Autor Tema: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav  (Posjeta: 312587 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #195 : Listopad 25, 2010, 11:13:24 prijepodne »

ti sebe smatraš glasom naroda ?   Neću braniti ni Bulićku, ali molim te odgovori mi, kad si toliko informiran, gdje je to Senka Bulić toliko loše odglumila, da joj daješ epitet "egocentrična i ispodprosječna" glumica ? Nemoj sad zvat Šukera i pitat ga što da odgovoriš ...

A što se tiće Predsjednika i njegovog posjeta .... da je kojim slučajem predsjednik Hebrang ... mladež bi po zadatku dežurala po zagrebačkoj i mahala zastavicama ... kak negda Joži Bravaru ... ali ovak, Josipovića Ti i tvoji ne priznate pa vas baš boli briga za njega. Žalosno ...

Što se lika i djela Senke Bulić tiče sama je to izrekla na 3 strane jutarnjeg lista za vikend tam oko 8. listopada!
A daj mi molim te reci jednu ulogu koju je odglumila osim onu rolicu u "Kako je počeo rat na mom otoku"?
Imam pretplatu u HNK, redovito posjećujem kazališne predstave u zgb-kazalištima. Nisam imal prilike vidjeti niti jednom tu velebnu kazališnu glumicu na daskama! Pa i njeno kazalište nije na kazališnoj sceni zabilježilo niti jedan značajniji projekt!
Od tuda moj sud o njoj!
To kaj ste indoktrinirani od strane GBR - pripisujem njegovoj vještini izučenoj u Fažani! Zato Ti i tvoji morate po mišljenje kod GBR!
A kaj se predsjednika tiče on je za mene građanin kao i svaki drugi i ak je odlučio privatno posjetiti Veliku Goricu to je njegova stvar! Nije došao protokolarno da bi ga itko trebao dočekivati! Kaj se mahanja zastavicama tiče nismo više u Jugi da nas teraju na doček druga Tita!
Siguran sam kad Josipović dođe u protokolarni posjet da buju ga dočekali svi koji su za to zaduženi od gradonačelnika, predsjednice GV na dalje!
Ili bi možda  trebali gledati kam on nedjeljom ide na ručak da mu možemo iskazati rukoljub i naklon???!!!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #196 : Listopad 25, 2010, 11:24:32 prijepodne »
Fino ... imaš pretplatu u HNK ... koje je posljednje djelo koje si pogledao u HNK ? Šuker je zauzet ? budi uporan, znat će on ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #197 : Listopad 25, 2010, 01:11:48 poslijepodne »
... evo, ni nakon 2 sata nisi uspio dobiti Šukera da ti da savjet što da napišeš .... fakat nemaš sreće ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #198 : Listopad 25, 2010, 02:04:39 poslijepodne »
... evo, ni nakon 2 sata nisi uspio dobiti Šukera da ti da savjet što da napišeš .... fakat nemaš sreće ...

Nisam na forumu cijeli dan, a i nemam se namjere tebio pravdati!
U HNK ima mnogo dobrih predstava, a zadnje sam bil na drami (Drama o Mirjani i onima oko nje- koja nije u sklopu moje  pretplate)  al sam je htio pogledat! No ne trebaš brat brigu za mene je kazalište oduvijek bilo mjesto izlaska pa sam tu doma!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #199 : Listopad 25, 2010, 02:12:31 poslijepodne »
... jel tebi Muha kaj u rodu ?  Mogel si barem prepisati pravi naslov (Drama o Mirjani i ovima oko nje) a ne onima oko nje ... ali pošto si ti tam doma, onda valjda je fulal autor djela (Ivor Martinić) a i svi kritičari koji su dali svoje osvrte na to ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #200 : Listopad 25, 2010, 05:19:47 poslijepodne »
fakat sam fulal, al u žaru pisanja. da sam prpisival (sam neznam od kud) sigurno bi prepisal točno! no da me nebuš morti ti učil kulturi i kazalištu? kaj si sad i ti prosvjetitelj nas malograđana poput GBR i Bulićke? Eh, tu si se zahe...!  meni ni trebal doć švabo a ni njegova dalmošica da me kulturi uči, a za tebe neznam!
Čul sam, kad smo već kod toga da je Bulićka tražena za intendanticu HNK, a i u Gaveli, Komediji ITD-u i dr. kazalištima se trgaju da je dobe za ravnateljicu!!! :P

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #201 : Listopad 25, 2010, 06:10:39 poslijepodne »
... fakat se pališ na guranje ... ako se dobro plati, bez problema ti održim predavanje o kulturi ... ti sebe ubrajaš u malograđane zajedno s GBR i Bulićkom ? To, moram priznati, nisam znal. Vjerujem da si pogledao "PIR MALOGRAĐANA"  ... žalosno je što masa njih što se busa o prsa i tupe o kulturi imaju jedino kulturu gljivica među nožnim prstima a od škole samo onu pod nazivom RUBIKON ...
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

Offline dadi

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 254
  • Karma: +1/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #202 : Listopad 25, 2010, 06:48:28 poslijepodne »
Ja rekao da su GBR i Bulićka malograđani??? Ne sebe tak nazivam jer je vćini puka u Gorici taj epitet nakeljio GBR!
Gledal sam pir malograđana i bil sam razočaran s obzirom na količinu kuna koje je senka na tu predstavu zdrobila! A i posjećenost osim na premijeri pokazala je kaj velikogoričani misle o toj predstavi!

