Domaće teme > Gradonačelnik, Gradsko vijeće i mjesni odbori

Zašto više nema foruma?

(1/31) > >>

Stjepan:
U privitku je članak iz novog GT-a.

Par citata:


--- Citat: ---U novom portalu klasičnog foruma više nema. Brojne korisnike starog portala to će sigurno zasmetati, a neki neće odoljeti želji da novu gradsku vlast optuži za cenzuru ili gušenje slobode medija. U Gradu kažu da su spremni na sve komentare, ali da neće odstupiti od moderne koncepcije nadasve informativnog portala kakvog, primjerice, razvijaju gradovi poput Zagreba, Koprivnice ili Vukovara. U Gradu ističu da su sve brojnije zloupotrebe gradskog foruma utjecale na njihovu odluku da izrade novi gradski portal.

--- Kraj citata ---


--- Citat: ---Zato ukidanje takvog medijskog kanala nije ni gubitak ni šteta za Veliku Goricu.
--- Kraj citata ---

NAPOMENA: privitak je vidljiv samo registriranim članovima foruma

fitt:
Ovo je čisto smeče..

Treba ti rječnik za ovo:

"Grupa pasioniranih traćera"
"nemoralni političari svih boja i fela"
"raspravu preusmjeravali na efemerne teme"
"besposleni internetski masturbatori"
"inanuguriran"
"nadimcima zaštićeni anonimni zloporabitelji"  ;D ;D ;D ;D.............

Majke ti, tko je potpisao ovo, odnosno naručio i odobrio?

...a iz teksta ispada da se forum ukinuo jer se mjenjao dizajn....

Bdw, nisam mogel zdržati, stavil sam si novi potpis na profil... ;D

Tur:
Ma se su krivi besposleni internetski masturbatori.

juraja:
hahahahahhahahhah

Alen:
Zanimljiva je ova Sašina ekspeditivnost koja samo pokazuje da je gašenje foruma bila unaprijed planirana akcija. Ovaj je tekst naručen kako bi u javnosti relativiziralo važnost foruma. Šteta je što Saša zaboravlja da se na tom ugašenom masturbatorskom forumu galamilo i kad je njegova guzica bila ugrožena (http://www.nacional.hr/clanak/11215/poreznici-ucjenjuju-list-koji-je-otkrio-aferu-suker). Tada mu je forum odgovarao. No meni o Saši najviše govori moj posljednji telefonski razvogo s njime onoga dana kad mi je Picula otkazao ugovor s gradom. Ja sam mu tada rekao da meni sve to i nije previše važna stvar u životu jer imam što raditi, na što mi je on odgovorio da niti njemu to nije previše važno nego "samo hoće zajebavati Piculu".

Tužna je stvar u cijeloj ovoj priči što HDZ za svoje prizemne ciljeve iskorištava nevolju čovjeka narušenog zdravlja. Očito su Šukerovi poreznici ipak imali jače argumente.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju