Autor Tema: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika  (Posjeta: 16193 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goričanka

  • Veteran
  • *****
  • Postova: 874
  • Karma: +9/-6
  • Spol: Ženski
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #15 : Prosinac 12, 2009, 11:32:19 poslijepodne »
Meni niš nije jasno.


Ma ajde?  ;)
Daj razmisli još jednom! Tebi da nije niš jasno - to je nemogouće  :)
Ništa ljudsko nije mi strano, ali mi je nekad previše ....

plemenitashica

  • Gost
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #16 : Prosinac 28, 2009, 10:53:31 poslijepodne »
http://www.gorica.hr/2009/12/aktualni-sat-4-sjednice-gradskog-vijeca/

Čitajuči ponovno zapeo mi je za oko  komentar:

Vesna Fabijančić Križanić: „……….. Ja uvažam činjenicu da ste vi neposredno izabran gradonačelnik, ali da vas se do kraja poštuje kao instituciju bilo bi pristojno od vas da i vi uvažavate gradske vijećnike pa kada vam postavljaju pitanje da ne slušate suflere, koji vam  čak kažu koju ćete interpunkciju reći u svom odgovoru, jer je to toliko glasno da se čuje.

Ne mogu vjerovati? Šapću mu kaj i kojim tonom treba govoriti? A tko mu šapće ili kak veli VFK "suflira"?


Usput glede tog aktualnog sata ima komentar građana na gradskom portalu:

"…………… ako mogu samo primjetiti kako je gradonačelnik zaobišao istinu kad je odgovarao u vezi T.Varge.Naime morao je reči kako je to politička smjena jer kako inače protumačiti dolazak na upravno vijeće K.Hubaka koji nije član i još je isti vodio sastanak.Također je trebao reči kako to vijeće nema legitimitet , čini mi se da bi bilo fer prema čovjeku koji je unazad 20 god.učinio najviše za vatrogastvo ovoga grada…….

http://www.gorica.hr/2009/12/komentar-na-aktualni-sat/

Ohohohohohoho – zar je moguće da je ovaj komentar ostao sačuvan na portalu grada?
Proziva se gradonačelnik koji je „zaobišao istinu“, pa se prstom pokazuje na Hubaka koji nepozvan, s ulice dođe i vodi sastanak, a nije član, ……


JosipJoža

  • Gost
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #17 : Prosinac 29, 2009, 09:09:30 prijepodne »
To tak valjda mora biti, kad se laže i krije, nešto i promakne. Ne kaže se zabadav "u laži su kratke noge", kao i  Draškove.

Offline Newbie

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1047
  • Karma: +0/-0
  • Spol: Muški
  • Stručnjak za potpuno nevažne stvari
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #18 : Prosinac 29, 2009, 10:17:27 prijepodne »
Mozda je to ipak samo demokracija na djelu?

Offline winetouxxl

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #19 : Prosinac 29, 2009, 09:40:15 poslijepodne »
http://www.gorica.hr/2009/12/aktualni-sat-4-sjednice-gradskog-vijeca/

Čitajuči ponovno zapeo mi je za oko  komentar:

Vesna Fabijančić Križanić: „……….. Ja uvažam činjenicu da ste vi neposredno izabran gradonačelnik, ali da vas se do kraja poštuje kao instituciju bilo bi pristojno od vas da i vi uvažavate gradske vijećnike pa kada vam postavljaju pitanje da ne slušate suflere, koji vam  čak kažu koju ćete interpunkciju reći u svom odgovoru, jer je to toliko glasno da se čuje.

Ne mogu vjerovati? Šapću mu kaj i kojim tonom treba govoriti? A tko mu šapće ili kak veli VFK "suflira"?


Usput glede tog aktualnog sata ima komentar građana na gradskom portalu:

"…………… ako mogu samo primjetiti kako je gradonačelnik zaobišao istinu kad je odgovarao u vezi T.Varge.Naime morao je reči kako je to politička smjena jer kako inače protumačiti dolazak na upravno vijeće K.Hubaka koji nije član i još je isti vodio sastanak.Također je trebao reči kako to vijeće nema legitimitet , čini mi se da bi bilo fer prema čovjeku koji je unazad 20 god.učinio najviše za vatrogastvo ovoga grada…….

http://www.gorica.hr/2009/12/komentar-na-aktualni-sat/

Ohohohohohoho – zar je moguće da je ovaj komentar ostao sačuvan na portalu grada?
Proziva se gradonačelnik koji je „zaobišao istinu“, pa se prstom pokazuje na Hubaka koji nepozvan, s ulice dođe i vodi sastanak, a nije član, ……


kaj se tiče Varge došel političkom linijom,otišel političkom linijom.Da je delal sa strane je,to mi u vatrogasnim društvima dobro znamo jer smo i mi neznajuči odrađivali poslove za privatnu firmu po njegovoj zapovjedi.Istina da je Hubak samo čekal da Pikula ode pa da ga nogiraju.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #20 : Prosinac 30, 2009, 01:37:25 poslijepodne »
kaj se tiče Varge došel političkom linijom,otišel političkom linijom.Da je delal sa strane je,to mi u vatrogasnim društvima dobro znamo jer smo i mi neznajuči odrađivali poslove za privatnu firmu po njegovoj zapovjedi.Istina da je Hubak samo čekal da Pikula ode pa da ga nogiraju.

Dozvoljavam, nemam pojma o djelovanju. Ali imam pojma da netko tko nije član zajednice uđe, razrješi (valjda) predsjednika ili zapovjednika. Pa to sam onda mogla i ja. Uđem se malo ugrijati i čovjeka poteram.
Samo Hubak je na pravom mjestu u pravo vrijeme  :P :P :P :P, tko mi je kriv kaj se ne muvam po VG i ne smjenjujem članove uprave?

Offline winetouxxl

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #21 : Siječanj 01, 2010, 10:52:50 poslijepodne »
kaj se tiče Varge došel političkom linijom,otišel političkom linijom.Da je delal sa strane je,to mi u vatrogasnim društvima dobro znamo jer smo i mi neznajuči odrađivali poslove za privatnu firmu po njegovoj zapovjedi.Istina da je Hubak samo čekal da Pikula ode pa da ga nogiraju.

Dozvoljavam, nemam pojma o djelovanju. Ali imam pojma da netko tko nije član zajednice uđe, razrješi (valjda) predsjednika ili zapovjednika. Pa to sam onda mogla i ja. Uđem se malo ugrijati i čovjeka poteram.
Samo Hubak je na pravom mjestu u pravo vrijeme  :P :P :P :P, tko mi je kriv kaj se ne muvam po VG i ne smjenjujem članove uprave?
pa gledajte ni ja ne odobravam kad nekaj ide na silu,ali Hubak je ipak zapovjednik varogasne zajednice pa je valjda i stručna osoba za smjene :-\ :-\ :-\

shaka zulu

  • Gost
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #22 : Siječanj 02, 2010, 12:10:16 prijepodne »
Citat:
stručna osoba za smjene
Ova ti je dobra...  ;D  ;D  ;D
Dej me seti kak je došel na to mesto pred četiri lete.Nekteri su to nazvali puč...  ;)

plemenitashica

  • Gost
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #23 : Siječanj 02, 2010, 01:54:34 poslijepodne »
.......... pa gledajte ni ja ne odobravam kad nekaj ide na silu,ali Hubak je ipak zapovjednik varogasne zajednice pa je valjda i stručna osoba za smjene.

Je li je? Pa to i jest bit onog komentara na potralu grada.

Podcrtala sam ono što je netko u komentarima na portalu napisao. Ne znam, nego komenitram komentar. Uzela sam to kao točno, i tako komenitrala. Dakle, Hubak nije član, došao je s ulice i smijenio zapovjednika ili predsjednika. Znači, učinio je nešto što NIJE DOZVOLJENO, a u komentaru lijepom rječju piše da je gradonačelnik „zaobišao istinu“.

................
Usput glede tog aktualnog sata ima komentar građana na gradskom portalu:

"…………… ako mogu samo primjetiti kako je gradonačelnik zaobišao istinu kad je odgovarao u vezi T.Varge.Naime morao je reči kako je to politička smjena jer kako inače protumačiti dolazak na upravno vijeće K.Hubaka koji nije član i još je isti vodio sastanak.

No, jel je ili nije član odbora, postrojbe ili vijeća?


Što je bilo prije par godina, isto ne znam, ali vjerujem kunti koji kaže da je to proglašeno pučem. Ovo je onda isto to. I ponovno je vođa Hubak…. Onaj koji živi samo od svojega rada (bar je tak pisao svojevremeno na starom forumu). Hihihihihi, od svojega rada, hihihihihihi. :P

Offline Mlačanin

  • Global Moderator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 3550
  • Karma: +3/-1
  • Spol: Muški
  • Još uvijek ne znam neke važne stvari, o voću, ženi
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #24 : Siječanj 02, 2010, 06:33:47 poslijepodne »
Citat:
Dej me seti kak je došel na to mesto pred četiri lete.Nekteri su to nazvali puč...

Napravio je organiziranu pobunu sa vatrogasnim društvima koja su ga htjela i oni koji su ga morali podržati u njegovom prljavom poslu.

