Domaće teme > Gradonačelnik, Gradsko vijeće i mjesni odbori

Odluke Gradonačelnika

<< < (2/18) > >>

Goričanka:

--- Citat: Stjepan - Listopad 02, 2009, 10:07:15 poslijepodne ---
--- Citat: Goričanka - Listopad 02, 2009, 09:59:46 poslijepodne ---Ili možda nemaju pristupa gradskom portalu  :-\
To mi zvuči vjerojatnije.

--- Kraj citata ---

Gle, ja ću im donirati prostor i domenu ako ne raspolažu s par sto kuna za hosting gdje bi smjestili svoje stranice i materijale. To im nije nikakvo opravdanje.



--- Kraj citata ---

Naravno, da nije opravdanje, ali će vjerojatno to biti odgovor na tvoje pitanje.
Sve je to već predvidivo, kaj ne?

Alen:
Postoji rezervirana .hr domena koju Gradsko vijeće može iskoristiti za svoje potrebe. Sve ostalo što je potrebno može se nabaviti već za 100 kuna + PDV godišnje.

plemenitashica:
Postoji li još onaj termin "Grad prijatelj" i ako postoji koji su to naši prijatelji?
Da li je može biti Split?

"Gradonačelnik Grada Velike Gorice dana 29. listopada 2009. godine, donosi
ZAKLJUČAK
o financijskoj pomoći Udruzi hrvatskih branitelja – dragovoljaca Domovinskog rata Ogranak Split.."

http://www.gorica.hr/2009/10/zakljucak-o-financijskoj-pomoci-udruzi-hrvatskih-branitelja-–-dragovoljaca-domovinskog-rata-ogranak-split/

Mlačanin:
Ako je novce za ovu donaciju braniteljima gosp.gradonaćelnik uštedio time što je zatvorio stari forum,tada mi nije žao? Dapaće ćestitam na takovoj odluci.

JosipJoža:
Poštovani forumaši,

ima netko nekakvu informaciju o likvidnosti Grada, te da li uredno podmiruje sva svoja dugovanja?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju