Autor Tema: POT i Urbari  (Posjeta: 143088 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #195 : Ožujak 24, 2011, 11:01:57 prijepodne »

Pouzdano znam .......


Ti pouzdano znaš......... ;D
kao što pouzdano znaš da je u Kobiliću bio predizborni skup HNS-a?
Slike iz Kobilića do kojih sam došao, ja neznam tko su ti ljudi, možda neki od Vas znaju ili prepoznaju, te  da li su to ljudi HNS-a?














Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #196 : Ožujak 24, 2011, 12:11:28 poslijepodne »
Bezvezne svadje ovdje. Zar nije najvaznije da svi radite na povratu te otete imovine? Glave v kup bi se reklo. Nije vazno sto se nekima cini da su to samo predizborni skupovi HNS-a ako je cilj zajednicki, povrat imovine. Dali je neko iz HSS-a ili iz neke druge stranke, nije ni vazno, vazno je da se radi na zajednickoj stvari. HSS-ovac podrzava HNS-ovca u zajednickoj stvari, zar to nije ljepo? Tko bi trebalo uvjek biti kad je u pitanju zajednicki cilj, bar ja tako mislim.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #197 : Ožujak 24, 2011, 12:58:46 poslijepodne »
Citat:
Bezvezne svadje ovdje. Zar nije najvaznije da svi radite na povratu te otete imovine?

Da, zašto svađe pitam se?...odgovor na to dao je Josipović a dokaz je njegovo pristrano svrstavanje...čemu ako nije zlonamjerno obavijest da će na tribinu doći i VŠO?...zašto nije spomenuo da treba doći VFK, Horina i Hubak..hm....prema informacijama koje imam VŠO nije dobila nikakav poziv za tako nešto, dakle netko laže, a s obzirom da je Josipović namjerno spomenuo VŠO na fejsu kako će doći na tribinu a drugi dan brže bolje da nije došla sklon sam vjerovati da je sve to smišljeno kako bi se istu diskreditiralo s obzirom da je član povjerenstva koje GBR-u bode oči..pročitao sam raspravu Josipovića i Črnjaka na fejsu...upravo mi je to dodatni argument da sam u pravu...stoga uzimajući sve ove činjenice u obzir nije teško razlučiti da ovi protagonisti koriste zz za dobivanje političkih poena...to je moje mišljenje, naravno dozvoljavam i drukčije ali sa argumentima...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #198 : Ožujak 24, 2011, 01:10:09 poslijepodne »
Zmaci Muha, tvoje je misljenje da u ovom slucaju "glave v kup" znaci glave v kup ako su se svi prislonili na glavu Beusa i Lučića? Dok kontra pristavljanje glave nije opcija kojoj bi se oni prikljucili? Recimo na taj nacin da podrze rad gradskog povjerenstva za povrat imovine? Ja mislim muha da si ti u krivome. Ako sam dobro sve pratio, oni podrzavaju rad gradskog povjerenstva, pa i dokaz je to da su vidjeli da je povjerenstvo izvadilo povjesne spise iz arhive, pa sada i oni vade, jer su shvatili da je to pravi put prema povratu imovine, samo im malo nezgodno priznati. No po mojemu sve ukazuje na to. Pa zato te molim Muha, nemoj biti takav i spocitavati im sve i svasta i sto je i sto nije. A ko je koga pozvao, vjerojatno oni koji su pozvani to znaju, a Brigljevic je valjda slucajno zaboravio spomenuti da je i VSO pozvana, a vidim gore da je i gos Pero Josipovic zaboravio spomenuti da su i oni ostali pozvani, VFK, Hubak i Horina... eto vidis, zaboravljivos je moguca.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #199 : Ožujak 24, 2011, 01:59:50 poslijepodne »
Citat:
u ovom slucaju "glave v kup" znaci glave v kup ako su se svi prislonili na glavu Beusa i Lučića?

Svi oni koji ne misle i ne rade kak Lučić veli je đubre, sroljo, pizdek idr...nemrem se sjetiti svih tih epiteta koje spužva bob upotrebljava...sad kad on zvadi pravu dokumentaciiju opa. ona koju je povjerenstvo izvadilo smrdi ..he..bude vrnul zemlju...mož mislit...pa frik već 20 godina od izbora do izbora vraća zemlju...jedino kaj se mijenjaju protagonisti, odnosno od izbora do izbora koristi zz da pomaže odabranim političkim opcijama a u ovom slučaju sada HNS-u....koji je pomak napravio u 20 godina...?..pa nemojte biti smiješni ljudi...

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #200 : Ožujak 24, 2011, 03:38:21 poslijepodne »
Vas dvojica frikova imate zadatak da pljujete po mr.Lučiću, GBR i HNS kako se meni čini.
Da frikova, jer ako Vi to možete reći za gospodina mr. Lučića, zašto ja ne bi mogao isto tako za Vas? Jel Vas to smeta?

Niste mi odgovorili na pitanje koji su to HNS-ovci na Tribini ( pogledajte dobro slike, uzmite naočale za svaki slučaj)

Sljedeće pitanje mene neupućenog Vama koji ste kako vidim dobro upućeni, koje to dokumente je vadilo povjernstvo a koje vadi
mr. Lučić i koji su važniji za zakon u smislu da bi pomogli da zakon prođe?

Sljedeće pitanje, da li je povjerenstvo ikada pozvalo mr. Lučića i GBR, da zajedno prođu tu temu i međusobno se potpomognu?
Ili je pozvalo a mr. Lučić i GBR su to odbili?

To su tri ključna pitanja za cijelu ovu diskusiju i kada na njih date točne i istinite odgovore, sve će biti jasno, bar meni.

Newbie ja se ne svađam ni sa kim, niti imam potrebe za to, samo činjenice, činjenice su odgovor na ova tri pitanja, koje očekujem od Vas dvojice, frikova, čije su glave v kupu, toliko da jedna iz druge viri.



Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #201 : Ožujak 24, 2011, 03:57:21 poslijepodne »
Hm, neznam zasto tako pogrdan naziv frikovi, ako je pogrdan uopce? Di su oni dusebriznici koji se brinu o jeziku, izgovorima, tuđicama itd ? Nek analiziraju. Nego gos. Jaguar, dali se Vi ikako bavite povratom imovine ZZ pa da bi mogli procjeniti sto se tu tocno dogadja? Dali ste u nekoj udruzi za povrat imovine, ukljuceni ste direktno u to ili samo skicate malo sa strane? Cak kako ste rekli niste ni clan HNS-a pa da bi Vas napad na njih mogao bas toliko pogoditi, ili jeste mozda? Ma nevazno... No sada, kad sam ja frik, iz kojeg ste to mojeg dijela pisanja mogli zakljuciti da jesam? Zar zato sto sam rekao glave v kup? Zar to nije uzrecica bas Zdravka Lučića a sada i Beusa? Nacin da se natjeraju ljudi da misle kao oni, jer u protivnom ako tako ne misle protiv su povrata imovine. Zar cete i Vi sada biti na takvoj dispoziciji da sve koji ne misle kao njih dvoje (ili ko Vi) proglasite protivnicima povrata? Zar se nemoze imati i neki drugi put prema tome? ipak, doba je pluralizma, pa mogu i misljenja biti drugacija, zar ne? To ne znaci da onaj ko drugacije misli je manje vrijedan i da jos sto je gore, steti jednoj stvari, mozda samo drugacije gleda na nju.
Moj gos Jaguar, jos da Vas pitam dali ste tražili dozvolu gos Josipovica i Črnjaka da njihovu prepisku sa facebooka prebacite ovdje? Ili ste to saminicijativno napravili odajuci ipak neke intimne stvari koje inace nisu dostupne svima. Jedan javni forum kao sto je ovaj to ipak nebi smio dopustati, jer pravila foruma znamo kakva su, te cu morati obavjestiti admina o tome pa nek on odluci sto ce. A to Vam nije prvi puta da na forumu odajete neke intimne stvari.

Jaguar

  • Gost
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #202 : Ožujak 24, 2011, 04:12:03 poslijepodne »
Newbie pitao sam tri pitanja, nisi mi odgovorio ni na jedno.
ja nemam potrebu nikoga braniti ali prmitivizam i vrijeđanje me kao čovjeka iritira, bez obzira tko je u pitanju, zato sam Vas tako nazvao da osjetite kako to izgleda pa da se prema drugim ljudima odnosite u najmanju ruku pristojno.
Naravno imate slobodu mišljenja i to nikada nisam osporio i ne osporavam, kako reče muha pozivam se na činjenice, činjenice za mene su odgovori koje mi ne daješ.

