Osoblje > O forumgorica.com stranici

Sastanci forumaša

<< < (2/8) > >>

JosipJoža:

--- Citat: Stjepan - Siječanj 10, 2010, 02:15:20 poslijepodne ---

Nakon takvog uvoda ja sam jednostavno izgubio bilo kakav motiv da išta napišem. :-(

--- Kraj citata ---

gospon Stjepan,

nemojte zbog jednog forumaša, pa makar to bio i ja, gubiti motiv, napravite to zbog svih ostalih forumaša, Vas nitko od forumaša ne bi trebao isprovocirati da gubite motiv, niti to sebi trebate dozvoliti. Živjeli!

Točkica:



Ljudi, o kakvom vi sastanku pričate?   

Stjepan:
O sastanku koji je najavljen ovdje: http://www.forumgorica.com/o-forumgorica-com-stranici/moderatori/

Moja je greška što sam ostavio premalo vremena za organizaciju i što u subjectu nije bilo jasno navedena tema (Sastanak).

Stjepan:

--- Citat: Tur - Siječanj 10, 2010, 02:20:37 poslijepodne ---Mislim da bi bilo lijepo da članove koji zbog određenih razloga nisu prisustvovali sastanku izvjestite o istom.

--- Kraj citata ---

S obzirom da je sastanak imao više prijateljski nego službeni karakter te da na njemu, osim razgovora o forumu, nije donesena nikakva službena odluka o promjeni statusa (promoviranje moderatora) bilo kojeg člana, nisam žurio s bilo kakvom objavom o sadržaju sastanka jer za sada sve ostaje kako je i bilo.

Sledgehammer:
Ali da si mogao reći tko je bio, kako je bilo, kako ste se zabavljali itd itd - mogao si!

Nitko nije tražio verificirani i autorizirani zapisnik ovjeren od tri svjedoka...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju