Autor Tema: POT i Urbari  (Posjeta: 143139 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #255 : Svibanj 15, 2011, 12:25:16 poslijepodne »
Citat:
Newbie ovdje smo trenutno diskutirali o 2009, predizbornom vremenu i Rovišanu, sukobu sa SDP-om, pokušajem instaliranja sebe na listi HNS-a za gradsko vijeće.

Pa čovjek ti je ljepo objasnio da sukob Rovišana i SDP-a datira od 2007 godine kada se uključio u borbu za povrat zz, isti je zapravo razotkrio da svi ovi protagonisti uključujući Zdravka Lučića, VFK i neizostavnog glavnog režisera GBR-a protiv povrata..sva ova komedija i je priozašla iz navedenog....njima su zz kao nepresušna tema služile za političku promociju kod svakih izbora...dolaskom Rakarca na čelo ZZ Turopolja neke su se stvari promijenile, naime napravljen je velik pomak u smislu pronalaženja povijesne dokumentacije iz Državnih arhiva koje dokazuju konkretno vlasništvo ovlaštenika iz Turopoljskog kraja nad oduzetom imovinom...tu je caka...Lučiću i GBR-u to smeta jer kako dozvoliti nekakvom Rakarcu kojeg su instalirali da vodi glavnu riječ i da im pomuti scenarij?...Točnije Rakarec je po mojim spoznajama pozivao i uključivao sve ovlaštenike ne gledajući pri tom stranačku pripadnost dok Lučić i GBR to gledaju isključivo stranački i tu je cijela poanta...dokaz je i najnoviji odlazak Lučića preko Picule (opa. u predizborno vrijeme u prvom krugu srolje) na auidenciju kod Milanovića gdje se samoprozvao predsjednikom zz hrvatske...o čemu mi pričamo?...ne znam kako vi al ja ne vjerujem ovdje spomenutim niti u ruci kaj im vidim... 

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #256 : Svibanj 15, 2011, 01:11:52 poslijepodne »
Citat:
Newbie ovdje smo trenutno diskutirali o 2009, predizbornom vremenu i Rovišanu, sukobu sa SDP-om, pokušajem instaliranja sebe na listi HNS-a za gradsko vijeće.

Pa čovjek ti je ljepo objasnio da sukob Rovišana i SDP-a datira od 2007 godine kada se uključio u borbu za povrat zz, isti je zapravo razotkrio da svi ovi protagonisti uključujući Zdravka Lučića, VFK i neizostavnog glavnog režisera GBR-a protiv povrata..sva ova komedija i je priozašla iz navedenog....njima su zz kao nepresušna tema služile za političku promociju kod svakih izbora...dolaskom Rakarca na čelo ZZ Turopolja neke su se stvari promijenile, naime napravljen je velik pomak u smislu pronalaženja povijesne dokumentacije iz Državnih arhiva koje dokazuju konkretno vlasništvo ovlaštenika iz Turopoljskog kraja nad oduzetom imovinom...tu je caka...Lučiću i GBR-u to smeta jer kako dozvoliti nekakvom Rakarcu kojeg su instalirali da vodi glavnu riječ i da im pomuti scenarij?...Točnije Rakarec je po mojim spoznajama pozivao i uključivao sve ovlaštenike ne gledajući pri tom stranačku pripadnost dok Lučić i GBR to gledaju isključivo stranački i tu je cijela poanta...dokaz je i najnoviji odlazak Lučića preko Picule (opa. u predizborno vrijeme u prvom krugu srolje) na auidenciju kod Milanovića gdje se samoprozvao predsjednikom zz hrvatske...o čemu mi pričamo?...ne znam kako vi al ja ne vjerujem ovdje spomenutim niti u ruci kaj im vidim... 


Kada je rijeć o mg.Lučiću i GBR, dovoljno si ti napisao o njima na ovom forumu da ti čovjek nemože ništa naravno vjerovati, svaka tema, nijedan tvoj post nemože proći da ne pišeš i ne blatiš taj dvojac, imaš ti svoje razloge za to, istina teško boli ;D
Kada već spominješ arhivsku povijesnu građu i državni arhiv, uskoro će izaći i knjiga od mg.Lučića koliko imam informaciju koja će dokazati i potvrditi tko je boravio toliko vremena u državnom arhivu i prikupljao građu zemljišnih zajednica kao i ranije uostalom.

Za tebe nisam siguran da li i znadeš gdje se državni arhiv nalazi uopće.  :P
Uostalom zašto bi ti to i trebao znati, pa nisi ti g.Rovišan, on bi to trebao znati, jel tak?

hornet34

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #257 : Svibanj 15, 2011, 05:20:06 poslijepodne »
 
Citat:
uskoro će izaći i knjiga od mg.Lučića

moralna vertikala je tebi Lučić?...

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #258 : Svibanj 15, 2011, 05:59:07 poslijepodne »
Ako Muha tako iznosiš izvrnute činjenice i govoriš o 2007, ajmo malo i o njoj, objasni svima nama onda kako je nastala udruga turopoljskih urbaraca i kak su na turopoljskoj šetnici Tonino Picula i VFK poptisali javno zahtjev za povrat imovine ZZ?
Opširnije u prilogu na linku ZZ.
http://www.zemljisne-zajednice.hr/dokumenti/9.pdf

Što se tiče Lučića, da čitao sam njegov intervju i javno je kazao za Piculu da je neodlučan(teza i procjena mi se pokazala čak i istinitom) a za Rovišana i njemu slične da su karatkterno srolje(i te procjene su se pkazale isto tako točnim, ipak je Lučić po meni dobar strateg i dobar analitičar).

Meni se sve čini da netko želi svoj neuspjeh u SDP-u liječiti preko HNS-a, Lučića, GBR koji su odbili biti osvetničko oružje za rat sa SDP-om.

A g.Rovišanu i g.Rakarcu poručujem neka iniciraju redovne godišnje skupštine Urbaraca, županijske skupštine ZZ i skupštinu ZZ Hrvatske, koje nisu održali svih ovih godina kako su u čelništvu ZZ.


Citat:
Newbie ovdje smo trenutno diskutirali o 2009, predizbornom vremenu i Rovišanu, sukobu sa SDP-om, pokušajem instaliranja sebe na listi HNS-a za gradsko vijeće.

Pa čovjek ti je ljepo objasnio da sukob Rovišana i SDP-a datira od 2007 godine kada se uključio u borbu za povrat zz, isti je zapravo razotkrio da svi ovi protagonisti uključujući Zdravka Lučića, VFK i neizostavnog glavnog režisera GBR-a protiv povrata..

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #259 : Svibanj 15, 2011, 06:03:39 poslijepodne »
Citat:
uskoro će izaći i knjiga od mg.Lučića

moralna vertikala je tebi Lučić?...

Ako već spominješ moral
Lučić bi mogao biti moralna vertikala najvećem dijelu velikogoričkih političara, kad govorimo o politici i radu za javno dobro.
Lučić je u politici 20 godina i nikada nije imao apsolutne niti minimalne koristi od politike, svu svoju energiju je usmjeravao za javno dobro, nije se uhljebio, stvorio kapital, zaposlio u Fini, vozio bijesne aute posuđene od "prijatelja" itd.

Možda bi nas sve mogao podučiti o moralu, što je to?

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #260 : Svibanj 15, 2011, 07:47:27 poslijepodne »
[quoteAko već spominješ moral
Lučić bi mogao biti moralna vertikala najvećem dijelu velikogoričkih političara][/quote]

He....

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #261 : Svibanj 15, 2011, 09:12:49 poslijepodne »

.. dok je koalicija HDZ-a HSP-a, HSS-a I HSU-a prepoznala snagu ZZ i potpisala sporazum sa njima u vezi podrske. Da jos napomenem, sporazum je potpisan poslje prvoga kruga, sto znaci da u prvom krugu nije se apeliralo na nikoga u ZZ kome dati glas. Nakon potpisivanja sporazuma, u ZZ se promovirala opcija Barisic za gradonacelnika, i po svemu sudeci, po nekim procjenama to je dalo presudnih 3 do 4 % glasova na stranu Barisica i postao je gradonacelnik.

Da, da prepoznala je kako bi ušićarila nešto glasova jer je vidjela da će rezultat biti tijesan i da će odlučivati nekoliko desetaka glasova i to nakon prvog kruga jer u prvom krugu ih zajedničari nisu uopće zanimali, koliko su bili uvjereni da će pobijediti, no kada su vidjeli da to i nije baš tako, dobro su došli i zajedničari da se osvoji pobjeda. ;D
Uskoro ćemo imati priliku u Saboru vidjeti koju to podršku ZZ daje koalicija HDZ-HSS-HSP-i sada DC. 8)

amarkulin

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #262 : Svibanj 16, 2011, 12:09:24 prijepodne »
Da, da prepoznala je kako bi ušićarila nešto glasova jer je vidjela da će rezultat biti tijesan i da će odlučivati nekoliko desetaka glasova

Pa to je politika - natječeš se sa svojim programima da bi osvojil većinu, kaj ne?
Dotad pobjednička koalicija SDP-HNS je u Mlaki izgubila izbore za samo SEDAM glasova, zato kaj su se posvadili. Da se nije zabranilo koaliranje, pobjeda bi bila sigurna. Kaj im je za poraz kriv HDZ?

