Autor Tema: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto  (Posjeta: 11381 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« : Prosinac 15, 2010, 09:54:07 poslijepodne »
Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto


Terenac BMW X5 sisačkih registracijskih oznaka SK 0303 ZG, koji je potpredsjednik Vlade, ministar financija Ivan Šuker razbio u prometnoj nesreći koja se pretprošle subote dogodila kod Livna u BiH, u vlasništvu je glinske tvrtke za razminiranje “Enigma” d.o.o.

Koje to veze povezuju ministra Šukera i tvrtku koju je još 2003. godine osnovao bivši ravnatelj Hrvatskog centra za razminiranje, general Damir Goršeta, koji se prije dvije godine ubio hicem iz pištolja, pitanje je koje smo postavili sadašnjem direktoru “Enigme”, Goršetinu bratu Stevi.

Zatečen pitanjem, Stevo Goršeta nespretno je pokušao objasniti kako je sve tek puka slučajnost.
Poslovni partner

- Radi se o tome da sam to vozilo posudio jednom svom poslovnom partneru koji je išao u Split. Ministar je putovao s njim jer su u isto vrijeme išli u istom smjeru. Doduše, prijatelj je ostao u Splitu, a oni, odnosno ministar, otišao je prema Livnu. Ni ja osobno, ni “Enigma” nismo ni u kakvim poslovnim odnosima s ministrom Šukerom, nismo čak ni prijatelji.

Tvrtka se od 2004. bavi razminiranjem, a poslove dobivamo preko HCR-a, javnim nadmetanjem i tako dalje... Ja inače živim u Velikoj Gorici, pa smo sugrađani i poznanici... -kazao nam je Stevo Goršeta.

Direktor “Enigme” tvrdi kako uopće nije znao da je njegov BMW X5 završio u susjednoj državi, a još manje da mu za upravljačem sjedi “glavom i brkom” hrvatski ministar financija. Čak, štoviše, Goršeta tvrdi da sa Šukerom nikada nije ni razgovarao, pa čak ni nakon nesreće za koju mu je javio poslovni partner kojemu je posudio skupocjeni terenac. Na naše pitanje nije li neobično da ministar upravlja vozilom, a da vlasnik toga vozila o tome ništa ne zna, Goršeti je izletjela zanimljiva rečenica. SEnD Nije neobično ako živimo u istom gradu i ako imamo zajedničke poslovne part... SEnD nakon čega je zastao i brzo se ispravio: SDLq... Ovaj, ako je moj poslovni partner njegov prijatelj i tako...”

Vozio u Dalmaciju

Možda bi priča o Šukerovoj vožnji “Enigmina” vozila od prije desetak dana i mogla proći uz objašnjenje kakvo smo dobili da se prije dvije godine, samo dva mjeseca prije samoubojstva Damira Goršete, nije dogodila gotovo identična situacija. I tada je, u travnju 2008. godine, na humanitarni malonogometni turnir koji se održavao u Damaciji, iz Velike Gorice putovao u BMW-ovu terencu obitelji Goršeta, istom onom u kojem se poslije ubio Damir Goršeta.

-Ja sam nakon brata došao u firmu i preuzeo je od njega. Ne znam ništa o tome i ne bih htio komentirati ono što je bilo prije. Znam samo da su Šuker i moj brat također bili poznanici SEnD ustrajan je u svojoj priči Stevo Goršeta. Ta dva slučaja, tvrde dobro obaviješteni krugovi, nisu jedine situacije u kojima je Ivan Šuker na duža putovanja odlazio Goršetinim vozilima. Iako su se i prije u medijima pojavljivale informacije da je Šuker svojim utjecajem “Enigmi” otvarao vrata novih tržišta, one nikada nisu demantirane.

DANIJEL TUŠKAN

I Zoran Gobac suvlasnik

Tvrtka koju je osnovao bivši general, danas je u vlasništvu Vesnice Kos-Goršete, Marka Goršete i Zorana Gobca.

Damir Goršeta bio je predmetom istrage USKOK-a i PU zagrebačke zbog navodnog kriminala i koruptivnih radnji koje je provodio u vrijeme dok je bio ravnatelj Hrvatskog centra za razminiranje. Upravo zbog sumnji u počinjenje tih djela, Goršeta je s pozicije ravnatelja smijenjen koncem 2002. godine.

Bivšeg zapovjednika 153. velikogoričke ratne brigade HV-a i šefa kabineta načelnika Glavnog stožera u vrijeme dok mu je na čelu bio Janko Bobetko, sumnjičilo se u istragama da je u svojstvu ravnatelja HCR-a uzimao provizije od privatnih tvrtki koje su se natjecale za poslove razminiranja. Samoubojstvo inicirano istragom koja se vodila u vezi s njegovim poslovanjem zaustavilo je kazneni progon, no nije i nagađanja u Šukerovoj ulozi u navodnom lobiranju za angažman “Enigme” d.o.o.

Slučajno ili ne, tvrtka u čijim se BMW-ima često vozi ministar financija do sada je izvršila poslove razminiranja i pretraživanja na površini većoj od 9.000.000 m², a među glavnim poslovnim parnerima su državne institucije i tvrtke Hrvatski centar za razminiranje, Hrvatska elektroprivreda, Dalekovod, Hrvatske vode, Hrvatske šume, Hrvatske autoceste i Plinacro.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« Odgovori #1 : Prosinac 16, 2010, 08:06:12 prijepodne »
Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto


Terenac BMW X5 sisačkih registracijskih oznaka SK 0303 ZG, koji je potpredsjednik Vlade, ministar financija Ivan Šuker razbio u prometnoj nesreći koja se pretprošle subote dogodila kod Livna u BiH, u vlasništvu je glinske tvrtke za razminiranje “Enigma” d.o.o.

Koje to veze povezuju ministra Šukera i tvrtku koju je još 2003. godine osnovao bivši ravnatelj Hrvatskog centra za razminiranje, general Damir Goršeta, koji se prije dvije godine ubio hicem iz pištolja, pitanje je koje smo postavili sadašnjem direktoru “Enigme”, Goršetinu bratu Stevi.

Zatečen pitanjem, Stevo Goršeta nespretno je pokušao objasniti kako je sve tek puka slučajnost.
Poslovni partner

- Radi se o tome da sam to vozilo posudio jednom svom poslovnom partneru koji je išao u Split. Ministar je putovao s njim jer su u isto vrijeme išli u istom smjeru. Doduše, prijatelj je ostao u Splitu, a oni, odnosno ministar, otišao je prema Livnu. Ni ja osobno, ni “Enigma” nismo ni u kakvim poslovnim odnosima s ministrom Šukerom, nismo čak ni prijatelji.

Tvrtka se od 2004. bavi razminiranjem, a poslove dobivamo preko HCR-a, javnim nadmetanjem i tako dalje... Ja inače živim u Velikoj Gorici, pa smo sugrađani i poznanici... -kazao nam je Stevo Goršeta.

Direktor “Enigme” tvrdi kako uopće nije znao da je njegov BMW X5 završio u susjednoj državi, a još manje da mu za upravljačem sjedi “glavom i brkom” hrvatski ministar financija. Čak, štoviše, Goršeta tvrdi da sa Šukerom nikada nije ni razgovarao, pa čak ni nakon nesreće za koju mu je javio poslovni partner kojemu je posudio skupocjeni terenac. Na naše pitanje nije li neobično da ministar upravlja vozilom, a da vlasnik toga vozila o tome ništa ne zna, Goršeti je izletjela zanimljiva rečenica. SEnD Nije neobično ako živimo u istom gradu i ako imamo zajedničke poslovne part... SEnD nakon čega je zastao i brzo se ispravio: SDLq... Ovaj, ako je moj poslovni partner njegov prijatelj i tako...”

Vozio u Dalmaciju

Možda bi priča o Šukerovoj vožnji “Enigmina” vozila od prije desetak dana i mogla proći uz objašnjenje kakvo smo dobili da se prije dvije godine, samo dva mjeseca prije samoubojstva Damira Goršete, nije dogodila gotovo identična situacija. I tada je, u travnju 2008. godine, na humanitarni malonogometni turnir koji se održavao u Damaciji, iz Velike Gorice putovao u BMW-ovu terencu obitelji Goršeta, istom onom u kojem se poslije ubio Damir Goršeta.