Offline koko-vg

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 2881
  • Karma: +0/-0
  • Mr - Lu= 15 ? HA HA HA !
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #203 : Listopad 25, 2010, 06:55:50 poslijepodne »
fakat sam fulal, al u žaru pisanja. da sam prpisival (sam neznam od kud) sigurno bi prepisal točno! no da me nebuš morti ti učil kulturi i kazalištu? kaj si sad i ti prosvjetitelj nas malograđana poput GBR i Bulićke? Eh, tu si se zahe...!  meni ni trebal doć švabo a ni njegova dalmošica da me kulturi uči, a za tebe neznam!
Čul sam, kad smo već kod toga da je Bulićka tražena za intendanticu HNK, a i u Gaveli, Komediji ITD-u i dr. kazalištima se trgaju da je dobe za ravnateljicu!!! :P

čitaj što si napisao ....
... Nagađali su, sudili, prezirali, a ne poznaju me !!! lagali, izmišljali, neka su ... bili su, jesu i ostat će nebitni.

shaka zulu

  • Gost
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #204 : Listopad 25, 2010, 08:14:33 poslijepodne »
Gotova Vinogradska!
22.10.2010. Vijesti 
...

Šteta kaj nisu vrgli v vest ono kaj je Draš povedal na vesti des na radiju;
-Saku vulicu delamo kak najmoderneje i kumpletno rešejne (il tak nekak) i to cele vesti dava sasma drugi ton.
d d d

Offline kuntakinte

  • Jezerača
  • ******
  • Postova: 7436
  • Karma: +0/-0
  • ...besposleni internetski masturbator...
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #205 : Prosinac 03, 2010, 11:38:18 poslijepodne »
Najveći trošak gradonačelnikova putovanja je avionska karta u Bruxelles
Barišić uštedio na putovanjima – u godini potrošio samo 8772 kuna

Gradonačelnik je otputovao na tek šest službenih putovanja tijekom godine – u Mađarsku, Bruxelles, Šibenik, Opatiju...
...
http://www.vecernji.hr/zagreb/barisic-ustedio-putovanjima-godini-potrosio-samo-8772-kuna-clanak-218939

Dobro ili loše?
wwwg tablice

Offline Alen

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 344
  • Karma: +3/-0
  • Spol: Muški
    • VG Dnevnik
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #206 : Prosinac 04, 2010, 11:05:26 prijepodne »
Izgleda dobro, ali neuvjerljivo. Čovjek koji svaki dan putuje autom na posao kroz godinu potroši više za benzin. Bojim se da su prikazani troškovi jako filtrirani i ne vjerujem da prikazuju stvarno stanje. Takve brojke treba potkrijepiti izvodima iz gradskog knjigovodstva. Zakonski, svatko može zatražiti i treba dobiti te informacije od službenika za informiranje. Čim mi netko prezentira ovakve neuvjerljive brojke, meni se pali crvena lampica koja signalizira na mogućnost da se nešto veliko pokušava sakriti.
The will to greatness clouds the mind
Consumes the senses, veils the signs
We each are meant to recognize.
(VNV Nation)

http://twitter.com/alenf
http://twitter.com/vgdnevnik

Offline Stjepan

  • Administrator
  • Jezerača
  • *****
  • Postova: 1909
  • Karma: +8/-2
  • Spol: Muški
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #207 : Prosinac 04, 2010, 08:45:40 poslijepodne »
Nije li Barišić bio u Kini kad su i Jane nastupale? Ne vidim da se to negdje spominje.

Malo su mi premali ti troškovi. Put u Opatiju za 170 kn? Pa samo cestarina do Rijeke je 60 kn (pa to puta dva je već 120).

Offline Neo

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 291
  • Karma: +2/-1
  • mas-tur-bator
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #208 : Prosinac 04, 2010, 08:51:10 poslijepodne »
Troškovi idu preko tajnika HDZ-a Antiše,  on je Šukijeva škola, tako da je računica vjerujem sasvim u redu.  ;D

Offline ulysses

  • Iskusni član
  • ****
  • Postova: 296
  • Karma: +0/-0
Odg: Gradonačelnik,glavom i bradom,nepatvoren,kao takav
« Odgovori #209 : Prosinac 04, 2010, 09:14:28 poslijepodne »
Nije li Barišić bio u Kini kad su i Jane nastupale? Ne vidim da se to negdje spominje.

Malo su mi premali ti troškovi. Put u Opatiju za 170 kn? Pa samo cestarina do Rijeke je 60 kn (pa to puta dva je već 120).

To je trebalo biti pitanje HNS-a na jednom od aktualaca, ali su odustali od njega kad su saznali da je Barišić bio u Kini sa suprugom u privatnom aranžmanu.

Nego, kak je ono išlo... Pitanje povjerenja Sledgeu je pokrenuto, kad su sa foruma počeli odlaziti politički "nesvrstani" članovi poput Kunte...  ;)