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #263 : Svibanj 16, 2011, 08:40:36 prijepodne »
Da, da prepoznala je kako bi ušićarila nešto glasova jer je vidjela da će rezultat biti tijesan i da će odlučivati nekoliko desetaka glasova

Pa to je politika - natječeš se sa svojim programima da bi osvojil većinu, kaj ne?
Dotad pobjednička koalicija SDP-HNS je u Mlaki izgubila izbore za samo SEDAM glasova, zato kaj su se posvadili. Da se nije zabranilo koaliranje, pobjeda bi bila sigurna. Kaj im je za poraz kriv HDZ?

amarkulin ovdje je tema POT i Urbari, o kakvom programu je riječ osim o potpisanom sporazumu.
Sve ostalo je za neku drugu temu.
Da istina nije HDZ kriv, nego "karakterne srolje" iz vlastitih redova, imamo dokazanih primjera koliko hoćete.

amarkulin

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #264 : Svibanj 16, 2011, 08:42:36 prijepodne »
Pa to i je tema, jer je u Mlaki bio dogovor HNS-a da će zajedno s plemenitašima napraviti listu za Mjesni odbor. No, to je bil račun bez krčmara...

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #265 : Svibanj 16, 2011, 02:03:57 poslijepodne »
Kakvo je ovo pristrano izvještavanje????

Plemenitaši s Milanovićem

http://www.rvg.hr/index.php?id=4086


Gdje su tu "Urbarci"?...GLAVE V KUP!!!...he...tko koristi taj slogan?... Onaj tko je pisao taj tekst i sam si prisvojio pravo da predstavlja zz planiranom strategijom prisvajanja nepripadajućeg, tj. samoproglašenjem predsjednikom ZZZ Hrvatske. Dragi forumaši je li to normalno?...

amarkulin

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #266 : Svibanj 16, 2011, 03:11:50 poslijepodne »
Jeste primijetili da je RVG jedan od rijetkih portala koji ne omogućuje komentiranje tekstova?

Je li i vama čudno da nema domaćina tko bi uime radija uputio dobrodošlicu?
http://www.rvg.hr/index.php?id=39

Pa jel moguće da se toliko boje stati iza svojih riječi, i poslušati glas svojih slušatelja/čitatelja?

Stvarno šteta...

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #267 : Svibanj 16, 2011, 04:12:48 poslijepodne »
O čemu kolega forumaš Muha brije to samo on valjda zna, opet proziva predsjednika ZZZ Hrvatske, koji sa ovim tekstom nema baš nikakve veze, zašto je RVG prenio tako vijest trebao bi kolaga Muha pitati njih u RVG, VG Danas je prvi prenio vijest o tom događaju i to vrlo korektno, zašto RVG interpretira na svoj način je zaista problem RVG a ne bilo koga drugoga, iako su svi mediji koliko sam čuo dobili isto pripćenje od Franje pl.Kosa. 

http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/2683/zemljisne-zajednice-kod-zorana-milanovica.aspx


Tko o čemu Muha o Lučiću. ;D
Nego ništa nam ne pišeš o neodržavanju skupština Urbarskih zajednica? Kad se već toliko brineš za Urbarce, ne misliš li da bi to prije svega bilo najvažnije?


Kakvo je ovo pristrano izvještavanje????

Plemenitaši s Milanovićem

http://www.rvg.hr/index.php?id=4086


Gdje su tu "Urbarci"?...GLAVE V KUP!!!...he...tko koristi taj slogan?... Onaj tko je pisao taj tekst i sam si prisvojio pravo da predstavlja zz planiranom strategijom prisvajanja nepripadajućeg, tj. samoproglašenjem predsjednikom ZZZ Hrvatske. Dragi forumaši je li to normalno?...


Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #268 : Svibanj 16, 2011, 07:27:01 poslijepodne »
Citat:
Nego ništa nam ne pišeš o neodržavanju skupština Urbarskih zajednica?

A zakaj ti ne pišeš o  :P skupštini samozvane ZZZ Hrvatske gdje je tajnica još uvjek VFK ?????????????????'

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #269 : Svibanj 16, 2011, 10:46:21 poslijepodne »
Kakvo je ovo pristrano izvještavanje????
...
Dragi forumaši je li to normalno?...

Nerazmem kaj se peniš.
Kaj prvi zleva ni Rakarec?-negdo-Kos-Mali od Sanadera-Lučić-negdo-Picula.
Sem mislil da se ervege prebudil al niš od toga-spucali su svoj arsenal vesti i sad bu pak dva tjedne mir...

Jeste primijetili da je RVG jedan od rijetkih portala koji ne omogućuje komentiranje tekstova?
...

Anđo,am su si otišli.Mislim da je ostala Katulička,nju se moglo čuti na "totalka" vestima a jena osoba po par put na dan čitati vesti,iti po terenu i držati portal,kakti,baš i nebi mogla.
Ak nis f krivu.
wwwg tablice