-Ja sam nakon brata došao u firmu i preuzeo je od njega. Ne znam ništa o tome i ne bih htio komentirati ono što je bilo prije. Znam samo da su Šuker i moj brat također bili poznanici SEnD ustrajan je u svojoj priči Stevo Goršeta. Ta dva slučaja, tvrde dobro obaviješteni krugovi, nisu jedine situacije u kojima je Ivan Šuker na duža putovanja odlazio Goršetinim vozilima. Iako su se i prije u medijima pojavljivale informacije da je Šuker svojim utjecajem “Enigmi” otvarao vrata novih tržišta, one nikada nisu demantirane.

DANIJEL TUŠKAN

I Zoran Gobac suvlasnik

Tvrtka koju je osnovao bivši general, danas je u vlasništvu Vesnice Kos-Goršete, Marka Goršete i Zorana Gobca.

Damir Goršeta bio je predmetom istrage USKOK-a i PU zagrebačke zbog navodnog kriminala i koruptivnih radnji koje je provodio u vrijeme dok je bio ravnatelj Hrvatskog centra za razminiranje. Upravo zbog sumnji u počinjenje tih djela, Goršeta je s pozicije ravnatelja smijenjen koncem 2002. godine.

Bivšeg zapovjednika 153. velikogoričke ratne brigade HV-a i šefa kabineta načelnika Glavnog stožera u vrijeme dok mu je na čelu bio Janko Bobetko, sumnjičilo se u istragama da je u svojstvu ravnatelja HCR-a uzimao provizije od privatnih tvrtki koje su se natjecale za poslove razminiranja. Samoubojstvo inicirano istragom koja se vodila u vezi s njegovim poslovanjem zaustavilo je kazneni progon, no nije i nagađanja u Šukerovoj ulozi u navodnom lobiranju za angažman “Enigme” d.o.o.

Slučajno ili ne, tvrtka u čijim se BMW-ima često vozi ministar financija do sada je izvršila poslove razminiranja i pretraživanja na površini većoj od 9.000.000 m², a među glavnim poslovnim parnerima su državne institucije i tvrtke Hrvatski centar za razminiranje, Hrvatska elektroprivreda, Dalekovod, Hrvatske vode, Hrvatske šume, Hrvatske autoceste i Plinacro.



ispravak  ... informacija nije točna...

http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kronika/general-damir-gorseta-pronadzen-mrtav-u-automobilu-na-groblju.html

meni ovo ne liči na terenca ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

amarkulin

  • Gost
Odg: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« Odgovori #2 : Prosinac 16, 2010, 11:06:58 prijepodne »
Kaj si za to morao quotati cijeli tekst?  :o  >:(

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« Odgovori #3 : Prosinac 16, 2010, 12:59:07 poslijepodne »
... ima nekih kojima je potrebno i nacrtati jer ne vjeruju da im je dragi, mili, najveći itd ... naje ... pardon ... još nije ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Muha

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 1284
  • Karma: +0/-0
Odg: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« Odgovori #4 : Prosinac 16, 2010, 01:57:17 poslijepodne »
Koko, kako biti pošten i pravedan u ovom svijetu gdje vlada nepoštenje i nepravda, ljubomora i mržnja? Recimo, analizirajući tebe kroz tvoje pisanje vidi se hebeno si svrstan, drago ti je i svršavaš kad netko upadne u nevolju. Jednostavno se to zlo kod tebe otelo kontroli. Ponašaš se ko serijski ubojica (prenosiš političko odabrano žutilo). Podsjetio si me na jednu moju kolegicu s kojom sam neki dan službeno putovao, naime ispred nas nekakav bijesan auto a ona cinično promrmlja pogledaj ovoga kaj vozi sigurno ga je pošteno zaradio. Nisam ništa komentirao no u sebi razmišljam hebate osudila je čovjeka kojeg nikad prije nije vidjela, ne znajući na koji je način zaradio za taj svoj automobil, a isto tako nije znala ni je li vozilo njegovo. Nije razmišljala ni je li taj čovjek sretan, je li zdrav, zadovoljan. Procijenila ga je po samo jednoj jedinoj stvari, automobilu kojeg je vozio. Koko jel se prepoznaješ?..Kakav ti auto voziš?...Jel bolji od Bajinog?

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« Odgovori #5 : Prosinac 16, 2010, 03:34:10 poslijepodne »
... ima nekih kojima je potrebno i nacrtati jer ne vjeruju da im je dragi, mili, najveći itd ... naje ... pardon ... još nije ....

muha, sreća tvoja što mi ne ide crtanje pa da ti nacrtam, specijalno za tebe ... Žao mi je ljudi kad nastradaju, kad im loše ide, kad zapadnu u nevolju ili su bolesni. Ali, za neke me apsolutno boli ona stvar. Dapače, drago mi je jer se konačno nešto počelo događati, korisno za večinu normalnih malih ljudi u Gorici, da ne velim u Hrvatskoj.  Vjerujem da će "kapitalac" ma na koga god ti aludirao, povuči za sobom i svu ostalu gamad. Jeli ti sad jasno ?

BANDO LOPOVSKA !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Čije aute razbija ministar? Šuker vjerovnik biznismenu čiji terenac koristi
« Odgovori #6 : Prosinac 16, 2010, 09:41:42 poslijepodne »
http://www.jutarnji.hr/suker-vjerovnik-biznismenu-ciji-terenac-koristi/911835/

Tvrtke suvlasnika Enigme duguju 40 mil. kuna Fondu za zapošljavanje čiji NO vodi Ivan Šuker

ZAGREB - Ministar financija Ivan Šuker u posljednje je dvije godine dvaput doživio prometnu nesreću vozeći luksuzne aute privatne tvrtke Enigma. U trenutku druge nesreće proteklih dana u BiH vozio se prema rodnim Lištanima u društvu Višeslava Vukojevića, jednog od suvlasnika Enigme, čije tvrtke duguju više od 40 milijuna kuna Fondu za zapošljavanje i razvoj. Na čelu Nadzornog odbora toga fonda je Ivan Šuker, što znači da se u BMW-u X5 sisačkih oznaka, vrijednom milijun kuna, vozio ne samo kao Vukojevićev prijatelj, nego i kao predstavnik vjerovnika. Ukratko, Šuker se našao u istoj poziciji kao i članovi Uprave HAC-a koji su smijenjeni nakon što je otkriveno da se voze u limuzinama svojih kooperanata

Upitna koncesija
U mandatu Ivana Šukera Vlada je bila više nego blagonaklona prema tvrtkama Višeslava Vukojevića u kojima se kao suvlasnik pojavljuje još jedan Šukerov prijatelj, Zoran Gobac, predsjednik Rukometnog kluba Zagreb. Osim Enigme, koja pobjeđuje na većini natječaja za razminiravanje, Gobac i Vukojević suvlasnici su tvrtki Drava International i Eko Slavonija, kojima je Fond za razvoj 2006. dodijelio više od 40 milijuna kuna kredita koji još nije vraćen. Osim toga, osječkoj je Dravi koncesija za reciklažu PET ambalaže dodijeljena u veljači 2006., a tvrtka je s preradom krenula tek 2008. godine.

Pitanje je kako je tvrtka Drava International dobila koncesiju za unosan posao reciklaže, koji joj donosi godišnju dobit od 15 milijuna eura, ako nije ispunjavala tehničko-tehnološke uvjete, što je bio i jedan od temeljnih uvjeta natječaja. Koncesija je dvojbena iz još jednog razloga. U uvjetima natječaja propisano je da ponuđači moraju raspolagati potvrdom Ministarstva financija o plaćenim porezima i doprinosima.

U ime Drave, natječajnu dokumentaciju potpisao je predsjednik Uprave i osnivač Zvonko Bede, poduzetnik čije tvrtke u stečaju državi duguju oko 19 milijuna kuna. Tako je tvrtka Doseg, koju je u stečaju 2008. preuzeo Bede, Poreznoj upravi ostala dužna 19 milijuna kuna.

Preuzeo strojeve i ljude
Unatoč tome, Ministarstvo financija je Bedeu dalo potvrdu o plaćenim porezima i doprinosima. Bede je priznao da je osnivač Drave International njegov sin i tvrdi da nije dužan državi jer je iz Dosega preuzeo samo strojeve i zaposlene te dugove bankama, ali ne i dug Poreznoj upravi. Na upite o povezanosti s vlasnicima tvrtki Enigma i Drava International, ministar Šuker nije odgovorio.

Šuker i Šeks lobirali za Dravu International
Prema izvorima Jutarnjeg lista, Ivan Šuker i Vladimir Šeks lobirali su da Drava International dobije kocesiju, a Šeks je javno agitirao i za dodjeljivanje kredita HBOR-a istoj tvrtki. Uz zajam Fonda te povoljan kredit HBOR-a, vlasnici Drave i Eko Slavonije uspjeli su dobiti i iznimno povoljan kredit Hypo banke uz 4 posto godišnje kamate. Usporedbe radi, njihovim konkurentima, varaždinskoj tvrtki BBS kontroverzne poduzetnice Barbare Bešenić u, Hypo je dao kredit uz godišnju kamatu od 12 posto.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« Odgovori #7 : Prosinac 21, 2010, 06:16:37 poslijepodne »
... i nakon ovog članka sve zašutjelo ... Zar je Šuker toliko močan da može zatvoriti usta svim novinarima ili je to samo zatišje pred oluju ?

Pozdrav kumu s pilane i hoteljerki s rijeke !
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« Odgovori #8 : Prosinac 22, 2010, 07:58:14 poslijepodne »
Zaboravio sam ... pozdravljam i sve vlasnike vočnjaka te uzgajivače jabuka, te zatim sve iznajmljivače apartmana, hoteljere s pogledom na avione itd ...  da me ne pitaju da dešifriram ove čestitke ... strpite se još malo ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Bilaj

  • Gost
Odg: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« Odgovori #9 : Prosinac 22, 2010, 08:00:30 poslijepodne »
Pretvoril sam se u uši.

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« Odgovori #10 : Prosinac 22, 2010, 08:44:28 poslijepodne »
http://www.novilist.hr/hr/Komentari/Kolumne/Trafika-Predraga-Lucica/Ivan-Suker-izveo-drzavni-sudar

Ivan Šuker izveo državni sudar

Enigma o sprezi privatnih poslova i državnog sudara ostaje neriješena. Šuker nerazriješen.

Tužno je to i žalosno. To da novinari u Republici Hrvatskoj nemaju pojma da je ministar financija Ivan Šuker siromašak koji je sve donedavno živio kao podstanar u roditeljskoj kući u Velikoj Gorici. To da ne znaju kako se ministar, koji je sve građane ove zemlje obavezao na ispunjavanje imovinske kartice, zlopatio s praznim rubrikama u prijavnici vlastitoga imetka i kako se tek u posljednjem pokušaju razrješenja osobne posjedovne enigme uspio sjetiti da ipak ne plaća nikakvu podstanarsku rentu.

Ne znaju novinari u Republici Hrvatskoj ni to da se vozni park njihova ministra financija svodi na skromni Hyundai Getz u vlasništvu supruge i da Ivan Šuker, prema tome, ne posjeduje nikakav BMW X5. Stoga se po novinama, nesklonim provjeravanju podataka, bez problema pronijela sirova laž da je Šuker u posjet rodnim Lištanima u livanjskom kraju otputovao vlastitim be-em-vejcem i da ga je razlupao u prometnoj nesreći iz koje se izvukao neozlijeđen.

Ministru, međutim, nije bilo dovoljno što je imao sreću u nesreći, pa je nastavio izazivati nevolju. I bogme ju je izazvao čim je, u obranu vlastite skromnosti i štedljivosti, izjavio da se nije vozio ni vlastitim ni službenim nego posuđenim automobilom. Slobodna Dalmacija je ubrzo otkrila da se Šuker u svoj zavičaj zaputio terencem u vlasništvu glinske tvrtke za razminiranje Enigma d.o.o. i tu se rasprela krajnje morbidna priča.