Rekao je da želi biti predsjednik VZ grada Gorice i sve je lijepo izrežirao da to i bude. Barem to nije tajna. U tome su ga zdušno podržali oni koju su za nagradu danas na funkcijama.
Naše selo Mlaka je ,nekad kršteno
Jer u njemu bilo je bara,močvara
Al se sinci rodili,bare su zavozili
Nema više močvara ,bara nit blata....

plemenitashica

  • Gost
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #25 : Siječanj 02, 2010, 10:07:11 poslijepodne »
Citat:
Dej me seti kak je došel na to mesto pred četiri lete.Nekteri su to nazvali puč...

Napravio je organiziranu pobunu sa vatrogasnim društvima koja su ga htjela i oni koji su ga morali podržati u njegovom prljavom poslu.

Rekao je da želi biti predsjednik VZ grada Gorice i sve je lijepo izrežirao da to i bude. Barem to nije tajna. U tome su ga zdušno podržali oni koju su za nagradu danas na funkcijama.

A tak je to bilo? Ma krasno, di ćeš ljepše i bolje za MI glistu.

Offline winetouxxl

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #26 : Siječanj 02, 2010, 11:47:29 poslijepodne »
Citat:
Dej me seti kak je došel na to mesto pred četiri lete.Nekteri su to nazvali puč...

Napravio je organiziranu pobunu sa vatrogasnim društvima koja su ga htjela i oni koji su ga morali podržati u njegovom prljavom poslu.

Rekao je da želi biti predsjednik VZ grada Gorice i sve je lijepo izrežirao da to i bude. Barem to nije tajna. U tome su ga zdušno podržali oni koju su za nagradu danas na funkcijama.
se je to u globalu točno,ali iza tog "puča"stoji to da je tadašnja garnitura htjela sakriti neke stvari financijske prirode koje su se događale u vat. zajednici.Ne štitim Hubaka ni njegove metode,ali je trebalo i tome stati na kraj.Na kraju jedan iz garniture je neki dan ušao u nadzorni odbor JVP-a "braco"Fabijančić kaj na to velite.

plemenitashica

  • Gost
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #27 : Siječanj 03, 2010, 12:12:36 prijepodne »
...............
se je to u globalu točno,ali iza tog "puča"stoji to da je tadašnja garnitura htjela sakriti neke stvari financijske prirode koje su se događale u vat. zajednici.

Koja garnitura je htjela sakriti kakve stvari financ. prirode? Hubak garnitura ili netko drugi pa je "gurnuo" Hubaka?


Ne štitim Hubaka ni njegove metode,ali je trebalo i tome stati na kraj..


Točno, samo s Hubakom stati na kraj?????? Halo... jel mi o "dobrom" Hubaku pišemo?


Na kraju jedan iz garniture je neki dan ušao u nadzorni odbor JVP-a "braco"Fabijančić kaj na to velite.

Hubak je štitio "pučem" "bracu" Fabijančića? Ne kužim? MOžete li to malo pojasniti?

shaka zulu

  • Gost
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #28 : Siječanj 03, 2010, 12:13:54 prijepodne »
neke stvari- koje stvari?

Do je predložil "cobru"?

Offline winetouxxl

  • Učim se pisati
  • **
  • Postova: 17
  • Karma: +0/-0
Odg: Štikleci, pošalice i mudrolije zamjenika gradonačelnika
« Odgovori #29 : Siječanj 03, 2010, 12:47:00 prijepodne »
...............
se je to u globalu točno,ali iza tog "puča"stoji to da je tadašnja garnitura htjela sakriti neke stvari financijske prirode koje su se događale u vat. zajednici.

Koja garnitura je htjela sakriti kakve stvari financ. prirode? Hubak garnitura ili netko drugi pa je "gurnuo" Hubaka?


Ne štitim Hubaka ni njegove metode,ali je trebalo i tome stati na kraj..


Točno, samo s Hubakom stati na kraj?????? Halo... jel mi o "dobrom" Hubaku pišemo?


Na kraju jedan iz garniture je neki dan ušao u nadzorni odbor JVP-a "braco"Fabijančić kaj na to velite.

Hubak je štitio "pučem" "bracu" Fabijančića? Ne kužim? MOžete li to malo pojasniti?
mogu pojasniti.Garnitura prije hubaka,mrakovčića......itd.Kurilovčan,Kovačić,Vađić i Fabijančić.I nije štitil Fabijančića nego ga je htel maknuti,a taj isti se je vratil na prijedlog "seke"Fabijančić.a stvari finan.prirode-Gos.Vađić je uz potpise ostalih "posuđivao"novac nekim klubovima(nogometnim,streljačkim itd),a ti novci su strogo namjenski za potrebe vat.zajednice.TI novci nisu nikad vračeni od stane klubova,nego ih je Vađić vratio poslije presude tako što je prodao obiteljsku kuću.Ostali nisu bili okrivljeni.