Autor Tema: Zašto ću ja dati svoj glas prof. Josipu Jurčeviću?  (Posjeta: 10580 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zašto ću ja dati svoj glas prof. Josipu Jurčeviću?
« Odgovori #30 : Prosinac 22, 2009, 07:06:48 poslijepodne »
Kupiti će te Auto i umjesto 20000 eur koštati će Vas 10000 eur  te će te moći voziti solidan auto a ne krš od auta.
Banke Vam neće drapati kamate, država carinu, itd. Dakle profitirati će te i uživati će te u tome, znam sigurno

Kaj žvačeš buniku u slobodno vrijeme, i to redovito prije logiranja na ovaj forum?  :o :o :o
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Offline Točkica

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 395
  • Karma: +8/-4
  • Spol: Ženski
Odg: Zašto ću ja dati svoj glas prof. Josipu Jurčeviću?
« Odgovori #31 : Prosinac 22, 2009, 08:28:10 poslijepodne »

... ali da je Tuđman živ, oni bi nama jeli iz ruke!



Isuse!!!     


Već se odavno nisam ovako slatko nasmijala!

Tur

  • Gost
Odg: Zašto ću ja dati svoj glas prof. Josipu Jurčeviću?
« Odgovori #32 : Prosinac 22, 2009, 08:32:56 poslijepodne »
Dobro, kad je to sve tako kako Vi kažete, objasnite mi činjenicu zašto je Mesić najpopularniji političar u Hrvatskoj zadnjh 10 godina

Ma koje jebene crne ankete??? Pa vi živite na internetu izgleda jer sve što piše - to je istina za vas, a sve što ne piše - ne postoji. Rekli ste sto puta da su te ankete plaćeni oglasi i sad se pozivate na iste! Molim vas lijepo dajte nemojte lupetati bedastoće! Mesić je idiot kakvog nema ako mene pitate, napravio je od cijele Hrvatske budalu! Koji najpopularniji političar? Ma znate zašto je najpopularniji??? Zato jer svira kako ONI dirigiraju! Pa jebemu da ljudi još to ne shvaćaju to ne razumijem nikako! Gledajte malo sućeljavanja kandidata! Tko se uglavnom sućeljava??? Josipović, Pusić, Vidošević, Hebrang! Zašto se ne sućeljava Jurčević ili Tuđman? Zato jer će nam servirati kandidate koji su spremni polizati im šupak! ONI odlućuju čije će se reklame vrtiti na televizoru! Dajte to shvatite već jednom pobogu! Pa nismo mala djeca!

Ljudi moji pa mi živimo u 21 Stoljeću gospodnjem. Neki od Vas su zaista u filmu " povratak u budućnost " samo su se curiknuli par stoljeća unatrag.

Molim? Oprostite???? Ja sam curiknuo par stoljeća unazad jer ne podržavam Pusićku??? Vi ste curiknuli ne par, nego par desetaka stoljeća unazad jer upravljaju Vama kao marionetama, a da toga niste ni svjesni!

Tur

  • Gost
Odg: Zašto ću ja dati svoj glas prof. Josipu Jurčeviću?
« Odgovori #33 : Prosinac 22, 2009, 08:34:09 poslijepodne »



Isuse!!!      


Već se odavno nisam ovako slatko nasmijala!

Joj baš ste mi simpatični s tim smajlićima  :)

Bilaj

  • Gost
Odg: Zašto ću ja dati svoj glas prof. Josipu Jurčeviću?
« Odgovori #34 : Prosinac 22, 2009, 09:44:32 poslijepodne »
Pustite Auta njih i tako ne proizvodimo.
Ali od svih proizvoda ti baš navedeš aute koje češ upravo suprotno- osloboditi svih davanja i po ovoj tvojoj računici sa 20,000 na 10,000 sloboditi čak i PDV-a.  :-\
Znači ajmo uvoziti sve aute oslobođene poreza- to je baš ono što nam treba. Ma hajte molim vas!

Bilaj

  • Gost
Odg: Zašto ću ja dati svoj glas prof. Josipu Jurčeviću?
« Odgovori #35 : Prosinac 22, 2009, 09:50:17 poslijepodne »
Da, ali to bi napravio bilo tko od nas u toj situaciji, jer se samo pridržavao odredbi Ustavnog zakona koje je potpisao isti taj "državotvorni" HDZ... i sve ono što se danas dešava, rezultat je pogrešnih poteza HDZ-a, koji se još usuđuje pridržavanje tih zakona proglašavati izdajom, a sam ju je ozakonio...

Da je Mesić u krivu, onda su i svi opstali u krivu, jer ja se ne sjećam da je bilo tko - od naših generala, branitelja, svjedoka, novinara itd itd... - rekao Haagu "jebite se, ne dolazim". Tako se i Mesić samo pridržavao zakona, pokazujući time da se zakoni jednako tiču i njega kao predsjednika kao i svakoga drugog građanina... svi, pa i najveći nacionalisti i tvrdoglavci, uredno u koloni putuju u Haag da svjedoče.