Ispostavilo se da ministar financija običava koristiti Enigmina vozila i da se prije dvije godine na nekakav malonogometni turnir vozio njezinim BMW-om, istim onim u kojemu se malo potom ustrijelio osnivač tvrtke, general Damir Goršeta. Na samoubojstvo se general navodno odlučio pritiješnjen USKOK-ovom istragom zbog sumnje da je u svojstvu ravnatelja Hrvatskog centra za razminiranje uzimao proviziju od privatnih tvrtki koje su se natjecale za poslove u minskim poljima. Nakon smjene sa čelne pozicije u HRC-u, Goršeta je osnovao Enigmu za koju se po novinama nagađa da je partnerske poslove s državnim tvrtkama dobivala zahvaljujući Šukerovom lobiranju.

Tvrtku čijim se terencima vozika ministar financija sada vodi Stevo Goršeta, brat pokojnoga generala, koji je novinaru Slobodne isprva tvrdio kako nije imao pojma da se Šuker u susjednu državu zaputio Enigminim BMW-om X5, kako se njih dvojica nisu čuli ni vidjeli čak ni nakon razbijanja terenca na cesti između Livna i Bosanskoga Grahova, te kako nisu ni u kakvim poslovnim ili prijateljskim odnosima. A onda se Stevi Goršeti omakla rečenica da on i Šuker imaju zajedničke poslovne part... I tada se vlasnik Enigme brže-bolje ugrizao za jezik.

Tužno je to i žalosno. To da se ministar koji je ovu zemlju zadužio milijardama tuđih eura mora uokolo voziti tuđim automobilima, te da ga od korištenja tih be-em-vejaca ne može odvratiti ni teško podnošljiva činjenica da je upravljao kolima u kojima se ustrijelio njegov poslovni part... Enigma o sprezi privatnih poslova i državnog sudara ostaje neriješena. Šuker nerazriješen

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« Odgovori #11 : Prosinac 22, 2010, 08:46:58 poslijepodne »
http://www.novilist.hr/hr/Komentari/Kolumne/Ladovina-Ladislava-Tomicica/HDZ-trazi-celicne-zivce-i-obraz-od-gume

Pogledajmo primjerice ministra Šukera : prije nekoliko dana u Bosni i Hercegovini imao je prometnu nezgodu s autom koji nije njegov. Iz njegovih istupa vezanih za ovaj slučaj bilo je jasno da ministar nešto krije. Ispostavilo se da je automobil u vlasništvu privatne tvrtke Enigma, a objavljeno je da je u trenutku udesa u društvu sa Šukerom bio Višeslav Vukojević, sin bivšeg ustavnog suca Vice Vukojevića, koji povremeno gostuje na stranicama crnih kronika. Svakakvi kosturi mogli bi još ispasti iz tog ormara, ali teško ćete ministra financija čuti da kuka da mu nije svejedno pred istragama USKOK-a, odnosno da ga je sram izići među sugrađane zbog godina koje nam je pojeo uvijek gladni HDZ.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« Odgovori #12 : Prosinac 27, 2010, 05:37:57 poslijepodne »
... da skratim priču ... POČELA JE DEMONTAŽA ! (ZNA SE koga i čije ekipe)    sleđ ... opet sam to napisao velikim slovima jer mislim da je bitno.
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« Odgovori #13 : Prosinac 27, 2010, 08:20:29 poslijepodne »
Nisi u pravu koko, baš suprotno, počeli su zbijati redove za izbore.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Vlasnik razbijenog BMW-a X5: Nisam imao pojma da Šuker po BiH vozi moj auto
« Odgovori #14 : Prosinac 27, 2010, 10:18:34 poslijepodne »
... Neo, vidjet će se u skorije vrijeme tko je, a tko nije u pravu.   Kada sam nedavno pisao da će smjeniti Šukera, ispao sam blesav. Nekima je bilo nepojmljivo da bi njihovog največeg, najmilijeg, počasnog građanina mogli "skinuti" s ministarske fotelje.  I dogodilo se. O aferama u kojima je Gorica postala "grad slučaj" šutilo se. Postavio sam pitanje da li je Šuker toliko močan, pa se novinari boje pisati o tome ?  Nisam dobio odgovor. Kažem, vidjet će se u skorije vrijeme, odnosno, čut ćemo odgovore na mnoga pitanja ...

- kupovine, prodaje, radiji i televizije, ceste, vočnjaci, hoteli, pilane ... ukratko ... putra na glavi, kao u priči .
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.