Gdje sam ja aktivan, u kojoj udruzi i kojem lovačkom društvu je moja osobna stvar i nemaš nikakvo pravo tražiti od mene takve bedastoće, kao što ni ja ne tražim od tebe.

Podsjećam da je faceboock javna društvena mreža.
I po dobrom običaju sam stavio link faceboock grupe s koje su preneseni javni komentari oba gospodina a ne osobno ljubakanje daleko od očiju javnosti, u kupu sijena, koji dio ti nije jasan?

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #203 : Ožujak 24, 2011, 07:46:58 poslijepodne »
Vas dvojica frikova

Niste mi odgovorili na pitanje koji su to HNS-ovci na Tribini ( pogledajte dobro slike, uzmite naočale za svaki slučaj)

Sljedeće pitanje mene neupućenog Vama koji ste kako vidim dobro upućeni, koje to dokumente je vadilo povjernstvo a koje vadi
mr. Lučić i koji su važniji za zakon u smislu da bi pomogli da zakon prođe?

Sljedeće pitanje, da li je povjerenstvo ikada pozvalo mr. Lučića i GBR, da zajedno prođu tu temu i međusobno se potpomognu?
Ili je pozvalo a mr. Lučić i GBR su to odbili?


E sada, odgovori, odgovori... svi bi neke odgovore... Zasto se ne potrudite sami naci odgovore nego ih trazite od mene. Ja znam odgovor na sva tri pitanja, a znate i Vi, pa ajde si sami pokusajte odgovoriti. Ipak, ja sam frik, sto da Vam frik odgovara na pitanja, nece Vas valjda frikovi uciti.

PS hm, di nestade ona kultura gos Jaguara sa pocetka javljanja na forumu?

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #204 : Ožujak 24, 2011, 08:19:28 poslijepodne »
Kad je Jaguar vec dao link, ja pogledah, a ono tamo... sto ima za vidjeti:)

http://www.facebook.com/#!/home.php?sk=group_185232428168787&ap=1

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #205 : Ožujak 24, 2011, 08:25:56 poslijepodne »
Citat:
Sljedeće pitanje, da li je povjerenstvo ikada pozvalo mr. Lučića i GBR, da zajedno prođu tu temu i međusobno se potpomognu?

Ne samo da su ga pozvali već ga je sam gradonačelnik imenoval kaj je ovaj odbio, tražio je od vijeća da ga izglasaju...iako su imali većinu spužva bob nije izglasan, tj. nije dobio podršku niti od svojih tako da nije ušao u povjerenstvo...to je istina, čitatelji foruma to jako dobro znaju a ti mož pjevat borbene i organizirat tribinu ovaj put u Rakitovcu prek SDP-a....na taj način će se HSS-ovci malo konačno odmoriti...he...

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #206 : Ožujak 24, 2011, 08:27:43 poslijepodne »
Eto Muha... opet letis i pikas nevine ljude, srami se. Ma on zna odgovor na sva ta pitanja, samo nije htio sam odgovoriti.

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #207 : Ožujak 24, 2011, 11:40:09 poslijepodne »
totalno je smiješno kad govorite o sebi u trećem licu

Offline juraja

  • Inicijativni odbor i osoblje
  • Učim se pisati
  • *******
  • Postova: 81
  • Karma: +1/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #208 : Ožujak 29, 2011, 04:25:46 poslijepodne »
Koga zanima, danas u 19.45 na Z1 emisija Regija bit će posvećena Plemenitoj opčini turopoljskoj u kojoj će se predstaviti POT, povijesti i sadašnjost. Gosti su Franjo pl. Kos i Branko Borković.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: POT i Urbari
« Odgovori #209 : Ožujak 31, 2011, 03:27:05 poslijepodne »
Koga zanima, danas u 19.45 na Z1 emisija Regija bit će posvećena Plemenitoj opčini turopoljskoj u kojoj će se predstaviti POT, povijesti i sadašnjost. Gosti su Franjo pl. Kos i Branko Borković.

Bilo bi dobro da Borković preuzme zemljištarce na nivou Hrvatske...neki će sigurno mislit da sam zlurad, no tome nije tako, naprosto zamor materijala, naime mislim da bi Borković mogao tako napraviti osobni veliki politički iskorak a zemljištarci dobiti pravog i odvažnog vođu...