Slanje dokumentacije u Haag dogovorio je i ozakonio HDZ, obvezavši Hrvatsku da će apsolutno u svemu surađivati, davati dokaze protiv sebe da bi nam drugi mogli suditi i još nas ucjenjivati vlastitim dokumentima.

Ali nije samo to. Mesić je otvorio sve dokumente svima ne samo Haškom tužiteljstvu.
Ali što se tiče samo Haaga, treba pogledati i druge. Srbi rekli da oni svoje arhive ne daju i gotovo. I ne daju i gotovo. I sada po zadnjem izvještaju Srbija nema nikakvih otvorenih pitanja s Haškim sudom unatoč tome što Mladić nije u Haagu a Hrvatska "ne surađuje u potpunosti". I na kraju će biti da će Hrvatska i Srbija biti primljeni u EU u istom paketu.

Offline Sledgehammer

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 5157
  • Karma: +4/-3
  • Spol: Muški
  • oʞɐdoɐu šɐq ɯɐs sɐuɐp
Odg: Zašto ću ja dati svoj glas prof. Josipu Jurčeviću?
« Odgovori #36 : Prosinac 23, 2009, 12:02:52 poslijepodne »
I na kraju će biti da će Hrvatska i Srbija biti primljeni u EU u istom paketu.

Na starom forumu, prije o-ho-ho godina, sam ne jednom rekao upravo to, no i tada su se "znalci", koji znaju "zrelo" procijeniti politička gibanja, smijali meni i etiketirali me blesavim jer da za tako nešto "nema šanse".

A šanse ima, jer ne idu svi linijom manjeg otpora kao Hrvatska, već i pokazuju zube. A vjerovali ili ne, EU i svi imaju poštovanja prema onima koji pokažu zube i drže svoje interese i stavove; u svakom slučaju više poštovanja negoli prema klimavcima kakva je Hrvatska, koja je čisti primjer kako izgleda netko tko nema svoje JA.

Nas se ucjenjuje sa uvjetima koje Slovenija nije ispunila niti danas, iako je članica EU već dugo i ušla je u EU bez podilaženja poglavljima tipa "tržišno gospodarstvo" u svemu, gdje je Hrvatska odavno dozvolila strancima kupovanje nekretnina u Hrvatskoj maltene bez kvota i ograda (osim smiješnog uvjeta imanja firme, koju otvori internetom preko odvjetničkog ureda, i koja smije postojati iako je njezino postojanje samo fiktivne prirode - pitam se tko je tu lud??). Česi se bune jer ner smiju kupovati u Hrvatskoj maltene cijela naselja i ponašati se na godišnjem odmoru kao da su u Českoj (što je van zdrave pameti za svaku zemlju!!, jer traže da imaju svoje pekare, dućane, dovoze sa sobom svoje privatnike u zakupljene kampove i oni tamo prodaju svoju robu bez poreza i bilo čega... tko je tu budala??), dok istodobno niti jedan HRvat NE MOŽE kupiti nikakvu nekretninu u Češkoj (sve da takav i postoji koji bi to htio), jer je Hrvatima zakonom zabranjeno posjedovanje nekretnina u Českoj - vjerovali ili ne!

Jasno je da se sa takvim mlitavim sugovornikom radi što hoće, da se na njemu isprobavaju svi oni principi koje te zemlje ne mogu ni kod sebe provesti, da Hrvatska služi kao probni poligon za izdrkavanja najrazličitijih vrsta i tipova, te probavanja tipa APP... glede svega, odajem priznanje Srbiji jer će doći u EU 1. kada i mi i 2. bez pognute glave i gaća spuštenih do gležnja...
“Ja sam samo pas. I nemam svoj dom. A nemam ni glas. Ti mi moraš reći i ime i gdje ću naći svoju sreću kad zapuše bura ili padnu kiše. Ja sam samo pas. Pogledaj mi oči, dodirni me nježno, budi sve što trebam. Moj čovjek. Moj spas.”

Bilaj

  • Gost
Odg: Zašto ću ja dati svoj glas prof. Josipu Jurčeviću?
« Odgovori #37 : Prosinac 23, 2009, 02:54:16 poslijepodne »
Sleđ, zastario si.
Više nema ni te smiješne ograde da stranci ili moraju imati firmu ili da ako su fizičke osobe da trebaju odobrenje od ministarstva.
Od veljaće ove godine stranci mogu kupovati nekretnine bez ograničenja.

Pa da čovijek sjedne i plače nad tak blentavom hrvatskom politikom.  :'(  :'(  :'(

JosipJoža

  • Gost
Odg: Zašto ću ja dati svoj glas prof. Josipu Jurčeviću?
« Odgovori #38 : Prosinac 23, 2009, 03:08:18 poslijepodne »


Kaj žvačeš buniku u slobodno vrijeme, i to redovito prije logiranja na ovaj forum?  :o :o :o

Da, pripremim se svaki put za čitanje tvojih postova. Inače bez bunike ih nemrem probaviti. ^-^ ;)
« Zadnja izmjena: Prosinac 23, 2009, 03:10:54 poslijepodne JosipJoža »