima. Evo, ja bez straha šaljem svog pučkoškolca samog u školu, pješke...

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #295 : Srpanj 08, 2011, 12:30:33 prijepodne »
„K povratu imovine zemljišnih zajdenica Hrvatske“
Četvrtak, 07 Srpanj 2011 21:07
...
Ovime Vas obavještavamo o svrsi, neposrednom cilju i osnovnom sadržaju knjige. Ona je izraz vjere da je u granicama naših ljudskih moći nastojanje k boljitku zajdednice izvorni osobni i opće duhovni imperativ.

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=331:-k-povratu-imovine-zemljinih-zajdenica-hrvatske&catid=1:latest-news

Kaj to košta i de se more nabaviti?
wwwg tablice

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #296 : Srpanj 08, 2011, 07:41:22 prijepodne »
Na ulici, direktno od autora, cijena po dogovoru.

Offline krok

  • Skoro pa pravi član
  • ***
  • Postova: 237
  • Karma: +0/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #297 : Srpanj 10, 2011, 10:19:26 poslijepodne »
Na ulici, direktno od autora, cijena po dogovoru.
javio mi danas "sopstveni komsija" da Pero Josipovic inace potpredsjednik gorickog HNS-a prodaje knjigu po Starom Cicu, od kuce do kuce. Tako da se moze i na taj nacin kupiti. Nadam se da ce tu metodu jehovinih svjedoka primjeniti i u drugim mjestima.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #298 : Srpanj 11, 2011, 12:01:41 prijepodne »
Knjiga je izašla, koliko sam čuo uskoro ide u distribuciju a očekuje se i hrvatska promocija knjige.
Na ponos Turopolju i turopoljcima.





Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #299 : Srpanj 12, 2011, 07:16:24 poslijepodne »
Na ulici, direktno od autora, cijena po dogovoru.
javio mi danas "sopstveni komsija" da Pero Josipovic inace potpredsjednik gorickog HNS-a prodaje knjigu po Starom Cicu, od kuce do kuce. Tako da se moze i na taj nacin kupiti. Nadam se da ce tu metodu jehovinih svjedoka primjeniti i u drugim mjestima.

Pozitivno je što se ljudima pruža prilika da i na taj način malo poprave kućni budžet. Znate li koliko se dobija po prodanom primjerku?